9022
Far Cry 2
  • Lacee86
    #5488
    Hogy lehet felmászni egy sziklára? Most vmi tábort kell felderítenem, és úgy látom, h egy szikla tetejére mutogat. De olyan rohadt sötét van, alig látok vmit...
  • Borg
    #5487
    Ott van a sarkokban, hogy hány db található az egyes részletekben. És annyi meg is lett találva :)
    Egyébként ilyen gyémánt, illetve egyéb dolgok térképe már napok óta van a farcry hivatalos fórumán... a Southern Disctricthez is.
  • 505thZajcev[PT]
    #5486
    Ezen a terkepen az osszes rajta van?
  • grebber
    #5485
    Német Top 10

    1. Sacred 2: Fallen Angel
    2. FIFA 09
    3. Warhammer Online: Age of Reckoning
    4. Far Cry 2
    5. Pro Evolution Soccer 2009
    6. Sacred 2: Fallen Angel (CE)
    7. Spore
    8. Crysis Warhead
    9. Die Sims 2: Apartment-Life
    10. Counter-Strike Source
  • Facek
    #5484
    ott a pont.
    viszont csináltam screent, összehasonlítottam és kb semmi különbség nem volt.
    namind1 :P
  • Dugo999
    #5483
    segítsetek... sok gyémánt a tetőn van... valhova feltudok ugrani, valahova ne.... nincs valami módja hogy feltudjak menni a tetőre? :S
  • Borg
    #5482
    Vagy nem létező üzemmód miatt visszabökte dx9-be, és ezért van több fps-ed...
  • Cat 02 #5481
    Hm, neked is hülyék az állatok ? Mert nekem olyan szinten h fáj :D Direkt lassan mek autóval, az idióta meg befut elém és meghal.
  • grebber
    #5480
    Mentem buszmegállóba ekkor olyat láttam amit eddigi 12 óra alatt 1szer sem.
    Állat hegyek voltak egy kupacon (zebrák,gazella vagy mi a tököm meg bivaly vagy gnu de egy rakás) Csak mire képkészítésre került a sor csak ez maradt belőle :?(

  • Facek
    #5479
    Hoppá, találtam valamit (atisok, dx 10.1 előnyben!), lehet, hogy már írták, de most nem olvasom végig.

    szval alapból sehogy se bírtam dx 10.1- re bírni a játékot , pedig támogatnia kéne. belenéztem a configba (C:\Users\Facek\Documents\My Games\Far Cry 2\GamerProfile.xml) ahol ezt láttam : "Quality="ultrahighd3d10", míg a platform : Platform="d3d10a". Szóval fogtam a quality-ben lévő szöveget és a végére biggyesztettem egy "a" betűt.
    Így nézett ki :
    Quality="ultrahighd3d10a"

    És hoppá 25 fps-ről 41- re ugrott.
    Szval irány kipróbálni aki még nem tette.

    Beállításaim : 1440x900,minden veryhigh/ultrahigh, 2xAA
    Gép: hd3850, x2 6000, 3g ram
  • Borg
    #5478
    F
  • #5477
    lehet h én vok nagyon béna...,
    de lehet váltani a gránát és a molotov között h melyiket dobja el?
  • Dave0092
    #5476
    R-betűvel változtahatod a mapot
  • Lacee86
    #5475
    Hali! Én már az elején elakadtam... Van egy kocsi, annak felnyitottam a motorháztetjét, és megjavítottam. Ettől függetlenül még ugyanazt írja ki h javítsam meg. Ezzel kellene továbbhaladni, de nem tudok beszállni. Másrészt kiírja, h "Press to change the scale of your map", nem írja ki h mit nyomjak h megváltoztassam a térképet. Tudom béna vok, de pls. segítsetek.
  • Lobsterman
    #5474
    Geforce 7900GS-el, minden Highon az árnyékokat kivéve, 20-30 FPS között. Nem kicsit optimalizált. :)
  • JaSoN HuNTeR #5473
    sokkal gyengébb a gépigény mint a CrysisnekD::D Szóval Medium/High között lazán 1024be
  • bodesz
    #5472
    sok piromán
  • Dugo999
    #5471
    itt nem szokta valaki tolni hamacsin keresztül??
  • tboy01
    #5469
    Az előbb üldözőbe vett két fickó egy furgonnal. Induláskor nem nekirohant egy benzines hordónak
  • tboy01
    #5468
    Jah. Kiváncsi vagyok mit kapok, ha megszerzem az összes gyémántot. Biztos kapok egy tankot
  • gduck
    #5467
    Na hát én a single résszel még nem sokat haladtam Egyenlőre multizok A hamachit is beüzemeltem, de hát vegyes a kép: tegnap is "gyújtsunk tüzet és segítsük fel egymást" féle deatmatch ment Szalk muszály voltam vmi hivatalos szerót keresni, amin igazi játék volt
  • LackoMester
    #5465
    gyémánt gyüjtögetésben 5 :-)
  • LackoMester
    #5464
    szerintem simán menne
  • gozo
    #5463
    Hello!
    Érdeklődnék, hogy ezen a konfiguráción menne-e a játék:
    CPU típusa AMD Athlon XP, 2200 MHz (11 x 200) 3200+
    Videokártya Radeon HD 2600 XT (512 MB)
    Rendszermemória 1536 MB
    Előre is köszönöm!
  • tboy01
    #5462
  • tboy01
    #5461
    Szerintem azt tuti, hogy csak sárkányrepülővel lehet felszedni. Az első mapon is van 2 db gyémánt, amit csak sárkányrepülővel lehet felszedni.

