9022
Far Cry 2
  • Bokafix2
    #5528
    A fegyverkereskedőnek jó béna számítógépe van. Kíváncsi vagyok milyen VGA van benne. Meg tiszta kockás a monitora, mintha az op. rendszere Dos-os lenne.
  • blabla2
    #5527
    Elplosive pile-pontoknál mit kell csinálni? Felrobbantani? mer a térké egy kis robbanós ikonnal jelzi
  • zorrobomber
    #5526
    "A magyar feliratos játék megjelenési dátuma 2008.11.05-e!"
  • zorrobomber
    #5525
    ált. nem érnek 10 méternél közelebb hozzám, kapnak orcába egy molotovot oszt szeva xD
  • Ghostblood
    #5524
    xD próbáld ki..jönenk utánad kocsival..vagy elmész 1 ellenőrzőpontra autóval kiszálsz...a cigányok beszállnak az utóba és mikor ott vannak már közel hozzád fura hangot ad a kocsi
    Haverral kinettük az életünk
  • zorrobomber
    #5523
    "a cigányok mikor gyalog vagy elég érdekes módon bömböltetik az autót"

    mivan??
  • pacclacc
    #5522
    Üdv lehet valahonnan leszedni magyarositást?
  • Ghostblood
    #5521
    ja és 1 nagy hiba..kár hogy ha megcsinálod az össze FŐ küldetést nem rak vissza játékba hogy barangolhass....
  • Encore
    #5520
    Megoldódott, pár másodperccel később már csatlakozott. Na és a következő gond: Semelyik szerverhez sem tudok csatlakozni, mert már mennek a meccsek, de miért nem jelzi valahogy az a meccs épp folyamatban van? És miért nincs spectator vagy valami... így vaktában kell próbálkoznom a szervereknél aztán vagy beenged vagy nem?
    agy esetleg lehet máshogy is nyomni neten? valami szerverkeresővel? Mikor legutoljára online játszottam (még a quake3 idején) akkor volt valami ASE szerverkereső progi és azt használtuk.
  • Ghostblood
    #5519
    24 óra alatt kivittem a gamet.
    Ami tetszett a játékban:
    a grafika hihetetlenül szép.A környéket fel lehet gyújtani ami nagyon látványos.
    Az autódat meg tudod javítani.Az órás dolog is bejött.

    Ami nem tetszett,és igen,ide sok fog kerülni:
    Ami nagyon LOL a késsel nem tudod a fákat aprítani.Érdekes még az is hogy ha az ellenséged megszúrod késsel akor egyből meghal,de ha belelősz 3 tárat fegyverrel meg se érzi.A történet nagyon gyér lett sztem..lehetne hosszabb is....minden kocsiba van GPS..modern ez az afrika..a papír térképen mozo a nyil mikor mész...kicsit érdekes jól jönne 1 ilyne térkép a valóságban..
    Sztem a kocsikba csak disznek rakátk bele a váltót..meg a pedálokat is emrt eggyáltalán semmit nem csinál vele a karakterünk..pedig nem lenne nagy cucc megcsinálni..meg már illene is.. + a cigányok mikor gyalog vagy elég érdekes módon bömböltetik az autót hát összefogalóan ennyi..Amúgy ütős kis gamma el lehet vele szórakozni.
  • gduck
    #5518
    Tegnap volt egy csávó, akinek -1300XP volt Nemtom hogy szedte össze

    blabla2: Nézzél át a warez topicba, ott van útmutató hogy tudod megcsinálni!
  • blabla2
    #5517
    Neten akarok jáccani, nem helyin, de a játék nem eredeti
  • gduck
    #5516
    A kézikönyvön lévő CDKEY-t :D

