6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • DarkEvilPiccolo
    #3978
    "Nekem a 7, 10, 11 van meg és mindegyik elején (végén) ott vannak az aktuális szám elött megjelent részek. Szal a 11. elején ott van 1-10-ig"
    Jah vágom. Igazából nagyon nem vagyok tisztában ezzel a megjelenéssel. És mellesleg azért mondtam, hogy szerintem csak ez a 3 szám jelent meg mert haveromnak és nekem is csak ez a 3 szám van meg.

    "még jó az összes link a kötetekhez"
    Előfordulhat. :D v3g374 szokta a linkeket ellenőrizni és ezek szerint mióta utoljára nézte őket azóta megint jók lettek. :D

    "és akkor ehhez a megújult ohne filleres részekhez is készít vki felíratot akkor hawaii?"
    Szerintem lesz felirat. Még az is lehet, hogy általunk készített felirat is lesz de ezt nem mondom biztosra. :P Amúgy szerintem vagy 100 fordító csapat rá fog harapni egyből. :D

    "mit várunk elég nehéz azokat a hangokat "utánozni""
    Nem is arról van szó, hogy utánozzák, hanem csinálják meg a "mi" ízlésünknek... szóval a magyarok ízlésének megfelelően, de igényes munkát végezzenek ne ilyen ratyi szart. :S

    "db online-ról semmi hír"
    Hát én mostanában nem hallottam róla semmi újat. Mondjuk mostanában hír ügyileg eléggé le vagyok maradva DB terén sajnos mert nagyon el vagyok havazva. :S

    Gohan korára a válasz: Asszem Gohan a gimis idejében 17-18-19 éves lehet, ahogy annak lennie kell hivatalosan is. Milyen szégyen lenne már, ha 20 évesen gimibe járna mert ő elvileg mindig is egy kis géniusz volt. :D Szóval nem hinném, hogy megbukott vagy ilyesmi. :D

    "Amúgy én azt nem értem, hogy mért kellett teljesen más szöveget mondani a magyarban?"
    Mert már eleve a franciában is mást mondtak. :D :S

    "gondolom a szájmozgás miatt, hogy ahhoz vmien szinten passzoljon"
    A rajzfilmekben pont az a jó, hogy nem kell a szájmozgásra ügyelni mert végig csak tátognak legalábbis az animékben. Szóval nem ez végett. Egyszerűen szartak rá. Nem akartak minőségi szinkront egy ilyen "bugyuta" mesének és ennyi. :S Bár, ha jól tudom akkor a franciák szinkronja is iszonyatosan ócska. Az egyik legócskább DB szinkron a világon a franciáké.

    "van egy rész...az ujak között amiben trunks mesél a jövöröl cellnek..majdnem az mint a special...ott a felnött gohan hangja igen komoly...nemtom ö melyik szinész...ilyen rekettes igen komoly"
    Elvileg a japán szinkronban Gokunak, Gohannak, Gotennek végig, minden egyes részben ugyan az a hangja.

    "ha áprilisban valaki megtalálja akárhol a Remastered részt/részeket az azonnal írja ide honnan meg hogy lehet leszedni !!!"
    Hehe. :D Szerintem nem lesz nehéz megtalálni, mert a csapból is ez fog folyni. :D

    "és ez komolyan napokig jön le?"
    Emléxem annak idején mikor én töltöttem, annyira szar volt a seedelés, hogy 1 évembe került mire meglett az egész. :S

    "Miért a sima dragon ball-ból kellett mozifilmet csinálni?"
    Had oszlassam el a ködöt. :) Ez kérem szépen nem sima DB és nem is Z és nem is GT. Ez Dragon Ball álá !!!ÁMERIKÁ!!! avagy Dragon Ball Evolúció. Semmi köze az Akira Toriyama által megalkotott DB univerzumhoz. :D :S

    "Szerintem, sokkal látványosabb és jobb lett volna és még esély is lett volna rá, hogy folytatása legyen!"
    Van egy rossz hírem. Pletykák szerint trilógia lesz belőle...

