12892
  • slapecz
    #1523
  • gvarga12
    #1522
    hali emberek netem meg mindig semmi
    telefont se birunk szerezni
    nem tom mi lesz most du. megyek valakivel bezelni a mikros netrol remelem nem draga
  • Brutal
    #1521
    Sziasztok!!!
    Sok kihagyás után (kibaxott munka faxom mar bele) megint itt vagyok és ha hellyel közzel a játékban fogok tartozkodni nem érdekell senki és semmi nyügje:)))

    Szoval ha van valami keressetek bátran a karinevem még mindig:DeViLMaYCrY
    Nah csá!
  • the architect
    #1520
    Hi, emberek!
    Beszálltam, ha valaki találkozik egy Sevyr nevű pacákkal, az én vagyok!
  • ThunderBite
    #1519
    felkell törni mindent :)
    Az 1. questek között, a "Szirupot" hol lehet megtalálni?
  • slapecz
    #1518
    erdekes hogy a feltores jut rogton az eszedbe :P (ingyenes)
  • ThunderBite
    #1517
    Figyi, ez fizetős gém?
    Vagy létezik feltörés hozzá?
  • Doma #1516
    200 dollárért kapsz 2000 Kalcasht, 100ért 1000-et, 50-ért 500at.
    Csak lvl30 fölött tudod ezeket a megvett köveket átadni árulni másik karakternek, használatuk elvileg lehetséges lvl30 alatt is(erre nem esküdnék meg).

    Stone of Fishery - Ez a kő neve ami a halászatot kétszeres sebességre gyorsítja.

    Temp-Fort of Geum-Oh-Castle-ban szokták árulni játékosok, de nem kizárt hogy máshol is. Az ára a játékban kb. 60-70 ezer geon, ha jól emléxem.
  • n0k0m
    #1515
    mennyit dob a sebességen ? + hol lehet megvenni meg mi a neve ?
  • Doma #1514
    Sebességet tudsz növelni, de ahhoz venned kell egy kavicsot kb 60-70 ezer geon értékben, vagy a játék hivatalos oldalán vehetsz magadnak dollárból váltott kalcash-ért.
  • n0k0m
    #1513
    Lehet valahogy a horgászás sebességét / szerencséjét növelni ?
  • n0k0m
    #1512
    Nagyon kösz! énmeg vadásztam azokat akik árulják :)
  • Doma #1511
    Bármelyik merchnat-nál minden városban van 1.
    (Sima merchant nem armor, weapon, food stb.)
  • n0k0m
    #1510
    HM hol lehet hálót csinálni ? vagy venni ? vagy találni ?
  • n0k0m
    #1509
    thx, majd kipróbálom, azt hamegy meghívlak halászlére :)
  • Doma #1508
    Meg kell keresni egy Fishing Ground Keeper nevű NPCt (nem játszható karakter).
    Onnan ismered meg hogy vízparton van és rengeteg játékos veszi körül.
    Ha sikerül a nagy tömegben ráklikkelned akkor előjön egy párbeszédablak, itt kiválasztod "Set up a fish trap", ezután szépen elindul a számláló és elkezdődik a horgászat.
    Naroothban 2 ilyen emberke van egyik a híd alatt, másik a kikötőnél.
    Cargo stationben egy ilyet találsz, lent van a vízparon egy kis móló mellett!
  • n0k0m
    #1507
    Szóval hogykell halászni ? :P hálóm már van
  • Doma #1506
    Kérdezz itt nyugodtan...
  • n0k0m
    #1505
    Nah aki jáccik vegyen már fel MSN-re: [email protected]
    +lenne egy kérdésem: hogy kell halászni ? :P hálóm van ,de nem jövök rá
  • slapecz
    #1504
    na legyen minnel hamarabb neted szurkolunk :)
  • gvarga12
    #1503
    na hali emberek most vissza is olvastam azt a 70 uzit amit nem volt alkalmam elolvasni az elmult heten nem semmit itt aztan volt haladas amig en itt belektam magam, ma megyek gepet venni remelem lesz olcso minden aztan jovo heten mar csak netet kell szervalnom valahogy miutan mindez megvan mehetek az ingyen konyhara mert nem lesz penzem kajara :)
    ha lesz net asszem felporgetem a dolgokat lehet hogy 2 geppel fogom nyomni ceg allja a rezsit :) na majd meg irok ha eljutok konyvtarba mindenkinek jo droppingot :)
  • Brutal
    #1502
    Csáasztok!!
    Gondoltam beköszönök ide is és mutatkozok hogy lássatok élek és nyomulok ezerrel már 23. szintü vagyok:)))

