12892
  • Laze
    #1283
    Ugabuga
    Ujabb válaszok merültek fel a kérdéseid közepette:)
    1. Azokat a hülye fejeket nyugodtan add el NPC-nél, ha elég sok van , jo kis summa össze tud jönni... DE! Vannak kivételek, amik kellenek majd questhez...
    Én azt hittem mindet eladhatom... el is adtam, de meg is szivtam egy-két fejjel. Mert például a Demon Water Dragon's Head az kell, meg a Demon Mad Knight's Head is . Ezeken kívül nem kell semmi, majd csak a Devil fejek. De az még odébb van...

    2. Most van egy kis hely a guildben, mert érdekes modon a 40+os emberkék kiléptek :/ új guildet alkotnak... de ebbe ne menjunk bele. A lényeg hogy most van hely, de általában telve vagyunk. Szal türelem :))
  • Laze
    #1282
    Tank
    Van friend list, méghozzá ha megnyomod az F betűt... onnan már érteni fogok, ha nem.. kérdezz :) Azt viszont remélem tudod, hogy hogy kell privát üzenetet írni egy másik embernek (tehát @név üzi) mert tegnap rádüzentem és nem válaszoltál. Most van hely a guildben szal beléphettek Dartz-al ha gondoljátok, csak mondom üzenj VeresPengének (@VeresPenge üzi)
    Ha eddig tudtad jo, ha nem most megtudtad :)
  • Ugabuga
    #1281
    Jah telleg elis felejtettem a lenyeget:P Lassan es nehezen osszekuporgatott penzem nemsokara eleg lesz egy g40 ijjra (80k+g37 es ijjam ami jelenleg van), ha esetleg van valakinek egy amitol megvalna barati aron majd szoljon:)
  • Ugabuga
    #1280
    Ujjab kerdesek merultek fel nagy kalandozasaim kozepette:)
    1. mire jok ezek a huje fejek amik egyik questhez sem kellenek (pl van vagy 200db demon armored knight headem)
    2.mikor varhato hogy lesz szabad hely a klanba, mert 2napja amikor beszeltem pengevel aszonta fullon vagytok:)

    Kofi
    Ui: Napolen, lecsereltem a pancelom ugyhogy koszonom a kolcson armort, szolj ram es viszaadom:)
  • TANKboy
    #1279
    Miért lennék zárkózott partyk elől? Pont azt írtam, hogy szeretem a cooperativ PVM játékokat. Még soha senkit nem vágtam átt! Szükségem van egy jó társaságra. Egyedül bojongani nem túl szórakoztató. Csak még nagyon nem vágom hogyan működik a játékban ez a guild meg party. Nehezen szokom meg az új kezelőfelületet. Eddig Diablo2:LOD-al játszottam rengeteget. Kár hogy az már csak a Trade-ről és a nagyon gyors fejlődésről szól.
    Tudom, hogy rengetegen csak a jó cuccokért megy klántagnak. Én a feelingert szeretnék egy társasághoz tartozni (ha jó a társaság) akikkel lehet vállvetve harcolni meg lehet kihez fordulni, ha vmit nem tudok nem értek stb.
    Ha megtaláltok a játékban üzenjetek, én még nem vágom ez hogy működik. Rá lehet keresni emberekre? Van Friend List mint D2:LOD-ban?
  • Brutal
    #1278
    Tag is voltam a magyar muskétásoknál szerintem nem lehet rám panasz rendes voltam mindenkivel amég tag tudtam lenni és ki nem lépett a klánbol az aki lenyulta a karim:((((

    Szoval ezt ujbol szeretném hangsulyozni nem én léptem ki nekem tetszett a klán és a légkör is nagyon klasz volt nem beszélve arrol hogy a vezetöség is tök jofej volt....szoval ha talpra tudok állni szeretnék visszalépni,de addig segitségre van szügségem:(((((
  • Brutal
    #1277
    Nagyon rendi vagy elfogadnám a lovét ha tényleg komolyan gondolod hogy segitesz....bármilyen segitség jol jön bár szerintem a 32 szintüt már nem birom ujrainditani max 1 kezdö karit:(((

