12892
  • gvarga12
    #1363
    nekem szakadassal 50min
  • slapecz
    #1362
    engem az érdekelne mennyi volt?
  • slapecz
    #1361
    ez egy nagy rakás szar
    reggel benthagytam hogy mire itthon vagyok már lejön és nyomhatom persze megszakadt és kezhetem előröl(min fél óra látom)
  • Laze
    #1360
    Látom a frissítést, megnyitották az utat a royal tomb-ba, már a szörnyek is be vannak rakva, meg g48as fegyok is, kira. Azért ez a frissítés nagy de nem akkora hogy a klienst le kéne tölteni :P
  • gvarga12
    #1359
    most már mindegy
    megvan nyaklánc sokszor ad 2-3 szoros penzeket és akár 30* is lehet most már vágom
  • Doma #1358
    Hivatalos oldalon azt tanácsolják hogy a klienst töltsük le mert a peccselés lehet hogy tovább tart...
  • gvarga12
    #1357
    most jött le persze közben egyszer meg is szakadt
  • Doma #1356
    Jujj, ne panaszkodj! Nekem elszállt a SATAs winyómról a rendszer, most egy 20gigás ATA33as risz-rosz winyóról tolom, azon kb 2 hónappal ezelőtti KAL van fent.. Szted nekem meddig tart?

    Suxxelero
  • gvarga12
    #1355
    megyek addig reggelizni :)
  • gvarga12
    #1354
    öregem mekkora ez a peccs elég sokáig jön (pár perc)
  • gvarga12
    #1353
    Na igen Magyar T-com rules akár milyen nevet választanak akkor is 1 nagy sz** az egész szolgáltató
  • Doma #1352
    Nyugalom Brutal, menni fog a cash!
    Csak sajnos most én voltam a soros halott internet téren....
  • Laze
    #1351
    Na mostmár teljesen érthető minden :)
  • TANKboy
    #1350
    Csináltam 2 képet a lovagról a 3 kezdő páncél szetben. Szerintem kegyetlen jól néz ki...szerintem.



  • Brutal
    #1349
    Köszi,de holnap meg en nem leszek Csütörtökön vagy???
    A nevemet ujbol leirom ezt probalgassatok en nagyon jol jonne a zse meg akarom venni a g42-es pancelt az a leghuzosabb a tobbi mar szep aprankent meglesz...

    Doma meg te is igerted a sztárgazsit ha bent leszel ne felejts el plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

    Apropo Onikage vagyok ez a haverom leregélt forum neve,de en hasznalom mert lusta voltam regelni magamnak 1et igy stim mindenkinek?:)
    Tehát Brutal=Onikage Onikage karija:DeViLMaYCrY
    Nah császtok és köszönet mindenkinek aki segitett most 14. szintüre seikerült felverekednem magam:)
    Haladok.Nah császtok!!
  • slapecz
    #1348
  • plas
    #1347
    SOK DROPPOT MINDENKINEK!
  • plas
    #1346
    Bazz gyerekek akinek nem egyértelmű a neve az nyomja már be aláírásában h milyen néven nyomja kalban. Soxor én is megkeveredek h Muitaly? vagy Muality? :D