    UI: helyi hálózathoz elég az offline profil is!
  • HD JOHNNIE
    #5515
    ez igaz :)
  • Cat 02 #5514
    Hát amelyik karit választod, az nem lehet a pajtásod (buddy).
  • blabla2
    #5513
    Ha a játékon belül szeretnél profilt csinálni kér valami online keyt, oda mit kell írni????????????
  • zorrobomber
    #5512
    hát, max a kezét, sztem nincs mindenkinek pl kendő a jobb kezén(az enyémnek van)
  • gduck
    #5511
    Heh? Sztem addig el se jut! Egyébként olyan csak a Ranked meccseknél van
  • HD JOHNNIE
    #5510
    Próbálkozz folyamatosan. azért nem adja be mert a meccs elkezdődött
  • Hogthar
    #5509
    Nem tudja valaki mi a console parancsa a karakterváltásnak?
    nézegettem tabal a parancsokat de ott nem találtam bár pár hasznos dolgot igen pl ha a shader mediumon van(mint nekem) akkor a víz okádék lesz de ha beírod gfx_waterreflection 5 akkor a víz gyönyörű lesz és a többi effectet nem kapcsolja fel így nincs fps csökkenés, vagyis nálam
  • kirol
    #5508
    Hol lenne, ez benne a LOL! :D
    Úgyse látod magadat, vagy igen?
  • gduck
    #5507
    A tűzfalad is kiengedi a FarCry2.exe-t? Ha igen, akkor biztos valami gond van a szerverekkel, próbáljad később (hajnalban még mentek )
  • Encore
    #5506
    Megcsináltam az ubis regisztrációt, még a register product-ot is megcsináltam. Csinálnám az online profilt, nick név, jelsz,ó meg a dvd-ben kapott kód és azt írja hogy jelenleg nem elérhetők a szerverek.
  • gduck
    #5505
    Ubi-s regisztrációt megcsináltad? Mert anélkül nem megy az Online!
    Sztem a cracked exe nem jó (mondjuk még nem próbáltam), mert a PunkBuster ki fogja "szúrni" ha Online játszol!
  • Encore
    #5504
    Vajon ha crackelem za eredetit annak lesz jelentősége? Mert elég zavaró, hogy mindig kéri a dvd-t. Amúgy miért nem érhetőek le most a FC2 szerverek? Nekem ezt írja ki mikor mennék online...
  • zorrobomber
    #5503
    valami szerepe 1általán van annak hogy melyik karit választod az elején?
  • HD JOHNNIE
    #5502
    Ok ok, csak az autorun menüje zavart össze.
  • blabla2
    #5501
    Írjátok meg léci h mér nem lehet neten jáccani
  • Encore
    #5500
    Köszi az infót. Amúgy nem magyar az enyém se.
  • grebber
    #5499
    Nem magyar neki sem a game senkinek sem.
    A magyar nyelvű csak novemberben fog jönni.A mostani boltokban kapható verzióban nincsen magyar nyelv!
  • HD JOHNNIE
    #5498
    Én leszedtem a crakkeltet azonban megkérdezte, h akarom e menteni a beállításokat/mentéseket. Megtettem aztán feltettem az eredetit és kész. Annyit jelezz már majd vissza ols, hogy neked magyar e a játék, mert nálam az autorun menü magyar volt de a játék maga már nem.
  • blabla2
    #5497
    Hello! Segítsetek léci mért nem tudok a far cry 2-vel multizni????????
  • Encore
    #5496
    Na végre meghozta a postás angliából a játékot, este ki is próbálom az online gaminget. Azt tudja valaki, hogy most fel kell telepítenem az eredetimet a kódommal, vagy elég a mostani virágbolit verzióba beírni az aktivációs kódot?
  • ricsa008
    #5495
    nekem most a 175.16 os van fenn
  • Slewy
    #5494
    jah, és az egyetlen magyar karakter, miért zsidó?:D:D
  • ricsa008
    #5493
    "Too Old Driver..." ezt írja a játék indulásnál és mégis elindul
    7600 GS hez melyik a legujjabb driver?
  • Slewy
    #5492
    Ez az egy nagy térkép van a játékban, vagy elsz több is.:D
    Egyébként nagyon kira a játék, csak kérdés meddig fog lekötni, lesznek-e kicsit érdekesebb küldetések, a buddy-kat egyelőre nem nagyon értem. pl amikor az elején kapok egy küldetést és ugye van egy alternatív megoldás, miben módosulhat a játék, ha a buddy ellen, vagy mellette döntök? Ami nem tetszik, de már kezdek hozzászokni, hoyg mindenkibe kell egy fél tár, hogy megmurdáljon, kéne valami hc mod bele, vagy nem is toom, de ez eléggé illuzióromboló! Amúgy egyelőre ötletes szép és tetszetős a game
  • Atika :o)
    #5491
    Sziasztok a jatekban utkozben akadnak ellenorzopontok ahol alltalaban lonek ram na most elintezek mindenkit es ha meglesem terkepen akkor meg mindig ott a csukott kis lakat ilyenkor mit kell csinalni??? szoval hogy az a lakat ne legyen ott ?
  • dronkZero
    #5490
    Multizni nem jöttök?
  • 505thZajcev[PT]
    #5489
    Ohh zsir, kaja utan ra is cuppanok :P