    "Mondj egy olyan filmadaptációt, ahol nem a kezdetektől indították el a sztorit"
    Jah... és ennek mi köze van a kezdetekhez??? Szerintem semmi... Ha úgy nézzük, hogy ez Dragonball, akkor is kábé a közepébe nyúltak bele mivel a Piccolos részek nagyon nem az elején vannak...

    "legdrámaibb"
    Hát nálam az a jelenet viszi a prímet drámaiság terén amikor Piccolo Gohan elé ugrik, hogy bevédje Nappa támadása elől. Meg amikor Vegeta feláldozza magát Majin Buuval szemben az sem rossz. De igazából nagyon sok jó drámai jelenet van.

    Más: Nem tudom mennyire nézegetitek a blogunkat, de már egy ideje kiderült, hogy az "új" sorozat címe "Dragon Ball Kai" lesz. :)

  • rooney8
    #3977
    Akkor megvettem volna :D
  • DiLee
    #3976
    óóó, azt hittem hogy tényleg ilyen :D
  • SMGBAS
    #3975
    Én raktam rá xD
    Elkezdtem megint nézni az egészet, most tartok kb ezeknél a részeknél és eszembejutott egy ilyen kép. Csak összedobtam szal nemnagy cucc
  • gohanssj2fru
    #3974
    igen :)
    _____________
    biztos azért őt rakták rá mert úgy felszippant mindent, mint ő az embereket ^^
  • DiLee
    #3973
    szerintem a legjobb rész az egész sorozatban amikor Son Gohan átalakul SSJ2vé ez lett a legdrámaibb, és egyben a legszebb rész, nekem mindig is ez lesz a kedvenc, még akkor is ha az újban is jól megcsinálják

