12892
  • plas
    #1083
    minek 3 kard?
  • gvarga12
    #1082
    mondtam hogy eleg jo :) most van 1 kis időm :)
    ha critical meg blow is sikerül akkor 1K fölé is mehet, persze a dogikon közel nem sebez ennyit de azért lehúzza azoknak a HP-jét is rendesen
    eldöntöttem hogy fogok venni Red meg White kardot is sőt lehet hogy az NPC kardomat is megtartom :)
    majd nézzetek rá napira ott ül a fort közepén, remélem most nem fagy ki vagy szakad el
  • plas
    #1081
    volt 5 skillpontom abból 3at feltettem a TBra... Tegnap volt hogy szellemeken 800feletti damage-t nyomtam -persze csak ha blow is volt benne, vagy critical hit-
    De akkor is kemeny. :) 4skillem van benne így...
  • gvarga12
    #1080
    nem basszus valamikor éjfél körül volt egy net megszakítás és minden taszkom leszakadt most reggel betettem napit árulni de a többi karimat nem bírtam elindítani unable to connect to server
  • plas
    #1079
    toji elment? :)))
  • Laze
    #1078
    Hát igaz, de hogy csak hogy ellenkezzek jöhet legalább egy nagy drop is
  • slapecz
    #1077
    én Muitaly vok
    arra értem hogy 2-en nem mentek sokra mer esély is van meghalásra meg lassú is,szal hiába sok az xp ha lassan jön
  • Brutal
    #1076
    basszus:((lekéstem a tanfolyamot???
    elvoltam kicsit foglalva és köszönet hogy segitetek...
  • Laze
    #1075
    slapecz amúgy neked mi a neved a Kalban?
    sokan azt mondták te vagy slip
  • Laze
    #1074
  • Laze
    #1073
    Persze nyomtuk már régebben is csak úgy ketten még nem igazán...
    Csak mivel ő knight ezért jó vele partyzni...

    10 után még élni szoktam, ha nem így lenne ide se írnék
  • slapecz
    #1072
    nyomtátok már ketten?
    mer nem hinnem hogy 10 után még élnétek :P
  • Laze
    #1071
    Napival el lehet ám

    meg ketten jó XP is
  • slapecz
    #1070
    ketten jól eldogiztok majd :P
    ja és hello
  • Laze
    #1069
    Napi bakker nem ertem mért nem volt jó neked a Total War...
    Most nem tudom mi a neved mert a logobol nem lehet kivenni csak ha rányomunk :P

    Jah amúgy majd úgy holnap (Kedd) este 9től be kéne iktatni egy jó nagy dogizást ha benne vagy...
    Lassan 34 leszek hálistennek megelőzöm Laze-t.

    Ma droppolt a devil soldier with bow egy tali of wondert Agility 3/1.
    Szal most virul a fejem
  • slapecz
    #1068
  • gvarga12
    #1067
    de mostmár igen remélem, ki vagy te a Grétsy László vagy mi ? :)
    nem tudok írni ez van
  • slapecz
    #1066
    még mindig nem lol
  • gvarga12
    #1065
    most már jó ? :)
    majdnem tudok írni :)
  • slapecz
    #1064
    "http://www.kalhun.tk - ide nézz be mielöt kérdeezel."
  • gvarga12
    #1063
    ingyenes és az is marad www.kalonline.com itt tudsz reggelni ingyen és bérmentve
    tiszta Lineage2 a grafika meg a játékmenet se sokban különbözik
    volt closed beta de annak már tavaj októberben vége lett most az online shoppból élnek
  • azirafael
    #1062
    Üdvözlet mindenkinek! Most találtam rávéletlenül erre a topicra, és felkeltette az érdeklődésem a game... Tudnátok segíteni, hogy kicsit "belőjjem" a játékot miről is van itt szó? Olyan dolgokrol irtok ami nekem semmit nem mond (tali, G46 stb..) inkább az érdekelne milyen stílusú a játék? Inkább RPG- vagy H&S mint a diabló... úgy is kérdezhetném, hogy inkább Lineage2 vagy inkább Guild Wars....

    Már fizetősön nyomjátok, vagy még csak béta a game? Ha ingyenes béta akkor hogyan tudok reggelni?

