9022
Far Cry 2
  • lac coo
    #5243
    Már akinek ! :))))20 perceket kocsikáznék nulla játékkal ....
  • Cat 02 #5242
    Az ajtóhoz menj xD
  • bacsobalint
    #5241
    na megvan köszön szépen a helpet...:D:D
  • Borg
    #5240
    Szerintem 1 napos respawn-al teljesen jó lenne...
  • bacsobalint
    #5239
    hát én enm tudom de nekem nem engedi h nyomjam az e betüt már kinomban felmásztam a ház melleti tetőre me lőnek rám...
  • lac coo
    #5238
    Soha nem lehet értelmesen kivitelezni, mindig az uncsi helyváltoztatás lesz a vége ! Még jó, hogy a posztokon újból van ellenség anélkül aztán volna unalom ....
  • Cat 02 #5237
    De nem kell senkit se megtámadni, városban nem lőnek rád -.-' Piros területre nem szabad bemenni és kész.
  • SötétBarom
    #5236
    A nagy nyitott helyszín a legnagyobb királyság ami létezik, csak értelmesen kell kivitelezni. Például nem úgy, hogy 50m-enként lerohannak az arcok, nem úgy, hogy nincsenek civilek, és nem úgy, hogy nincs valamilyen fast-travel..

    Ha több npc-vel lehetne dumálni (pl a politikai háttérről), vagy lehetne taxizni, neadjisten legalább azt megoldották volna, hogy az a frakció nem lő amelyiknek dolgozunk, akkor ez lenne az egyik legistenebb gém evör. Helyette van egy orbitális map, telistele random ellenséggel.. Akiket egyébként nem lehet kiírtani..

    Viszont arra gondoltam, hogy az engine nagyon adná magát egy zombis-survivoros játékhoz.. :DDD
  • urbijoe
    #5235
    dehogynem,rohanj a faajtohoz és nyomj E betüt
    az embereket nem tudod kiirtani mert 1000-ren vannak
    én is kifelé csk menekültem mert annyi löszer ninc ahány ember ott van
    meg elég sok golyo kell hogy valaki meghaljon
  • urbijoe
    #5234
    http://www.imagehost.org/
    szerintem ez a legjobb kpfeltöltö
    gyors, és nagy méretet is lehet tölteni
  • bacsobalint
    #5233
    de nem enged be a házba..Xd
  • lac coo
    #5232
    MI soha nem lesz tökéletes ez a legjobbak között van ,amit írtál talán egyedi eset más helyzetekben elég jól cselekszik .

    Próbából néhányszor meglöktem az embert a fegyvermentes zónában( nekifutottam...), először csak káromkodtak, majd megunták és mindenki elkezdett rám vadászni ! :)

    Amúgy tényleg uncsi, nem értem miért eröltetik ezt a hatalmas nagy szabad teret ( tudom most ez a menő...), mikor sokkal izgalmasabb volna töb kissebb de teljesen más helyszín ....Ez így valóban dögunalom, kocsikázok oda-vissza a mapon mint a hülyegyerek :((((
  • Cat 02 #5231
    Be kell menni a házba :D
  • Kamisama
    #5230
    a sárga karikához menj egy temploba a paphoz, ha oidamész hozzá megjelenik egy kéz, erre nyomsz egy E betüt.
  • bacsobalint
    #5229
    meg mindig észre vesznek ott......
    szal vmit meg kell nyomni h adjon az nekem küldetést.....
  • Kamisama
    #5228
    apropó, egy valamit kihagytam:
    A víz mellett kerestem éppen egy gyémántot, mikor odaballagott melleém egy zebra. Hát gondoltam megnézem mi lenne ha rálőnék. Szóval hasbalőttem... semmi, csak áll tovább. Még egy lövés... semmi. Harmadik lövésre meg behalt. Következtetés: öngyilkos zebra.
  • bacsobalint
    #5227
    de oda megyek és nincs semmi......
  • bacsobalint
    #5226
    akk valaki irja már le hogy mit is csináljak pls
    előre is kösz
  • Cat 02 #5225
    A városban nem kéne megtámadni az embereket :D Egyébként oda kell menned a sárgához és az ad küldetést.
  • bacsobalint
    #5224
    itt a kép
    http://images.netbag.hu/20081026/10122799945.JPG
  • Kamisama
    #5223
    Szasztok!

