6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • megalodon
    #4058
    MEgnéztem én is!Szerintem azok a villámok csak valami átváltozáskori energiacikázások! Ha megnézed Gohant SSJ2 ben másfélék avillámok nála. Mikor átalakul maradnak a villámok. +a hajuk is jobban égnek áll.

    Tényleg Goku mikor is éri el a ssj2-t??Erre nem emlékszem.

    Milyen már,a videót nézem és közben elképzelem ahogyan az a kb 40eves nőci ordít a szinkronstúdióban XD
  • gohanssj2fru
    #4057
    oké értem, igaz is :D :)
    _______
    és a villámos?
  • megalodon
    #4056
    Jééézusom XD :D
  • megalodon
    #4055
    http://www.youtube.com/watch?v=5PI7VGIoqNc&feature=related
    Ez is milyen már :D
  • SMGBAS
    #4054
    Itt van még pár szinkron (:
  • gabeszg
    #4053
    Azért mert a "rendes"világban van a túlvilágon jóval könnyebb neki.
  • Black Hawk
    #4052
    Naruto szinkronhangja is nő :D
  • ironhorses
    #4051
    Azt hiszem egy világ dőlt össze bennem ezt a szinkron hangot látva! Bár jól csinálja a nő, de... Jobb lett volna, ha ezt sose látom!!! Mindíg abba bíztam, hogy egy fura hangú fickó szinkronizálja Goku-ékat.
  • gohanssj2fru
    #4050
    igaz:P már elfogadtam a dolgot nyugi:D
    ___________________
    de akkor most amit a 4047 h.sz.-ben írtam,ahhoz pls szóljon vki h ne maradjak sötét:D
  • DiLee
    #4049
    igen egy nő a hangjuk, de sokkal jobb mint magyarba...:)
  • gohanssj2fru
    #4048
    komolyan egy csaj a hanga??????XD
  • gohanssj2fru
    #4047
    itt egy videó (megkerestem) aminek a végén van mikor Pikuhan elött átváltozik,és én azért hittem/gondoltam h ssj2 mert ott vannak(!) a villámok körülötte:P : http://www.videoplayer.hu/videos/play/31466
    18.08-nál. vagy akkor ez elég megtévesztő, elnézést:P

    _____________
    ssj3-mat meg hallotként is nehezen tudta fenntartani, a gyerekeknek mikor bemutatta is legyengült.. de az lehet h most, egyéni vélemény:D
  • tommyknockers
    #4046
    Itt egy videó Masako Nozawáról, aki Gokut, Gohant, és Gotent szinkronizálja (többek között)

    Nakao Ryuusei: Frieza hangja, és Mayuri kapitányé a Bleachből
  • Black Hawk
    #4045
    felújtítják elméletileg a DBZ-t
  • megalodon
    #4044
    Nem továbbváltozni akar,hanem a SSJ3-ból akarja kihozni amit lehet!
    Ezért koncentrál vagy ilyesmi de nem megy neki mert a ssj3-t csak "halottként"(glóriával) tudja rendesen,ill. sokáig fentartani mert sok energiát emészt fel amit élő-ként nem nagyon bír már fenttartani. (sorry a szóism.ért)
  • megalodon
    #4043
    Kb egy erősek voltak csak kifigyelte Pikku han támadásának a gyenge pontját!
    Ezért nem mindig az erő a leglényegesebb,hanem a taktika is.Vegeta ezért nem tud olyan lenni mint Goku! Elvakítja a büszkeség meg a düh.