    Képzeld el hogy ott van 1 tök jo knight kari és nem tudod használni pedig 1 magiciannal már dogizni is tudott...:/:((((((((((((((((((((
    Kérek mindenkit segitsetek egyszer ha nagyon nagy leszek visszaadom igérem.
  • slapecz
    #1276
    nincs semmi feladat kötelesség stb csak ne legyél zárkózott partyk elől és ne akarj átbaszni senkit (vannak klánháborúk de mi nem veszunk részt benne)
  • slapecz
    #1275
    én adok neked 50K-t azzal a szándékkal hogy ezzel a többieket is ösztönzzem arra hogy ők is adjanak
  • TANKboy
    #1274
    Még sose voltam Guild tag. Mivel jár egy ilyen? Van beavatás, feladat stb? Remélem klánháboruk nem nagyon vannak, nem nagyon szeretem a PVP-t. A kalandozást a szörnyek irtását szeretem cooperativban. Remélem ez erről szól.
    Szívessen lennék tag, és megtisztelő lenne, köszönöm.
  • Brutal
    #1273
    Nah nem kell senkinek a knight harcos...hajlando vagyok engedni is:)
    Legyen 400K 32 szintü...tudom hogy nem sok a lové 1 magasabb harcosnak...

    plz segitsetek hogy uj karit tudjak inditani..egy kezdö kainak elég lenne az a lové,de a 32 szintüvel igy csupaszon semmit nem tudok kezdeni...

    help valaki szánjon meg vagy segitsetek talpra állni vagy valami:/
  • Laze
    #1272
    Hát igen ezt eléggé elszúrták a játék programozói hogy a G40es fegyverek es alatti szintu fegyok nincsenek korlatozva, de hát mondhatjuk hogy Szerencsére :)
    viszont a G45 és feletti fegyók korlátozva vannak. Sőt a G46os armorok is. Szal így a nagy szintnél már észbe kaptak a tervezők :) Tank ha megtalállak a játékban akár guildtag is lehetsz... meglátjuk . Megkérdezem a guildmestert VeresPenget :P
  • Brutal
    #1271
    Sziasztok!!!
    Szeretném meghirdetni a karimat...
    32 szintü knight egész jol van skillezve is..
    Amint tudjátok levan csupaszitva teljesen és szeretném eladni geonért...

