9022
Far Cry 2
  • sparrow35
    #5366
    Úgytudom kétszer kell kattintani, és akkor halkan öli meg.
  • xido
    #5365
    ennyi:)..kis megfigyelés az egész..én pl.úgy mentem át a dzsungelen gyalog még a legelején,mikor először kell menni fegyvert venni,hogy csak egyszer futottam bele 3 emberes tűzharcba,a többit megfigyeltem,elkerültem,lapultam,folyóban úsztam inkább...:)
  • skyman14
    #5364
    köszi a segítséget :)
  • Gunner
    #5363
    it will be transfered to you account, szal ha kész vagy akkor már nálad is van a gyémántocska :)
  • skyman14
    #5362
    az eltorzult hangú fószer által adott küldikért hol tom felvenni a pénzt?
  • sparrow35
    #5361
    DZSIP
  • SötétBarom
    #5360
    JIP?
  • dronkZero
    #5359
    És hogy a faszba lehet kommunikálni veletek, mert a hamachis csetre baszik nekem válaszolni bárki is...
  • dronkZero
    #5358
    Na, megy valami játék?
  • Szega87
    #5357
    én bementem az egyik piros zonába mikor nem figyeltek az őrök, elvittem a gyémántot aztán be a JIP be és már meg sem álltam a sivatagig
  • BigDaddyJoe
    #5356
    Kód
  • Borg
    #5355
    Én is kipróbáltam persze... felkúsztam egy ház tetejére fedezékbe, aztán kipróbáltam hogy ki tudom e irtani a várost :) Hát nem tudtam. Folyamatosan jöttek, és jöttek, sosem fogytak el. Negyed óra után meguntam és visszatöltöttem...
  • Amigoss
    #5354
    Jön valaki multizni??
    Hamachi:-Hálózat név:fc2multip
    -Jelszó:africa

    Vagy esetleg msn:[email protected]

    Van egy nagyon fasza tdm-es mapom isazon is nyomhatjuk..Gyertek sokan.
  • Amigoss
    #5353
    Nagyon jó game.Csak azt hiányolom hogy nincsenek civilek,ugye az elején amikor kocsikázunk voltak.Úgy mint a Boiling Point-ba.Kár.De így is nálam 9.1:D
  • Gunner
    #5352
    én bementem skulóért, aztán idegelt h mit képzelnek ezek, lelőttem vagy 20 afroamerikait és mivel nem fogytak el (tiszta realisztikus... xD) úgy döntöttem menekülőre fogom :P
  • Gunner
    #5351
    az a torpedó szerű bomba pisztoly helyére lehet pakolni, na az távirányítós :)

    másik:

    ugye volt hunting tutorial videó h lábon lövöm a faszit és akkor jönnek segíteni neki...

    na... combon lövöm alap sniperrel az ellent, erre körbenéz és ordibál h wtf... erre mégegyszer combon lövöm mire végre elfekszik, de nem marad ott, hanem még fölkel és gugolva elmenekülne... wtf?!?!?!?!!?
    aknavetővel kellene lekapnom h ott maradjon csalinak?!?!?!?!
  • Borg
    #5350
    A városiak csak akkor lőnek rád, ha a város területén megsértetted a tűzszünetet, vagy bementél a pirossal jelölt területekre.
  • Kamisama
    #5349
    Gondolom az volt a baj, hogy a "fővárosba" mikor bementél, elkezdtél lövöldözni. De azokat az embereket nem kell lelőni, mert spanok. Szal békésen beballagsz a sok fegyveres közé, és mikor a ház előtt álló hapi elmondja a monológját, megjelenik majd a kéz, hogy megmotozzon és bemehessél.
  • Kamisama
    #5348
    Mikor kifagy kékhalállal, mit ír ki alul, milyen dll a hiba forrása? Nekem ugyanezt csinálta a hangkártyám miatt, szal azt letiltottam az eszközkezelőben és átdugtam a cuccost az integrált hangkarira. Így már megy.
  • mikrofonhead
    #5347
    Haliii!

    Olyan kérdésem volna, hogy a játék eleje felé, mikor be kell mennem valami templomba és ott beszélni vmi afro formával azután visszamegyek a fő városrészhez és ott g*ci sok katona van, akik mindig kinyírnak és nemtudok velük mit kezdeni.Asszondja a gém, h menjek be a felkiáltójeles háromszöggel jelölt helyre, munkáért de nemtudok bemenni mert az ajtón nincs kéz jel és nemtudom kinyitni.Közbe meg hátulról kinyírnak a picsába...Valaki pls help meeee thx
  • Ron Ragm
    #5346
    Az oké hogy a fist buddy a bárban van, de a rescue buddymat hol lehet megtalálni?
  • Torrents
    #5345
    hát egy windows reinstall de most egy kis játék után azt mondom hogy elég monoton és unalmas játék :S aki a cod-os pörgős játékot kedveli annak nem nagyon fog bejönni
  • Varga10
    #5344
    Hello all!