  • gabeszg
    #4042
    Én amit nem értek amikor Buus részeknél tovább akar változni az ssj3nál is(vagy csak ez valami magyar félrefordítás volt?)
  • gabeszg
    #4041
    Ha a fontos résznél nem tudott akkor szinte majdnem utánna mért tudna átváltozni?
  • r4pt0r
    #4040
    Szerintem se SSJ2 és nem is tudta volna legyőzni Goku erőből, hanem csak a "taktikai" érzéke miatt. :P
  • DiLee
    #4039
    de attól még nem biztos h nem SSJ2...
    nemtom utána kéne nézni, de nincs kedvem :)
  • megalodon
    #4038
    Jaja! Nincs
  • ironhorses
    #4037
    De az ssj2-nek vannak ismertető jelei. Például a villámok. De ilyen villámok nem vibráltak Goku körül miközben Pikuhannal harcaolt! DE javítsatok ki, ha valamit rosszul tudok!!!
  • gohanssj2fru
    #4036
    nah megvan, Pikuhan ellen már ssj2-ben harcol Goku (elvileg):P ami ha, (TUDOM, nem lenne filler) azt jelentené h már a tér és idő szobájában Cell előtt sem volt messze attól :) (mivel nem tudom h a túlvilági harcok előtt mikor edzett pluszba)
  • gohanssj2fru
    #4035
    az tök..fura.. konkrétan egy sorozatot vagy filmet sem ismerek nagyon amiben kinyírják a főszereplőt, max régi drámákat...
  • megalodon
    #4034
    Én ugy tudom igen,de nem volt az igazi ezért valahogy vissza kellett hozni Goku-t.
  • gohanssj2fru
    #4033
    érrrtemm:)
  • Lirion
    #4032
    Ő amolyan lelki támaszként, Kaiton keresztül telepátiával dumál Gohannak. A segítségével Gohan koncentrálni és fókuszálni tud a kamehameha-jára, ennyi. :)
  • gohanssj2fru
    #4031
    amúgy eredetileg úgy tervezték h kész goku meghalt, gohannal megy tovább a sorozat?
  • gohanssj2fru
    #4030
    a 190. részben állandóan Gohan mögé rajzolják Gokut, pl a 17.15 percnél is van ott vki. akkor ő most milyen formátumban van ott?
  • gohanssj2fru
    #4029
    oké akkor nem szóltam:P
  • Lirion
    #4028
    "meg mondtuk h a véres jelenetek kicsit kevesebbek elvileg a Dermesztős részek után"

    Jah, hogyne..
    Néhány részt megnéztem a napokban, pár példa, ami csak úgy eszembe jut: Videl szarrá verése, Gohan lesérült karja, Cell (és Buu) darabokra szaggatása többször is, Badibi felrobbantja néhány arc fejét meg testét, őt kettévágja Piccolo, aztán Buu szétcsapja a fejét, Vegita és Goku is szépen véresre verik egymást, Buu kiszúrja Dabura szemét, a robotok is elpicsázzák az átlagpolgárokat, Yamchát kilyukasztják picit, Gohant Buu majdnem halálra veri pár pofonnal stb..
  • EnZsolt
    #4027
    Tudod kicsit már sokalltam a dolgot, de maximum 2-szer szóltam rá, akkor kevésbé sértőn. Ez volt a 3.-ik. Ha ezek után így kibukik... Mindegy is, bárhogy rimánkodik, akkor sem segítjük élete első szexuális élményéhez.
  • megalodon
    #4026
    Hol hol?? Mikor??? Akarom akarom! :)))
  • DiLee
    #4025
    EnZsolt azért te sem vagy kicsit kocsog, csak neki szóltál be már többször is xD ne vedd sértésnek ;)
    :D :D :D :D :D
  • EnZsolt
    #4024
    Egy szó: szánalmas.
  • marcimilan
    #4023
    Kapjátok be a faszomat, rohadt csicskák, ENNYI
  • DiLee
    #4022
    szerintem építs egy gépet amivel visszamész a múltba amikor még a nem fanok a "seggüket is DB kártyával törölték ki" és akkor lesz :D
    ha ez megvan írd ide a kövi 5ös lottó számokat is xÐ

    na am én sztem csak azért töltöm le a Dragon Ball Evolution-t mert megnézni egyszer csak meglehet... vagy nem, de akkor nem nézem végig :D
  • EnZsolt
    #4021
    még mindig nem unod, adj fel hirdetést baszod.

    Fogd föl avval a csökevénnyel a szemüreged mögött, hogy akinek van, nem adja el.

    Idióta, könyörgöm akasszuk fel.
  • gohanssj2fru
    #4020
    nah pont ezért nem értettem!!!:Dde akkor megnyugodtam:P
    ______________________________________________________
    meg nekem az nem derült ki sose, h Goku mennyire segített Gohannak a Cell-es fináléban.. mert ez olyan 'rejtélyes' h ott is van meg nem is.. most akkor csak beszélt vele annyi?
    ________________________________________________
    meg mondtuk h a véres jelenetek kicsit kevesebbek elvileg a Dermesztős részek után (most így szép magyarul írtam le:)). nah de most megnéztem, nem semmi ami liter vér pl Gohanból kiömlik, mikor megvédte Vegitát O_O. és azzal Cell már ki akarta nyírni őt, Gohan meg 'csak' a bal kezére sérült súlyosan, mondjuk. Én azt hittem kb lebénül XD :S :P
  • SMGBAS
    #4019
    Bazz... Akkora egy f*sz vagyok, pedig még a linkeket is láttam elötte. xD No mind1, köszi :D

    #4018 Nesze, kártyák.