6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • megalodon
    #3858
    25kérdés után meg is untam.
    HA rossz a válasz nem mondja mi a jó és nekem lassú is.
    Kezdőknek jó.
  • DiLee
    #3857
    én ezért nem is reg-elek egy oldalra, tudom hogy sokmindent tudok, de lehet hogy nem mindent, szóval inkább kihagyom :P
  • megalodon
    #3856
    nna meg megkérdezi,hogy kinek nincs orra és mutat egy képet Krilin-ről :S
    Meg hány fős volt Bardock csapata vele együtt. Elgondolkodtam volna rajta de a képen meg kell számolni és ennyi.
  • DiLee
    #3855
    szerintem is jó lesz HD-ben a DBZ, de miért csak a Z ??? :'(
    a sima is jó lenne, olyan jó újra nézni mostanság
  • megalodon
    #3854
    Ez jó csak kissé egyszerű. Vagy az elején járok :)
    Meg nem sorba van,mindig vissza majd küldés jó a válasz ujat kérek... kissé körülményes.
  • Thamus
    #3853
    Üdv mindenkinek!
    aki szereti a Dragon Ballt és azt hiszi hogy mindent tud róla az tesztelje le a tudását! Jó szorakozást!
    http://www.kvizkaszino.hu/termek/dragonball.html
  • tommyknockers
    #3852
    off
    Semir hangja Seszták Szabolcs volt,az Animax 'hangja', ha jól vettem ki. Igaz ez szinte senkit nem érdekelt, de fontos volt megjegyeznem, legalább egyszer tudtam valamit..(amit mások is, de ez tök lényegtelen xD)
    /off

    Örülök ennek a hírnek, csak az a gond, hogy a sz.gépem nem tudná lejátszani a HD-t..No mindegy, majd a leírt élményekből én is élményt gyártok.
  • DarkEvilPiccolo
    #3851
    "Ezt én elfelejtettem elolvasni"
    De mondom, nem lecserélve lesznek a hangeffektek, hanem úgymond meg lesznek "tisztítva". :D Szóval maradnak ugyanazok, csak sokkal élesebben fognak csattanni-puffanni-durranni. :D Az új speciálban is a régi hangeffektek vannak.
  • gabeszg
    #3850
    Ezt én elfelejtettem elolvasniDe a zenék remélem maradnak az eredetiek
  • megalodon
    #3849
    Ez tök jó lenne,Animax-dragonball-felujitva :)
    Bár a szinkron az azokkal ahangokkal jó ahogy volt!
    Most kis off,de idevág,ment a Cobra11 és Semir hangja nem Lippai László volt(Gokué is ö) Igy elég szar volt.

    Meg ez is tetszik :): Ezután bekaphatják a Dragonball Z utálók a "Epizódokon keresztül csak nézik egymást" szövegükkel! :)

  • faláb
    #3848
    Hát eddig lusta voltam 291 részt végignézni, de így már biztos nem fogom kihagyni
  • DarkEvilPiccolo
    #3847
    Megújulnak, nem megváltoznak. ;)
  • gohanssj2fru
    #3846
    Ez tényleg jó hír viszont nekem van egy apró bajom vele :S:D:
    "A hangeffektek is megújulnak!!"

    Speciel én imádtam azokat a hangeffekteket amik a db-ben vannak, mert az az igazi :S aztán kitudja..
  • DarkEvilPiccolo
    #3845
    Hát akár meg is vehetné az Animax, ha nagyon akarná. Ki tudja, lehet, hogy meg is fogja. :D A legjobb az egészben, hogy Április nincs is olyan messze és már élvezhetjük is az újdonságot. :)

    "Te télleg nagy db fan vagy"
    Ez megkérdőjelezhetetlen tény, hogy az vagyok. :D
  • rooney8
    #3844
    És ezt már le is jáchatnák Magyarországon, mert csak 100 részes lesz és olcsóbbak lesznek a jogok vagy nem tudom mik :D Nem?
  • rooney8
    #3843
    Azt hittem elélvezek mikor ezt olvastam...