    nem jó a Far Cry 2 mert pálya töltés közben újraindul a gép. Arra gondoltam hogy nem jó a videokártya driver. 7600Gs-em van ehhez néztem volna drivert a 180.43-as verziót nem nem találtam. Egyátalán van ilyen? Vagy ha nincs akkor mi van? Nem lehet ilyen videókártyával játszani? Mert érdekes lenne mivel a minimum gépigény szerint elég a 7600GS... Mit lehetne csinálni neki? Ez az utolsó remény ez a fórum mert már mindenhol megkérdeztem de van aki azt mondja hogy feladja van aki meg azt hogy rakja újra a winfost...
  • SeanJRRussel
    #5343
    Már a 2. mapon vagyok bibí 50% kornyékén küldetésbe mész majd át.
  • Varga10
    #5342
    Mi volt a baja? Mert nekem sem megy :S
  • jaraid
    #5341
    Nagyon keményen néz ki
  • jaraid
    #5340
    Kösz Kamisama
    Előbb épp írtottam a tábort, erre egy fickónak úszószemüveg félesége volt:
  • Borg
    #5339
    Én felgyújtottam a gecibe az egészet :D Jól égnek a mólók, meg cölöpös faházak...
  • Kamisama
    #5338
    Hmm... malária gyógyszer egyszer csak elfogy. Ha nyomsz egy esc-et akkor mellék küldibe benyomja, hogy jobb ha lassan keresel egy "patikát". A poén az, hogy nem pakolhatod fel magad a gyógyszerrel (vagyis hogy legyen nálad vagy 4 doboz), mert ha hamarább mész, mint mikor már épp kellene, akkor egyszerűen nincs ott a hapi aki adhatná. Fura.

    A reputation az hírnevet jelent, de nemtom mire jó. Errőla sicjness levelről, meg most hallok először. Leszünk még betegebbek is? :[
  • Bucser
    #5337
    A mai legjobb poénom csinálom az egyik ARP-s küldit

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a rendőrfőnököt kell eltenni láb alól és a buddy útját választottam, hogy a tesójától szedjem el a mappát amiben írja, hogy milyen megvesztegetéseket fogadott el az ARP oldalán.

    Na ez egy istenkirályjól megcsinált kis helyszín. Falu a víz közepén cölöpökön 2 helyen lehet kikötni hajóval és a bádogváros a szárazföldön folytatódik.
    kézbe a mesterlövész fegyvert és egyesével elkezdtem leszedegetni a szélről az embereket. Majd azt látom, hogy az AI gugolva lassan sarkoknál körbenézve rohangál a ház körül fedezékről fedezékre és keres, hogy merre vagyok.

    Jót elbújócskáztam mire mindenkit kiszedtem majd mikor végeztem a háztetőről egy leap of faithel leugrottam a harmadikról a vízbe és úsztam ki a partra:) Mókás volt. már csak egy távirányítású bomba kellett volna:)



    Egyébként ha késsel nyomul az ember és első ütés után tolsz egy másodikat akkor a tüdőbe tol egy szúrást és nem hallják meg mások.

    Ha meg keresnek mert nagy csinnadrattát csináltál akkor bújj el és várd meg amíg nm kezdik el mondogatni, hogy nem látom nem találom biztos elszaladt már. na akkor lehet előről kezdeni a mókát:)

  • Borg
    #5336
    Nem értem mi az apropója ennek a változatnak.
    Az extra missiont elvileg a jelenlegi sima verzióban is unlockolni lehet ugyanazzal a kóddal.
  • Balumann
    #5335
    Egy FAQ kéne, nem rinya topik meg bannolgatás... az ilyen idióta ötleteket inkább máshol.
  • Torrents
    #5334
    mostmár működik a játék xD 3 nap szarakodás után végre műkszik
  • jaraid
    #5333
    Hi!
    Még csak 2 napja játszok ezzel a játékkal, eddig tetszik, bár a respawnolás kissé idegesítő. Az lenne a kérdésem, hogy mit jelent az, hogy reputation level 1 reached, és hogy sickness level 2 (ez valami betegség lehet...). Mi változik? És azt meg lehet valahogy tudni, hogy mennyi malária gyógyszerem van még?
  • Dragooon #5331
    Editorban valahogy elvarázsoltam a dolgokat felülről.nincs ott semmi, csak F1, F2 meg társaival tudom váltogatni az eszközöket, stb.
    nem tudja valaki mit nyomjak le, hogy visszaálljon minden az eredeti állapotba? :D

    ha kell csinálok képet is, de remélem érthető
  • SötétBarom
    #5330
    Mennyire releváns ebben a kérdésben, hogy én mivel játszom?
  • gabesz752
    #5329
    Gondolom te is megvetted eredetibe külföldről és azzal tolod.
  • SötétBarom
    #5328
    Jól be kéne tiltani itt a vérbe a warezt, kiszórni érte pár száz bannt, aztán csókolom, és a fospisztoly off-topic helyett rinya topic kéne, ahol lehet sírni-ríni a hülyébbnél hülyébb kérdéseket -.-
  • hapi
    #5327
    Videocard az nem driver. akkor updatels ha újat veszel lol.
  • Héeder
    #5326
    Hello
    Nekem az a problámá hogy indításkor ki ír olyat hogy videocard too old és hogy updateljam!!
    Ezzel nincs is semmi gond de amikor updateltem akkor meg openGl errort ir ki és nem lehet elinditani!
    Nem tudja valakihogy mi a teendő?
    Help pls és előre is THX