    Mert én semmi támogatás nélkül semmi fegyverrel nem tudom vele folytatni..akinek van pénze vagy + norm karaktere az gyorsan feltudja tápolni magának...ha valaki adna érte 600K akkor odaadnám id-stöl kodostol mindenestöl..csak váltson kodot...
    Valaki vegye már meg plz és akkor talán kezdenék 1 ujja,de semmi pénz felszerelés nélkül nem sok kedvem van ujbol neki vágni..
    Sziasztok!
  • TANKboy
    #1270
    Köszönöm szépen. ;) Korrekt válasz volt. Nagyából értem. Azért ezt a halászatot megoldhatták volna okosabban is. Mondjuk hogy bárhol lehessen halászni NPC nélkül vagy több Fishing Ground "Kepper" lenne. Borzasztoan beakasztja a játékot ha közelébe érek.
    Első játékomban még szörnyet se öltem. Elmentem a kikötőhöz és sikeressen beragadtam egy helyre. Aztán elöször azt gondoltam mikor megláttam a tömeget a vizben, hogy vmi bug miatt átestek a karakterek a hídon és beragadtak oda. :)
    Én azt is kissé rossz 5letnek tartom hogy szinte semmi se szintfüggő. Igy viszont nagyon megkönnyíti a játékot egy második karakternek, mivel az első feltápolt karaktertől át lehet adni sok jó cuccot az alap karinak. Aki szépen 1 csapással levág mindenkit az elején. Igaz, hogy nyögvenyelősnek érzem az elejét a játéknak, de azért ez se jó így.
    Ha van logikus magyarázat erre, légyszi írjátok meg. Nem kell flamelni, ha valakit bosszantott amit írtam, ez szubjektív vélemény és szívessen "meghallgatom" (el is fogadom) az ellenvéleményeket.
    Az Account nevem a játékban Jozska, karakterem neve ErunostaHUN (Knight), remélem összefutok magyarokkal a játékban.
  • slapecz
    #1269
    képes voltál mégegyszer elolvasni mit írtál?
  • Doma #1268
    Sztem teljesen rendben van amit leírtál
  • Laze
    #1267
    De igazából itt az SG-n Napi az ász, ő a mindent tudó , szal Napi ha ezt olvasod javitsd ki a hibáimatok? :) Én addig tapsikolok egy kicsit :)
  • Laze
    #1266
    Akkor az előző szövegből a nyelvtani hibák: Fishing Ground Kepper helyett Keeper
  • Laze
    #1265
    szia TANK! Az Assassinok azok akik olhetik a tobbi játékost. Bárki válhat ASSASSIN-á, egy dolog kell hozzá, Mask. Minden kasztnak kulon Maszkja van. Temporary Fort of Geum-Ohee Castleben van az egyetlen merchant aki árulja ezeket a Maskokat. Mask Merchant a neve. A maskok ára kb 30000 geon. Nem olcsó.
    Ugyanúgy kell felvenni a maskot mint bármelyik másik ruhadarabot. Tehát két bal klikk rá. Ha felvetted akkor a fejed felett már az lesz kiirva hogy ASSASSIN pirossal. Minden város Safe hely, tehát nem ölhetsz senkit és téged sem ölhetnek meg. Pár város környéke is Safe hely... pl Narootuh, Geum-Oh Mine, Jook-Suh Cargo Station, viszont Temporary Fort of Geum-Ohee Castle környéke nem az. Ha felvetted a maskot és nem ölsz senkit akkor 3 óra múlva tudod levenni. Ha viszont megölsz valakit, az öléstől számítva 3 perc múlva le tudod venni a maskot. Ennek az ASSASSIN-kodásnak van egy nagyon nagy hátránya is ám. Ha téged ölnek meg megvan rá az esély (nem tudom pontosan hány % esély talán 5%) hogy az inventorydban lévő cuccaiból droppol, kidob egyet és akkor annak fuccs. Hát kb ennyit az ASSASSIN-kodásról.

    A másik dolog a tömeg. Ezt gondolom városokban láttad és vízpart közelében. Azok az emberek nem sörért állnak sorba, bár tetszik az ötlet :)), hanem halásznak. Halászni úgy lehet, hogy veszel a Merchant-tól Fish Trap-et. Odamész a tömegbe, és akármilyen hihetetlen, van a tömegben egy NPC. Talán Fishing Ground Kepper a neve, de nem biztos, lényeg hogy egy NPC (régen halásztam na :))
    Rányomsz és kiválasztod hogy Set Up my fish trap (vagy valami ilyesmi)... elindul egy számláló, és ha elért 100%ig, kapsz egy halat. 5 féle halfajta van. Goby (300 életerőt gyógyit), Mackerel (szintugy), Salmon (ki lehet főzetni olyan levessé ami 500 életerőt gyógyit, a kifőzetést a Mistress nevű NPC-nél lehet), Eel (ki lehet főzetni olyan levessé ami a Physical avagy a Magical Attackot növeli 10%-al), és Sea-Bream (ebből csinálhatsz Sea-Bream With Bloodot: amihez kell 4 Demons Blood, 1 Bamboo Keg, amit a Merchantnál kapsz, és 1 Sea-Bream. Ezt a műveletet a Mistress mellett álló pontosan nem tudom mi a neve NPC-nél csinálhatod (valami Chemist of Speed-Up Medicine). A Sea-Bream With Bloodból + 500 geonnal csinálhatsz Speed-Up Medicine-t, ami 30 perce felgyorsitja a futásod. Hasznos dolog főleg magas szinten. Ezt is a Chemist of Speed-Up Medicine-nél csinálhatod...

    Hát kb ennyi, remélem érthető voltam, ha nem akkor privizz rám a játékban, ColdTequila néven vagyok.
  • TANKboy
    #1264
    Sziasztok!

