12892
  • slapecz
    #1443
    ezt most mire?
  • plas
    #1442
  • slapecz
    #1441
    el tudom képzelni az előzményeit ennek a hsznek :P
    megpróbálom visszafogni magam a jövőben(nem desire volt rajtad hanem pain)
  • plas
    #1440
    Sziasztok!
    Kilépéssel kapcsolatban, csak annyit, amit Laze-nak is elmondtam, Knightal Overék bandájában jobban tudok fejlődni. Áthívtak. Legfőképp ennyi. Lassan Mui is eléri, h egyedül tudja tolni dogikat, nekem még lvl38on nem megy annyira, h ne kelljen leülni, minden egyes levadaszott dogi után pihenni. -Knight- :P
    Laze pedig már régen elérte, sőt már 35óta nyomja...
    Senkivel nincs semmi bajom szal nem ez volt az oka. Tény, h jobb olyanokkal partyzni akik hasonló szintűek, mint te. Én egyedül max szellemezni, vagy devilezni tudnék folyamatosan, de hát ez 38-39es szinten már nem ad ugye annyi XPt.
    Mui, nincs veled semmi bajom azon kívül h néha igazán hanyagolhatnád a "csípős" beszólásaidat. Tegnapis rajtam van 1dogi meg 2maszk -Desire :P- és nem vettem észre, h Alex szintet lépett, hát később rákérdeztem... Ezért nem kell leoffolni. Tudom ne vegyem fel, de ez már nem az első. Néha Qva idegesítő tud ám lenni. Most nem azért mondom, mert össze akarok veszni veled, v hasonló, csak megkérlek, h hanyagold ezeket a későbbiekben.
    Jah, és a régi guildból jönnek még a kunyerálások bőven. Nem akarok nevesíteni, de ilyeneket az arc, h majd ő eladja az általunk talált G46ot, és felezünk. Most erre mitmondjak?? :-X De ahogy észrevettem nem csak nálam vannak ilyenek...
    Egyelőre ennyi :)
  • Redeemer
    #1439
    Egyébként Foxi amit adtál G40-es bow, az pont fedezi a kölcsönt,amivel kisegítettelek a "kipakolás" után . A pénzből úgyis g40-es bowot akartam venni.
  • Foxiking
    #1438
    Ma talátam egy boxot G40 Bow volt benne Ezenkívül volt még 2 1500as. Péntek óta össz 10et találtam, ebből 3 volt másik helyen. Kár, hogy hétvégén kipakoltak.
  • Redeemer
    #1437
    Na igen boxok.
    Valaki nem tud a temp fort és a geum oh castle között valami dobozos helyet, mert én hiába nézelődök, még egyet se találtam . Küldi miatt vagyok errefele, szal még egy darabig itt is leszek.
    Esetleg ha valakit megkérek, nem rakna be egy képet róla, hogy hogy néz ki? Legalább itt lássak már egy dobozt.
  • Doma #1436
    A karid elvileg menthető ha authentikálva voltál.
    Valszeg már mesztelen vagy 0 geonnal
    Boxokat jol figyelted meg tényleg visszatérnek...
    (ma találtam egy 20 és egy 30 ezrest)
  • Foxiking
    #1435
    Tipp: nekem a treasure box-ok ugynazon a helyen jelennek meg. Pénteken 5öt vettem fel egymás után. Hétvégén meg feltörték a karimat!!!!
  • Foxiking
    #1434
    Hali mindenkinek!!!! Mit lehet csinálni, ha fltörik a karit?
  • slapecz
    #1433
    de jó neked :P
  • Laze
    #1432
    [times] Na szal az a helyzet hogy jövő héten egész héten szünet !!! :) szóval legalább 37esnek kell lennem péntek estig... Remélem összejön valami ütősebb drop is, mondjuk egy G46 kesztyű, de ilyen lagos szerveren csak délelőtt lehet dogizni, azon kívül beadeket gyűjteni...
  • Laze
    #1431
    Na nem nagyon uzemel ez az sg, pihenünk gyerekek? :)
    Amúgy nem vágom ezt a képbeszúrás dolgot de majd mindjárt kipróbálom
  • slapecz
    #1430
    nem szintkorlátos mert ma találtunk egy G48-as sticket ott :P
  • gvarga12
    #1429
    LOLer mindeki dobozol :)
  • Doma #1428
    Nem kizárt...