    :D:D Te télleg nagy db fan vagy :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3842
    Azt hittem elélvezek mikor ezt olvastam... Teljesen újracsinálják az egész sorozatot. Grafikailag nem tudom milyen lesz, de remélem nem olyan mint a speciál... Nekem a hátterek a speciálban nagyon nem tetszettek. És csak 100 részes lesz az egész. Szóval ez azt jelenti, hogy a filler részeket kihagyják, magyarul mindennemű időhúzásnak lőttek.
  • gabeszg
    #3841
    (1.bejegyzés) ez akkor azt jelenti hogy az egész úgy fog kinézni kb mint az uj special(a rajzolásra értem)?
  • gohanssj2fru
    #3840
    azonnali átvitellel mi?XD egyik legjobb város am. :P közel van pesthez mégis békésXD
  • DiLee
    #3839
    nekem már megtanította bibibííí xÐ
    majd ha lesz rá időm átugrok ;) :D
  • rooney8
    #3838
    Jaja, majd megkérem Son Gokut hogy tanítsa meg :D
  • megalodon
    #3837
    Dunakeszi nincs messze :)
    Teleportal meg... XD
  • DiLee
    #3836
    egyébként hozzám is messze lakik kend...
  • sandor8206
    #3835
    új trailer a DB-filmhez ha valakit érdekel:-P
    DB-Evolution trailer
  • gohanssj2fru
    #3834
    csak kár h speciel nem épp beszédes rész XD(5 mondat:P) direkt csinálják:D
  • gohanssj2fru
    #3833
    "Valamire biztosan. :D Pl. hogy letöröljem a gépemről. :D "

    ez jó volt XD jah :P meg kritizálni...
    ____________________________________________
    kill: ez tök jó :)
  • kill3r21
    #3832
    Ha valakit érdekel esetleg :)
  • rooney8
    #3831
    Nekem meg arra, hogy DB-t nézhessek :D Én még AF-nek is örülnék :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3830
    "azért jó az is"
    Valamire biztosan. :D Pl. hogy letöröljem a gépemről. :D
  • rooney8
    #3829
    Bp huszonkettő ker :D

    #3827: Ja igen, az a GT-be volt :$:D Egyépként nekem a GT is tetszik. Bár messze van a Z-től, de azért jó az is :D
  • gohanssj2fru
    #3828
    igaz :P ||nah gt-ben nekem is max az ssj4 tetszik xD || jó nekem speciel a cell saga-ban gohan tetszett az elszánt tekintetével és ahhoz jól passzoltak a villámok XD:P
  • DarkEvilPiccolo
    #3827
    Nem movieban, hanem a GT-ben SSJ4 Gogeta van. De a GT-t nem veszem bele a dolgok sűrűjébe. :D Nekem amúgy mindegyik szint kinézete tetszik. Az USSJ a legszimpibb. Nem tehetek róla, megőrülök az izomhegyekért. :D De a GT-ből legalább az SSJ4 kinézet tetszik. Más nem igazán. Az SSJ3 is jó mert ott tényleg látszik, hogy kemény gyerekkel áll szemben az ellenség. :D
  • gohanssj2fru
    #3826
    messze?:D
  • gohanssj2fru
    #3825
    nah ez az :D ez meg milyen már..
    szerintem a leglátványosabb pont az ssj2 pedig:P jó persze most lehet azt mondani h az ssj3 inkább :D de azért mert ott vannak a villám cikázások és az azért eléggé kifejezi a harcos testi és erő adottságait vagy h fogalmazzak mint egy derékig érő haj:P
  • rooney8
    #3824
    Messze vagy

    #3823
    Télleg csak SSJ1 volt Vegeto/Gogeta-nal a max? De egyik movieba SSJ4 ként fúzionálnak nem? :D
  • DarkEvilPiccolo
    #3823
    Fúzióknál nem is volt soha SSJ2 szint. :D Vegeto/Gogeta original és SSJ1 szinten nyomultak. Gotenks pedig SSJ1 és SSJ3 szinten. Az SSJ2 valahogy kimaradt. :D
  • gohanssj2fru
    #3822
    gondolom akkor fuzioknál nem számít az ssj2..
  • DarkEvilPiccolo
    #3821
    Jah és persze Cellnek a 100%-os tökéletes formája is megfelelt egy SSJ2 szintnek. Csa hát mivel ő nem Saiya-jin ezért nem lehet SSJ2-nek hívni azt a szintet.
  • DarkEvilPiccolo
    #3820
    Trunks sosem érte el az SSJ2-t. Future Trunks sem és Kid Trunks sem. Goku, Gohan és Vegeta érték el csak. Goku és Vegeta is csak a Majin Buu sagaban.

    Genki-dama: Ez nem egy egyszerű technika. Nem igazán lehet a többi technika közé sorolni.
  • DiLee
    #3819
    Trunks csak Ultra Super Saiyan volt...vagymi ???