6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • EnZsolt
    #4138
    Szerintem csak késik a kép :P
  • megalodon
    #4137
    Meg ugye ott vannak a rosszfiuk,nehogy már ugyanolyan jó műsort kapjanak mint mi! :D
  • megalodon
    #4136
    A pokolban rossz a vétel :)
  • r4pt0r
    #4135
    Ezt a hibát szerintem mindenki észreveszi, még az is aki nem nagyon szokta az ilyeneket, ez ordít. :D
  • SMGBAS
    #4134
    Találtam egy aprócska bakit: Amikor Goku a Genkaidamahoz gyűjti aaz energiát akkor sokat tökölnek ugye a Földön az emberkék és ez kifárassza. Megkérik a Naemkos sárkányt, hogy a 3. kívánsággal adja vissza Goku erejét. Megteszi és Goku egyből át is változik. Utána mutatják a poklot ahogy nézik, hogy gokunak sikerülni fog a dolog. Na szal és amikor nézik azon a nagy gömbön akkor Goku csak simán van fekete séróval közben már átment SSJ-be. :P (ezek a spórolós Jappók... xD)
  • gohanssj2fru
    #4133
    értem :P
  • gohanssj2fru
    #4132
    értem :P
  • SMGBAS
    #4131
    DEP tudtam én, hogy valahol megvan a 8. is és azért voltam annyira erőszakos xD Íme
  • bcrics
    #4130
    hello,,tudnátok mondani 1 olyan oldalt ami részletesen leírja a dragon ball történelmet??..a ball.tól a Z-ig és a Gt részeket..kösze.
  • SMGBAS
    #4129
    Ez a jogsis nekem annyira nem tetszik. De ez csak én vagyok... (:
  • gohanssj2fru
    #4128
    persze :P de am. most melyik rész nem jó,?
  • SMGBAS
    #4127
    Szerintem ez a rész annyira azért nem jó. Nekem a kedvencem amikor Chichi meséli el Gohanak vagy Gotennek, hogy hogy ismerkedtek meg anno az apjukkal xD Mindenki nagyban várná a csókot erre Goku majdnem benyom egyet neki xD Amúgy ebben a részben is mint sokhelyen befigyel azért a Capsulecorp logója (:
  • r4pt0r
    #4126
    Igen sátának nagyon jó a hallása, ez amikor Trunks a Földre jött ki is derült.
  • gohanssj2fru
    #4125
    de am se Buu se dermesztő nem vörös szalagos:Pszóval azt nem értem. a gt meg olyan amilyen
  • gohanssj2fru
    #4124
    jaja :P mi a baj azzal h Sátán jól hall?
  • megalodon
    #4123
    http://www.youtube.com/watch?v=lh18wvbYsns&feature=related
    Szakadok ezen a röhögéstől!
    Meg kell szerezni a jogosítványt! Ez parancs Milyen ruhába van Piccolo és hogy retteg a kocsiban. Dermesztő ellen nem fé de izzad a kocsiban a nő mellett
  • kill3r21
    #4122
    Franciák nem figyeltek rá, magyarok meg csak a franciát szinkelték le...:S
    Cell gamesen is celll egykezes kamehameval öli meg cellt , de napökölröl beszélnek :d
  • megalodon
    #4121
    A magyar szinkronnal az is baj,hoyg a Namekon is meg utánna is Gohan kamehame-t mond de nem azt csinálja,hanem a Masenko-t. Azért ilyen dolgokra odafigyelhettek volna.
  • megalodon
    #4120
    XD Jaja,a földi lányok csábítók :)
  • Lirion
    #4119
    He?
    A nameki gömbökkel felkeltették sátánt, odateleportáltatták a namekra, utána a földi gömbökkel feltámasztottak mindenkit, akit Freezer megölt (Vegitát is megölte ugye..), és a nameki sárkány 3. kívánságával mindenkit átküldtek a Földre Goku és Freezer kivételével.
    Aztán meg úgy döntött, hogy a Föld cool bolygó és úgyis ő a legkraftosabb arc az univerzumban, mit fárassza magát, inkább edzeget. Ráadásul lett egy jő kúrópajtija is Bulma személyében.. én se kezdtem volna lemészárolni a lakosokat a helyében. :D
  • megalodon
    #4118
    Amugy az hogy is volt hogy mindenki a Földön van?? A Gömbökkel élesztettek föl mindenkit ugye??
    De Vegita miért nem gyilkolt le akkor mindenkit?? Higy a Namekon Dermesztő ölte meg,de akkor még igazi szemétláda volt. Ujjászületett vagy mi!? :)
  • megalodon
    #4117
    http://www.youtube.com/watch?v=wWI9YMckhiA&feature=related
    Ez alatt van egy pár hozzászólás,valaki azt írja azt vette észre amikor Goku mondja elterűlve"a te anyád Bulma" akkor mutatják utána Vegita-t és Sátánt aki megrökönyödik. Aztán ott a magyarázat amikor a többiek odamennek,h.Sátán mindent hallott,mert jó a hallása. Ennyi.Ilyen marhát.
