9022
Far Cry 2
  • 505thZajcev[PT]
    #5446
    Sziasztok
    Van egy gyemantom amihez nem tudom, hogy lehetne oda jutni.
    Terkep:


    A piros X helyen van egy kisebb platformon a cucc, es latszolag folotte egy keskeny osveny van, ami korbemegy a hegyen. A piros vonal fele vegigjartam az egeszet, de sehol egy feljaro. Egyedul a feher X- nel talaltam egy sarkanyt, de nem tunik nagyon hasznalhatonak, mert nincs tul magasan, lezuhanok vele meg mielott egy hasznalhato parkanyhoz ernek. Otlet vkinek?
  • xido
    #5445
    Van benne headshot!..Mindenki azt mondja-és én is tapasztaltam-,hogy kell pár sorozat valakibe,hogy elpatkoljon....Igen..de az első embereket,mikor sunnyogtam,pisztollyal olyan szép egylövéses fejtalálattal szedtem le,hogy öröm vollt nézni...
  • skyman14
    #5444
    valaki lenne szives válaszolni?
  • ben89
    #5443
    még azt nem értem különben a játékban h ezeken az "őrállomásokon" mért támadnak rád mindig?szóval mért nem az van ha átakarsz hajtani akkor pl igazoltatnak de persze nem minden esetben,mért van h állandóan vadásznak rád úgy h smmit sem tettél?vagy a storyval kapcsolatos?
  • mrzoltan
    #5442
    FRAPS,de ha jól láttam van olyan opció a Display menübe,hogy kiírja az fps-t.
  • zltn2
    #5441
    Hi, nincs valami parancs amivel játék közbe az fps-t kiirja a kép egyik sarkába? (mint pl crysisnél)
  • skyman14
    #5440
    lehet vhogy botokat beállítani az általam készített mapon?
  • extra sensory
    #5439
    A szavannákon tényleg kafa kocsikázni. Nagyon bírom. Néha még egy-két antilopot is el lehet csapni.
    De a hegyes-sziklás részen bevallom őszintén, inkább gyalogolok, mert szűkek is az utak, meg az ellenség is gyakran megállít "igazoltatni", úgyhogy a lopakodást szoktam választani.

    Egy vicces példa az MI-re: Teljes sebességgel ütöttem el egy shotgunos fickót az út közepén az egyik őrhelynél, majd megálltam. A tíz méterrel odébb álló társa láthatólag nem vett észre ebből semmit, mert továbbra is háttal állt nekem, meg se fordult. Pedig jó nagyot csattant az ürge feje a kocsi motorháztetőjén.
    A másikat nem zavarta csak nézelődött tovább, elmerülve a természet szépségeiben. Lábon kellett lőni, mire felocsúdott. De még akkor is a másik irányba tartotta a fegyverét a tulokja.
  • BiG G
    #5438
    detto, jókat lehet autókázni szavannákon, mocsárban meg sivatagos részeken :D mondjuk az a furcsa, hogy a kis Datsunnal is el lehet menni bárhol, sehol nem rohadsz le :)
  • HöfEE
    #5437
    No igen, ezt el is felejtettem a kommentemben lejebb megemlíteni, szerintem ez is rohadt nagy hiányosság.
  • Bucser
    #5436
    A Legnagyobb hiány 2008-ban!

