9022
Far Cry 2
  • Janoooo
    #5568
    Hali!
    Hamachi -val játszok Lan -ban.
    Vírusírtóm nod, de játék közben kikapcsolom.
    Vindows -os tűzfal ki van kapcsolva.
    És még is mindig kidobál, de csinált már olyat is h nem engedett belépni, csak az a képernyő volt amikor ready -t kell nyomni, de nem engedett semmit nyomni. Meg volt olyan is h en engedett karaktert váltani.
    Mi lehet a baj?
    Légyszi segítsetek. Tiszta ideg vagyok.
  • bakvarnyu
    #5567
    véletlenül nem athlon procid van?
  • skyman14
    #5566
    belehet álíltani vhogy az általam készített mapra botokat?
  • bacsobalint
    #5565
    én most járok 20 %-nál benne...
    2.-szor fogyott el a tablettám ,gondolom utána is ad....:D
  • Bokafix2
    #5564
    Az nem túl nagy gond. 2-3 rohamot kibír a tabletták nélkül. Addig lesz időd megszerezni.
  • grebber
    #5563
    Akkor gyorsan menjél gyógyszerért meg megszívod.
  • tobias88
    #5562
    nekem most fogyott el, de nem küldtek sehova (12%nál)
  • aya
    #5561
    hun
  • davidka003
    #5560
    A processzorod milyen?
  • Cat 02 #5559
    Játszani, nem jáccani :D DVD-n a Support mappában amik vannak telepítsd fel, hátha.
  • DPluss
    #5558
    Vki léccives segitsen már ha van köztetek vmi zseni mondjamár meg h EZ MI: nálam az a hiba hogy elinditom az exet és kiirja hogy: "Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d).Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra." - A minimum követelmény megvan a gépemnek, a vidcarim támogatja a shader 3-at, és nem csak nálam jelentkezett a hiba...:S ha vki tudna segiteni megköszönném!mert már a googlet is rongyosra kerestem de semmi... GOOGLEBA NEM TALÁLOK SEMMIT RÓLA:S PLSMÁ! AKÁRMIEN SZAR ÉN JÁCCANI SZERETNÉK VELE:(((
  • Cat 02 #5557
    Szívás.
  • Nathan66
    #5556
    akkor, ha nem érek időben oda a megjelölt helyre, ahol a maláriás gyógyszert kapom az útlevelekért, mi van, ha rámjön a láz és nincs medicine???
  • Bandras DaSilva #5555
    Először palaban a templomban ad a pap, aztá n meg mindig elküldenek valakihez (eddig nekem így volt).
  • grebber
    #5554
    Hát ezt nem sajnos.Az egyik küldetésben találtam én is azzal lehet gyorsan lejönni a hegyről!
  • Dugo999
    #5553
    azt hol lehet megtalálni??? nem tudod nekem térkéepn bejelölni?
  • grebber
    #5552
    Sárkányrepülőn kivül nem sok minden!
  • Jhon Balu
    #5551
    hi!
    hol találok tablettákat amiket szednem kéne a betegségemre? köszi
  • Dugo999
    #5550
    Far Cry 2 be nincs valami jármű ami repül??? :)
  • MerlinW
    #5549
    Azokat már felrobbantottad:)
  • MerlinW
    #5548
    www.gamecopyworld.com
  • MerlinW
    #5547
    Fegyver, gránát, lángszóró, molotov koktél... amivel jól esik. Elég izé kérdés:)
  • Borg
    #5546
    Megnyomod az F-et, ezzel molotvra váltasz a jobb alsó sarokban. Aztán lefelé célzol magad elé, és Q-val eldobod.
  • blabla2
    #5545
    Hogy tudom használni a benzint? és hogy tudok felgyújtani bármit is?????????????????????????????
  • Synchronous
    #5544
    FC2.dll, Dunia.dll, gpudatabase.dll is krekkelve van? Nem lehet hogy ezeket kihagytad?
  • Borg
    #5543
    Nade pl ott a gránátvető (2 féle is), meg a flare gun... azokba nemtok ammot szerezni.
    Amúgy a lángszóróba a benzines kannák kellenek? Az a fuel bele, mint a molotovnál is?
  • Borg
    #5542
    Az egyik legjobb cucc :D

    Tüzet tudsz gyújtani vele jó messze is akár. Olyan mint a molotov. Csak ezzel könnyebb eltalálni egy embert is akár :D
  • Cat 02 #5541
    Vagy ha robbanó jeles akkor rpg-be is pl. ld az első kereszteződés fishing valami alatt (ahol kezdődik a game).
  • Borg
    #5540
    Nem. Ott csak pisztolyba meg riflebe való ammo van, plusz gránát és molotov.
  • Szolnokboy1
    #5539
    flare gun mire jó?
  • Cat 02 #5538
    Pl kereszteződésben.
  • Borg
    #5537
    Flare pisztolyba, gránátvetőbe meg ilyen speckóbb cuccokba hol lehet ammot szerezni a fegyverbolton kívül?
  • Encore
    #5536
    Közben már rájöttem, de köszi. Nyomtam egy jó kis deathmatchet, de esős körülmények közt nehéz kiszúrni az ellenfelet, de jó volt. :)
  • Cat 02 #5535
    Robbanóanyagot vehetsz fel.
  • Jaffa 2843
    #5534
    Itt tedd fel a kérdésedet
  • gduck
    #5533
    A szerver infónál látod hogy waiting vagy started! Használhatod a QucikConnect lehetőséget is!
  • Jaffa 2843
    #5532
    mer mit vársz? majd leülsz a gép elé Far Cry 1-ezni vagy mi? :D
  • AssAssyn
    #5531
    Üdv!

    Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni nekem. Az volna a problémám ,hogy egyszerűen nem indul el a játék! Már megszereztem több verzióban is, feltelepítettem őket, a telepítés sikeres volt, aztán felcrackeltem őket és amikor el akarom indítani akkor az autopetches kettő kis párhuzamos csík lefut és bejön a játék kis képe, de ezzel a hévvel el is tűnik! Mintha semmi sem történt volna, és bár hányszor megpróbálom mindig ez van! Elindítom de csak bejön a kicsi képe, az rögvest eltűnik és .... SEMMI!!!
    Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni!
    Előre is köszönöm !
  • blabla2
    #5530
    Segítsetek léci mi a rákot kell csinálni azoknál a helyeknél (explosive pile) ahol kis robbanó ikon van a térképen
  • tmisi
    #5529
    Célnak megfelel. Amúgy vmi 386-os lehet. :D