774


MOD illetve PÁLYA készítés a Counter-Strike: Source és a Half-Life 2 alá a Source SDK segítségével.
  • PGA
    #94
    Nem tudjátok véletlenül hogy mért ugrálnak a botok az ujjonnan letöltött pályáknál egyhelyben?
  • ScarY MAN
    #93
    Nah gyerünkmááá
    Elhanyagolták a topicok?
  • Xtah
    #92
    MI VAN A TOPICKAL???
    senki nem írt már 26-a ota...
    vki írhatna a "rászorulóknak".
  • Xtah
    #91
    Én szivesen foglalkoznek de elég kezdo vok, ezert kellene a segitseg a topic inditojatol vagy akarkitol.
  • Phoenix007
    #90
    Hja, kicsit süllyedőben van a topik... :)

    Valaki foglalkozik komolyana témával amúgy? Mármint pályaépítéssel.
  • Xtah
    #89
    HULLASZAG!!!
  • Xtah
    #88
    hi!
    mire valo a ragdoll es hogyan lehet használni?
    mindenki csatin nyomja vagy mi?
    jó lenne ha vki válaszolna!
    koszi
  • Xtah
    #87
    hi!
    vki le tudná nekem irni hogy a prop_physisc_multiplayer entitásnál melyik beallitasoknal lehet a sulyt, "golyoallosagot" -pl amikor egy hordo 1 lovessel felrobban-. a tobbi az megy.
    a sullya csak az a bajom hogy egy nagy kosír egy golyotol feldol. na ezeket hogyan lehet megoldani?
    koszi!
  • Vándorr
    #86
    Halálosztó, minek 100 fajta szobát?!
    @qneten ott a #mapping.hu már mióta, ott vagyunk egy páran akik
    source meg 1.6on mappolnak!
  • Xtah
    #85
    Megoldottam a problémát. Hozzá éert a falhoz a kezdő ezért nem lehttt belépni. most egy kicsit felette van.az elso pályám vegre mukodik es jatszható is.... HURRÁÁ!!!
  • tmate6
    #84
    mIRC Qnet #Source-SDK csatin várlak titeket, a kérdésekkel.
  • DarkDemon
    #83
    Simán hammer.exe-vel mit csinál ?
  • Phoenix007
    #82
    Na muti, hadlássuk!
  • Xtah
    #81

    kezdőhelyet is raktam.mindent a hl2world alapján csináltam igy a kezdoket is.vhol olvastam h volt ilyen problémája másnak is es arra mast mondtak csak nem emléxem. egyebkent fasza lett a pálya.
    kosz a segitseget Haláloszto!
  • alert
    #80
    De akkor hogyan csináljam? Nem eredeti. Steamből nem tudom elindítani.
  • DarkDemon
    #79
    sztem semmiféle gcf nem kell
  • tmate6
    #78
    nem raktál le kezdőhelyeket
  • Xtah
    #77
    Hello!
    Vki meg tudna nekem mondani hogy miert van mindket csapat fullon amikor be akarok lépni a saját mapomba de elméletileg ures?
  • alert
    #76
    Sziasztok! Működésre lehet valahogy bírni az sdk-t ha nem eredeti a cucc? Próbáltam hogy kitömörítettem a gcf-et de mindenféle hibákkal elszállnak az exe-k.
  • FLeK0
    #75
    softimage mod toollal lehet alkotni ilyesmit.
  • hinar
    #74
    Nekem olyan segítség kéne, hogy lehet az DXF (autocad) kiterjeszétsű terv szintű fáljokat beimportálni a Hammerbe vagy a Woldcraft-ba?
    Vagy esetleg más programmal, hogy ne kelljen a méretarányokat mindig számolgatni, ha valós helyszínt akarok megszerkeszteni...

