9022
Far Cry 2
  • chooselee
    #5283
    Az ajtóban elvileg áll egy dákó,menj oda,kicsit dumál aztán kell nyomni egy "E" betűt(amikor megjelenik a kéz ikon) és megmotoz.Aztán besétálhatsz...
  • zotya10002
    #5282
    Megy nekem!!Okézok és megy a játék!!Nvidia gefeorce 6200se
  • HD JOHNNIE
    #5281
    Milyen karid van? Nem igaz, h öreg a kártya, nekem pl HD 3870-sem van, nekem is ezt írta ki, frissítettem és jó lett. Egyébként meg ha ráokézol akkor el kell hogy induljon a játék. Ha meg nem akkor ezt a hotfixet szedd le ha ati-s vagy, ha meg nvidiás akkor 2-3 oldallal lejebb van egy link az nvidiához is vmi cuccos.
  • Gerygrey
    #5280
    Nekem is ezt írja ki, de OK után simán megy a játék hiba nélkül (nV 7600GT)
  • bacsobalint
    #5279
    na most már megértettem h mit is kell csinálni de aztt még kérdezzem már meg h meik küldetés a fontosabb szal emiket csináljam előbb a piros karikát vagy a kék kockát??:D
  • Frank99
    #5278
    végre, gratulálok!!!
  • bacsobalint
    #5277
    biztos enm fogom uninstálni kiakasztottam bonyolultabb játékokat is már....:D:P
  • bacsobalint
    #5276
    na mindegy már rájöttem most kimentem a buszmegálóbol egy ásik területre:D
  • zotya10002
    #5275
    Valami jó kari kéne bele!
  • Dante73
    #5274
    Őööö... Keress egy ajtót? Ha az nem megy, akkor mi próbálhatunk segíteni.... Mindenki jobban jár, ha uninstallálod.
  • Cat 02 #5273
    Ne frissítsd. Elég öreg a kártyád, ahhoz már nem jó.
  • zotya10002
    #5272
    Az rendben van csak elég láma vok!Hogy kell frissítenem??
  • grebber
    #5271
    Videokártya driveredet frissitsed!
  • bacsobalint
    #5270
    akkor sem törlöm le...
    azt mondtátok h a felkiáltó jeles ábrákhoz menjek igaz...?
    egy olyan van de nem tok bemeni az ajtón körüljártam 100x-or semmi...
    HELP pls
  • zotya10002
    #5269
    De azért nem semmi hogy viszi a karim nem??
  • zotya10002
    #5268
    Háát akkor mi ez???:-)
  • Cat 02 #5267
    Köze nincs a videókártyához a hibaüzenetnek...
  • zotya10002
    #5266
    Sziasztok!Farankon tudok játszani a játékkal,igaz a videó karim elég gagyi!!Mikor elindítom a gamét ezt írja:NVIDIA GETFORCE 6200SE KARIM VAN!Valamilyen drivert akar??Help!!
  • Cat 02 #5265
    Mert offline a profilod és nem hiv. szerón játszol.
  • grebber
    #5264
    Ne törd magad töröld le szerintem.Nem neked való game.
  • norbi56
    #5263
    Tegnap lanon játszottunk,nem tudjátok hogy miért van az,hogy amikor ujracsatlakozik valaki akkor elveszik a rangje?
  • bacsobalint
    #5262
    vki elmondaná h hol menjek be....?
  • norbi56
    #5261
  • MerlinW
    #5260
    Ami nem jelenti azt, hogy nem lehet:) User error:)
  • bacsobalint
    #5259
    már nem azért de van egy felkiáltó jeles hely de oda semmi képpen nem tok bemenni.....
  • SötétBarom
    #5258
    Akit nem irritál a respawn, az gondolom valami könnyebb fokozaton játszik.. Én infamous szinten nyomom, és egy egy küldi után, mikor alig van ammom, hihetetlenül fel tud húzni.. Mivel ezen a szinten 2-3 ember is komoly problémát okoz, ha váratalanul ér - és ha rajta kapnak a sunnyogáson, akkor többnyire halál van.. De a kedvencem akkor is az amikor a semmiből padlógázzal beleugratnak az arcomba, és még kiszállni sincs időm mert többnyire azonnal halott vagyok.. Persze nem győzöm püfölni az F5-t...
  • Pio
    #5257
    Akkor boccs, új még a játék, nagyon keveset játszottam vele, kilőttem egy tábort, scouted lett, gyorsan megcsináltam a közelben a küldit és amikor visszamentem még nem volt ott senki ebből következtettem hibásan :)
  • elite
    #5256
    Biztos velem vaj a baj, de nekem így jó ez a játék, ahogy van. Imádom az egészet!!!
  • BiG G
    #5255
    a busz azért egészen jól használható, 5 megálló van, a térkép 4 sarkában, meg egy a fővárosban, és azért rengeteg autózást meg lehet vele spórolni ha okosan használja az ember. plusz a buszállomásokon mindig vár egy verda amivel tova tudsz haladni :)
  • BiG G
    #5254
    téves, hiába scouted (kifigyelt), hiába írtod ki az embereket akkor is újra ott lesznek mikor legközelebb arra mész (gyk. respawn).
  • SötétBarom
    #5253
    Tévecc.

    A busz meg lófasz.. Olyan messze vannak a buszmegállók mint az állat.. Egy nyomi taxi kéne, vagy annyi, hogy ha civil cuccal megyek, akkor ne kössenek.. Ott lehetne még plusz izgalom, hogy mondjuk elkéri a papírokat, vagy ilyesmi, és akkor headshotolni kéne :D
  • Promi #5252
    Ha mar voltal a templomba akkor ojan helyekre menj ahol felkialto jel van az ikon mellett (terkepen). Ott kapsz kuldeteseket.
  • Pares
    #5251
    Hello, kéne egy kis segitség. A játék szerintem szinte tökéletes, hangualtos szal naon jó, de ami kissé zavar, hogy nemtudom mengnézni, hány óra van, csak ha aludni megyek. Most akkor csak én vagyok a nagyon hülye, vagy ez télleg igy van? Nameg a másik, az opciókban az az ambx vagy mi a fene opció mit csinál?
  • bacsobalint
    #5250
    szoktam én érteni az angol verziókat is csak most naon enm megy...XD
    szal menejk el a városbol amenyire csak tudok.....?
  • Pio
    #5249
    Taxi helyett van busz.
    Terepen az őrposztoknál pedig csak addig spawnol a nép, amíg nem lesz az őrposzt scouted. Ehhez be kell menni az őrposzthoz és körül kell nézni. Magyarul 1× kell kipucolni az őrposztokat aztán kész.
  • TaRka0107
    #5248
    Rage kérdezted h milyen vidkarim van. Itt a válasz:D Tom h későn egy kicsit: ATI Radeon X1650pro (512MB). Mondjuk nincs letöltve a legújabb driver hozzá
  • Promi #5247
    Hmm.....
    Meg ne haragudj, de szerintem ez a jatek nem Neked valo.
  • Cat 02 #5246
    Nézz körbe a térképen, de ha ennyire nem megy a game várd meg a magyar verziót és vedd meg.
  • Promi #5245
    Hagyd el a varost jo messzire aztan kesobb vissza mesz mikor mar lenyugodtak a kedelyek, es menj a templom fo bejaratahoz ott tudsz bemenni.
  • bacsobalint
    #5244
    ha ezzel megvagyok kijöttem a paptol bevetem a gyógyszert amit adott akkor hova menjek me nem jelez küldteést....