9022
Far Cry 2
  • SötétBarom
    #5325
    Nekem ő a rescue-buddy-m :]
  • Slewy
    #5324
    én a zsidó magyarral megyek :D
  • SötétBarom
    #5323
    Az istenek a fejünkre estek :DDDD
  • Papirzacsi
    #5322
    Dettó, így már jártam én is .:-D
    Legújabb élményem az AIval az volt ,hogy lopakodok lefelé a hegyről, a völgyben egy kis tó, nézelődök milyen szép, majd egyszer csak az égből leesett egy fószer, aki a tóparti sziklákon szétkenődve azonnal elpatkolt.Én csak pislogtam, hogy miaszösz...:-D
  • Kamisama
    #5321
    A pozitívumokhoz még hozzáírhatjuk hogy el lehet ütni az állatokat. Mostanság ezzel a nagyszerű tevékenységgel töltögettem az időmet. Az egész azzal kezdődött hogy mentem lefele a lejtőn jeepel, mikor hirtelen egy bozót mögött legelésző zebra landolt a motorháztetőmön. Hatalmasat nevettem rajta, próbálja ki mindenki. :D
  • gabesz752
    #5320
    Sziasztok. Tegnap játszottam a játékkal, és fel akartam venni a grafikát. Alklamazás után kék halál nvidiadisplay.dll-el. Letöröltem a 180.xx drivert vissza a legutolsó hivatalosat. Ha bármit akarok állítani a grafikán a játék kilép :( Most 800*600ba menne...így nem az igazi. Valakinek ötlet?
  • davidka003
    #5319
    ALT+Enter
  • kakaoskalacs
    #5318
    vki tudna segiteni Vista-n jatszok :D és vmit megnyomtam és lerakta gamet ablakba :D fullscreen menut meg nem talalok vmi otlet? Üdv
  • HD JOHNNIE
    #5315
    Hallo vki! vmi képfeltöltőt tudnátok mondani?
  • SötétBarom
    #5314
    Hatalmas ziccert hagytak ki, hogy nem lehet torkot metszeni -.-
  • Facek
    #5313
    lehet lopakodni, de ha valakit azzal ölsz meg az általába hangosan felkiált /nem mindig/ így inkább használd a hangtompítós makarov-ot vagy a dart rifle-t vagy a hangtompítós mp5(?)-öt.
  • Slewy
    #5312
    akinek kék halál baja van, javaslom neki, hogy vegye le a dx-diag hang fülénél a hardveres gyorsítást, nekem az alapon működik a game, a többin nem. De így hang is jó, meg megy a jáétk is egyelőre :D
  • urbijoe
    #5311
    nekem 7600 gt-vel megy 1024x768 medium-on és nem akad
  • HD JOHNNIE
    #5310
    Kellene egy kis segítség srácok. Tudtok egy képfeltöltő oldalt mondani amit elfogad az sg? Elakadtam az egyik gyémánt-nál és arról szeretnék képet betenni.
  • Gerithan
    #5309
    A legújabb Nvidia driverem van fenn (178.24) és Nvidia OpenGL Driver hibát ír ki a Far Cry 2, és nem indul el. Ha valakinek van valami ötlete, pls help.
  • SötétBarom
    #5308
    Nem, a pisztoly helyén van. Ott meg mind1, ha elfogy, felkapom az első stukkert aztán csókolom..
  • Cat 02 #5307
    Az a legalsó fegyver nem ? Csak az special helyett foglal sztem és akkor nem jó (:
  • SötétBarom
    #5306
    Én telecsíteltem magam gyémánttal, mert elegem lett a keresgélésükből :DDD A dragunov elsőre jobbnak tűnik, de sztem gyérebb.. Az alappal nekem nem nagyon volt olyan, akitúlélt egy találatot, a dragunovval viszont első próbálkozásra volt vagy 3..

    Ami viszont fasza, az az IED :DD Hatalmas.. Most például arra használtam, hogy 3 DB-ot beleraktam egy csónakba, irányba állítottam aztán kivetődtem.. Az meg szép lassan odacsordogált az arcokhoz, azok meg csak lestek.. Aztán paff :DDDD Ill. a fegyverkereskedő unlockolós, konvojmészárlós küldijeihez sem utólsó..

    A lángszóró se rossz, ezzel már egyszerűbb rágyújtani a gazt a rosszarcúakra..

    Viszont az kurván érdekelne, hogy miért nem lehet lopakodva ölni.. Aárhányszor lecsapok valakit a bozótvágóval, néhány másodpercen belül jön az össztűz mindenhonnan..
  • Devil093
    #5305
    Sziasztok. valahogy lehet ezen hamachival lanozni?
  • Bucser
    #5304
    respawn közbeni legviccessebb élményem az volt, hogy felszabadítottam safe house-t majd kiléptem az ajtón és agyonlőtt az AI aki a sarkon állt..
  • Gibor
    #5303
    Jah engem az idegesített ma nagyon hogy egy embert szét lőttem azzal ami a kocsira fel van szerelve de még csak elsem találtam... pedig végig lőttem....
  • Bokafix2
    #5302
    Nekem csak nagyobb akciók közben esik 100 alá. Amúgy minden maxon.
  • extra sensory
    #5301
    Van úgy, hogy csal a játék. Az ellenfél, ha kocsival nekem akar jönni, hirtelen úgy be tud gyorsulni, hogy az kicsit ellentmond a fizikának. Nem különben mikor megállnak mellettem és kiszállnak a kocsiból. Úgy kipattan mintha fénysebességgel mozogna. Én senkit nem láttam még olyan gyorsan kocsiból kiszállni mint ahogy azok kiszállnak.
  • BigDaddyJoe
    #5300
    Nálam ebbe a játékba akkor van 50 FPS ha bemegyek egy kisházba a sarokba és a fal felé fordulok :D
  • TaRka0107
    #5299
    Koncy007 már fenn van torrent oldalakon a web of shadow!!torrentz-n például:D
  • Synchronous
    #5298
    Ha túl leszel 50 %-on kiderül. De sztem a két 25 nkm egy térképben van. Csak elméletben van így felosztva.
  • Slewy
    #5297
    sziasztok!
    Nekem olyan problémám van, hogy felrakom a játékot, elindul, de miután betöltené a játékot kidob kék halállal és ujraindul a gép. Ha valakinek van hasonló problémája és esetleg tud rá megoldást, megköszönném ha megosztaná velem.
    Köszi!
  • Borg
    #5296
    Itt is lehet szerezni sárkányrepülőt :) A safehouse már unlockolva volt nekem, egy mission közben adta be a sárkányrepülőt. Akkor jelent mikor kinyirtam az embereket itt (pedig ez nem volt része a missionnek).