    Aki irta csak néz de nem lát.Ill hallgat,de nem értelmez :)
    Bár azt nem,tom eredetiben is tényleg az van,hogy mindent hall stb...
  • megalodon
    #4116
    Amikor ment a tv-ben akkor már hallotatm róla h.Goku meghal valami szívbajban azthittem hogy olyan erős lesz és túledzett,hogy a szive nem bírja majd,mint a doppingos body-soknak.Azt hittem vége lesz akkor a DB-nak.
    Vége is lett a TV ben :S
  • megalodon
    #4115
    Végülis szinte a DB-t és Z-t a "vörös szalag csoport" tartja el mint gonosz.Én ezt vettem észre.
    Az a baj,hoyg amikor nemtudnak mit kitalálni mint ellenség akkor valaki vissza-visszatér. A GT ben is Dermesztő+Cell is visszatérnek.
  • megalodon
    #4114
    És hogy magázódnak :))
  • megalodon
    #4113
    Akkor sorry csak ugy értettem ahogyan leírtad,hogy csodálkozol azon,hogy hogy lehet Gohan egy öregúr a filmben mikor a DB-Z-ben születik csak meg mint Goku kisfia.
  • EnZsolt
    #4112
    Hidd el tudok eleget, és igen arra a Son Gohanra gondoltam, aki megtalálta Kakarotto-t, vagyis Gokut.
  • gohanssj2fru
    #4111
    amúgy én itt sose értettem h Dermesztőre érti h nem harcolt teljes szívéből vagy Trunksra? : http://www.youtube.com/watch?v=YXQBgyN6V38&feature=related
  • gohanssj2fru
    #4110
    de fura én úgy emlékeztem h rövid haja van ebben a részekben még Gohannak. nah mindegy:D
    ______________________________
    igen :P xD... és szép vértócsát hagytak a sziklán
  • megalodon
    #4109
    Már volt szó erröl,hogy ezt a filmet nem a fanoknak csinálták. Igy talán az is megnézi aki egy jó kis akcióra kiváncsi.
    Bár hogy jó lesz e vagy sem azt a megnézése után kellene eldönteni.
    Már kb 2hónapja lehet a trail-ert nézni mindenfelé,de most nagy a csend.Valszeg az utómunkákat csinálhatják.
  • megalodon
    #4108
    SonGohan mint nagyapa!? :D Ez jó! :) Neharagudj de mennyit tudsz a Dragonballról?? Volt egy öregember aki megtalálta Gokut még a DB legelején és ö volt a "nagyapja" és Gohannak hívták.
  • EnZsolt
    #4107
    Son Gohan meg van benne, mint nagyapa :)

    Mondjuk Krilin kihagyása az tényleg kemény. De véleményt úgyis a film megnézése után mondok.
  • kill3r21
    #4106
    Mivel a sima Dragon Ball-t vveszi alapul , furcsa is lenne, ha Vegeta lenne! Meg miegymás! :)
  • JackSparrow88
    #4105
    Felkerült külföldi torrentekre a Dragon Ball Evolution egyelőre mozis verziója. Hát amint megnéztem még korábban a trailer-jét, rögtön felkiáltottam: ez meg mégis mi a f*sz? Mer ennek annyi köze van a DB-hoz kb mint az alap Dragon Ball-nak a Dragon Ball GT-hez. Egy csomó, szinte majdnem minden jobb szereplő hiányzik belőle: pl. Vegita, Ten Shin Han, Songohan és még lehetne bőven sorolni, áá. Igaz még nem láttam de sztem meg sem fogom nézni...
  • megalodon
    #4104
    http://www.youtube.com/watch?v=nF9wxBJEjHk&feature=related
    Ez meg milyen már?? Dermesztő nincs többé.te leszel a fiam XD :D
  • megalodon
    #4103
    http://www.youtube.com/watch?v=bb7_8cDwTJg&feature=related
    Ezek tiszta jó részek :) Jó ujranézni :)
  • Balidani
    #4102
    Köszi! Most jön az a rész, hogy fülre leveszem az egészet... legalábbis megpróbálom :)
  • kill3r21
    #4101
    Albumon csak olyan néven van hogy prologue & subtitle asszem :)
  • Balidani
    #4100
    Sziasztok!
    A zenének ami minden magyar rész elején van, annak mi a címe?
    Pl. erre gondolok.
    Előre is köszi!
  • DiLee
    #4099
    bocs a kései válaszért, GT 10. rész ;)