    NINCS KIBASZOTT LEAN! (hogy hányszor haltam meg emiatt...)
  • mrzoltan
    #5435
    Hali! A Camo Suite az mire jó?
    ÉS hol kell felvenni vagy magától adja?
  • lac coo
    #5434
    Hát ha csak nincs hegy előttem, én mindig megyek toronyirányt a pusztán !!! :DDD
    Úgy rövidebb az út :)))
  • grebber
    #5433
    Ja a környezet rombolható csak lelombozo szinten.Cyomo dologra nem hat a fizika! :(
  • HöfEE
    #5432
    Hát felemás érzéseim vannak a játékkal kapcsolatban. Pozitivum , hogy elég nagy szabadon bejárható terünk van, ugyanakkor már lassan klausztrofóbiás az ember mert végig egy szűk úton lehet csak menni ( autóval meg pláne), néhány terület van csak ahol tényleg lehet bóklászni. A grafika jó , szerintem semmi gond nincs vele bár néhol érdekes árnyékok vannak nálam. A legnagyobb gondom viszont maga a harc kidolgozottsága, könyörgöm, egy árnyékokkal teli, gazos, párás dzsungelben, hogy a francba vesznek észre olyan távolságról ami majdnemhogy lehetetlen?! (airsoftozok, úgyhogy vannak tapasztalataim az erdőben való látótávolságról) . Alapból én is a legtöbb FPS-ben "kommandózni" szeretek, hát ez az első olyan játék amiben ez majdnem lehetetlen, a hangompitós cuccok nem sokat érnek, lelövök valakit aztán rámjön az összes többi.A másik meg, hogy headshot miért nincs a játékban? Vagy ennyire elfelejtettem lőni? A harcok ezekkel a dolgokkal nagyon el lettek rontva, a túl gyakori NPC respawnt már nem is említem. Mondjuk a fegyverek kidolgozottsága jó lett, az elhasználódás is jó ötlet volt, a járművek is jók. A sztoriról még nem tudok véleményt alkotni bár eddig jónak tűnik. Nekem egy kicsit csalódás eddig a játék, az újdonságok varázsát alap dolgokkal rontották el. :(
  • gregtom6
    #5431
    De, rombolható a környezet, csak itt nincs ''maximum strengh'', csak gránátokkal érsz el olyan nagy erőkifejtést:)
    Nem lesz más a sztori más karakterekkel. Az alaptörténet már az első hírekben jelen volt, így biztos,h mindenkire ua. vonatkozik.(meg amúgy sincs olyan karakter, h ez a fő, azok meg mellékemberek:)
  • gregtom6
    #5430
    Hy mindenki! Végre egy FPS, amiben tényleg be lehet járni töltés nélkül az egész játékteretXD(Stalkerben, Crysisban, Far Cry 1-ben is elvileg be lehetett volna), és sokkal jobb lett a játék, mint amire számítottam.
    Egy kérdés: ha megtaláljuk az összes gyémántot, akkor meg lehet az összes cuccosz venni??? Vagy passz, mert még senki se jutott el odáig?
  • Master Rick
    #5429
    basszus ez a játék naggyon király, kár hogy, nem lehet benne szétszedni a környezetet mint a Crysisban, de sebaj... Télleg egy kérdés... Ha más karikkal tolom végig más a sztori? Mert, ugyebár a kiszabadított társak, azok játszhatók karakterek....
  • Viktorr
    #5428
    Köszi az infót skacok!
  • dronkZero
    #5427
    Ja, csoportAI van, ha egy ember tudja, hol vagy, akkor az összes tudja. Lehet sunnyogni, csak egyesével kell leszedegetni őket, egy lövés egy ember módban, és hogy egymást se nagyon lássák meghalni. Akkor nem vesznek észre.
  • grebber
    #5426
    Ne lehet!Csak akkor jönnek ha bajban vagy.Sok benne a kihagyott ziccer nagyon.
  • Viktorr
    #5425
    Küldetésre lehet hívni valamelyiket?
  • Szega87
    #5424
    ha 0 hp-s vagy kiment a turbános pasi, fedezékbe visz ad egy kis életet azt folytathatod a mészárlást
  • Szega87
    #5423
    csináltam imént ezt a search and destroy jellegű convoj küldetést, direkt a kék alternativát toltam, felkerestem az csajt, elmendtem a rádiós bázisra hogy fals koordinátákkal hátráltassam az ellenfelet. De mély meglepetésemre ezzel nem volt vége, ugyanugy megkelett semmisitenem a konvojt, csak plusz egy lépést kellett ellőte tennem. Mást vártam ... De a rögzitett jelenet állat volt mikor a macheta a torkának szegezte a faszinak, miután leadta a kodokat ott könyörgött az életéért, de fejbelőttem és elterült :)
  • Viktorr
    #5422
    Sziasztok!
    A Buddykat hogyan lehet segítségül hívni?
  • Szega87
    #5421
    ezt én is tapasztaltam, én vok a legkecibb aljas kúszóbab mégis kiszúr a 300 méteres távolból fán és susnyáson keresztül az afrikai jehova S:
  • Bokafix2
    #5420
    Értem. De azért jó lett volna, ha már ott vannak a sínek.
  • Gnome
    #5419
    Cat 02nek biztos van erre is reális válasza(biztos megjött közben a felmentősereg vagy ilyesmi)^^
  • grebber
    #5418
    Nem közlekednek mivel pl volt egy olyan szakasz lehet tervezői hiba nem tudom,hogy egy elég vastag és nagy fa volt a sínekből kinőve.
  • Encore
    #5417
    Nem közlekednek vonatok, mert a sínek sok helyen szét vannak robbantva, vagy épp el van torlaszolva.
  • Bokafix2
    #5416
    Valaki látott már vonatokat közlekedni azokon a pályát behálózó síneken?