    Tegnap kezdtem el játszani ezzela remek kis MMO-val. Tetszik nagyon, bár kissé nyögvenyelősnek érzem az elejét. Most LVL10-ez Knight vagyok "ErunostaHUN" néven. Baromi kevés pénzt dobnak a szörnyek, szerintem. A karakterek nagyon szépek, a táj mondjuk kissé sivár, de nem rossz. Kik az ASSASSIN-ok a játékban? Akik PK-ztak vagy mi? Meg van 1-2 hely a városban ahol egy helyen baromi sok játékos áll és ott úgy beszaggat. Mintha vki ingyen sört osztogatna és az emberek egymást taposnák érte. :) Ez is mi? Érzem, hogy sok érdekességet rejteget a játék a késöbbiekben. Főleg ez az álattá alakulás tetszik.
    Meddig lesz ez még ingyenes? Mondjuk 1-2 ezret még tejelnék is érte talán, ha kellően megoldják ezt a hackelést amiről lentebb olvastam. Van vmi jó Fun site a játékról, mondjuk ahol leirják a tárgyakat pl?
  • slapecz
    #1263
    pedig megvan a pénzed bőven :(
    mire találkozunk már 35 leszek mi?
  • gvarga12
    #1262
    hali én nem tom mikor leszek qrva matáv b... meg már megint nincs netem ha nem tudják megoldani a központból akkor csak hétfőn lesz bazz, nagyon mérges vagyok
    most havertól írok egy P1 es laptopról, szal nem tom mikor tudok lenni legközelebb ááááááááááááá
    új tag ? érdekes eddig hol bújkált ? :)
    ja nem vagyok, egyébként jönnek mikor kicsit játszok az ijásszal
    na hali lehet csak hétfőn találkozunk
  • slapecz
    #1261
    mage
  • slapecz
    #1260
    van egy új tag 39-es bár nem tom milyen kaszt
  • slapecz
    #1259
    mé vagy?
  • gvarga12
    #1258
    LVL 5-6-ig jó költeni de aztán tojiparty ami a menő különben megőszülsz mire lesz belőle valami
    nekem meg a G8 G16 pancelok jonnek 1000 el
  • Doma #1257
    Eddigi termés: 2 trinket, meg egy tali of intensification a kis íjászommal
    15ig felpumpálom aztán tojgli költés
  • gvarga12
    #1256
    nem olvastad időnként 300 szor annyi lét kapsz mint egyébként kapnál egy kill ért, mondjuk neked a mákültetvényeddel minden harmadik egy 20 30 K-s dropp lesz és kiakasztod a számlálót 3 hét alatt :)
  • plas
    #1255
    eventek alatt dől a lé???
  • gvarga12
    #1254
    na most már jó lett
    plas ott van már magyarul is, te még nem játszottál mikor a red box blue box event volt ezekszerint nem, event=esemény valami vicceset kitalálnak a programozók mint most ez
  • gvarga12
    #1253
    ez remélem már jobb
  • plas
    #1252
    #1244 pontosan mi ez? annyira nem vágom az angolt...
    Mi az az event? :I
  • gvarga12
    #1251
    egy kis táblázat innen ki lehet okoskodni hogy mire érdemes rakni ijászoknak :)


    Archer Build Comparison Table
    by Negative13
    Notes:
    HP is an approximate minimum at lvl 40
    Base OTP is calculated with +20 OTP from maxed Concentration
    Results with fractional components are rounded down.
    Credits:
    Tyrande for the original base archer builds (Agility, Strength, Hybrid), groovey for the Agility-Health build, DivineHealer

