22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Cvd
    #185
    Kate. Elképesztően gyönyörű szemei vannak.:) Sajna a 18-ban alig szerepel. Ettől eltekintve szerintem is Locke a legnagyobb arc, kár hogy nem beszél pedig ő tudja valszeg a legtöbbet a helyzetről. De nem rossz egyik főszereplő sem, kivéve talán a négereket és a koreaiakat (és ebben nincs semmi fajgyűlölet), ők valahogy laposabbak.
  • dikki*yysw
    #184
    Locke
  • Christian
    #183
    nemvágom, milyen sor tartson ki?
  • winnie
    #182
    sawyer jó, de hurley már akkor is a legjobb volt, amikormég nem volt meg a sztorija
  • _Vegeta_
    #181
    Enyemet lasd 2hozzaszolassal lejjebb.. :)

    Idézet:

    #170:
    5het szunet lesz, hogy kitartson nyarig a sor. :)
  • Christian
    #180
    Nemtom hogyfogom kibírni majd a 19. részig a várakozást! Két rész között mennyit kell majd várni?
    Ha már ittartunk: kinek ki a kedvenc szereplője? Éjjen Sawyer!!:D
  • _Vegeta_
    #179
    Charlie az egyik legjobb karakter, a kis hobbit. :)
    Egyebkent a 18.resz durvabb, az ember mindig szomjazik vmi informaciora de azt sose kap, ez a lost. :D
  • Christian
    #178
    Fuuu megnéztem a 15. részt, aszittem kiugrok az ablakon, mikor aza f*szg*c* Charli megölte aztaz ipsét. Nemtom miért tették ezt bele a filmbe. Nemkellett volna
  • Dynamic
    #177
    kösz!
  • petee
    #176
    Angolul nézted?:)
  • Cvd
    #175
    Bepróbáltam, innen is jön.
  • Dynamic
    #174
    Kéne egy torrentes link a 18.részhez.A tvtorrent-es file nem akar lejönni, mindig "kiszolg. nem található" hibát ír ki.Köszi.
  • Cvd
    #173
    Megnéztem a 18-ast, végre fény kezd derengeni az alagút végén.:) Egyébként nem túl nagy meglepetéste Hurley múltja a téma, amiben

    SPOILER!

    Újabb kapcsolatra derül fény, Hurley a többségi részvényes abban a dobozkészítő cégben, ahol Locke dolgozik. Azonfelül úgy tűnik hogy a gondok azzal a "valamivel" kezdődtek 16 éve amit éppen próbálnak kiásni/kinyitni, a fő kérdés már csak az micsoda. Valami jármű lehet ami lezuhant és elkezdte szórni az azonosítószámát segélykérésként. Valami űrjárműre tippelnék abból hogy nincs kívül kilincs és elég masszív az ajtó. Esetleg találkozhatott "valamivel" az űrben ami felruházta valamilyen képességgel?

  • Cvd
    #172
    Volt már itt téma a szavazás, de asszem nem ugyanez. Az axn.hu-n is lehet szavazni a végkifejletet illetően, habár a 4 magyarázatból egyiket sem érzem az igazinak. De lehet saját ötletet is írni, a játékkal pedig AXN/Lost cuccokat nyerni.
  • dikki*yysw
    #171
    FU abc...
  • _Vegeta_
    #170
    5het szunet lesz, hogy kitartson nyarig a sor. :)
  • dikki*yysw
    #169
    Joh sztem első szezon felénél nem kell eltemetni a sorozatot hogy csűrve-csavarva lesz.

