22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • dikki*yysw
    #145
    Pl. emlékszem, hogy a Tru Calling tvtome-os oldalán valami rohadt fontos spoilert elolvastam, ami után a sorozat megnézésének élvezete nagyon nagy csorbát szenved. Mondjuk azt már nem tudom mi volt az, de még várok egy évet, a biztonság kedvéért :)
  • dikki*yysw
    #144
    Valahogy rá kéne szoktatnom magam, hogy a SPOILER! feliratok alatti részt ne olvassam el csakazértis.
  • Dynamic
    #143
    LOST 16. SPOILER!!


    Ebben a részben sem volt semmi új(mármint a szigeten történtekre vonatkozóan) ettől függetlenül király volt.Sejtettem, hogy Sawyert csőbe húzták:)
  • dikki*yysw
    #142
    Van hát, király.
  • dikki*yysw
    #141
    Hű tényleg, van már felirat 16-hoz? A héten megnézném akkor azt is.
  • dikki*yysw
    #140
    Én még nem néztem mégsem :) Sajnos a tegnapi egyik volt életem 15 legszarabb napjából, de ebből a 15-ből kb. 10 még fenn van tartva a jövőbeli eseményeknek, szal úgyis mondhatnám, hogy az eddig megélt 5 legrosszabb napom között volt.. szóval érted :)
    szerencsére gyorsan rehabilitálódom a lelki sérülésekből.

    NASZÓVAL még mindig csak az első részen vagyok túl, viszont öcsém tegnap végignézett (majdnem-)együltő helyében még 11 részt, ami bizakodással tölt el engem is :)
  • _Vegeta_
    #139
    Tudom winnie mondogatja h mien kafa ez a sor. de a neve alapjan nemsok jot neztem ki belole oszinten szolva. :)

    Amugy ha nezed "keep informed me", lecci. :)
  • dikki*yysw
    #138
    Hát.. de.
  • Christian
    #137
    megvan, sikerült, köszi szépen!
  • Dynamic
    #136
    Amíg én sem torrenteztem, addig én sem tudtam, hogy kell.
    Egyébként egy kliens programot kell letölteni(pl. itt) és a letöltött torrent file és a kliens segítségével már letölthető a film.
  • viso 007
    #135
    Ezt most komolyan kérdezed?
  • Christian
    #134
    nemtudod?
  • dikki*yysw
    #133
    Uh.
  • Christian
    #132
    hogylehet letölteni a tvtorrentsről, mer rákerestem, de csak pár kb-os fájlokat tölt le?
  • dikki*yysw
    #131
    Azt még nem tudom. Van 5 háziasszony, barátnők, a pilotban az egyikük szépen kitakarít, bevásárol, megfőz, és mikor végez, előveszi a szekrényből a pisztolyt és fejbelövi magát. Mindenki értetlenül áll az eset előtt, de folytatják saját kis életüket. Aztán találnak egy furcsa levelet az asszony holmija között - itt ért véget az első rész.
    Eddig nem annyira jó, de mindenki aki sorozatokat néz nagyon dícsérte, hogy a LOST mellett ez a másik tetűnagy sorozat idén (2004/05ben) úgyhogy mustsee :) +winnie is említette már sokszor.
    Az idei Golden Globe -on kapott egy "BEST TELEVISION SERIES - MUSICAL OR COMEDY" díjat, a "BEST PERFORMANCE BY AN ACTRESS IN A TELEVISION SERIES - MUSICAL OR COMEDY" kategória 5 jelöltje közül 3 a sorozatból volt és egyikük meg is kapta.
  • _Vegeta_
    #130
    mer, az jo ? Mirol szol pontosan ?:)
  • dikki*yysw
    #129
    Nem, majd ha megnéztem a 16ot, mert mégsem került rá sor :) (most úgyis Desperate Housewives hétvégét fogok tartani).
  • viso 007
    #128
    És nem kérsz egy kis csokit (most hoztuk Floridából:)

