9022
Far Cry 2
  • Encore
    #5608
    Állítólag lesz letölthető extra tartalom és abban lesznek vadak is.

    Amúgy másodszorra is elkezdtem a játékot ezúttal más valakivel és már az elején máshonnan indult a game. Megcsináltam nég vagy öt küldetést és azok is mások voltak, illetve nem mások, mert például a rendőrfőnök meggyilkolóssal az első végigjátszás során is találkotam csak most máshogy alakultak a dolgok. Mire a konvojhoz értem egy haver már eltorlaszolta előttük az útat és a nagy tűzharcra értem oda, látom ám kidőlt fa, füst, fegyverropogás.. na mondom itt buli van. :D Meg voltam olyan helyen, olyan küldetésen, amilyennel első alkalommal nem találkoztam. Szóval újrajátszhatósági potenciál is van benne. Mondjuk mikor először elindítottam egy új karakterrel, akkor elsőre ugyanott és úgyanúgy kezdődött, mint első végigjátszáskor, aztán kezdtem egy új játékot és akkor évgre máshol kezdődött a játék. Szóval lehet hogy nem is karakterfüggő, hogy hol kezdődik, hanem véletlenszerűen választja ki x kezdőhely közül, hogy melyik legyen az.

    Multit is nyomtam és nem lenne rossz, de be kéne tiltani a célkereszt használatát multiban, mert én anélkül nyomom (a feeling ugye) és nekem nehezebb, mert céloznom kell, a többiek meg nem tökölnek ilyen apróságokkal. Persze beállíthatnám, hogy legyen nálam is célkereszt, akkor viszont olyanná válik az egész, mint akármelyik másik hasonló FPS multija.
  • Gunner
    #5607
    nöm testvírem, nöm
  • zsumo1992
    #5606
    Talalkozott mar vki vadallatokka
  • BiG G
    #5605
    nem arról beszélek amit Jackal hagy neked ott a sivatagi viskóban, hanem arról hogy a fegyverboltosnál pár fegyver unlockolva lesz, tehát megveheted őket azzal hogy átléptél a második zónába.

    Johnnie: nem lehet az összes fegyverboltos küldit egyben megcsinálni, kell haladni közben a főküldikkel is, néha csak akkor enged újabb fegyverboltosat felvenni.
  • Magh
    #5604
    Nekem eddig jobban tetszik a Crysis vagy a FC. Itt is elvagyok a fegyverekkel, de inkább csak szórakozok, nem érzem, hogy haladna előre a történet. Legalább ha a főküldetéseket feldobták volna valamivel, de semmi. Játszom a postást a gyógyszerért, konvojt elintézem, lebérgyilkolom a sokadik célszemélyt, elég monoton. Hovatovább semmi forradalmi játékélményt nem érzékelek. A FC-ban az összes nyílt pályán lehet lopakodni, Crysisban ezerféleképpen haladhatunk, itt meg Cemo suitban, dartpuskával (hangtalan) egy bokorból 200 méterről lelövöm az egyedül álló őrt, máris rámront a teljes bázis. Még a magányosan posztoló snipereket is csak néha lehet észrevétlenül leszedni. Summázva a lopakodás gyengén megvalósított.
    Az MI pocsék, de legalább lehet rajta röhögni. Jópárszor beleborultak már a folyóba, szakadékba, rendszeresen belehajtanak a géppuskás kocsimba Jeep-el, többen is, hogy aztán mindet elintézze 1 darab gránát. Rendszeresen elakdanak, háttal állnak. Ócska fegyverekkel csordaként jönnek felém a mezőn át, kacsavadászat kb.
    Őszintén szólva nekem végig olyan érzésem volt, mintha valami editorral vagy skirmish módban játszanék. Jobb lett volna egy kicsit lineárisabb játékmenet, jobban felépített kulcshelyszínek - az "alap" környezet kidolgozása viszont kiváló. Magán a harcon is lehetett volna még dolgozni. Erősen konzolos irányítás, leszűkített lehetőségek; nem tudom a zoomot állítani, nem tudok tüzelőmódot váltani, nincsenek elternatív lőszerek. Fegyverfejlesztés primitív és alig érezhető. Gránátot sem lehet rendesen dobni.

    Részemről a FC2 modért kiált. Így konzolos shooter benyomását kelti, a nehézség és komplexitás is ahhoz igazodik. Hardon kezdtem, meghalni gyakorlatilag lehetetlen. A játék nem jutalmazza az eltérő stílusokat. Én szeretek szellemként/csöndes gyilkosként ténykedni, ezt remekül kiélhettem pl. egy Deus Ex-ben, de a FC1, Stalker, Crysis is nyújtott elég lehetőséget. Itt alig van rá eszköz, de az MI is beleköp a levesbe. Úgyhogy inkább egy terminátor-sniper módszerrel haladtam, 75%-tól meg gránátvető-gránátvető-aknavető kombinációval utászt játszottam.

