12892
  • TANKboy
    #1323
    Na igen, ennek reményében fogadtam el a klántagságot, amit nagyon köszönök ColdTequila-nak. ;)
  • Doma #1322
  • Laze
    #1321
    [URL=http://www.ratemypoo.com]Ezt nézzétek meg nagyon "szar" ez a honlap :PP[/URL]
  • gvarga12
    #1320
    na hurrá 3/4 órája megy netem kész az autentikácós leírás
    megyek csinálok screeneket a kovácsnál :)
  • gvarga12
    #1319
    kösz csinálom magam most nem tok játszani szal van időm :)
    autentikálás mindjátr kész aztán csinálom a leírást a talizásról
  • slapecz
    #1318
    ha kell vmi segítség akkor szólj :)
  • gvarga12
    #1317
    ja én majdnem meg néztem csak nem bírtam kiseggelni amíg lejött :)
    és fizetős csak nem havi rendszerű hanem negyed vagy fél évenként jön ki hozzá a patch ami az új területeket hozzáteszi és ha nem veszed meg akkor nem tudsz ott játszani ahol a high level szörnyek vannak :(
    szar a netem megint minden fél óránként ledob félek visszamenni mert megint meghalok és már így is mintha ma nem is játszottam volna addig csinálom weblapot
    lehet hogy leszek de csak screenshotokat csinálni :)
  • slapecz
    #1316
    hát ha fizetős akkor legyen is jó a grafikája :P
  • Laze
    #1315
    Te !! Nézzétek meg a Guild Wars MMORPG forumját, keresgéljetek néhányan beraktak képeket a játékból... Nekem nagyon tetszik, nagyon szép a grafika
  • Laze
    #1314
    Napi te télleg nagyon jó lennél Sub-Leadernek hiszen Penge után te tudsz a legtöbbet a gámáról, de ez az angliai kiruccanás most bebasz szal bocsi de most nem rád szavazok ezért hanem Plas komára :)
  • Laze
    #1313
    A Guild arra van hogy jó hangulatban játszunk a többi magyarral, röhögjünk a péűoénjaikon :), és tapasztalatot szerezzünk! Mert azért a magas szintű guildtagok eléggé ismerik ezt a játékot
  • plas
    #1312
    harcos-nál vannak. Szoktam látni benne:)
  • gvarga12
    #1311
    tenyleg plas a G24 az most kinél van ?
    subleader szívesen lennék csak amíg angliában befészkelem magam valaki csinálhatná ideiglenesen
    ja oldalt megdizájnoltam kicsit de még 1-2 dolog nincs fent
  • slapecz
    #1310
    hát itt erről le lehet mondani szal bárki erre téved és jönni akar a guildba annak azt mondom hogy nem kap itt semmit azért ne jöjjön
    vagy ha ilyen történik ne csodálkozzon ha pár assa megöli folyamatosan :P
  • plas
    #1309
    Én is kaptam még anno Napitól, de azok úgymond direkt newbe cuccok. Sokat tud ám segíteni egy lovagnak egy G24es fullszerkó+kard kezdetben. De ezeket becsülettel vissza is szolgáltattam. :)) levedlettem :P
  • TANKboy
    #1308
    Jóc cuccok értsd: belép egy newer és kér pár számodra már vacak cuccokat. Neki még adu ász mint kezdő. Aztán pár nap múlva mikor eleg cucot kért, kilép. Annyira azért nem LOL amit irtam. Esetleg az, hogy "sokan" mennek ezért klántagnak. Ezt onnan tudom, hogy sok "ismerősöm" hívot klánba mondván, hogy gyere, rengeteg cuccot adnak a klántagok.
    Részemről písz en flávörsz. ;)
  • slapecz
    #1307
    alap :P
    meg miaz hogy 17lvlel nekiáll nekem pofázni? lol
  • plas
    #1306
    Nem lennék jó sub leadernek, mert ilyenkor már repült volna az arc :))
    najó egy figyelmeztetés:)))
  • slapecz
    #1305
    de még neki áll lol
  • plas
    #1304
    Hát én már hányszor-de hányszor szóltam newbeknak mikor elmentek partyzni, h azért van party chat, h oda írjanak, ne guildba:)))
  • plas
    #1303
    adunk a -k pofájának
    Jó lett Napi lapja!! :)) teccetős
  • slapecz
    #1302
    most erre mit mondjak?
  • Laze
    #1301
    csak keményen :)
  • Laze
    #1300
    Nna :)
    TankBoy ügye megoldódott már a guildben van...
    és itt mondanám el én PLAS-ra fogok szavazni !!!!
    Mui este megint szokásos helyen lesztek plassal? :) lehet hogy én most nem jövök vagy ha jövök akkor is kb 7-8 körül. Szal ha jövök majd ott leszek :))

