6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • kill3r21
    #3938
    De ez nem a trunks special! :)
    Ez a sorozatbol van....abban is mutatnak a jövöböl idös gohant :)
  • gohanssj2fru
    #3937
    hát nem rossz..:P;)
  • gohanssj2fru
    #3936
    hát a 3925-ös hsz -es link:D
  • megalodon
    #3935
    http://www.youtube.com/watch?v=nGveZghgmKE&feature=related

    Amikor ezeket a részeket elöször láttam majd befostam XD Már majdnem mint egy horrorfilm :)
  • megalodon
    #3934
    NEkem azok a részek (is) nagyon tetszenek amikor mmég nemtudják,hogy Cell léezik és hogy ö jött a másik időgéppel.
    Már 4éve ottvan és fejlődik.
    Közben meg a robotok ellen is harcolni kell.
  • DiLee
    #3933
    hát szerintem is jó a szinkron, de néha vannak kivételek,
    Japán/Magyar, nézd meg és utána meglátod amit mondok, Goku a sima DB-ben gyerekesebb hang kellene neki, Oolong (a malac) neki sokkal magasabb hang kellene, nem az a dörmögés, mint a Harry Fogoly És Az Azkabani Potterbe :D,
    Gohan, hát én emiatt tértem át először a német, majd a japán hangra...

    #3906: hát elég fura, de jól néz ki, én még észre se vettem ezt :)

    #3931: a trunks specialhoz van szinkron ? (mármint, nem érdekel, csak érdekes :D)

    Ja és ha áprilisban valaki megtalálja akárhol a Remastered részt/részeket az azonnal írja ide honnan meg hogy lehet leszedni !!!
  • gohanssj2fru
    #3932
    bocsánat még hozzáfüzöm: de Krillinhez jó a hangXD
  • gohanssj2fru
    #3931
    am. nekem nem tetszik a trunks specialban a gohan hangja:S a rendes sorozatbeli a buu-s részek alatti jobban tetszik/illik. szerintem..:D
  • gohanssj2fru
    #3930
    nah nem vagyok én olyan szenilis:D vagy akkor a videó szar: http://www.videoplayer.hu/videos/play/29127 (rögtön az elején mondja Chi-chi:P 1.23-nál)
  • gohanssj2fru
    #3929
    bocsánat akkor én tudtam rosszul. de akkor a 13. szülinapját ünneplik? akkor tényleg szörnyű a memóriám :$ nah igen szép lehet amik a stúdiokba mennek ilyenokr :P
  • rooney8
    #3928
    Ez télleg Krilin hangja :) Tudtam, hogy valahonnan ismerős :D
  • tommyknockers
    #3927
    Fúú nem is tudtam, hogy volt másik. Az minden bizonnyal Breyer Zoltán, aki Krilinnek is a hangja, ha jó a fülem :D
  • rooney8
    #3926
    Kicsit fura, de jó:D
  • kill3r21
    #3925
    DBZ 164 HUN Sample
  • rooney8
    #3924
    De én úgy vettem észre, hogy a meséknél tök mind1, hogy mit mond, az úgy tűnik mintha jó lenne :D

    #3923: Kérünk sample-t :D
  • kill3r21
    #3923
    Én azt nem tudom hogy,,,van egy rész...az ujak között amiben trunks mesél a jövöröl cellnek..majdnem az mint a special...ott a felnött gohan hangja igen komoly...nemtom ö melyik szinész...ilyen rekettes igen komoly....:)
  • kill3r21
    #3922
    gondolom a szájmozgás miatt, hogy ahhoz vmien szinten passzoljon...
  • rooney8
    #3921
    Amúgy én azt nem értem, hogy mért kellett teljesen más szöveget mondani a magyarban?
  • megalodon
    #3920
    Jó de japók azért mások ez olyan mintha itt egy magyar népmesék szinkron lenne :)
    De az a fura,hogy Pogány Juditot tudod ki az és láttad már filmben is és én elképzelem ahogy kiabál mint Gohan :)
  • gabeszg
    #3919
    Mért az eredeti is kb úgy nézhet ki(ha nem arra értetted).
  • megalodon
    #3918
    Szerintem nincs elváltoztatva sz.géppel a hangja! Színész,szinkronszínész,ennyi!A Kcsamesékben is a 3kissrácnak egyszerre volt ö a hangjuk asszem(persze gondolom külön vették fel :)