    Jelenleg 20 %-nál tartok Normálon és gondoltam megosztom veletek az eddig tapasztaltakat, jót-rosszat.
    Jók:
    + gyönyörű grafika
    + eszméletlen fizika
    + szabad küldetések, illetve szabad tér.
    Rosszak:
    - pár óra játék után kezd idegesítően unalmas lenni
    - "derült égből villámcsapás" jelennek meg az emberek a semmiből (lőnek előttem, hátranézek - semmi!, Elfordulok hátam mögött egy jeep gépágyúval lő. :()
    - MI marharossz (az ember kiszáll a kocsiból 3 másodpercig csak bambul maga elé, aztán cselekszik.)
    - Nagy nehezen semlegesített úttoralszt ha elhagyom 20 méterre és visszamegyek az ellenség újra, mintha mi sem történt volna ott álldogál. Kérem legalább egy fél nap telne el az erősítésig.
    - küldetések egy kaptafára mennek, egy helyszínen akár 3 különböző küldi is lehet.
    - maláriás gyógyszer... no comment.

    Remélem nem tiportam el senkinek sem a lelkivilágát, a játék sok hibája ellenére, én is nyúzom még egy ideig. De ha egy két apróságot jobban átgondolnak, az embernek szava sem lehetne.
  • davidka003
    #5221
    Nehogy a szar sg-s képfeltöltőre töltsd fel. Van helyette sokkal jobb:

    link

    Ide nagy képet is feltölthetsz.
  • Cat 02 #5220
    http://media.proxnet.hu/
  • bacsobalint
    #5219
    pill csak tul nagy a kép mérete
  • Cat 02 #5218
    Ha pirossal van körbevéve akkor az tiltott terület. De inkább tolj egy print screen-t h nálad mi a sárga kör xD Sztem underground misszió, amivel gyógyszert lehet szerezni.
  • davidka003
    #5217
    Nem lehet, hogy te vagy a béna? Senki más nem írta még, hogy vírusos a crack és én sem tapasztaltam semmilyen hibát.
  • bacsobalint
    #5216
    én az elején vagyok még aholegy faluba vagyok és a térképen van két piros ház megjelölve ahol van a 2 gyémánt ...
    és van egy sárga körrel emgjelölve egy ház de oda nem tok bemenni ott mit csináljak...?
    előre is közs a helpet!:D
  • tboy01
    #5215
    A vízesésnél felfelé jobb oldalt az egyik sziklán van egy sárkányrepülő, még a függőhíd előtt.
  • BiG G
    #5214
    bezony :)
  • Cat 02 #5213
    Gyémánt jelző jelzi a kazettákat is
  • Narancs
    #5212
    Kösz azt is felteszem!
  • Rodman6
    #5211
    Ha fent van a FW, akkor a Matroschka vírus is lehet h akcióba lépett, szereti tönkretenni a dll fájlokat ha nem vagy felvértezve spyware eltávolítóval. (A közismert vírusirtók nem jók hozzá, a Spyhunter nálam bevált.
  • Cat 02 #5210

    [/reklám] :D
  • Rodman6
    #5209
    Írtam már: Legújabb nforce driver(alaplaphoz) és fog világítani töltéskor a vinyó lámpája! És el is indul! +minden windóz frissítés
  • Adam II
    #5208
    Nekem egyszer a reptéren kellet egy fickót kinyírnom. A fickó csak ott álldogált a hangár bejáratánál én meg leszedtem Dragunovval jó messziről. A legkönnyebb és legjobban kivitelezett küldetésem volt eddig :D
  • Narancs
    #5207
    Sziasztok!
    Tegnapelőtt tettem fel a játékot, teljesen jól működött. Tegnap egyszer nem töltött be, hanem vagy 10 percig csak forgott a LOADING meg cserélgette a képeket, de a vinyóhoz hozzá em nyúlt, reset oldotta meg a gondot.
    Ma már állandóan ezt csinálja, nem tudom betölteni az elmentéseim.
    Legújabb FW fent, XP SP3 fent.
  • SötétBarom
    #5206
    Amióta ez többször megesett, azóta PK-t hordok magamnál :DD
  • Cat 02 #5205
    Sztem sokat lőttél már vele, cseréld le.
  • SötétBarom
    #5204
    Az amúgy normális, hogy az RPG ahelyett, hogy szépen elrepülne, leesik az orrom elé a földre, picit pörög, majd robban?
  • SötétBarom
    #5203
    Bezony. =D
    Bár azóta sem voltam ott, körülményes megközelíteni. :D