  • RNadal1203
    #5460
    ebbe is vannak szörnyek????
  • Cat 02 #5459
    Gondolom azért gondolta mert van hozzá pályaszerkesztő :P
  • BiG G
    #5458
    ezt abból szűrted le, hogy... miből is? vagy csak SZERETNÉD ha kíválóan moddingolható lenne, és alig várod hogy jelenjenek meg hozzá új járművek (flottás KAMAZ már készül!), repülőgépek (alapból egyikkel sem lehet repülni, ahah), pályák (Kambodzsa megfelel, úgy teljes egészében)? ;-)))
  • BiG G
    #5457
    :DDD

    "Van akinek a Far Cry 2-ben a kalasnyikov a fontos, van akinek az autózás, van aki barangolni szeret a szavannákon, akad aki piromán vagy nacionalista hajlamait éli ki a játékban, és bizony akad aki a kesztyűfétisének hódol."
  • Cat 02 #5456
    Van hozzá nanosuit mod ? xP
  • Rodman6
    #5455
    Ez a játék szerintem kiválóan moddingolható! Alig várom hogy jelenjenek meg hozzá új járművek, repülőgépek, pályák :)
  • Blacksheep333
    #5454
    Végigjátszottam tegnap a játékot. kb 16-17 óra elég volt az összes mellékküldetéshez, az összes post felfedezéséhez és a főküldikhez. Szóval mindent megcsináltam, kivéve a gyémántokat nem szedtem össze.
    Ami nem tetszett benne:
    -A mellékküldetések monotonak voltak. (gondolok itt a konvojos, a malaria ellenszeres, és a "telefonosbérgyilkosos" küldikre.)
    -Azok az animációk, amikor a operáljuk/műtjük magunkat lehettek volna gyakrabban. (nem csak 20% hp alatt)
    -A történetet még lehetett volna kavarni.

    A multivan nem játszottam és a map editort se probáltam ki, de összegezve tetszett a játék és nem bántam meg, hogy kivittem.
    8,5/10
  • Cat 02 #5453
    Nekem is volt 1 hülye helyen, még akkor se értem volna el ha odaállok autóval :S
  • lac coo
    #5452
    Jézusom ....!
  • Hogthar
    #5451
    nem tudja valaki hogy ezt a kesztyűt hogy a francba lehet beszereznikesztyű mert végig néztem az összes karaktert és semelyiknek nincs ilyen keze, gondoltam ha megveszem a camo suitot akkor talán megkapom de nwm változott semmi a ruhámon nem tudja valaki?
  • Bokafix2
    #5450
    Ja a Deepthroat? Az tényleg bőkezű, csak pár rosszarcot kell lenyomni és már pengeti is a sok friss gyémántdarabkát. Most szinte csak az ő küldetéseit csinálom.
  • 505thZajcev[PT]
    #5449
    Ahh abban semmi izgi nincs, hogy csak a kuldiket csinalja az ember. Neha jo csak ugy barangolgatni, es gyemantot vadaszni :)
  • Hellsing47
    #5448
    /showfps 1
  • Synchronous
    #5447
    Bevallom nincs tippem, de olyan fontos az a gyémánt ott a sziklán? Sokkal többet kapsz, ha teljesítesz egy olyan küldetést, amit az eltorzított hangú fickó ad.