12892
  • Brutal
    #1203
    nem mentem sehova és 32-es voltam...(vagyok)
  • Brutal
    #1202
    jah tegnap dolgoztam
  • slapecz
    #1201
    hány lvles voltál és mentél-e bármilyen kalos oldalra?
  • Brutal
    #1200
    Nah pont most ebben a pillanatban be tudtam lépni gagyara levagyok vetkoztetve mindenem eltunt semmim se maradt....:((((((((((
  • plas
    #1199
    Tegnap este kiléptél a gulidból, ez az uccsó amit tudok rólad...
  • Brutal
    #1198
    Jah hat ezt beszoptam....
    Nem csak átmeneti gubanc volt lenyultak bazzeg!!!
    Mit tegyek segitsetek mar...jol irok be mindent de hiaba irom be 100* akkor sem lép be:(((

    Kinek irjak levelet mit tegyek???
    Látátok mostanába a karim bejelentkezni?
    Mert lehet nagy lazan jatszik vele az urge vagy arulja a cuccaim:(((((ú
    Ez nem lehet igaz segitsetek plzzzz
    Amugy az uj karim neve amit inditottam:SephirothFF7
    Ha akarmi van oda irjatok csasztok!!
    Jah es tudjatok hogy nem vagyok tarhalos,de most nekem is jol jonne mindn segitseg...
  • slapecz
    #1197
    akkor mostantól a többséghez igazodok ok?
  • plas
    #1196
    szerintem ha vki egy partyt csinál olyan mint egy szerződés. fifty-fifty ha drop van. Leíratlan szabály. Ha egyedül öli, ha nem...
  • slapecz
    #1195
    mondjuk azt nem értem hogy egy min 50lvles mágust hogy a faxba öltek meg. persze ha 6-an rámentek egyre akkor geciség
  • slapecz
    #1194
    minek a rövidítése a PPC?
    egyébként meg ha vki assa maskot tesz fel az vállalja a lehetőségét a dropnak(meg gondolom nem véletlenül tette fel azt az assa maskot)
  • slapecz
    #1193
    ha én jól tudom a dolgot akkor az történt hogy napi odaért és bevette partyba laze DE napi még semmit nem sebzett semmin ergo ha laze egyedül csinalta volna akkor is megkapta volna a dropot (ha velem történne ez akkor én elviselném hogy nem adja oda a pénzt mert sztem igy fair)
  • gvarga12
    #1192
    ááááááááááááá
    bazzzzzzzzzzzz
    fuck!!!!!!!!!!!!
  • Doma #1191
    Guild-nál néztem az jelenlevőket és ott bizony Napi nem voltál bent...
  • Ugabuga
    #1190
    Thxthx:)
  • gvarga12
    #1189
    jo a neved :)
    1. a trinketbe lehet rakni accesory talit akkor már lesz értelme használni addig a kovácsnál be lehet zúzatni és 17 18K ért eladni
    2. #837 olvass vissza
    3. szerintem szerezz armort jobbat :) el fog tartani 1 darabig de ha este meg PM-ezel NaPoLeOnTheHUN remelem jól írtam nevem akkor adok neked másodlagos íjász karimról páncélt ha még nem adtam kölcsön
  • Ugabuga
    #1188
    Hali mindenkinek:)
    Tegnap kezdtem, most lvl 17 vagyok eshat lenne par noob kerdesem:
    1, trinket mire jo?:P lattam betudom rakni az egyik slotba csakhat nemsokmindent ir rola:)
    2, talisman of intensification rush agi6, reflective agi 2 -t mennyier lehet eladni mer lattam eleg dragak ezek a talik, eshat nagyon kene a penz:)
    3, mit lenne erdemes fejlesztenem archer cuccba? most g8 armor g29 bowom van, penzem meg nemsok:)

    Koszi mindenkinek
  • gvarga12
    #1187
    hol nézted napit most ott ült alex mellett majdnem megint a fort közepén
    lenkenéni meg a szokásos helyen
    remélem tévedsz mert ez lenne a 4. q**** nap hogy nem bír bent maradni ez a g*** valami miatt vagy a netem vagy a szerver már kezdem unni ráadásul esténként g*** nagy laggok vannak
  • Doma #1186
    Ha Napoleont is benthagytad akkor utána. Mert Napi most nincs bent, Cargostationben meg nem jártam...
  • gvarga12
    #1185
    felolem mehet :)
  • plas
    #1184
    nah akkor este 8kor két mage, két knight? Mui-Laze-Napi-plas---> Gong oks?
  • gvarga12
    #1183
    semmi gond en +8ST vagy H ra pályázok +OTP-vel leállás mikor volt ?
    én 8:10 kor lőtem fel karikat
  • Laze
    #1182
    Amúgy már elköltöttem a majdnem 800K-t :PP
    a +10 G40+1 lvl 5ös blowos sae-danomat ki kellett fizetnem pengének (310K)
    megkovácsoltattam lvl 7-esre (kb 200-250K)
    és vettem egy Stone Of XP-t 15 naposat 190K-ért !!!!!!!!
  • Doma #1181
    Passzolom én még noob vagyok G40 kard témában...
  • gvarga12
    #1180
    én 750 ért láttam +2 otp 10/7 EB +2ST +1H +1A de nem vettem meg
  • Laze
    #1179
    Na a party dropos témával kapcsolatban...