    Köszi a türelmet, üdv: Azi
  • gvarga12
    #1061
    aha egyenlőre marad ez meg csinaáltam aláírást is :)
  • slapecz
    #1060
    biztos most nyomod be az újat mi?
  • slapecz
    #1059
    nincs logód
  • plas
    #1058
    lol
  • gvarga12
    #1057
    :) nyugodtan hívjatok napi-nak NaPoLeOnTheHUN a karim neve de ki mondja ezt ki mikor 4 dogi lohol a hátadban
    szakértő LOL nem semmi :) Kal szakértő lettem :)
  • slapecz
    #1056
    egyszer ha valamelyik szarkértö (TOTAL WAR)
  • Doma #1055
    Rendicsek, megpróbálom előkeresni az ipt.
  • gvarga12
    #1054
    nem tom feljossz ts-re megvarunk mindenkit akit erdekel aztan megy az eszosztas :) én kb 18:00 után szoktam lenni mondjuk ma mondom meg hogy felmondok nem tom mi lesz de nem tarthat olyan sokáig
  • gvarga12
    #1053
    az IP-t mar elfelejtettem de este ha rakerdezel NaPoLeOnTheHUN a karim neve akkor megmondom meg a jelszot is :)
  • Doma #1052
    Ez kb mikor lenne esedékes ez a kis tanfolyam, mert ha nem bánnád akkor szívesen meghallgatnám én is!
  • gvarga12
    #1051
    szivesen segítek gyere TS-re este aztan akkor tartok 1 rövid tanfolyamot :)
    nem gond ha nincs mikrod nem az a lenyeg hanem hogy nekem ne kelljen gepelnem mert meghalok mikozben irok :) es azt nem szeretem a TS-t megtalalod a weboldalamon ha visszaolvasol par szaz üzit itt megtalalod a linket ra
    este talakozunk
  • Brutal
    #1050
    Köszi Plas!
    Ma meg holnap valoszinüleg leszek este fele ugyhogy jkajd beszélünk.
    Kardot sikerült szereznem mert amikor eltört a kardom 17 revision stonet keletkezett belölle (nem tom hogy) és gyorsan kiárultam öket 17K-ért másnapra el is vitték mindet és tudtam venni egy aránylag jot (hát elég gagyi,de mégsem g37-es legalább.

    Apropo még mindig nem tudok (és nem merek) talizni a fegyverrel mert rengeted megválaszolatlan kérdésem van még mindig...egyszer ha valamelyik szarkértö (TOTAL WAR) ráérne 1 kicsit vagy pont játékba van igazán megmutogathatná a dolgokat mert mondom egyszerüen még csak a szügsége talikat sem találom az árusoknál pedig dikert megnéztem a térképen és a 23 és a 29-es NPC-s elméletileg,de nekem mégsem árulnak semmit ott:((
    A sima Marchant-nál van talizman of attack meg még 1 másik én a talizmán of attackot eröltettem a kardomba és eltört...gondolom azért mert az marhára nem az a talizán...

    plllllllllzzzzzzzzz heeeelpppp kérlek titeket.
    Köszi üdv:Brutal!!!
  • gvarga12
    #1049
    G1 to G2 - 1 day 14 hours and 24 minutes
    G2 to G3 - 1 day 21 hours and 24 minutes
    G3 to G4 - 2 days 2 hours and 8 minutes
    G4 to G5 - 2 days 7 hours and 24 minutes
    G5 to G6 - 2 days 14 hours and 25 minutes
    G6 to G7 - 3 days 4 hours and 55 minutes
    G7 to G8 - 4 days 4 hours and 0 minutes
    G8 to G9 - 5 days 5 hours and 0 minutes
    G9 to G10 - 8 days 0 hours and 24 minutes
    G10 to G11 - 16 days 13 hours and 0 minutes

    ez a legutolsó pontos kalkuláció

    01. 7.700
    02. 8.550
    03. 9.620
    04. 11.000
    05. 12.800
    06. 15.400
    07. 19.300
    08. 25.700
    09. 38.500
    10. 77.000

    ez meg az XP ami a tojinak kell
  • gvarga12
    #1048
    szerinted nekem a halasz es kereskedo karijaim mik ? ők a biztosítóim van rajtuk pár cucc fegyver meg pénz is soha nem lehet elég óvato az ember
  • plas
    #1047
    Hackelések ellen lehet az kellene csinálni, hogy minden 10Kból egy ezrest felre kéne tenni, ill. átadni egy alacsonyabb karinak. Olyan mint egy nyugdíjpénztár. Rizikós esetre... Amiből esetleg újra lehetne kezdeni ha meghackelik az embert...
  • Laze
    #1046
    Na sziasztok!!!

    Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra, érdekes dolgokat lehet itt olvasgatni :) Amúgy a játékban ColdTequila a nevem, most épp 33as vagyok, benne vagyok a guildben már február óta, csak akkor még nem ColdTequila voltam hanem Laze...
    Csak hát Laze-t meghackelték, amúgy 33as volt akkor ő is , szal ha nem vették volna el tőlem most Kb ott tartanék mint Over (lvl41) de hát mind1...
    amúgy is úgy vettem észre hogy a mágus könnyebb... nekem jobban bejön..

    Na további jó Kal-ozást mindenkinek, a játékban megtaláltok :)
  • Doma #1045
    Találtam még egy ilyet is
    [IMG] http://pix.dox.hu/pix4/a20397bbfdf96dde378267c754ed43d5.JPG [/IMG]
  • Doma #1044
    Sziasztok!

    Mókás esetben volt részem.
    Elkezdtem árulni G29es fegyvereket a bányában, és beraktam egy NULLt hogyha kifogy a cuccom akkor maradjon ülve a figurám.
    Mit adtam el először??? A NULLt 99.999-ért

    Egy mágus vette meg, mondom neki van mégegy ha kell, erre mondja hogy,nem is ilyet keresett
    Lvl 46os questhez kellett neki.
    Persze én örültem a dolognak.