    Amúgy durva a Dragunov :) Jobb min a sima sniper ami az elején van, ezt nem kell minden lövés után újratölteni...
  • SötétBarom
    #5295
    Ez felbaszott engem is.. Fel akartam mászni valami sziklára, hogy onnan majd jól lesznájpolom a sneciket, 10 perc szenvedés után valahogy felverekedtem magam, erre egy láthatatlan fal miatt nem tudtam tovább menni :S
  • SötétBarom
    #5294
    He? Akkor én még csak az első térképen vagyok vagy mijafakK?
  • Papirzacsi
    #5293
    Ez üres belemagyarázás szerintem. Az az 50 km^2 jó ha a fele megvan hála a sok megmászhatatlan hegynek, ami miatt az egész olyan mintha egy csőhálózatban mászkálnál. Ergo a nagy szabadság annyiban kimerül hogy megválaszthatod melyik csőben mész.

    A respawnban csak részben van igaza annak aki látja értelmét, és részben annak aki nemlátja. Velem is megesett, hogy lemészároltam a postot odébmentem, de annyira csak, hogy 1280-as felbontásnál még jól láthatók az emberek, és máris újra tele volt a post.Enyhén zavaró volt. Ahogy már sokan leírták, nem kell ,hogy örökre kihaljon, elég lenne ha csak 1-2 játékban eltöltött órára halna ki.
  • Lacee86
    #5292
    Köszi. Alacsonyabb felbontás az nem gond (800x600), csak legyen árnyák, mert anélkül elég fura (persze ez más játékra is igaz).
  • Synchronous
    #5291
    Annak, hogy a semmiből jelenik meg az ellenség, vagy hogy a már megtisztított pontok újra tele vannak rakva fegyveresekkel, egyszerű oka van. Ez a gém egyáltalán nem lineáris. Ha jó tudom 50 négyzetkilométernyi bejárható terület amely 2 db 25 négyzetkilométeres nagyságú térképre van osztva. És mikor haladsz a játékban bárhová mehetsz a térképen és töltés nélküli az átjárhatóság. Vagyis ahol már voltál, illetve teljesítettél egy küldetést, oda máskor is visszamehetsz, ha épp arra visz az utad.
    Ez nem olyan mint a Crysis, vagy a Far Cry 1, ahol nem tudsz oda-vissza mozogni a pályák között, hanem mész lineárisan előre, mikor végigvitted az első pályát betölti neked a másikat, és a pálya végétől legfeljebb a pálya elejéig mehetsz vissza, de az előző pályára már nem léphetsz át. Itt nem így van, sokkal nagyobb a szabadság, és ha nem raknának neked a már megtisztított helyekre új ellenfeleket akkor rengeteg lenne az üresjárat. Sok-sok kilométert csak kocsikáznál mindig és nem lenne közbe semmi akció. így viszont mindig van izgalom.
    Ezért is hasonlítják egyesek a GTA-hoz a játékot.
  • Bagoly81
    #5290
    mi a különbség dx 10 és 9 között ebbe a játékba? mert én semit semveszek észre
  • tmisi
    #5289
    Talán low-med. De csak alacsonyabb felbontásban.
  • Cat 02 #5288
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1100954573&no=4670
  • Lacee86
    #5287
    Hali! Szerintetek 8500 GT-vel fog futni a játék mediumon, vagy legalább annyira, h legyen árnyék?
  • morphologu
    #5286
    Ha jól túdom megkell keresni egy gyémántot, a GPS bekapcsolod a kis lámpa villog azzal lehet megkeresni. Egyre erössebben villog valahol ott van, amikor a közelében vagy ott lesz egy hangjelzés és a lámpa folyamatossan világit.
    Valamelyik vasúti kocsiban lessz a dobozok mögött.
  • Jhon Balu
    #5285
    sziasztok!
    kérnék egy kis segitséget,végre megszereztem a gamét már nagyon vártam.az elején járok és nemtudom mit kell csinálnom.kijövök a húsüzemböl ahol a fegyvereket is megkaptam,az autót megszereltem de hogyan megyek tovább mert a kocsiba nemenged beszállni. köszönöm előre is.
  • koncy007
    #5284
    Hali! Elnézést kérek hogy itt érdeklődöm de elromlott az oldal keresöje. Szóval tudja valaki mikor lesz nálunk a boltokban a SpiderMan: Web of Shadow? Mert 2008.10.21-re volt kiirva ami jócskán eltelt , Amerikába már meglehet vásárolni! Nálunk miért nem? És még letöltéseknél sem láttam az új pókembert. :( Köszönöm a válaszokat! Ui: A far cry 2 nagyon laza lett le sem tudom tenni, év fps-e!!!!!! bye!