6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • marcimilan
    #4018
    Kinek van eladó dragon ball kártyája????

    Budapesten)))

    mailem: [email protected]
  • r4pt0r
    #4017
    Azért kell hasonlítani mert Dragon Ball a címe, nem pedig én kicsi pónim 3. :P
  • kill3r21
    #4016
    De az örök kérdés! Miért kell hasonlitani teljesen....db történetét akarjátok filmben??? Annak mi lenne az értelme? amugy DarkEvilPicccolo a legnagyobb fan vagy a földön....de dragonball témában pozitivan még nem hallotam rolad....:) Neked minden szar, minden gagyi, akkor miért tartod magad fannak? mert mézegetted az eredeti japán mangákat és akkor te most mindent mindig jobbban tudsz :) Meg ez a hosszászolás is...."válaszolok a csicskáknak" LOL
    ui: Te mondtad hogy szólás szabadság van! :D
  • DarkEvilPiccolo
    #4015
    "Végül is nem úgy kezdődik, hogy Goku nagyapja Gohan is a színen van, megkapja a 4 csillagos kristálygömböt, megismerkedik Bulmával, Yamchával stb. Persze nyilvánvalóan más, mint a manga, vagy az anime, de attól függetlenül ebbe, most nem volt igazad"
    Ha nekem nincs igazam, akkor neked sincsen. Ha neked igazad van, akkor nekem is az van. :P Mert, hogy bár igaz az, hogy az elején voltak ezek a szereplők a porondon, viszont Piccolo meg közel sem az elején volt és az egész film körülötte forog szóval jah.

    "Úgy bírom az embereket"
    Én meg bírom azokat az embereket akik nem képesek felfogni, hogy szólás-szabadság van és mindenki kedve szerint kinyilváníthatja a véleményét...

    "mondja el valaki hogy miért kell totál ugyanolyannak lennie mint az animének"
    És mi lenne, ha csak egy csöppet hasonlítana az eredeti műhöz, he? Szerintem nem várja el senki, hogy full ugyanaz legyen, de ilyen eltéréseket csinálni... Szerintem nagyon gáz.

    "persze azér moziba mindenki ottlesz , mert dragonball"
    Nagy rajongó vagyok, de nem leszek ott a moziban. Egyrészt mert nem szeretek moziba járni, másrészt meg csak a legnagyobb alkotások érdemlik meg, hogy moziban nézzem meg őket. :P Itt értem pl. a Sith-ek bosszúját. Az volt az utcsó film amit megnéztem moziban. :P

    "Mondom ha csak a fele dragonball bagázs elmegy moziba, már kasszasiker lesz"
    Kasszasiker lesz, ez egyértelmű. Viszont az nem jelenti azt, hogy jó is lesz a film...

    "myvipen láthatjátok h gyakori a lány rajongó is"
    Ha már a csaj DB fanoknál tartunk... Ayumi Hamasaki egy híres japán pop énekesnő aki köztudottan nagy DB rajongó. :P

    "A Kai-t mikor kezdik vetíteni?"
    Fuji TV: 2009. 04. 05.

    "Amúgy a 199.rész végén monják, hogy Gohan 16 éves lett. Legalábbis a feliratozás szerint ami nekem van meg"
    Elég érdekes ez a dolog különben... Utánanéztem és a magyar feliratban is mást mondanak, az angol szinkronban is és van két féle angol feliratom is és mindegyikben más van szóval döntse el az ember, hogy mi van. Japánul kéne tudni aztán mindjárt kiderülne az igazság.

    "magyar felíratja ugyanaz amit németül elmond az stimmel, de amit mi kapunk felíratokat azokat a japánból fordították?"
    Angol feliratból szoktak fordítani általában a kedves fanok. Ritka az, ha tud valaki japánul. Ha tudnak is, akkor sem tudnak perfectül. :P

    "Goku am. le tudta volna győzni Pikuhant?"
    "Goku győzött egyértelműen, csak ez elég hülyén jön ki, hogy paikuhan semmi perc alatt győzte le Cell-t elötte kicsivel és utána Gokuval meg vívott egy szoros harcot aki nem tudta Cellt legyürni"
    Erre csak annyit mondok, hogy filler. Logika az nulla benne. Ezért van az, hogy Pikkuhan lepofozta Cellt 1 mp alatt... Cell ott akkor olyan erős volt mint egy SSJ2, szóval gondoljatok csak bele, hogy Pikkuhannak mennyi esélye lenne egy SSJ2 ellen...

    Mellesleg, csak nézőpont kérdése, hogy miből csinálják a filmet. Elvileg a film a Dragonball manga adaptációja lesz és köztudott, hogy a mangában nincs Z, szóval akkor miről is beszélünk? :D
  • DiLee
    #4014
    #4009 olvass vissza !!! #3944
    felirat: Animeaddicts
  • ironhorses
    #4013
    Goku győzött egyértelműen, csak ez elég hülyén jön ki, hogy paikuhan semmi perc alatt győzte le Cell-t elötte kicsivel és utána Gokuval meg vívott egy szoros harcot aki nem tudta Cellt legyürni.
  • megalodon
    #4012
    Hát legyőzte nem!?
    Mert a végén kiesett a ringből! Az egy dolog,hogy érvénytelen volt miután dobbantottak egyet mind a ketten vissza a pályára,de azt nem tudták,ezért ugyanugy harcoltak tovább.
  • gohanssj2fru
    #4011
    Goku am. le tudta volna győzni Pikuhant?
  • gohanssj2fru
    #4010
    nah igen:D de jó ez így XP ez szép :D : kis cikk: Leninért harcol az ózdi MIÉP... nagy cikk: SonGokuért tüntetnek a gyerekekXD
  • SMGBAS
    #4009
    Videó is kéne...
  • DiLee
    #4008
    #4002 felirat kell vagy videó is ?
  • megalodon
    #4007
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/117058
  • rooney8
    #4006
    Ezek a hangok amiket kiadnak a kis cell-ek :D:D
  • megalodon
    #4005
    ja! Nekem is bejön! :)
    Meg az ami ki van írva rá,hogy 8at nyír ki de Cell 7et hozott létre :P
  • gohanssj2fru
    #4004
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/170035 bírom ezt a mészárlást ^^
  • rooney8
    #4003
    Nekem is vannak... De nekem se eladó :D
  • SMGBAS
    #4002
    Valaki mondja már el, hogy 110-142ig honna szedhetném le a Z-t felirattal(ameddig van szinkron addig azzal:P) a 19 DVD-s verzióból.
  • gohanssj2fru
    #4001
    nekem meg már évek óta nincsenek meg :( :D
  • DiLee
    #4000
    nekem vannak kártyáim, de nem eladó :P :D
  • EnZsolt
    #3999
    Nem unod még?
  • marcimilan
    #3998
    kinek van eladó dragon ball kártyája????

    Budapesten=)

    emailem: [email protected]
  • gohanssj2fru
    #3997
    jesszuss h a német mennyire mást mond!(ott am nincs szó arról h hanyadik születésnapját ünneplik) a magyar felíratja ugyanaz amit németül elmond az stimmel, de amit mi kapunk felíratokat azokat a japánból fordították?csak h akkor melyik hihető.
  • gohanssj2fru
    #3996
    miért dragonballocska? xD
    _________________________
    3993: mmondom én:Pbár csak a felíratokból tudjuk. bár mindegy megnézem h a német szinkron mit mond:Dde én is így tudom h csak 16-17 éves.
    __________________________________
    van egy pár vicces rész :P de most honnan jött ez?:D
  • DiLee
    #3995
    Vicces részek...folytatás:
    - amikor Gohan edz Gotenks-el és megkéri hogy dobáljon neki köveket, amikor látja Gohan hogy ez nem piskóta, egyből hátrébb állítja az öccsét :D
    - amikor Videl repülni tanul Gohantól, Gotenks meg a háttérben már nagyba repül meg hülyül a levegőbe :D
  • Danny1987
    #3994
    Vicces részek:
    -Songoku megkéri piccolot hogy segitsen bemutatni a kicsiknek a fuziot:)
    -soongohan eltöri a kardot a két kaioshin milyen képet vág az kegyetlen.
  • ironhorses
    #3993
    Amúgy a 199.rész végén monják, hogy Gohan 16 éves lett. Legalábbis a feliratozás szerint ami nekem van meg.
  • rooney8
    #3992
    Én még a mai napig nem láttam a DB-t mégis sikerült megértenem a Z-t :D
  • ironhorses
    #3991
    """csillagharcosok"" íííííííííííííjj" :):):):) Direkt fogalmaztam így, mert a magyar szinkront ismerve tuti maradna a megnevezés! Csak egy kis fantázia kéne hozzá amúgy! Nem kellene ragaszkodni az anime-hoz. Én a DBZ-t úgy néztem meg először, hogy a sima Db-t gyerekkoromba láttam és már gőzöm nem volt az egészről, csak annyi, hogy kamehame meg 7 gömb, meg songoku. (Mielött valaki ráharapna, hogy miért írtam kamehamét: azért mert a magyarba régen csak ennyi volt Tisztába vagyok vele, hogy kamehameha! ;) és még is értettem mindent és nagy élményt nyújtott!!!!