  • Dichter
    #73
    Bemész a népszerűbb csatikra, mint pl a #cs.hu és beírod párszor. Bent fognak maradni.
  • tmate6
    #72
    jah, k, de ég 3-4 ember sincs aki feljon :(
  • FLeK0
    #71
    3-4 ember 2oran at eleg L-hez.
  • tmate6
    #70
    Most :)
  • Phoenix007
    #69
    Mikor?
  • tmate6
    #68
    Mert akarok csinálni csatit és ugye hogy a bot bejojjon min 8 ember kell

    Szal mais aki csak tud jöjjön
  • Phoenix007
    #67
    Mi volt irc-en Halálosztó? Én is felmentem volna, de már későn láttam a fórumot...
  • tmate6
    #66
    Sziasztok!
    SRY, Borg de egy kis reklámot kell csinálnom :(
    Akinek van mIRC-e az pls jöjjön fel 2 órára nagyon fontos lenne

    #Source-SDK

    PLS PLS PLS PLS
  • Xtah
    #65
    kosz már rájottem.. mar csak azzal van gondom hogy minden egyszinu lett na mindegy
  • Xtah
    #64
    Helló! Nem írná le nekem vki hogyan kell texturazni a Hammerben?
    már egy csomot probálkoztam de nem megy.
  • Phoenix007
    #63
    Én Mayában nagyon szívesen modellezek neked, de sem textúrázni, sem konvertálni nem tudom a cuccot. Amúgy kicsit vérszegény az ötlet...
  • tmate6
    #62
    Ajánlom mindenkinek a figyelmébe
  • tmate6
    #61
    Sziasztok!
    Szokásos unalmas énekórámon ülök és gondolkodok milyen legyen az elso CSS-es mapom, rájöttem hogy az iskolám kitűnő helyszín lehetne szal még ma hozzáis kezdek. Csak sajnos a tanár egy órai munka 1-essel kizökkentett a gondolatmeneteimbol :) Szal, kéne egy ember aki a jövő héten besegédkezne az iskola berendezésével szal asztalokat, tárgyakat hova tegyem. Ha ért a mayához akár csinálhatna nekem egy egyszeru kis padokat. Vagy csak segíteni akar azis jelezheti.

    Ha bárkinek van vmi 5lete az 5letemmel kapcsolatban az jelezhet: [email protected] vagypedig itt
  • Phoenix007
    #60
    Hali Vándorr! Nem találkoztunk már valahol? Mondjuk irc-n... Na mindegy. Az említett scripteket én is megtaláltam, de miután láttam, hogy 4.5-höz való, inkább nem is kísérleteztem vele. Marhajó... 6-osnál tart a Maya, de ha BPT-zni akarsz, akkor 5.0 kell, ha meg SDK exporter scriptet akarod használni, akkor 4.5 ... fakk ... Engem amúgy a pályaépítés érdekelne konkrétan, és már látom, hogy sok értelme nem is lenne Mayával varázsolni, az az objektumokhoz kéne. Egyenlőre elégedett lennék, ha pályát tudnék heggeszteni...
  • Vándorr
    #59
    Hi!
    a Mayas dolog engem is érdekel :)
    Amúgy @quakenet #mapping.hu ill. #hl2mapping.hu
    Gyertek ide is.
    Mayahoz eddig annyit láttam, hogy 4.5ös verzióhoz hl2 sdkjába van valami import-export beleépítve.
    GF, nézd meg ..\SteamApps\vandorr\sourcesdk\maya\
    sajna maya 6alá nem tudtam beizzítani ezt a plugint. Remélem neked sikerül :)
    4.5ből meg csak ple-m van ami persze nemtámogatja a pluginokat...
  • DarkDemon
    #58
    Az szerintem a legutóbbi update miatt van, én sokáig nem cs-ztem aztán az uj update után szépen eltünösgettek a fegyverek, azóta se jáccottam
  • Istencsászár
    #57
    üdv. Itt remélem valaki megtudja válaszolni, hogy MITŐL VAN AZ HOGY AZ AIM MAPPOKON A FÖLDRÖL A FEGYVEREK ELTÜNNEK KÖR KEZDETEKOR???
  • DarkDemon
    #56
    Szedd le HL2 SOURCE: ENTITY GUIDE -ot, benne van minden entity
    Dombos dolgot sztem a vertex tool-lal lehet, még nem próbáltam
    2d-s sky meg talán a map propertiesben beállítod a sky-t, meg a megfelelő poligonnak egy bizonyos textura kell hogy ott a sky legyen, talán igy van, még az 1ben csináltam ilyet
  • Phoenix007
    #55
    Na mi van skacok? Eléggé hullaszaga van a topiknak...