  • Laze
    #1345
    Ki az az onikage? :P
  • gvarga12
    #1344
    utsora megyek csütörtökön kosarazni szoktunk aztán télen kicsit mentünk erősíteni kondiba de asszem angliaban hanyagolni fogom max ha tudok futok kicsit valahol
    onikage hogy haladsz neha adhatnal helyzetjelentést negem érdekelne
  • Laze
    #1343
    Brutal, elég bonyolult neved van de én is megdoblak 50K val ha bent leszek, sajnos az legközelebb holnap lesz de majd akkor üzenj rám :)
    Azt se tudom hogy kell színezni :P
    Napi milyen edzésre jársz? Sakk?
  • DarkSly
    #1342
    huu bazze ez a sarga nagyon odabsz :DDDD
  • DarkSly
    #1341
    kéne már nekem is választani valami képet.
    Azért ezt a színezést kipróbálom :DD
  • DarkSly
    #1340
    Szevasztok :))
    Először is jó játékot mindenkinek estére!
    Én mint mondottam volt, csak pénteken leszek gameben. (Cybergyerek vagyok a klánban 1ébként, 31es mage)
    Laze, te most játszol?
  • Brutal
    #1339
    Csá Doma!
    Olvastam hogy te is segitenel penzel az ujrakezdesben..mi a jatekban a neved?
    Ma en bent vagyok jatszok ha vagy keres ram nevem:DeViLMaYCrY
  • gvarga12
    #1338
    LOL LVL 9 a küldik elveszik az időt gondolom
    na mentem edzésre fél nyolc után jövök
  • plas
    #1337
    Jó az Mulity-nak is
  • slapecz
    #1336
    Muitaly
  • Brutal
    #1335
    Koszike srácok a támogatást...
    Már van 1 jo kis kardom meg Mulity megdobott 50K-val:)
    Plas bent vagyok a gamebe DeViLMaYCrY vagyok dobjatok már meg még 1 kis lovéval hogy a g42-es pancélt megtudjam venni az mar elég nagy defet adna....

    Nah császtok!
    Jah "már" 9. szintü vagyok:)))
  • gvarga12
    #1334
    ja timeeee :)
    onikage megvaltoztathatnad a nikkedet elg zavaro a brutal felirat
    pengevel beszelj hogy visszavegyen
    na be is rakom a Spezial eventel kapcsolatos nfo-kat
  • slapecz
    #1333
    ezzel a TIMMY-vel ne húzz újat gondolom tudod miért mondom :P
  • Brutal
    #1332
    Jah és jonéven venném ha visszavennétek..amugy SquallFF8-at sem töröltem még egyszer talán ujbol feltudom szerelni...
  • Brutal
    #1331
    innentöl kezdve a játékba vagyok..plz akkor küldjétek a támogatást ha ti is itt vagytok valahol..még 1* az uj nevem:DeViLMaYCrY
  • Laze
    #1330
    :PPP
  • plas
    #1329
    én már G46ra gyűjtok... vagy lehet egyszerűbb ha dobatok -vel...
    Este eladom a JooBang-ot Mui. :))
  • gvarga12
    #1328
    kepek meg 1x



  • gvarga12
    #1327
    brutal szivesen latunk akar megkephatod a regi kardom :)
    itt az uj :)


    és amit tud :)



    mind ezt 800K-ért
  • Brutal
    #1326
    Sziasztok!
    Nem gondoltam volna hogy ilyen rendesek lesztek...
    Nagyon megköszönöm akkor a támogatást és ugy döntöttem bele vágopk még 1* és ezután sokkal sokkal bizalmatlanabb leszek mert kiderült végtére is hogyan nyulták le a karim,de ezt inkább majd elmesélem máskor....

    Senkiben nem lehet bizni gyerekek nagyon vigyázzatok.
    Ma biztos bent leszek a játékba este fele és valoszinüleg DeViLMaYCrY néven..keressetek rám jah és ha gondoljátok vissza is vehetnétek a klánba gyorsan felmászok megint föleg ha most lesz ez a kis kezdö pénzem és felszerelésem széthentelek egyböl mindenkit és lerugom még a lila szörnyeket is:)))
    Apropo ha nem nagy gond pár médium itokát kérhetnék..350 volt anno,de most 1 sincs:((
    Nem égérek elöre semmit mikor adom vissza a pénzt ha igy is ok akkor elfogadom ha nem akkor inkább nem....

    De egyszer biztos megadom amikor már én is G46-os cumokat árulgatok rakásra:PP
    Akkor este talákozunk srácok üdv:Onikage
  • Laze
    #1325
    Szal el lehet mondani hogy tetszett a honlap :))
  • TANKboy
    #1324
    Nagyon szép és jó motorja van a Guild Wars-nak. Kár, hogy szinte teljessen csak a klánháborúkra van kihegyezve. Mondjuk a címe is ezt sugalja. Letöltöttem róla pár InGame videót, pazar volt a látvány me kell hagyni!