12892
  • gvarga12
    #1243
    de igen, a stunt majd valamejik skill fogja tudni LVL 40 körül azt már a szörnyikékre is lehet alkalmazni
  • plas
    #1242
    nemmondod h csak duel közben jó a shield attack? szörnyekre nem hatásos... pff...
  • gvarga12
    #1241
    nem csak PvP ben lehet használni, és elég jó ritmus érzék kell hozzá
  • plas
    #1240
    Dogik ellen hatásos? ;)
  • gvarga12
    #1239
    próbáld ki nagyon mókás főleg archer ellen staggeringet is eldobja ha rányomod szal lehet vele szivatni :)
  • plas
    #1238
    tééééélleg shield attack.. még soha nem próbáltam...:)))
  • gvarga12
    #1237
    ja plas ne aggódj LVL 29-es ijász nem tud leverni ha csak nem rohangál össze vissza okosan ki lehet játszani a knightot de face t face nem verne le egy shield attack aztán csak pislog utána egy TB aztán HP fele elköszönt neki meg egy shield attak meg egy TB aztán vége ha meg skill nélkül nyomjátok akkor nem tud TB HB skilleket akkor ő se sebez nagyot
  • gvarga12
    #1236
    nekem összesen 2 tali soloban 2 partiban ennyi szal nemtom miről beszéltek
    nekem LVL 12 az íjászom LVL 16 a varázslóm
  • plas
    #1235
    hát jah régebben nekem is sok tali dropom volt, de mostanában -pár hete- egyáltalán semmi... :(
  • Doma #1234
    Épp ezt mondtam én is tegnap este Napinak hogy kb 3 hete nem láttam talizmánt, addig bezzeg amikor játszottam, igaz hogy nem túl sűrűn volt vagy 7db, köztük 2 ToW amit 100, illetve 110ért adtam el.
  • plas
    #1233
    De egyvalamit nem értek tali dropom már nagyon régen volt....????
  • plas
    #1232
    Én meg azon gondolkozom h. lehet indítok egy archer karit nulláról. Van egy karim, horgászásra használom,lvl 1es de lehet elindítom... nagyon érik bennem...
    Kinght nagyon gyenge, talán HP jó nem verik le gyorsan, de állítom, h egy jól skillelt 29es archer leverne duellben...
  • gvarga12
    #1231
    bakker plas megy a biznisz rendesen nekem meg nincs elég időm játszani
    akkor sok szerencsét a páncél vásárláshoz :) este még nem tom mikor leszek
    lehet megint buli pesten most blandi-ban állítólag ingyen ital akció lesz :)
  • plas
    #1230
    van most kb 600Km :))) dropok miegymás... mondom sok stick esik babyktol. Két három óra alatt speeddel, dob 4-5 sticket. Darabja 6000pénz, az 30K ha eladom, és mellette még dobja a pénzt is.ami kb 20-30K, Ja és a küldiből szerzett megmaradt ghost of guards beads-et is eladom 8Kert darabját...
    szal üzletelek rendesen:))))
  • gvarga12
    #1229
    te plas honnan van neked arra pénzed most vettél white-ot nem ?
    brutal tényleg ne add fel amíg meg van karid nem lehet semmi gond azért is van a guild hogy segítsünk egymáson (kivéve Slipie őt beaprítjuk ha látjuk alig várom hogy LVL 40 felett összetalálkozzunk ha elég sokszor megöljük talán leesik neki a tantusz)
  • plas
    #1228
    Na én szerintem beruházok egy fullos plusszos armor szettre, Brutal szólj ha kell a síma G42es, mert akkor addig nem adom el... Kölcsönben odaadom. Ne add fel Brutal!
  • gvarga12
    #1227
    plas igen
    doma igen meguntam hogy mindig kifagy meg leáll a szerver, a héten ment vagy 5 órát hasznosan a gépem mikor nem voltam ott egyébként meg 90-et feleslegesen szal nem éri meg ott hagyni
    plas overt kérdezd ő most kezd gyüjteni G46-ra és már LVL 40 felett jár.
  • plas
    #1226
    Ha vmi +1strenght-es az azt jelenti, mintha szintlépéskor kapot 5pontból 1 pont még hozzájönne az erőhöz?
  • Doma #1225
    Knight stuffos páncélzatom 630ba került, a sisak +1 healthes, a többi +2 strengthes.