    Addig is jo dropot nektek
  • slapecz
    #1299
    most nézem megújult napi honlapja
  • slapecz
    #1298
    menjünk :D
    persze akár 7-kor is
  • plas
    #1297
    vagy menjek át énis dokiék új klánjába?


    Mui este?
  • slapecz
    #1296
    éljen a spam :)
  • slapecz
    #1295
    te nem angliában vagy? :PPP
  • slapecz
    #1294
    én is lazere fogok szavazni mindenki aki guild tag küldjön egy messaget pengének (ne pm) azzal a névvel akit javasol
  • slapecz
    #1293
    a sub leader asszem majdnem mindent megtud csinálnmi amit a leader szal csoportok nevét megváltoztatni stb.
  • slapecz
    #1292
    "jó cuccokért megy klántagnak" hát ez lol. attól hogy belép vki attól miért kapna jó cuccokat?
  • slapecz
    #1291
    persze hogy adok csak majd ha lesz neked is akkor szeretném viszontlátni
  • plas
    #1290
    privi üzit így tudsz írni:

    @plas üzenet

    csak pontosan kell beírni ügyelve kis és nagybetűkre...

    NaPoLeOnTheHUN
    ColdTequila
    Muitaly
    plas
    SquallFF8

    Akik nagyjaból írogatnak ide. ill. a pontos nevük...
    Az árakkal meg jobb tisztában lenni, vagy ha nem tudod, megkérdezni vkit. Akár itt fórumon v játékban, mert csúnyán túl lehet költekezni, ha nem vagy képben:))
    Attól h nem vagy klántag priviben fel tudsz keresni bárkit akikkel meg lehet beszélni egy partyt, szal ne csüggedj.shopFeliratot kikapcsolni tudtommal nem lehet. :D
  • plas
    #1289
    nah Brutal akkor eddig Mui, Napi,Doma,Laze is benne van sztem + én, mindenki ad neked 50Kt az 250K, abból el lehet indulni már... Kardom meg van egy 37+1es tudom nem vmi jó, de kezdetnek megteszi, a többiből meg veszel páncélt. Nemtudom mennyi most egy komplett g42es...
    Sziiia Napi, jó úrja látni:)
    hallod nagyon nagy széthúzás van -volt- most guildban... De majd este látni fogod te is...
  • TANKboy
    #1288
    Nem tudtam eddig, hogy kell privizni a KAL-ban. A Diablo-ban /w *név volt a privi. Bocsi, hogy nem vettem észre az üzeneted. Annyi szöveg pörög ott a chat ablakban, hogy nem sűrűn figyelem, mert akkor játék helyett azt olvasnám. A privát üzenet más szinnel látszódik?
    Attól nem kell félni, hogy én lejmolni fogok tőletek. Nem szokásom kéregetni, ez amolyan büszkeség izé nálam. :)
    Viszont én elég össze vissza vagyok fent neten, szal ha van olyan emberke aki jobban megérdemli a klántagságot én nem állok az útjába.
    Már LVL13-as vagyok (hűhaaa :)), van egy G13-as kardom meg G16-os full set rajtam (bár pajzsom még nincs, de dógozom az ügyön), végre összekuporgattam rá.
    Ki lehet vhogy kapcsolni a tradelő emberkék üzeneteit a fejük fölül? Mert én úgy elkeveredek a falucskákban, borzasztóan zavar a sok felirat. Még nem vágom az árakat, de pár dolgot lehet venni NPC-ktől ezért tudom hogy nagyon sokan az áránál jóval-jóval drágábbért adják. Egy példa: NPC-nél a G16-os cipö 1157Geon, egy csávó ennek ellenére 30K-ért offerelte, de még sorolhatnám.