    Mondjak már én is valami nagyot
  • dikki*yysw
    #127
    Háhá, most rekordot döntök gyorsaságban. Ma megnézem a 15. és a 16. részt is, tehát mindössze egy hét késéssel! :P
  • solti
    #126
    Szerintem én se tudom..jó pár sorozatot végig néztem/nézem, és tetszenek,de a Lost-tal kapcs. tartom amit mondtam.Battlestar Galacticanal voltak még ilyen gondjaim:D De pl Stargate-nél vagy Aliasnál vagy akár a 24nél soha.de mindegy, úgyis nézni fogom ezt is ha már elkezdtem...
  • _Vegeta_
    #125
    Szerintem nemtudom. Biztos minden tortentesnek meglesz a helye a filmben es idoben fog kiderulni. Mivel ez egy sorozat es a fo dolog az h mindenkit erdekelljen a folytatas nyilvan nem azonnal derulnek ki a dolgok. Aki nembirja az effajta idohuzast nenezze, nemigaz ? ;)
  • solti
    #124
    Hi!Azert orulok neha,hogy ilyen okos emberekkel vagyok korulveve,akik mindig tudjak hogy mi a lenyeg...mintha en nem vettem volna eszre,hogy reszletes kepet kapunk minden fsz-rol....csak azt nem ertem,hogy akkor a francnak kellett egy ilyen szigetre tenni az egeszet,bar ok,hogy kell valami idegen szitu,ott konyebb az egesz..DE akkor mi van a jegesmedves dologgal (ami mintha a kissraccal lenne osszefuggesben), vagy a lengedezo fakkal es fura hangokkal,meg a francia novel...mintha kicsit nem tudnak eldonteni,hogy most valami story,vagy a szereplok bemutatasa....legalabbis en igy erzem,nem kotelezo mindenkinek egyeterteni
  • Solya
    #123
    Meg néha a körmeim szétrágása

    Remélem a különböző szálak vezetését nem fogják összecsapni....
  • _Vegeta_
    #122
    Rajohettel volna mar h mi a lenyege az egesznek.. de ha nemsikerult megsugom neked: A szereplok megismerese! Vagod ?
  • viso 007
    #121
    Nem kell durvulni, de nekem is az a véleményem, hogy nem kell megnézni mindent csak ha tetszik.
  • dikki*yysw
    #120
    akkor ne nézd. hülye.
  • solti
    #119
    Hi!nekem mar kezd kicsit elegem lenni az egeszbol, apam szavaival elve,mint a Twin Peaks....de telleg, kurva jol indult,de most iszonyat lapos,alig tortenik valami,csak egy csomo utalas meg minden. Remelem lassan elkezd formalodni az egesz,mert mar nagyon unom
  • viso 007
    #118
    Mi a csöcsnek kellett lelőni azt a dzsungelboyt pedig már válaszokat vártam
  • narrow
    #117
    Hi! Nincs lehetőségem letölteni. Megírná nekem valaki DVD-re?
  • _Vegeta_
    #116
    jaja :DD
  • viso 007
    #115
    áhhá már értem
  • dikki*yysw
    #114
    Az a baj, ez fordítva megy. Nem aki belép a klubba lesz okos, hanem fordítva :D
  • viso 007
    #113
    akkor vegyetek be a klubba hátha ilyen okos leszek mint ti
  • dikki*yysw
    #112
    ge*i mi mindent tugyunk
  • winnie
    #111
    1,5 hét múlva
  • _Vegeta_
    #110
    tuggya
  • viso 007
    #109
    És azt tudja valaki mikor lesz a 15. rész, mert már nem bírom
  • dikki*yysw
    #108
    tuggya


    ...
  • Sendmailto
    #107
    tuggya valaki mi lesz al ényeg?
  • Dynamic
    #106
    Végre fenn a felirat.