6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • gohanssj2fru
    #3818
    tényleg! főleg a kedvencem, a movie 7-ben, mikor el is nyeli ^^
  • Danny1987
    #3817
    Én meg azt hittem trunks is elérte az ssj2-t cell ellen.
  • Danny1987
    #3816
    "A technikákhoz csak annyit, hogy ahogy Toguro bácsi mondaná, a fizikai erő többet ér minden technikánál. :D"

    Azért a genki dama (nem tudom jól irtam e de az energia gömb amit songesz használ) mindig odabasz az ellenségeknek mégha sokkal erősebb is mint goku.
  • gohanssj2fru
    #3815
    pest m-dunakeszi:Pés a Radnóti M. gimi
  • DiLee
    #3814
    melyik megyében laksz ?
    ki leszel faggatva xD
  • SMGBAS
    #3813
    -DWBH
  • SMGBAS
    #3812
    Mi a helyzet a szinkronokkal? (:
  • gohanssj2fru
    #3811
    nem is :D de nem rossz ötlet..:P
  • Black Hawk
    #3810
    fogadjunk Barbieval verted Kent :D
  • gohanssj2fru
    #3809
    szerintem sok lány van aki szereti csak nem foglalkozik vele annyit vagy nem mondja meg..vagy kitudja:Dmindegy.
    visszatérve magamra: tök átlagos vagyok ettől függetlenül :D és kiskoromban amelett h verekedni is szerettem úgyanúgy szerettem barbizni is XD nah?
    ______________________________________________
    szerintem sem olyan buta de az tény h ő nem járt iskolába szinte, és a harccal foglalkozott, azt viszont azért érti ennyire :D:) azt meg h a maradandó jég mit jelent elnézzük neki XD és csak a 19-nél akadt el kisgyerekként is vagy hol:D
    _________________________________________________________
    h értve h melyik suliba?:P:Dsok van az kis hazánkban XD
  • DiLee
    #3808
    vagyis félhosszú haj xÐ
  • DiLee
    #3807
    megint nem tévedtem, szőke rövid haj=C18 ;) :D
  • rooney8
    #3806
    Melyik suliba jársz?:D
  • ironhorses
    #3805
    Köszönöm a válaszotokat az ssj2-re! Így már értem!
  • DarkEvilPiccolo
    #3804
    "Goku nem csak játsza a butát"
    Ha harcról van szó akkor nála találékonyabb egyént nem igazán tudnék mondani. :P Amúgy tény, hogy tapasztalatlan bizonyos dolgokban, de ez még nem egyenlő a butasággal. Egy normál/átlag emberi agya van neki is. :D És, ha körülnézek pl. itt az én kis falucskámban, az emberek nagyrésze bizony még Son Goku IQ szintjét sem éri szal... Meg úgy átlagosságban a magyarok igen csak buták. :D Son Goku egy agytröszt a legtöbbhöz képest. :D Amúgy ezt a butaság dolgot ne vegye senki magára, nem célozgatni akartam ezzel. De ami tény az tény...
  • megalodon
    #3803
    25vagyok de lányt még nem látam aki szerette /szereti a DB-t
  • megalodon
    #3802
    He he he...
  • Lirion
    #3801
    Biztos a leendő feleségét látja már benned, mióta tudja, hogy lány vagy. :P
  • Lirion
    #3800
    Izlések és pofonok, az én véleményem az, hogy a GT egy hulladék.

    Goku meg nem csak játsza a butát, vagyis alapvetően nem hülye, de a világról minimális ismeretekkel rendelkezik csak, tekintve, hogy milyen körülmények között nőtt fel.. 14 évesen találkozott Bulmával ha jól emlékszem, ennyi időt élt le a hegyek között az erdőben, civilizációtól távol, aztán zseniális teknősnél egy szigeten az óceán közepén utána meg a mindenhatónál pár évig fent az égben, nem csoda, hogy sok mindenről fingja nincs, hogy az mi.
  • gohanssj2fru
    #3799
    am. milyen szempontból érdekel milyen vagyok?:P
  • gohanssj2fru
    #3798
    jah ráadásul szőke félhosszú hajam vanXD

    amúgy csak a közvetlenebb barátaim tudják h szeretem, mint h én is tudom h egy barátnőm a Narutot bírja, így megvan osztva :) söt mondom egy két barátnöm is úgy van vele ha szó van róla akkor mondják h tökre szerették de ők már csak mint emléket:D
  • DiLee
    #3797
    hát persze hogy mindig igazam van :)

    amugy télleg gimnazista, szerintem biztos tudják mert szerintem egy C18nak öltözik be állandóan és akkor tudják hogy ő az ;) xÐ
  • DarkEvilPiccolo
    #3796
    Erről már volt szó nem is olyan régen. A szintnek amiről beszéltek az izomnövelősnek van egy hivatalos neve, méghozzá az, hogy: USSJ, ami annyit tesz, hogy Ultra Saiya-jin. És természetesen egyértelmű, hogy az SSJ2-t Gohan érte el először amikor Cellel harcolt.
  • megalodon
    #3795
    Gimnazista!??
    Háát kiváncsivá tettél milyen lehetsz :P
    Az oszt.társak tudják,hogy FUN vagy??
  • megalodon
    #3794
    Nem ssj2 szintet értek el,de mégis átváltoztak egy 2.szintre mint a ssj,de ez a Super szint volt nem a ssj2.
    Ezért is van a játékban(budokai t.2-3)több vegeta karakter szerintem.
  • gohanssj2fru
    #3793
    ___3789: jólvan, igaz:P
    ______________________________________________________
    3790
    a dbz moviekat én DarkEvilPiccolo oldaláról szedtem le ami nagyon jó minőség speciel :) http://dbnetwork.freeblog.hu/archives/2008/07/01/Dragon_Box_RAW_DB__Z__GT_All_Movies_DVD_Rip/
    _________________________________________________________
    3791:
    igen, Vegita csak sokat edzett, Trunks az izmait tudta megnövelni, amit aztán Goku is elért, de tény h elöször ezt a színtet gohan érte el amin elég látványosan megmutatták h meglepödtek :D
    aztán a többiekét pontosan nem is mutatják mikor érik el..
  • DiLee
    #3792
    #3789
    hát ja, de pl a többiek nem esznek annyit, pedig ők se semmik :D

    #3791
    nem, először Gohan érte el, azon lepődött meg mindenki ;)
  • ironhorses
    #3791
    Sziasztok! Vegita és Trunks mikor kijön a tér és idő szobából és Cell ellen harcolnak akkor valamelyik elérte a ssj2-t??
  • hutkai
    #3790
    hali
    Nem tudnátok segíteni,hogy honnan lehet letölteni a sima db részeket meg a dbz moviekat mert ami nekem vannak azok konvertáltak és nem megy hozzájuk a felirat, torrenten meg sajnos nem seedelik.

    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • gohanssj2fru
    #3789
    nah ja de nem csoda :D amennyi energiát aztán elégetnek:D
  • DiLee
    #3788
    nem szőke Goku csak mindig enne xD
    meg mindenki kiakad tőle néha napján :D
  • gohanssj2fru
    #3787
    amúgy komolyan:Dha totál elvonatkoztatsz attól h mire épült az a film, akkor egész nézhető is lesz:D
  • gohanssj2fru
    #3786
    megértem :D:)

    igazából speciel a gt-t meg a trunks specialt nem láttam de azokra nem visz rá a lélek egyelőre :D
    __________________________________________________________
    amúgy kisgyerekként persze h még tényleg buta XD de a Zben már csak (ha nem lenne fekete hajú) akkor mondanám h 'szőke' :D
    ____________________________________________________________
    megalodon:
    igen, egy gimnazista lány vagyok és ovis korom óta szeretem a DB-t :) de csak ezt az egyet :P
  • DarkEvilPiccolo
    #3785
    A Z-ben már sokkal "műveltebb". :D
  • megalodon
    #3784
    gohanssj2fru lány vagy??? Háát már egy ideje járok ide de nem tudtam! :S

    DarkEvilPiccolo!
    Goku csak játsza a butát. :D
    Na de ennyire?? Tény,hogy nem hülye,hisz a harcokban kell gondolkodni,na de épp most néztem a DB végét és háát mikor Bulmának fogdossa a száját,hogy mit csinált vele... Háát nem ugy tünt mintha meglenne játszva :)
    De persze neem mindegy,h. buta e vagy játsza!
  • DarkEvilPiccolo
    #3783
    Ezek vannak:
    Dragon Ball 153 rész + 4 movie
    Dragon Ball Z 291 rész + 13 movie + 3 speciál + 1 OVA
    Dragon Ball GT 64 rész + 1 speciál

    Ha ezt mind láttad akkor láttál mindent sajnos. :D

    Ha DB-t szídják akkor olyankor hajlamos vagyok felkapni a vizet és ilyen szép dolgokat írok... Amúgy tényleg nem kellene reagálni az ilyenekre, de valakinek meg kell mondania a frankót is, hogy vegyék már észre magukat az ilyenek. Szerintem még nálam is jóval fiatalabb, és amúgy is milyen jogon jön ő ahhoz, hogy tulajdonképpen elmondja minden primitívségnek a DB-t meg a rajongóit is? Meg az, hogy a komolyságot összehozta a filmes (rajzfilmes) ízléssel, ennél nagyobb baromságot nem is csinálhatott volna. Kábé azt mondta a srác, hogy nem is vagyok értelmes ember mert ilyeneket nézek. Csoda, ha az ember felkapja a vizet?
  • gohanssj2fru
    #3782
    itt írok neked, mert én a másik forumra nem megyek ahol a filmről van szó, csak fenn voltam a blogodon és rámentem arra a forumra ahová az az Aldo izéke írt, és az első reakciód eléggé tetszett : Aldo Moro: Egy szánalmas idióta vagy. Ennyi. Mellesleg én 28 éves vagyok, és gerjedek erre a szarra. Te meg elmehetsz a pokolba. xD röviden tömören, jól megmondtad. szerintem az ilyeneknek nem is kell válaszolni :)
    ___________________________________________________________
    "Hát de asszem. Bár amikor Dr. Gero átnyúlt Yamchan az is ott volt a szeren. :D"
    jó szerencsére van pár kivétel :)
    _________________________________________________________
    "Goku csak játsza a butát. :D"
    jah. de úgymond jól áll neki XD mint ahogy minden karakternek megvan az imidzse.
    _____________________________________________________________
    nah majd ha lesz időm belenézek:P
    speciel db-ből nincs még vmi amiről nemtudok?:D
  • DarkEvilPiccolo
    #3781
    "a dermesztős részek után nem lett kevesebb a 'vér' a verekedések során?"
    Hát de asszem. Bár amikor Dr. Gero átnyúlt Yamchan az is ott volt a szeren. :D

    "nem igaz h goku buta lenne"
    Goku csak játsza a butát. :D

    "ezután mit nézek?"
    Yu Yu Hakusho! :D Annyira Dragonball-koppintás, hogy az már fáj. :D Persze meg sem közelíti a DB-t, de lekötős darab. :P
  • gohanssj2fru
    #3780
    áh megnéztem az összes dbz részt (najó csak a dermesztőstől) az összes dbz movie-t, most ezután mit nézek?XD majd elkezdem elölröl nézni őket de majd csak tavasszalXD
  • gohanssj2fru
    #3779
    meg tényleg nem igaz h goku buta lenne. jó néha olyan 'szőke' :D de egy csomoszor merő logikával is harcol