  • SMGBAS
    #3990
    A Kai-t mikor kezdik vetíteni?
  • EnZsolt
    #3989
    Azért ez nem ugyan az. Az a mangában is úgy volt. Itt meg arról volt szó, hogy miért nem a Z-t csinálják meg. Vagy szerinted az jobb lenne, ha úgy kezdődne, hogy megjön Raditz és megkeresi Goku-t? Az a néző, akinek fingja nincs a Dragon Ballról érteni fogja, hogy mi a helyzet?
  • Retsu
    #3988
    Nekem is jobban tetszene 1 Z-es film. Nem elég, hogy a szereplők az előzetesek alapján idősebbnek tűnnek, mint a Z elején, a történet is megoldható lenne. Csinálnának hozzá ilyen visszaemlékezéseket, azt csá. De van 1 sanda gyanúm, hogy tömeggyártásra készülnek Dragon Ball filmek terén. Ha ezt nézzük, érthető hogy az elején kezdik. Aztán hogy a név elég lesz-e a sikerhez, majd kiderül.
  • SMGBAS
    #3987
    ""csillagharcosok"" íííííííííííííjj
    De amúgy a többi jogos.(:
  • ironhorses
    #3986
    Legyen úgy! Legyen trilogia a mozifilmből! Én nem bánnám! De azért tagadhatatlanul próbál a film az anime után menni így a tréler alapján! Én nem mondom, hogy rossz lesz, sőtt nagyon várom már, hogy láthassam! Csak én el tudnék képzelni a mozivásznon egy "csillagharcosok" elleni világ megmentős filmet. Magyarul a Z-t megfilmesítve. Mert nekem ez jobban tetszik, mint a dragon ballok utáni kutatás. Mondjuk ebbe is biztos lesz világ megmentés Piccolo-nak köszönhetően! "Azért, mert avval indul el a történet. Elég nehéz lett volna beagadolni a nézőknek, hogy ja ő itt Goku, az meg ott Master Roshi, és hogy miért vannak narancs öltözetbe a csávók, ki a fene az a Bulma, mik azok a Sárkánygömbök... " Erre csak annyit tudok mondani, hogy te például mikor tudtad meg a dragon ballok igazi eredetét, vagy, hogy Gokunak miért is van farka s.t.b??? Ezek például csak a z-ből derülnek ki.
  • gohanssj2fru
    #3985
    myvipen láthatjátok h gyakori a lány rajongó is ;) amúgy
    ______________________________________________________
    Hát nálam az a jelenet viszi a prímet drámaiság terén amikor Piccolo Gohan elé ugrik, hogy bevédje Nappa támadása elől. Meg amikor Vegeta feláldozza magát Majin Buuval szemben az sem rossz. De igazából nagyon sok jó drámai jelenet van."
    de a feláldozos drámai részek és a final dráma között van különbség:P amúgy igazad van ;)
  • r4pt0r
    #3984
    Attól még hogy kasszasiker lesz már előre borítékolom hogy nekem nem fog tetszeni, de azért meglesem a moziban.
  • kill3r21
    #3983
    Sztem meg akkor lett volna vicc az egész , ha songoku pl full olyan haju vki lett volna...meg ha dinoszauruszok mászkálnak, meg roka fejü emberek meg hasonlo! Egyáltalán miért hasonlitja mindenki az animéhez, az anime ez meg film! :)
    mind1 nem vitázok most ugyis leugat mindenki! Alap adott...jo és a rossz, és a gömbök....Bezzeg mikor a szinészek, a repülötérre érkeztek japánban, ugy visitott a több 100ember hogy nem is lehetett hallani miröl beszélnek....:) Mondom ha csak a fele dragonball bagázs elmegy moziba, már kasszasiker lesz :D
  • r4pt0r
    #3982
    Nem kell mást tenni mint ránézni a szereplőkre, ennyi bőven elég. :D
  • kill3r21
    #3981
    Úgy bírom az embereket! Mindenki leirja a db filmet, mindenki óva int mindenkit töle, mert nem hasonlit az animéra blablabla....mondja el valaki hogy miért kell totál ugyanolyannak lennie mint az animének....meg hogy lehet egy 2 perces trailerböl totál leirni egy filmet....persze azér moziba mindenki ottlesz , mert dragonball :O Remélem komolyan hogy ütni fog és aki végig szitkozodott az pofára fog esni én meg jót röhögök :D
  • EnZsolt
    #3980
    "Jah... és ennek mi köze van a kezdetekhez??? Szerintem semmi... Ha úgy nézzük, hogy ez Dragonball, akkor is kábé a közepébe nyúltak bele mivel a Piccolos részek nagyon nem az elején vannak..."

    Végül is nem úgy kezdődik, hogy Goku nagyapja Gohan is a színen van, megkapja a 4 csillagos kristálygömböt, megismerkedik Bulmával, Yamchával stb. Persze nyilvánvalóan más, mint a manga, vagy az anime, de attól függetlenül ebbe, most nem volt igazad :)
  • DarkEvilPiccolo
    #3979
    Ha valamire nem válaszoltam és fontos akkor szóljatok. :D