    for most of
    the formulas used in the calculations
    Agility Strength True Hybrid S-H Hybrid A-H Hybrid Tank Archer
    Strength 50 90 70 90 50 21
    Health 50 50 50 70 70 80
    Agility 114 70 90 50 90 90
    Min. Att. 27 37 32 35 24 14
    Max. Att. 52 63 57 58 46 31
    OTP 53 57 55 54 49 41(max Con)
    Evasion 38 23 30 16 30 30
    HP 1250 1250 1250 1750 1750 2000(approx. min.)
    Stats w/ Equip
    G42 Set
    Evasion 98 83 90 76 90 90
    Defense 115 115 115 115 115 115
    Chultae
    OTP 107 111 109 108 103 95
    Min. Att. 112 122 117 120 109 99
    Max. Att. 170 181 175 176 164 149
    Red Tiger
    OTP 115 119 117 116 111 103
    Min. Att. 103 113 108 111 100 90
    Max. Att. 161 172 166 167 155 140
    Yellow Tiger
    OTP 103 107 105 104 99 91
    Min. Att. 85 95 90 93 82 72
    Max. Att. 203 214 208 209 197 182
    G46 Set
    Evasion 113 98 105 91 105 105
    Defense 125 125 125 125 125 125
    Baek Dae
    OTP 113 117 115 114 109 101
    Min. Att. 123 133 128 131 120 110
    Max. Att. 173 184 178 179 167 152
    HP 1426 1426 1426 1926 1926 2176(approx. min.)
    Yeon Lin
    OTP 117 121 119 118 113 105
    Min. Att. 94 104 99 102 91 81
    Max. Att. 230 241 235 236 224 209
    HP 1350 1350 1350 1850 1850 2100(approx. min.)
  • gvarga12
    #1250
    hát nem tom azért az előző event se dobott olyan szörnyen sokat a kasszámon
  • Doma #1249
    Innentől kezdve nem érdemes tobább árulni, mert úgyis mindenkinek annyi pénze lesz heteken belül hogy mindent rohadt drágán el lehet majd adni
  • slapecz
    #1248
    kár hogy csak 4.-től lesz meg arra leszek kiváncsi hogy milyen gyakran jönnek a dobozok
  • gvarga12
    #1247
    de jó hogy már leszámoltam van időm olvasgatni és mire bukkantam 2 event is lesz májusban 4-25-ig az első kincsesláda keresés random mód előjönnek mindenféle kincsesládák a harctéren amiket ki lehet nyitni azé a cucc aki elöbb nyitja ki :) a környéken lévő szörnyek szintjének megfelelő cuccok lesznek benne bátor kalandorok előnyben előnyben :) roham a priest city könyéke :)
    a másik szerencse nykláncot lehet venni a kereskedőtől ami ad statokat meg alacsony valószínűséggel de 300*-szorzót a kapott pénzre szal ha dogi droppol pl. százat akkor te kapsz 30K-t az azért már nem rossz
    én meg pont angliában leszek én nem fogok tudni játszani áááááááááááá
  • slapecz
    #1246
    jól hangzik
  • slapecz
    #1245
    faxokat nem
  • gvarga12
    #1244
    Hello. This is KalOnline.

    Thank you for your great support of KalOnline and we’re preparing two events in May.

    The following is the detailed information for the events:


    ***************
    Date of Events
    ***************

    1. Event Period

    4th of May (Wednesday) 11:30 AM ~ 25th of May (Wednesday) 10:00 AM - for 3 weeks


    **************
    Events Details
    **************

    <Event One> Looking for the Treasure Boxes!

    1. Event Details

    - The Treasure Boxes are shown up randomly on the field and dungeons.

    - The Treasure Boxes do not move or attack.

    - The Treasure Box will be changed to the useful item such as weapons, armors, talisman or Zamogeons when it opened.

    - The Treasure Box can be opened by the player who clicks it first.

    - Depends on the level of the field and dungeon, the grade of items from the Treasure Box are different (its effects and the shape of the bag is also different).


    <Event Two> Launching the Lucky Finish!

    1. Event Details

    - All players can purchase the Lucky Necklace from the merchant in the game during the event.

    - The Lucky Necklace may be equipped instead of Protection Talisman.

    - When the Lucky Necklace is equipped, all abilities (Strength, Health, Intelligence, Wisdom and Agility) of a character go up by three points.

    - If the character hunts monsters with the Lucky Necklace equipped, Luck Finish can be occurred with the certain probability.

    - When the Lucky Finish is occurred, you can get Zamogeons up to 300 times more from the monsters.

    - You may determine weather the Lucky Finish is occurred or not by seeing the effects and shape of the bag when the monster is dead.

    - After the event is finished, the Lucky Necklace will be disappeared from the game.

    We wish you get more interested with the event in May.

    Thank you.