6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • SMGBAS
    #4098
    Közben rájöttem ám én is...
    Amúgy azt hallottam, hogy a mangafan tervezi kiadni a DB-t (természetesen a mangát) De nemtudom, hogy mennyire lehet igaz a hír.
  • EnZsolt
    #4097
    lila muki: Kaio Shin :)

    Azért mert félt Buu-tól, mert tudta, hogy milyen erős. És ő el akarta zárni/záratni Buu-t. Ha átrobbantják az űrhajót, akkor felébredhet Buu és akkor elveszik az esély arra, hogy elzárják, és ne harcok után győzzék le, ha egyáltalán letudják.
  • gohanssj2fru
    #4096
    én értem (pedig elvileg szőke vagyok:P) de nem tudom pontosan:D lehet h azzal már összetudta volna gyűjteni az energiát ha robbantanak bár nemtudom:D
  • SMGBAS
    #4095
    Az miért van, hogy amikor Gokuék Babidi űrhajójában vannak és a szinteken kéne lemenniük akkor azzal riogatja őket a lila muki, hogy nem szabad a talajt átlőni mert akkor felébred M.Buu. Viszont Babidinek meg össze kell az energiákat gyűjtenie, hogy fel tudja ébreszteni... Remélem érthetően fogalmaztam (:
  • megalodon
    #4094
    Ez hol van?? Rémlik,de nem tiszta! X-/
  • gohanssj2fru
    #4093
    ehhez sajnos nem tudok hozzá szólni:P azóta se mertem megnézni
  • DiLee
    #4092
    nekem a "Bon-Para-Para-Para Bon Pa Pa"-s rész tetszik a legjobban (10), nagyon állat xD
  • rooney8
    #4091
    Szerintem se :D Nem a legjobb, de legalább van valami :D
  • r4pt0r
    #4090
    Szerintem meg nem. :D
  • ironhorses
    #4089
    Szerintem azért is lett ilyen jó az egész! Mondjuk a Gt-t igazán ki hagyhatták volna. Szerintem elrontja az egészet!
  • gohanssj2fru
    #4088
    méghozzá egész jól hozzá tudta rakni a dolgokat.pl h a Cell-re meg robotokra vissza tudta hozni Dr. Gerot
  • Retsu
    #4087
    Az SSJ4 teljes mértékben GT-hozomány, eredetileg nem is tervezték, hogy lesz. Mondjuk az egész Dragon Ballra igaz, hogy közben találták ki a folytatást, nem 1 előre megírt forgatókönyv szerint zajlott a játék. Nem véletlen, hogy pl. A Z elején meg sem említették még Freezát. Aztán lett hozzátéve a történethez. De az a szép, hogy az ember nem is hinné, hogy így improvizált Toriyama.
  • gohanssj2fru
    #4086
    érdekes
  • megalodon
    #4085
    Igen de magyarul mondja! Ezért ratyi a magyar szinkron,mármint a fordítás.
  • EnZsolt
    #4084
    Rossz a fordítás.

    Energiát gyűjt, de nem az SSJ4-hez, hanem mert kellett a SSJ3 fenntartásához, illetve, hogy több erővel tudjon harcolni, és evvel legyőzze Buu-t.
  • gohanssj2fru
    #4083
    nálam a 285. részben amúgyis szimpla formában vannak és gyűjtik az energiát.:D
  • gohanssj2fru
    #4082
    de szegény Vegita még az ssj3-ról is alig tudott:Dmeg azt többször beszéltük h az elírás.. asszem.. az okosakat kell megkérdezni:Dde nem tudom h terveztek-e volna máris 4-et a Z részekben
  • evil 007
    #4081
    am a 285. részben vegita átváltozást mond gokunak hogy siess az átváltozással jól tutták hogy van ssj4 azt akarták kihozni a 3 bol csak gokunak elfogyott az ereje mert tul sok erőbe került volna.....
  • gohanssj2fru
    #4080
    nagyon bíztató...xD

    bár én azóta sem értem simán vissza tudott volna teleportálni a Földre..bár mivel az volt a cél h Gokut kiírják,érhető miért így van..
  • SMGBAS
    #4079
    Na és az mekkora már amikor a Cell játékok végén Gohan Cellel kamehame-zik és Chi-Chi teljesen ki van készülve. Erre az apja azzal nyugtatja, hogy Gohan is ugyanolyan szívós mint az apja és ezért nem eshet bántódása, közben meg pár résszel elötte falcolt be Goku... xD
  • gohanssj2fru
    #4078
    hova lett mindeenki?
  • gohanssj2fru
    #4077
    érdekes:P..