    Ha van drop partyban akkor úgy fer hogy a bevételen osztoztok...
    viszont!! ha mondjuk 35os szintű lettem volna és kellett volna a G46 kesztyű... akkor az nem úgy működik hogy használom a másik meg le van szarva, hanem használom de annak az árnak amennyiért el tudnám adni, a felét valamilyen módon el kell juttatni a partnernek... ez elég nehézkes ... de így fer
  • plas
    #1178
    az igencsak gyengusz lehet még...
  • Doma #1177
    Van egy rossz hírem, reggel volt egy szerver leállás...
    Jah Napi tegnap 1 körül láttam egy white kardot (asszem sárga+7) 500kért
  • gvarga12
    #1176
    ja mui árulom a botod 300K-ért ha valami balek megveszi 100K a tied :)
    és nem tartozol semmivel :)
    (remélem árulom és nem fagyott ki)
    délután valszeg nem leszek mert átadom a melót kollegának és egész du. itt fogunk görnyedni az anyag felett :)
  • gvarga12
    #1175
    eddig a legjobb amit kitudtam találni az hogy ha lebeszélt partink van akkor azt megmondjuk annak akivel partizunk éppen és amikor megjön a másik akkor nem lesz sértődés ha ott hagyod a partit egy másik kedvéért biztos mindenki meg fogja érteni ha meg nem akkor nem kell vele partizni
    viszont ha nincs lebeszélt parti akkor az érkezési sorrend lesgyen a mérvadó
    (ha ezt vesszük alapul akkor a mui-nak tegnap volt oka felháborodni mert előre ledumáltuk csak mire odaért már másik partiban nyomtuk)
    na köpködjétek meg a felvetésem :)
  • gvarga12
    #1174
    a szörnyek milyenségével egyetértek ma én érkezek szerintem utoljára (8 körül) szal én nem fogok beférni sehova
    valamit tényleg kikéne találni a partik elosztásához de én nem tudok semmi okosat mondani egyenlőre, mert nem tudom mi lenne mindenkivel igazságos valakit mindenképpen megbántasz vagy azt akivel addig partiztál vagy azt aki éppen érkezett
  • gvarga12
    #1173
    felolem mehet még sehol nem vagyok a 33-as szinten (4 csík) ha 10 en berakunk a 30+ ak közül akkor siman összejon 300-400 K mire 40 es szinthez erunk addigra mar kozelebb leszunk a LVL 4 hez guild szinten majd megérdeklődom hogy guild szinten hány LVL 40 feletti kell hogy szövizhessünk szerintem 10 felett már jók vagyunk de persze minél több annál jobb :)
  • plas
    #1172
    Jó, de ha mindneki lvl 30-40 között betenne gy szintnek megfelelő XPt?
    Úgygondolom nem lenne nagy áldozat érte, akkor meglenne hamar. 16-an tuti vagyunk. És Vannak 40körüliek is. Csakhát ezt meg kellene beszélni...
    Én szívesen beadnám, ha a többiek is. De egyedül nem :P
    Este Dogiparty? Valahogy el kellene osztani a csapatokat, h ne legyen belőle sértődés -lsd. Mui tegnap- Ha többen vagyunk gong, ketten- hárman meg sima face. Szerintem, de ahogy gondoljátok...
  • gvarga12
    #1171
    16 milla szal mi aztán rakodhatjuk pár hónapig :-) nekem spec 16* kéne megcsinálnom a 33. szintet hogy meglegyen
  • plas
    #1170
    ahhoz hogy mi is lvl4 gulid legyunk mennyi XP kellene? viszonyításképp mennyit kellene mondjuk egy lvl30-35 teljes XPjből berakni hogy meglegyen?
  • plas
    #1169
    kemeny 25milla....
  • gvarga12
    #1168
    cortez meg akinek esetleg prolémája van a vízzel ne változtassatok semmin (tudom cort neked már késő)
    a progiban basztak el valamit és nem csak a vízel kapcsolatban általában a grafikus motor lassult ahogy látom meg írják fórumokon
    a legtöbb amit tehetünk az az hogy várjuk a következő peccset ja az ATI-knak van sok gondja mostanában a grfikai motorral nem vágom mért
  • gvarga12
    #1167
    igen valóban nagyon rendes volt, sőt még annál is rendesebb :-)
  • gvarga12
    #1166
    ok akkor elozo level vissza
    bakker most olvasom hogy EE meg PPC 2 LVL 4 es guild kicsit össze kaptak valamin állítólag az egyikből valaki megölt egy másikat maszkal és guild szintü harc lett a vége
    lényeg a lényeg maszkban ölték egymást és a PPC ből valaki megölt egy EE-s mágust aki eldobta a G50-es stickjét ami 25Millát ér na ez mekkora durva
    a magas szintü guildok anyazzak PPC-t hogy nem adják vissza a botot alacsonyabbak akiket sujt a magas adó azok meg örülnek hogy szenved valaki az EE ből (mar masodik hete az EE tartja a várat nekik köszönhetjük a 99% adót)
  • plas
    #1165
    Mondjuk az tény, hogy Laze nagyon rendes volt...
  • plas
    #1164
    Ezért mondtam én is Napi, csak az irónia nem érződik ki az írásból...