    Én 8.5/10-et adnék rá. Ha PC-only fejlesztik, simán meglehetett volna egy 90-92%. Sajnos egyre több potenciálisan top játékot csesznek el emiatt, bár itt már erősen közrejátszhatott az erősödő casual-barát tendencia is. Kár.
  • macleody
    #5603
    Nem tudom volt-e már.
    FC2 Widescreen
  • HD JOHNNIE
    #5602
    Én teljesítettem egy két fegyveres küldit, de azóta nem jön új :( Nem tudja vki miért?
  • dronkZero
    #5601
    Mi életszerűbb ezen?
  • Gunner
    #5600
    én makarov-vot, ak47et, meg egy mortal-t kaptam, húrrá...
  • Synchronous
    #5599
    Mázlista!
  • BiG G
    #5598
    a desertet, valami puskát meg a bombát automatice megkaptam mikor átkerültem a játék második felébe :)
  • extra sensory
    #5597
    És milyen szuper lett volna ha ebből is kifacsarják a 2 millió poligont, mint a Crysis-ból. Akkor fotoreálabb lett volna a Crytek üdvöskéjénél is, mert ez a környezet életszerűbb, mint az csak sajna nagyon odavágtak neki a szegényesebb részletességgel.
  • Szasza20
    #5596
    Egyre jobban tetszik a gém ahogy haladok előre! Pedig az elején azt hittem hogy nem fogok annyit játszani vele mint az egyel de, nagyon ideköt a géphez! Jó lett ez gyerekek :)
  • Gunner
    #5595
    ahova crysis-t fellehet, oda sztem az ilyenek is elférnek :)
  • SeanJRRussel
    #5594
    sztem is kúrva jó csak sok idő kell egy igényes maphoz,bár jó lenne tudni h fellehet e majd tölteni vhova vmi publikus helyre
  • Gunner
    #5593
    tán akkor kéne odamenni mikor épp nincs küldetésed?
  • Synchronous
    #5592
    Akkor leülsz a gép elé és kész.
  • Borg
    #5591
    Nekem most pl semmit se adnak a fegyver kereskedők... már 3 fő missziót lenyomtam közben, meg 2 melléket, de még mindig nincs bent a faszi ha bemegyek egy fegyverkereskedőhöz.
  • Cat 02 #5590
    Ez a map editor tök nagy fun :D
  • Gunner
    #5589
    egy része? én úgy vettem észre csak úgy kapsz fegyverboltban újat, ha megdolgozol érte, az más kérdés h néha odavágnak hozzád vmit csak úgy a küldik során :)
  • gabesz752
    #5588
    Köszönöm a segítséget.
  • BiG G
    #5587
    egy része a főküldik után, viszont a legjaváért el kell vállalni konvoj-megsemmisítéseket a fegyverboltostól.
  • gabesz752
    #5586
    Mitől függ, hogy mikor tudom megvenni az összes fegyvert? FFőküldetések után unlockolnak?
  • gabesz752
    #5585
    Felpörög a motor?
  • tobias88
    #5584
    jah, mert a trailerben nem úgy volt
  • Nathan66
    #5583
    mikor vehetem majd meg a Desert-et, meg a többi fegyvert? Már 27%nál járok és még mindig ugyanazok a megvásárolható fegyverek
  • NeBby
    #5582
    Gödröt csinálsz és emeled a vízszintet.
  • tobias88
    #5581
    vízet hogy lehet csinálni?
  • NeBby
    #5580
    Hogyan tudnám visszavarázsolni a felső toolbart? Múltkor még megvolt minden , most viszont eltűnt az összes toolbar , csak az oldalsót sikerült visszavarázsolnom
  • Cat 02 #5579
    Sztem gyorsabban javítja az adott járművet.
  • leipsig
    #5578
    sziasztok!

    a fegyverboltba az autó javitás mit javít az autó? nevettem észre változást?! köszi
  • Dugo999
    #5577
    thx, megyek megkeresem :D
  • elitehun
    #5576
    És ez mire jó? (tom hogy elég hülye kérdés)
  • Papirzacsi
    #5575
    Petro Saheltől délre található hegynyergen is van egy, a North Railyard felé néz. :-) Így már akkor 5. :-)
  • Gunner
    #5574
    most az a baj h piszkos marad a szélvédő?
  • Colton
    #5573
    Itt!

    XP(32 bit) : http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/Far_Cry_2_Nvidia_Forceware_Driver_18043b_32_bit_Xp

    Vista(32 bit) : http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/Far_Cry_2_Nvidia_Forceware_Driver_18043b_32_bit_Vista
  • kill3r21
    #5572
    Valaki Help! Hol találom a FC2öhöz készitett nvidia drivert? :)
  • Borg
    #5571
    Ott is van? Akkor ez már a 4. lelőhely :)
  • gduck
    #5570
  • Kamisama
    #5569
    na 42 %-nál vagyok, 14 óra 120km túra és kicsit több mint 10ezer ellőtt töltény...már nagyon unom, de kitartó vagyok, mivel átjutottam a másik térképre. :D
    Viszont 2 új (legalábbis nekem) dolgot fedeztem fel, az egyik mikor nekimentem egy fának: F-autó (no comment)
    A másik, hogy teszem azt eltaláják a kocsim szélvédőjét, -> lyukas lesz és persze felforr a víz. De semmi baj, elő a villás kulccsal és már húzzuk is az egy szem csavart a kocsin, és TÁDÁÁÁM -> eltűnt a lyuk a szélvédőről.