    Amugy milyen lehet egy ilyen szinkronizálás!? VAn egy 50-60körüli nő és üvölt a studióban,hoyg CELL HAGYD ABBAAAA! SÜKET VAGY?? GRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    :D
  • megalodon
    #3917
    Amugy nekem van egy olyan képen amin Gohan van 3féle képpen.
    Van 6évesen és nem tud átalakulni
    van13évesen és SSJ1 SSJ2 (tehát amiröl szó van)
    van19évesen SSj és mystic formák.
  • megalodon
    #3916
    De a movie-k nem számítanak bele a sorozatba!
    Söt már meg lett beszélve,hogy a Garlic-os rész filler.
  • SMGBAS
    #3915
    A Dead Zone-ban kb3-4 éves lehet és a Garlic Jr. sagaban elhangzik egy olyan mondat h 10 év után sikerült kiszabadulnia Garlic Jr.-nak a DZ-ból. Tehát Gogannak vagy a DZ movie-ban ~-4 vagy a GJr sagaban ~13 évesnek kéne h legyen... xD
  • gohanssj2fru
    #3914
    és még vmi amiért sztem kb 10 éves:D 7 év múlva amit bejátszanak ott úgye gimis :P jó lehet h más a japán rendszer de vhogy így jött le:D szóval nem hiszem h 20 éves ott már.
  • gohanssj2fru
    #3913
    nem épp a 10 szülinapját ünneplik abban a 10 napban miután kijönnek a tér és idő szobából?:Ssőt asszem az se komoly mert csak a szobában telt el az egy év.. és kb így is jön ki mert 6-7 éves amikor visszatér Goku a Yadrak bolygóról, és úgye 3 év múlva jönnek a robotok. de szóljatok ha vmit rosszul tudok :D
    Am. vicces h számítástechnikákkal mennyire el tudják a hangokat változtatni. Pl Pogány Judit hangjából most speciel..
  • rooney8
    #3912
    Végülis jogos :D De akkor is :D
  • tommyknockers
    #3911
    Igen, női szinkron volt: Pogány Judit.
    Felnőtt Gohannak meg Csőre Gábor.
  • megalodon
    #3910
    A 185.részben Gohan kb 13éves most fog mutálni :) Báát tényleg gáz h.nöi szinkronja van (mert az nem?)
  • gabeszg
    #3909
    Na megnéztem én is ezt a 185-ös bejátszást, hát szörnyű de hát mit várunk elég nehéz azokat a hangokat "utánozni" :D Én most szedtem le újra a z-t(letörlődött )azt most legalább megspórolok jópár dvdt, hogy várok az újra és majd azt írom ki.Ja amúgy db online-ról semmi hír?
  • rooney8
    #3908
    Most már én is meghallgattam... Kár volt :D Szörnyű ez a hang. Még kicsin elmegy ez a lányos hang, de már ilyen "nagy" korban... :D
    (Egyébként szereti a szinkront, de ez télleg gáz)
  • gohanssj2fru
    #3907
    fúú hát köszönöm a válaszokat:D:)
    és akkor ehhez a megújult ohne filleres részekhez is készít vki felíratot akkor hawaii?:)
    nah ebben viszont igazad van DarkEvilPiccolo, hogy az mint az angol kemény nyelv illik is hozzá:p végülis mindegyik nyelvnek megvan a maga előnye :D és szokták dicsérni a magyar szinkront azért :P csak tényleg furcsa meg más kicsit az egész ha magyar meg más a japán. nekem az elején nagyon fura volt a japán de aztán már tökre megszoktam/megtetszett :)
    ·"Gohan különleges. Mindig is az volt. Szerintem ennél jobb magyarázatra nincs szükség. :D"
    hát..igaz:D. és az tény h a 185.rész amit belinkeltek ott nagyon durva az a hang XD én azt hittem amig nem láttam csak külföldi nyelven h már vki más lesz a szinkronja:S:D
  • SMGBAS
    #3906
    Most raktam össze a Kanzenban gerinceiből ezt a képet... Az lenne a kérdés h ez valakinek nincs meg úgy h nem a gerincekből van összerakva hanem egy kép az egész, szal mintha azt vagdosták volna össze a gerinceinek. Ja és DEP még jó az összes link a kötetekhez :D
  • SMGBAS
    #3905
    Nekem a 7, 10, 11 van meg és mindegyik elején (végén) ott vannak az aktuális szám elött megjelent részek. Szal a 11. elején ott van 1-10-ig.
    #3902 Kicsit benéztem xD
  • megalodon
    #3904
    A magyar szinkronról annyit(mármint a szöveghűségröl),hogy
    pont nemrég néztem a Db végén lévő nagytornát!
    Piccolo ugye leyeli egy üvegcsében a mindenhatót aztám harc stb majad felrepül és bla bla elpusztitok mindenkit stb majd Goku nyomná a kamehameha-t
    Aztán szolnak neki ha elpusztitja akkor meghal a mindenható is. Erre visszahököl,abbahagyja,majd gondolkodik stb.
    Majd Krilin bekiabál,hoyg Gokunak a birtokában van a tiszta erö és ha azt használja akkor addig mindenki eltudna menekülni+amig összeszedi magát Piccolo.
    Goku nagyban helyesel és erre megint:KÁME....
    és nyomja neki.
    Na most elöször csinálná majd abbahagyja aztán mégis azt küldi... :S
  • DarkEvilPiccolo
    #3903
    Jajj erre elfelejtettem válaszolni, bocsi. :D