    Doboz vadászatra mentem és akkor találtam meg :D
  • gvarga12
    #1427
    pakolom magam nagyerővel itt van minden cuccom mellettem lassan bekerül egy bazi nagy bőröndbe :)
    nem lehet hogy a dungeon szintkorlátos hely ?
  • Doma #1426
    De nem tok bemenni :(
    Este leszel még? Vagy már elpakoltad magad?
  • gvarga12
    #1425
    na kesz fater netező gépe :)
    latom doma megtaláltad a dungeon bejáratát arrafelé bent elég durva szörnyek vannak
  • Doma #1424
    Plas!!! Mi történt?
  • Laze
    #1423
    Na connection lost with the server, nektek is leállt?
  • Doma #1422
    Itt voltatok már? Mi ez a hely?
  • Doma #1421
    Csak 3000 :(
  • slapecz
    #1420
    a helye az érdekesebb :)
  • Laze
    #1419
    és mi volt benne?
  • Doma #1418
    Doboz, aki még nem látott volna
  • Laze
    #1417
    helyt :)
  • Doma #1416
    "Nem vagyunk szövetségben velük, még..."
    Remélem helytálló a mondat
  • Laze
    #1415
    bakker tehát 1. : mit jelent ez a pofa:---> ez a dogebbi nevű szörnyet jelzi, mert annak a feje hasonlit ehhez :)

    2. A klánunkban volt még jó pár tag mielőtt beléptél, szinte mind 40es szintnél magasabb volt, vagy megközelítette a 40es szintet. Kiléptek mert nem tetszett nekik a sok kéregetés és csináltak egy új klánt. Nem vagyunk szövetségben velük, még...
  • Laze
    #1414
    Tankboy akkor válaszolnék kérdéseidre :)
    1.
  • Brutal
    #1413
    szevasztok!!
    Mi ujság srácok?
    G50-es pancel kurva jol néz ki még sosem láttam ilyet...G50-es cucc sapkaba es egyeb cuccokban is van vagy csak pancelban?

    Nah megyek gamelek 1 kicsit szerencsere holnap szabi:)
    Meg majd lesem azert a dobozokat is:)
  • slapecz
    #1412
    na azért a kitartás meghozta a gyümölcsét egy G46 mage shortban :)
  • TANKboy
    #1411
    Ma találkoztunk skateman-al vagy hogy hívják. Azt mondja szar a klánunk és kilépett belőle... Nem tudom mi a baja, en meg vok elégedve a klánnal, mindenki segitőkész, legalábbis a tőrzstagok, a többiekkel nem sokat beszéltem. :) Amúgy van még más magyar klán is a KAL-on? Szövetségben vagyunk velük?
  • slapecz
    #1410
    kell mondanom hogy ma már 2-szer meghaltam?
  • TANKboy
    #1409
    Már többször láttam ezt a szakállas néger arc smile-t de nemtom kire utal. Magyarázza már el vki. :)
  • Laze
    #1408
    ölöm a -kat orrba szájba és semmi drop :(
  • slapecz
    #1407
    inkább lvl up és utánna szarok rá ha meghal(és utánna igyekezek nem meghalni tobbször)
  • plas
    #1406
    figy azon gondolkozam, h behozom a halaszós karit, lvl1-es veszek speedet, meg teleportot, és ha az meghal, hát fosok rá... :)))
  • slapecz
    #1405
    én megyek ma is vagy lvl up?
  • plas
    #1404
    Tegnap elkezdtunk muival boxhunterkedni...
    volt is két doboz amit kinyitottunk royal Tomb környékén. 2*7000Geon :D
    De ha türelmesek vagyunk sztem jött volna vmi cucc is... Nemondom kétszer meghaltam. 2*18K XP minusz. De egyszer be fog jönni, egy G50. :D
    Bár szerintem lehet 40alatt nem ad fullos cuccokat, de kitudja :) Royal tombnal este 10-11 körül elég kihalt mehetnénk összefogva akár többen is boxhunterkedni, mert amikor egyedül voltam elkezdtem egyet kinyitni -időben 8-10mp- levert egy csonti, de még előtte kiszedtem a 7000pénzt :D És ilyenkor jó lenne ha valaki healelne...
    nah mitszóltok?