    Az jo nem?:)Relativ a 32-höz kevés,de legalább már haladok és ezt nektek köszönhetem köszi mindenkinek aki segitett valamilyen formában és igy ujbol tudtam kezdeni.

    Nah császtok!!!
  • Laze
    #1501
    nekem eddig nem
  • Redeemer
    #1500
    Na akkor szokás szerint egy kérdés .
    Valakinek bejött már az ígért 300x pénz a Szerencse Nyaklánccal?
    Nálam 50x-es volt a legnagyobb: 39x50 = 1950 .
  • plas
    #1499
  • slapecz
    #1498
    de nagy lett a csond
  • slapecz
    #1497
  • slapecz
    #1496
  • slapecz
    #1495
    okok amint sesik vmi rogton megyunk gongozni hatha egy G44es pancel esik neked az is jo
    2-es lesz mar szombaton remenyeim szerint aztan ha vasarnap egy egesz lvlt fejlodok....
  • plas
    #1494
    csak legyem máááááá 3as speeded váááázze
  • plas
    #1493
    nah mui este dogizunk? kéne már egy drop...
    szerzunk neked G46ot. fullnemérdekel miaz, ha nem bírod felvenni, majd kivárod mostmár. Aztán gongolunk nekem vmit :D
  • slapecz
    #1492
    3 het az nem is olyan sok :P
  • slapecz
    #1491
    ha autentikálva vagy akkor is meg tudják változtatni a jelszavad de semmi mast nem, es az e-mailre vissza lehet kerni tehat ha nem ugyan az az e-mail jelszvad (vagy nem lehet megvaltoztatni)akkor max a cuccaidat veszitheted el,de a kari biztonságban van (bocs az okoskodasert)
  • gvarga12
    #1490
    hali emberek meg elek asszem kicsit tovabb fog tartani netet szereznem mint gondoltam mert uj a haz meg minden es nincs semmi benne szal meg vagz 3 het sry majd jeletkezem meg hali
  • plas
    #1489
    Ha autentikálva vagy akkor nem tudják a jelszavadat megváltoztatni... feltéva ha nem ugyanaz az e-mail jelszavad, mint a Kal jelszavad.
    Bár ha keylogger van a gépeden elméletileg minden ID-d és Pass-od tudják.
  • Foxiking
    #1488
    Sikerült!! Vki megváltoztatta
  • Foxiking
    #1487
    VALAKI SEGÍTSEN!!!!!!!!! NEM FOGADJA EL A JELSZÓT A JÁTÉKBAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SEGÍÍÍÍÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉGGGGGGGG!!!!!!!!!
  • plas
    #1486
    Versenyeznek. A bal oldali az első, az utánnajövő a második...
  • Brutal
    #1485
    CSÁÓ!!!!!!
    Itt avgyok élek nyugi:))
    Enyhén sok volt a melo és ez nem lesz másképp ebben a honapban szoval nem leszek sokat,de jol esik hogy valakinek azért hiányzok:))

    Ma tutkora nyomni fogom este 1 kicsit szoval keressetek bátran meg lehet hogy délután fele is ide ez a fene:)))
    Szoval vagyok ma és küldizek tovább már nincs sok:PPPPP
    Császtok!!!!
  • Doma #1484
    Ez hogy?