    "Lenne egy kérdésem. Ezeket lehet még kapni? Meg h meddig lettek kiadva, szal ilyen általános infók. Nemrég találtam meg ezeket, már azt hittem h a nagy költözködésben el lettek hagyva"
    Hát, ha nem tévesek az infóim erről, akkor, ha jól tudom, ez a kemény 3 szám jelent meg csak nálunk. :DDD
  • DarkEvilPiccolo
    #3902
    "ez a Fuji vagy milyen tv?"
    Ez egy japán TV csatorna. :D

    "jobbról-balra"
    Örülök. ;D

    "Egy kis finomság annak aki magyarul szereti"
    Csak a 185. részből néztem meg a részletet, de a falat kapartam már majdnem... Gohan amikor ordít az kész. :S Meg mondja Cellnek, hogy megsüketültél? Te jó Isten mondom ez nem igaz... A szöveg is gagyi de amikor Gohan ordított az egyszerűen annyira betette a kaput, hogy káputt lett a végem. :D

    "Goku hangja tökéletes hozzá"
    Szerintem, ha valamit akkor a hangokat nagyrészt nagyon eltalálták a magyar szinkronban. Viszont a szöveghűség az no comment. Meg hát ugye Gohan hangja is no comment. :D

    "magyar meg gyerekkor"
    Hát... nosztalgia ide vagy oda, nincs az az isten amiért végigszenvedném magyar szinkronnal a cuccost...

    "az angol az fura"
    Nálam az angol vetekszik az eredetivel. Sőt, néhol jobbnak tartom az angolt. Szerintem a DBZ-hez a "legkeményebb" nyelv passzol igazán, és ez az angol. :D + az amcsi zenéket is imádom.

    "h néz ki am egy Z manga belseje?"
    Olyan, hogy Z manga nincsen. :) A mangában a sima és a Z egyben vannak. Csak az anime lett két részre bontva és a 2. felét átkeresztelték Z-re.