    Napi, asszem megint kifagytál hacsak nem magad állítottad le Napoleont
  • plas
    #1224
    Szerinted megéri akkor venni cuccokat, amikbe van vmi plusz? vagy 36tól már inkább érdemes G46os cuccokra gyűjteni? mert azért azok elég húzós árban vannak...ha szintenként mondjuk összejönne kb 1M akkor is 40ig az 4-5M. Ha minden jól megy... éshát valljuk be 4-5Mból nemigen lehet felöltözni G46ba mondjuk 45ös sworddel?! szal a pénz mindenféleképpen kell...-ene:))
  • gvarga12
    #1223
    rengeteg féle tali van #837 de ne szórakozz ezzel mert alacsony az esélye a sikernek és csak elmegy rá a pénz inkább vegyél egyet
    +1 2 ST H knight cuccok már nem olyan nagyon drágák mondjuk szumma 600K körül van mindenbe 1 + azért az már húzós
  • plas
    #1222
    Lehet kölcsönbe én is tudnék adni majd cuccokat knighthoz, mert nagyon gondolkozom olyan cuccban amiben +health, vagy +strenght. Az elején kissé eltoltam a kari mert sok pontot tettem agilityra. Valamivel ellensúlyoznom kell. Napi ha mondjuk van egy trinketem amibe health-et vagy strenght-et akarok tenni, ahhoz milyen tali kell? és hány darab? vagy érdemesebb megvenni?
  • gvarga12
    #1221
    már mért ne lehetne talpraállni ? muinak is sikerült ne aggódj segítünk ahol tudunk, a trinket meg 130K szal az se megoldhatatlan tojit adok én az se gond,
    fegyvert red wandoot kapsz mar 200K alatt statokkal, blowot meg raksz bele 2 db aztán már elég jó, a páncél az ami kritikus lehet :( mert drága és ritkán esik droppban
    autentikációnak az a lényege hogy karid megmaradjon mert magasabb szinten még azt is elveszik, lásd slip ha autentikálva vagy akkor elméletileg a karid megmarad (nem tudják megváltoztatni az azonosító infóidat) akkor is ha törnek erre lennék én kíváncsi, most azonnal jelszócsere elötte meg rendszer újrainstall minimum, aztán tűzfal install meg egy marhajó víruskereső se árt
  • plas
    #1220
    most abbahagyod?
  • Brutal
    #1219
    Azért mert ugy jársz mint én hogy lenyulláznak:((((
    Innen már nem lehet felállni bazzeg...se tojásom se páncélom se fegyverem se knight kasztu trinketem semmim nincs....

    ö meg röhög a markában:(((
    Ez genyaság....ugyhogy mehet a levesbe több honapnyi munkám (32 szint munka tanulás mellett)
    Sok sikert a továbbiakban mindenkinek!
  • slapecz
    #1218
    miért ne lenne értelme játszani ha a szervert törik?
  • gvarga12
    #1217
    ezt akarom kipróbálni csak nem magamon hogy autentikált user ifóit meg lehet e változtatni valahogy mert ha igen akkor a szervert törik és akkor nincs értelme játszani
  • Brutal
    #1216
    Ki tud segiteni?
    Kéne 1 kard:(
  • Brutal
    #1215
    az mi??
  • plas
    #1214
    mit ér vele ha igen?
  • gvarga12
    #1213
    brutal autentikálva voltál ?
  • Brutal
    #1212
    oké virusirtot lefuttatom mindenképp..nem tudom mi tortenhetett:((((
    Nem volt egyszeru kodom....
  • plas
    #1211
    De egyszerű kódod volt? vagy hogy a fenébe tudták meg? ha nem is látogattál olyan oldalakat, hogy kerülhetett keylogger a gépedre? Sztem futtass át valami virnyákírtót, nehogy fennmaradjon a keylogger, hogy ismét letisztíthassanak...
  • slapecz
    #1210
    rajtam is ilyen állapotban segítettek szal ne ad fel a reményt :)
  • Brutal
    #1209
    darab
  • Brutal
    #1208
    de semmit nem tudok vele igy kezdeni 0 pénze van es 1 barab kardja sincs...
  • Brutal
    #1207
    sikerult atirnom a kodjat...
  • plas
    #1206
    és újra lenyúljon..
  • plas
    #1205
    szerintem semmit,mert mert vki tudja a kódot, és lehet arra vár h. megint felöltöztesd...
  • Brutal
    #1204
    ezt beszoptam kiraboltak es milyen rendes hogy gatyara vetkozve visszaadja a karim,de rendes csak mit kezdjek igy vele?