  • gvarga12
    #1287
    Hali emberek végre megértette a kedves matáv hogy nem én vagyok a hülye hanem tényleg nem volt jó az internetem, kijöttek konstatálták hogy valóban rossz a vonal.Aztán 3 óra múlva meg is javították azzal a szöveggel hogy ja rossz a port amibe itt a központban be voltál dugva.(annyukat mindezt 4 nap alatt)
    Na mind 1 látom nagy változások mentek végbe amíg nem voltam, mondhatom szép.
    Brutal milyen kariva kezdesz újat ? Rám is számíthatsz.
  • Doma #1286
    Brutal tölem is kapsz 50kt!
    Remélem letisztítottad a géped minden vírustól és változtattál jelszót.
    Jah meg authentikáltasd magad a Kalonline.com-on.
    De az 50kt mindenképpen megkapod tőlem is!
  • plas
    #1285
    Nah Jóreggelt arcok!
    A kivállással kapcsolatban csak annyi a hozzáfűzni valóm, hogy tényleg egyvalaki kitalálta, a többi -meg mint a birkák- követik. Egy klán,ha fejlődik, elkerülhetetlen hogy ne kerüljenek be kisebb lvl-ű emberkék, akiknek el kell magyarázni mire jó a guild, mit hogy lehet csinálni. Sztem ez már terhes volt nekik, meg az állandó kunyizás, ami szó mi szó tényleg elharapódzott az utóbbi időben... Adj kölcsön erre, adjál felseleges cuccot stb... Én nem mondom, hogy nem segítek, mert ha tudok szívesen megteszem, de pl Barbarianra is kíváncsi leszek, hogy megadja-e majd a 150Kmat. Nemgond, ha nem csak ezzel azt éri el, hogy innentől 100x is meggondolom hogy kinek adok akár 10Kt is kölcsön. A másik, és ezt Pengének is kellene mondani, hogy aki két hétalatt csak 1* jön fel játszani, ne foglalja a helyet olyanok elől akik többször is feljárnak, és nagyobb értékű tagjai lehetnek a guildnak!
    Brutal, ez új, hogy valaki a guildból nyúlta le a karidat... Muival egyetemben én is tudok neked kölcsönözni pénzt az újrakezdéshez... Bár megrendült a bizalmam az emberekben,de nálad látom az elszántságot :) Vagy összedobunk neked 3an egy XPkőre 15 naposra 1 hét alatt fel lehet vinni egy karit 36ra.
    Különben meg mi egy SubLeader feladata? Napi téged nem nagyon látlak már itt sem...remélem azért leszel :)))
  • DarkSly
    #1284
    Höhö, látom Öcsi irkáltál reggel :)
    Én éppen Szegeden várom hogy lehessen vizsgákra feljelentkezni, jó nekem, ugye? :))
    KAL-t legközelebb csak péntek este látok.
    Titeket is megleptek ezek a kiválások a klánból? Szerintem elég elszomorító, de mindegy. Szerintem Laze jó lenne Sub-Leadernek.
    Egyébként nekem is kéne már valami jó kis grafikát beraknom a nevemhez merthogy elég sokat fogok beirogatni és eddig is írtam.
    Brutal te milyen néven voltál a klánban?
    Mot van bőven hely, úgyhogy aki szeretne a klánba bekerülni akkor @VeresPenge és biztos bevesz.