    ez nagyon nagy ez a porszívó, olyan erős mint Cell ? :D
  • SMGBAS
    #3972

    xD
  • gohanssj2fru
    #3971
    http://www.youtube.com/watch?v=6QLlUnfaEHY <-- ez nem sokkal drámaibb?^^
  • gohanssj2fru
    #3970
    főleg az nagyon komoly:
    -azt hiszed le tudsz győzni?
    -letudlak.
    azért ott megfagy kicsit..:P
  • gohanssj2fru
    #3969
    jah igen XD :P mikor fagyos tekintettel áll a cell juniorokkal szemben
  • gohanssj2fru
    #3968
    de azért nekem az eredeti zene jobban tetszik a kinyiros jelenetnél:$:D
  • gohanssj2fru
    #3967
    nekem fogna tetszeni ^^(hu de magyar mondat lett)
  • gohanssj2fru
    #3966
    angolul azért más a hangulata :P
  • megalodon
    #3965
    Még a névlogód vagy minek hívják is ezekból az epizodokból van! :)
  • gohanssj2fru
    #3964
    jujj ezek nagyon jó részek ^^
  • megalodon
    #3963
    Ha ilyen jeleneteket ujra megcsinálják kitisztítják a képeket,hangokat mi lesz szegény gyenge idegzetü gyerekekkel?? :)
    Már ugy értem eddig is voltak akik epilepsziás rohamot kaptak meg hasonlók,de ilyen jelenetek élesebb hangokkal,fényekkel...:D
  • megalodon
    #3962
    Ezek a részek nagyon jók! :)
    Cell hogy fosik :)
    http://www.youtube.com/watch?v=jfbpO0ZF6IM&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=QCKwGz8j2y0&feature=related
  • EnZsolt
    #3961
    Azért, mert avval indul el a történet. Elég nehéz lett volna beagadolni a nézőknek, hogy ja ő itt Goku, az meg ott Master Roshi, és hogy miért vannak narancs öltözetbe a csávók, ki a fene az a Bulma, mik azok a Sárkánygömbök... remélem érted. Nem feltétlenül a fanoknak készítik a filmet, hanem olyanoknak is, akiknak fingjuk sincs a Dragon Ball-ról. Mondj egy olyan filmadaptációt, ahol nem a kezdetektől indították el a sztorit :)
  • DiLee
    #3960
    NINCSMIT :D
  • gohanssj2fru
    #3959
    akkor jó:P
  • ironhorses
    #3958
    Miért a sima dragon ball-ból kellett mozifilmet csinálni? Miért nem a Z-ből csináltak? Szerintem, sokkal látványosabb és jobb lett volna és még esély is lett volna rá, hogy folytatása legyen!
  • rooney8
    #3957
    Igen tölti tovább ;)
  • gohanssj2fru
    #3956
    és ez olyan h ha kikapcsolom akkor elveszti a memóriáját, vagy megjegyzi h mit töltött és amikor visszakapcsolom a gépet akkor tölti tovább?:S:$
  • r4pt0r
    #3955
    Hát jobb esetben. :D Én régen hónapokig szedtem. :D
  • gohanssj2fru
    #3954
    és ez komolyan napokig jön le?XD
  • gohanssj2fru
    #3953
    minden 50kénti rész együtt 15 GB? csak mert akkor annyi DVD-t kell szerválnomXD
  • gohanssj2fru
    #3952
    nagyon köszi :)
  • r4pt0r
    #3951
    utorrent, ezt a progit szed le.
  • r4pt0r
    #3950
    Nem igazán, felteszel 1 progit aztán már megy, esetleg 1 port nyítás kell és kész. :D
  • gohanssj2fru
    #3949
    öszintén szólva leesett h nem:Pmert igen mutatta h ez az de ilyet még nem igazán használtma/tudok. :$ bonyolult nagyon?
  • rooney8
    #3948
    Tucc torrentezni? :D
    [Mer ez az]
  • gohanssj2fru
    #3947
    vagy ez pont az amit írtál?:Sbocsi nem vagyok ebben profi:D:$
  • gohanssj2fru
    #3946
    és h tudom letölteni?:Smert ha erre a felíratra nyomok: 立即下載《Dragon Ball Z》龍珠Z 第101-150话 DVD 【無字幕RAW@動漫花園】 azt mondja úgye h nem ismeri fel ezt a fájlt és csak egy ikont tölt le mentésnél
  • gohanssj2fru
    #3945
    fú nagyon köszönöm! :)
  • DiLee
    #3944
    #3942
    001-050
    http://share.dmhy.org/show.php?hash=8ee8334d61f883d979fb8f7f9f20ad57a3e084a7
    051-100
    http://share.dmhy.org/show.php?hash=3160ba7855216841f580995f58fc6df12aa16547
    101-150
    http://share.dmhy.org/show.php?hash=ec1db777310529bf0d86dac6e98b0f5c950bac7f
    151-200
    http://share.dmhy.org/show.php?hash=9039d798c971baa835a657e0d9de6a9a42a1de07
    201-250
    http://share.dmhy.org/show.php?hash=9d08e2647ea7f08e43ccf8c296b990af1e672d3f
    251-291
    http://share.dmhy.org/show.php?hash=3a4f677b732c37238a4674d03894dff40e6971ac

    hiába van az írva hogy nincs Seed, attól függetlenül elég szépen lejön
  • marcimilan
    #3943
    Kinek van eladó dragon ball kártyája????

    akinrk van írjon: [email protected]
  • gohanssj2fru
    #3942
    inkább úgy kérdem h valahonnan le tudom szedni cakumpak mondjuk japánban a dbz-t? amihez tudom használni h srt felíratjam már megvannak XD mondjuk magyarul megvan egész sokáig, de utána német és az néha fura :D de az se rossz legalább gyakorlok :P amúgy csak angol verzióban mások a háttér zenék alatta?
  • gohanssj2fru
    #3941
    az srt fájlok vagy wma-hoz rendelhetők?
  • gohanssj2fru
    #3940
    3938: jaaaaaaaa :$ :D jólvan akkor xD
    3939: igen :P image váltás :P
  • rooney8
    #3939
    Most nézem, hogy gohanssj2fru vagy :D Az új logód miatt nem is tudtam, h te vagy xD