Japán
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
やられたらやり返す。倍返しだ!
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
|OOo\\[GZI-523]//oOO|
link
やられたらやり返す。倍返しだ!
Valahogy nem akart nekem most letöltõdni, de hogy beléptem a weboldal kezelõfelületére, már mûködik
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
やられたらやり返す。倍返しだ!
Amúgy már régebben is említettem hogy azt használom 😄 Gondoltam minek vegyem meg ha elérem ingyen is XD Mondjuk ezt Japán nyelvtani összefoglalót megvettem mert szar volt a pdf ami fent volt neten 😄
やられたらやり返す。倍返しだ!
Meg ugye a szótár alapján megy. Ha egy szónak sok a jelentése, akkor le fog lógni a képernyõrõl, meg megkínlódsz a megtanulásával. Sajnos úgy érzem, hogy amit a z-kanjival tanultam, az kezd elfelejtõdni pont emiatt.
Az Ankit meg csak ajánlani tudom. Abban a tanulás hasznossága csak a kártyák felépítésétõl függ, amit szabadon szerkeszthetsz.
"jah és mégegyszer is köszi az elo feltöltését 😊" Én meg már azt hittem, hogy elõfizettél rá XD
Tényleg, ha végeztem, a maradék anyagokat is fel kéne dolgozni, és fel kéne tölteni
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Anki ilyen kártyás cucc igaz? Sosem használtam ezt a módszert, mondjuk hazafelé a buszon már láttam ilyen kis cetlikrõl angol szavakat tanulni egy srácot.
De lehet hogy kipróbálom én is ezt. Még a z-kanjinak nézegettem ezt a study sessionét a kanjikra, szavakra nemtudom milyen.
jah és mégegyszer is köszi az elo feltöltését 😊
やられたらやり返す。倍返しだ!
Én ma írtam meg a 38-as leckéhez a fogalmazást, és még alig szimatoltam bele a 39 elsõ pár szavába 😄
Szótanulás megy jól? Én nekiálltam az Anki nevû programot használni. Ha gondolod, van egy már nem tudom én hány száz szavas szótáram benne 😊 Fel akarok majd minden ELO-s szót vinni bele
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
amugy semmi extra... most vagyok elo utolsó fejezeténél. Ezután az itt tanult kanjikat jól megtanulom és újra átmegyek a leckéken plusz kanjikkal amiket nem használt a lecke. Utána karin, raw manga, novella olvasás meg van pár angol nyelvû leckekönyv a gépen azokba valszeg belenézek.
やられたらやり返す。倍返しだ!
やられたらやり返す。倍返しだ!
Márhogy eltûnik az emberiség, és mi lesz az eredménye 😄
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
やられたらやり返す。倍返しだ!
@
やられたらやり返す。倍返しだ!
A koreai lányok aranyosak, de inkább az európai mediterrán típust kedvelem(hátha az asszony is olvassa😊 Milyen sorozatról van szó?
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
Egymástól igen eltérõ vélemények olvas az ember arról, hogy egyáltalán megtanulható-e a nyelv egy külföldi számára.
Is the Korean language scientific?
A cikk konklúziója elszomorító, remélem ennél azért jobb a helyzet. Azt mindenképpen szeretném elkerülni, hogy éveket feccölök valamibe, amiben aztán egy hat éves koreai gyerek is köröket ver rám.
REAL MADRID
REAL MADRID
Eddig eljutottam: いさやと
REAL MADRID
やられたらやり返す。倍返しだ!
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Drebin Japánban
elsõ rész
elsõ rész (folytatás)
második rész (najó, ez nem Drebin lesz, csak Leslie Nielsen, de ez is beteg 😄 )
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
やられたらやり返す。倍返しだ!
Köszönöm szépen a segítséget, de gondolom a kiejtés szerinti írásmód nem helyes? Vagy igen?
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
Sōryū angolul, magyarra nemtudom hogy szeretnéd átírni de szórjú-nak ejtik
やられたらやり返す。倍返しだ!
蒼龍級潛艇 (ez a japán wikirõl kimásolt kanji, de egy angol oldalon そうりゅう található)
Angolban Soryu-class, elviekben talán Soriju lenne, de messze nem vagyok biztos e téren magamban.
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak