22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Dynamic
    #105
    Most nem greg csinálja a feliratot aki szokta, hanem valaki más ezért is a késés.
    Egyébként tényleg jó lenne már.Bár a mai napra is megígérte a feliratot, de még mindig semmi:(
  • _Vegeta_
    #104
    JA, hat egen... de ahhoz be kell lenni jelentkezve h a passkey is bennelegyen a torrentbe.
  • petee
    #103
    csak azért mondom,mert eddig elég gyorsan volt hozzá felirat.szerdán leadták az epizódot,aztán már csüt.-péntek tájékán már magyar feliratot lehetett tölteni.
  • béricsi
    #102
    hogy érted, hogy még mindig??
    most jött ki ezen a héten, ma el is készül a felirat sztem.
  • dikki*yysw
    #101
    Én biztos vagyok benne, hogy nem nézik ezt a fórumot, de a passkey..
  • petee
    #100
    jó volna,mert 14ik részhez még mindig nincs felirat.:)))
  • _Vegeta_
    #99
    REMELEM VALAKI VESZI A MAGYAR SZINKRONT!? :)
  • _Vegeta_
    #98
    Jaa, nemhiszem h nezik ezt a forumot. :)
  • dikki*yysw
    #97
    Mármint filelistről törlik.
  • petee
    #96
    Innen töltjük le:Tv Torrents
    A feliratot meg innen:Feliratok
  • Roberts
    #95
    Sziasztok!

    Én egy új rajongója vagyok a Lost-nak és szeretném megkérdezni hogy honnan töltitek a részeket és hogyan!

    Elõre is köszi!

    Üdv.: Roberts
  • _Vegeta_
    #94
    Azert ez nem olyan főbenjáró bűn, viszont a topiknyitogatasi mánia már az.

    Ja, szentem varj még 2hetet aztan toltsd le 15ig. Jobban jársz. :))
  • dikki*yysw
    #93
    Nyomja csak, legalább törlik az accát :D
  • dikki*yysw
    #92
    Én még mindig csak e11-ig láttam... és nem is tudom, mikor folytathatom :(
  • _Vegeta_
    #91
    Neeeem, nem en forditom. Minden munka greg mestert illeti. En csak voltam szives hozzapakolni nehany koreai mondatod.
  • petee
    #90
    Hi!
    Lost-nak már van hivatalosan magyar címe? "Pokoli Éden"? Sztem találobb az "Elveszve". :)
    Vegeta:Látom aktívan részt veszel a fordításokba.:)Ha ez igaz,akkor megköszönném mindenki nevében a nagyon jó fordításokat! Jók lettek,de tényleg.
  • _Vegeta_
    #89
    Spoiler!

    ÁÁÁ basszameg, h mindenkirol kiderul vmi disznosag. :)
    Nemigaz, nembirom ki a kovetkezo reszig. :)))
  • Dynamic
    #88
    Nem is az a gond, hogy lassan csöpögnek az események hanem, hogy minden egyes részben újabb kérdőjelek bukkanak fel amitől már lassan azt sem tudom mi van és közben szép csendben én is kezdek megőrülni:))
    Mindenesetre nagyon jól ki van találva, hogy így az ember kénytelen legyen leülni az újabb részhez:))
  • _Vegeta_
    #87
    Pesze, egyesek ezert nemszeretik a sorozatokat mert lassu es varni kell ra. Greg mester csinalja a feliratot, eleg hamar el szokott keszulni vele. De lostot ense nezek felirat nelkul semmi esetre se. :)
  • petee
    #86
    semmi gond, jogos volt...
    Amúgy feliratra remélem csak holnapig kell várnunk.
    A sorozatról annyit hogy idegesítően lassan csöpögnek az események:)
    de sztem ezt direkte így csinálták,hogy az érdeklődés a sorozat iránt ne lankadjon.
    Megörülök...:)
  • _Vegeta_
    #85
    Nem piszkalodni akartam, de egyeseknek tenyleg hasznalhatatlan lett volna. ;)
  • petee
    #84
    jóvaana,utólag már én is megtaláltam a jobbat:)
    tehát akkor onnan szedjétek:)
  • _Vegeta_
    #83
    Bameg majdha 24ora mulva lejar az idom. Egyebkent meg nemtom miert filelist-os torrentet nyomsz be, aki nem regisztralta be magat ugyse tudja hasznalni. ;)

    Tessek itt egy hasznalhato. :)
  • petee
    #82
    Letölthető a 13-ik rész torrentről!
    Lost 13rész
    Szedjétek!
  • winnie
    #81
    ha érdekelnek a magyar részek, még bőven szedhetőek torrenttel:)
  • Bandee1987
    #80
    Jah, én is olvastam róla az amazing race weblapján, hogy egerben meg bp-en voltak :)
    A survivorból most nézem a 3. részt.
  • _Vegeta_
    #79
    1, Olvass vissza es kiderul
    2, Te piszok, mi meg nezzuk itt reszenkent es halalra idegesitjuk magunkat h mikor jon ma a kovetkezo :DDD
  • solti
    #78
    Akkor én is beszállnék a sorozat dicsérésébe, par nap alatt neztem meg a 12 reszt, es valami fantasztikusan jo
    Mellesleg eszrevettetek hogy Mr Locke ua szinész mint az Alias-ba az FBI-os Kendall.. (Terry O'Quinn )
    Mellesleg IMDB-n az van,hogy a Lost magyar premierje most január 24...csak az nincs ott,hogy melyik csatorna vagy ilyesmi (port.hu meg csak 23-ig van meg:D
    B
    ui: mellesleg mi az isten az az AXN?:)
  • winnie
    #77
    szerencsére mindegyik survivort (9 évad) és amazing race-t (6 évad) láttam (amazing race-ben, a múlt hetiben pont MAGYARORSZÁGON voltak, LOL:), de azért jól jönne a csatorna.

    pláne, hogy szombat esténként most kezdődött a dead zone, újabb kult sorozat (persze az is megvan dvd-n, de akkor is. magyarul kíváncsi lennék, hogy milyen)
  • Bandee1987
    #76
    Én perpill az első 10 részt tudnám vhonnan letölteni
  • Bandee1987
    #75
    Az AXN az jó csatorna, a Survivor egész fasza pl. rajta, sokkal jobb, mint a magyar. Aztán a The Amaing Race is jó, meg még van pár jó sorozat rajta. Hálistennek lesz a Lost is, nézni fogom. (Én fibernet kábeltv-n vagyok, ott fogható az axn)
  • _Vegeta_
    #74
    Mert annyi lóvéjuk van.
  • Laalee
    #73
    hamár igy belemerültünk valaki elmondaná mi a jo abban hogy a hbo futtatja a hbo hbo2 axn-t? amikor a sima mérgdrága elöfizetős adója is olyan lapos hogy marha aki fizet érte? :D

    egy erős igényes filmekkel, sorozatokkal teli adóra szivesebben fizetnék elő.
  • dikki*yysw
    #72
    Ühü, fogalmam nincs, se HBO-m, se AXN-em :)
  • winnie
    #71
    (pedig azt nem is AXN szinkronizálta, hanem GONDOLOM az HBO).

    a nagyfejűt játszva megjegyezném, hogy az axn cuccok 90%-át az hbo szinkronizálja, hiszen az axn is áttételesen az hbo-é.
  • _Vegeta_
    #70
    Jobaratokat masnaposan csak szinkronosan nezek. Attol fuggoen h az angol 1000x jobb. Kell ezis.
  • dikki*yysw
    #69
    Én minden sorozatot csak angolul töltök le, inkább nézem úgy hogy felét nem értem (Sawyer a zsírparaszt tájszólásával) de az igénytelen szinkronokból nem kérek.
    Lásd Elit Alakulat, egyik nap elcsíptem egy részt az m1-en és nagyon gáz (pedig azt nem is AXN szinkronizálta, hanem GONDOLOM az HBO).
  • _Vegeta_
    #68
    :)
  • Laalee
    #67
    nemhiszem hogy egy magyarországon ilyen kicsi kábeltv nagy összeget fektetne a szinkronba, akkor meg inkább az eredeti felirattal, mint a brazilszappanopera szinkronhangok :D
  • _Vegeta_
    #66
    Szerkesztes mar nincs, m1. Szoval rajottam h miez pontosan de ennek a szar upcnek nincs meg ez a csatorna. :((((
    Azert csak lesz vmi magyar release tvrip lostbol. Arra ranyomjuk a hdtvkepet, azt csokolom! :>