    és Goku miért mondja h "nem is baj h meghalt, Gohan jobb ember"?XD:S ez h függ össze ráadásul?:D
  • DiLee
    #4076
    semmi gond :)
    am nem támogatom, mer nem kell szinkronul :P
  • megalodon
    #4075
    Ebben a részben az a fura,hogy mióta el van már szoritva a torka meg aztán az egész teste és csak ordíít Vegeta. :)
    Hogy vesz levegőt? :D
  • rooney8
    #4074
    Ja hoppá, nem vettem észre a linket :D:D Akkor nem szóltam
  • kill3r21
    #4073
    ha nem tudnád elmondom.....kb 2 vagy 3 éve kikerült pár rész videokazin vagy min..... 15 rész pontosabban.....243 töl felfele, pontos részeket mostz nemtudom, ez kikerült netre mindenkinek meglehet....
    de egyet érdemes rola tudni, a hangminöség elég ramaty :) Majd azokat a részeket is megvesszük ujra hogy tökéletes minöség legyen :)
  • rooney8
    #4072
    "Támogasd te is!!!"

    :D
  • DiLee
    #4071
    ha csak 205. részig van meg akkor ez mi ?
    :O
  • gohanssj2fru
    #4070
    tiszta jó a finálé:PGohan felnőtt hangja viszont nekem még mindig néha fura
  • gohanssj2fru
    #4069
    ezt már én is megkérdeztem régebben. és DEP annyival válaszolt rá h szimpla baki :)
  • kill3r21
    #4068
    Nem hanem , leszedheted ha fizetsz :)
  • marcimilan
    #4067
    És ez mire jó???

    Leadják a tévében???????
  • kill3r21
    #4066
    !!!!!! FIGYELEM !!!!!!
    Dragon Ball Z Magyar Szinkron Projekt!
    A gyűjtés folytatódik!!!!
    Már elérhetö a teljes Cell Saga magyar szinkronnal!!!!
    DBZ 137-205ig!!!
    Támogasd te is!!!
    WWW.DBHUNSZINKRON.EXTRA.HU
    Részletek:
    Dragon Ball Z - Cell vs. Gohan SSJ2 Final Battle (191) Magyar Szinkron!!!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=TEaVNqli9xc
    Dragon Ball Z Episode 205 Részlet Magyar Szinkron!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=EN4RKnDjZM4
    !!!!!! FIGYELEM !!!!!!
  • Lirion
    #4065
    Nem csak akkor van saiyen az űrben, Vegita és Nappa is az űrből robbant fel egy bolygót, mikor mennek a földre. Ezt legfeljebb úgy lehetne magyarázni, hogy a farkával nem gond, anélkül igen lol. :D De ennyi következetlenség belefér még.
  • DiLee
    #4064
    regisztrálj ide ;)
    Cool Team Anime
  • dudusrac
    #4063
    Én megnéztem a Bardock speciált, de pár dolgot nem értek. Mikor Bardock kirepül az űrbe, akkor kap levegőt, vagy nem is biztos hogy kap, annyi a lényeg hogy nem hal meg. Ebből azt a következtetést vontam le hogy a saiyen-ek nem halnak meg a világűrben és mivel Bardock ott volt (az űrbwen) ezt Freeza is látta. Ebből már csak azt nem értem, hogy mikor Gokuval küzd akkor miért pusztítja el a Namekot. Még mondja is Gokunak hogy ő (Freeza) túléli a világűrben Goku viszont meg fog halni. De ennek semmi értelme, hiszen látta, hogy Bardocknak sem lett semmi baja. Ha valaki ezt érti írja meg.
  • gohanssj2fru
    #4062
    hát mindenesetre fura..:D
    én a speciálokat is DarkEvilPiccolo oldalán találtam meg,csak fenn vannak még :P http://dbnetwork.freeblog.hu
  • gabeszg
    #4061
    Valaki nem tudja, hogy honnan lehet letölteni a sima Db-t(dualdubbal, magyar,japán) meg a speciálokat(régebben pro sms en fennt volt de az már megszünt)ja lehet fizetős is.
  • megalodon
    #4060
    jaja nekem is ugy rémlett.
  • r4pt0r
    #4059
    Ahogy emlékszem a túlvilágon éri el, csak azt nem mutatják.