    Ja... és az enemitől összecsórt sznájpereket ne használja senki, mert pár lövés után tönkremennek. Mondj nemet a warezra és vedd meg a kereskedőtől.
  • Papirzacsi
    #5415
    Volt megint egy érdekes részben respawnos meghökkenésem.
    A Scrap Salvage nevű területre kellett bejutni, és elrontani a kompresszort a roncstelepen, visszafelé segíteni a buddymnak, aki szinte a kapunál harcol. Bementem, elrontottam, jövök vissza segíteni, jönnek az Ai-k, lelövök párat, de még nem jelezte a game, hogy megvan a feladat.Látom haver fekszik a földön, és az utolsókat rúgja.Odarohanok, segítek rajta egy adak gyógyszerrel, aki ezután felpattan, és rohangál körbe keresve az ellenfeleket. Lelövök még 2-t, de semmi. A feladat nincs elfogadva. Gondoltam megkeresem azt a fránya maradék niggert és lelövöm ,hogy meglegyen a feladat.
    Végülis visszakavarodtam a roncstelepre (aminek szinte a kapujában védtem elöbb a buddymat). És mit látok, a roncstelep újra televan Ai-val. Nosza, leöltem őket megint, mikor végeztem, újra elindultam a kijárathoz, és hallom buddym megint irtja az ellent. Közelebb érve látom megint a földön hever, és haldoklik. Előzőeken tanulva nem segítettem neki amíg meg nem lett a kiírt feladat. Összes feka halott, megyek gyógyszerezni a havert, de nem bírta és meghalt, pedig 3-szor is megszurkáltam.:-D Na most ezek után a program a hülye, vagy a programozók nézik hülyének a felhasználót ezzel a respawn dologgal, ami ráadásul egy deja vu szerű újrajátszásba torkollik?:-O
  • Dragooon #5414
    jaj istenem
    oké :D
  • Cat 02 #5413
    Hálózati kapcsolatok mappa
    Felül Speciális
    Speciális beállítások

    és itt feljebb lehet rakni a Hamachi-t a kapcsolatok között

    hátha.
  • BiG G
    #5412
    fail, én semmit nem is találtam amivel el lehetne tüntetni a menüsort, nem hogy visszahozni:) f gombokat próbáld még végig, de szerintem nyugodtan újrateheted
  • xelag
    #5411
    Hali!
    Van pár játékom amit hamachival használok a lan party érdekében.
    Jelen esetben a far cry 2...., akármit is próbálunk, csatlakoztunk haverral egymáshoz(hamachival), de nem látjuk a lan módban a kreált szervert. Milyen hiba lehet ez?
    Kikapcsoltam a tűzfalat, vírusirtót is... ugyan úgy nem látja.
    Wireles-es router mögött vagyok amúgy, esetleg amiatt? vagy a vista?
    Remélem tudtok segíteni, vagy csak pár tippet adni, hátha.
    sziasztok..
  • Gunner
    #5410
    A második bugos kép egy rinocérosz

    MEGVAN AZ ELSŐ VADÁLLLATTTTTTTTT :D
  • Prince23
    #5409
    Megjelent a CE kiadás. Az miben más, mint a normál verzio?
  • Dragooon #5408
    segítene-e valaki ebben? D:
    csak tudja valaki :o
  • Papirzacsi
    #5407
    Ha valamit beleteszel a ládába, akkor azt bármelyik savehouseban felveheted. Persze lőszer nélkül. :-(