    "amúgy szegény Gohannak kellett a leggyorsabban fejlödnie?"
    Gohan különleges. Mindig is az volt. Szerintem ennél jobb magyarázatra nincs szükség. :D

    "nektek tetszik az a rajzolás mód pl ami már a 291. részben van?"
    Miért? Elvileg ugyan olyan mint a Majin Buu saga legtöbb részében.

    "a magyarban miért csak Lippai beszél?"
    Mert a magyar egy xar? :D

    "nekünk az miért jó h japánban újrakreálják a db-t?:P lehetséges h eljut MO.-ra?"
    Akár ez is bekövetkezhet. Hogy nekünk miért jó egyébként??? Hát ez 1 forintos kérdés volt szerintem. :D Elvileg jó pár részt újrarajzolnak a mostani technikával. A képi effekteket lecserélik, szóval a kamehameha sokkal jobban fog csillogni. :D Nem lesz időhúzás. HD-ben fog megjelenni, szóval milliószor szebb képminőség mint eddig valaha is volt. Stereo hang (eddig csak mono volt). Soroljam még, hogy miért jó ez nekünk? :D Vagy ezt most csak simán úgy értetted, hogy a magyaroknak miért jó? :D Ott a net, szóval nincs ilyen, hogy magyaroknak. Ahogy megjelenik, már tölthetjük is le. :)

    "DEP írta h a Mondo fórumán (ami ugye a magyar animecsatorna magazinja) eléggé lehúzzák a DB-t"
    Tévedés mert a Gamestar fórumáról volt szó. :D a MONDO fórumán jó páran szeretik a DB-t. Mondjuk nem olyan sokan, de azért vannak fanok ott is. Annyian oda is járnak szerintem mint ide. Viszont az Animax hivatalos fórumán a DB az egyik leglátogatottabb topic amin egy kicsit meg is lepődtem. Az AnimeAddicts fórumán szintén. Mondjuk az utcsónak nincsen semmi jelentősége. Azon kívűl, hogy az egyik legnagyobb magyar animés oldal, persze mivel nem hivatalos oldal ezért nincsen jelentősége, hogy ott mennyien szeretik a DB-t. :D

    DB film premier elvileg Japánban Március, amcsiban pedig Április.

    És végül akit érdekel: Dragon Ball Manga
    Elvileg már nincs fent az összes, de azért a java még fent van. És a Z része a 14. kötettől kezdődik.
  • megalodon
    #3901
    http://www.youtube.com/watch?v=_7qwkKIZKjM
    Ez nagyon zsír.Asszem az egész Db-t valahogyan meg kéne néznem alegelejéről :)
    Honnan lehetne a mangát megszerezni? Érdekelnének a filler nélküli részek.
    A fóruma amit DarkEvilP. belinkelt(él)...Hát 1-2.hsz.-t olvastam de már elment a kedvem,h.tovább olvassam :S
  • SMGBAS
    #3900
    1: Mert ki lesznek vágva a fillerek xD Nemhiszem h magyarországon leszinkronizálnák mégegyszer. DEP írta h a Mondo fórumán (ami ugye a magyar animecsatorna magazinja) eléggé lehúzzák a DB-t. Szal szerintem ha ott nincsenek fanok és csak a fikázás megy akkor nem nagy a valószínűsége h megvenné az Animax a jogokat. (át kéne települni a Mondo fórumára pár 100 fannak és akkor tuti a siker xD)
    2: Én úgy tudtam h áprilisban lesz a premier az amcsiknál, de nem 100 és azóta változhatott
    3:Nekem azt mesélte valaki (bizonyos Khm ille3r) h ha befizetsz 3e-t akkor 175-ig leszedheted, de mivel kevéske a támogató így a többi részhez havi min 1e-t be kell fizetni
  • rooney8
    #3899
    3: Igen. Asszem 3ezer a minimum és ha azt befizetted, akkor megkapod az összes eddigit ami már megvan (kétszázvalameddig van eddig asszem) + még azt ami majd meglesz :D Magyarul: Igen akkor az összes meg lesz magyarul (feltéve ha sikerül a gyűjtés :) )