    Látom van e18, akkor jövő héten nem lesz gondolom (meg utána..)
  • Garfield
    #168
    Csak kérdés, meddig lehet csűrni-csavarni a dolgokat.
    Az X-aktáknál látni lehetett, hogy a sztori végletekig történő csvargatása, valamint az ilyen rejtélyeskedő, "kapargatjuk-a-felszínt-de-nem-látjuk-mi-van-a-háttérben" típusú cselekményvezetés hova vezet: egy súlyosan elcseszett utolsó - két - részhez, amely kb. egy huszadrandú összeesküvés-elméletté degradálta az egész sorozatot.
  • winnie
    #167
    nem sok értelme lenne, ha különmennének. akkor odalennének a szereplők is, meg a cím is. az írókat nem kell félteni, biztos van ötletük több évre.
  • Christian
    #166
    de hogylesz annyi részes, nem menekülnek ki? azé 100 részig csak nem lesznek ott( vagy 80).
    Megnéztem a 10. részt, és a végén ott a tóban történt valami. A 11. részben erről szó sem volt, talán később mondják el pl a dokinak?
  • winnie
    #165
    hát vicces lenne, ha nem. (nem sok értelme lenne ilyen címmel a későbbi évekre megmenteni őket)
  • _Vegeta_
    #164
    Miert orulnel ha paran kiszallnanak a sorozatbol ? :)
  • dikki*yysw
    #163
    Hát az nekem már biztos, hogy a szezon végén is a szigeten fognak még rohadni :(
  • winnie
    #162
    ez az évad 24. a következő valszeg 22. (és utána is átlag 22, addig míg le nem kövi a csatorna)
  • _Vegeta_
    #161
    Az nagyon ql volt. :>>>

    Spoiler:

    Gondolom Hurley vmi szinesz vagy sorozatban szerepelt, esetleg hirado volt amit lattunk aztan vmi szamitogepes bunozo. :DDDD
  • Christian
    #160
    hány részes lesz kb?
  • winnie
    #159
    ld. #154
  • Solya
    #158
    SPOILER vagy nem:)

    MIkor Jin átad egy üzenetet, láttátok hogy a vietnámi tvben a Hurley nevezetű fickó száll be egy kocsiba?
  • dikki*yysw
    #157
    Amúgy augusztusra van kiírva a DVD-megjelenés, ha jól néztem. Úgyhogy le is töröltem az eddigi HDTV-ripeket, addig kibírom :P
  • Cvd
    #156
    Jaja, az nekem is feltűnt.
  • winnie
    #155
    hehe, desperate housewives. amikor anno kijött az unaired pilot július-augusztusban (majdnem egy időben a lot-tal), mondtam magamnak, hogy nem égetem magam, hogy letöltök egy 'kétségbeesett háziasszonyok' c. sorozatot:) - pont a lost 1x00 után néztem meg, és mindkettőtől totál kifeküdtem, azt gondolván, hogy durva idény lesz sorozatügyileg a 2004-2005:)

    DH: 4 nő a főszereplő és olyan mint a twin peaks - felül barátságos álca, a felszín alatt viszont minden rohad a velejéig. kép,utatás ezerrel, gyilkosság, lop-csal-hazudik és HUMOR. mindent elmond szerintem, hogy vígjáték kategóriában jelölték Golden globe-ra, és nem drámában.
  • winnie
    #154
    ez király volt. LOST 1x17 SPOILER (akit érdekel, az satírozzon:) [szin=white] a koreai kiscsaj tényleg hurley-t nézte a tévében? jövő héten hurley-s rész lesz, remélem kiderül)
  • Cvd
    #153
    Én már megnéztem, csak nem akartam úgy írni ha más nem látta hogy ne spoilerezzek nagyon. Annyit elárulhatok hogy "átlagos" rész, nagy titkok nem oldódnak meg, de azért jó. Sajna állítólag a 18. rész után 5 hét szünet lesz.:(
  • dikki*yysw
    #152
    Nekem is még jön, csak azt hittem már mindenki megnézte.. :)
  • _Vegeta_
    #151
    Meg jon a hr-hd majd azt nezem meg este. :) De jonak igerkezik, bar melyik resz nem. :))
  • dikki*yysw
    #150
    Na, 17?
  • dikki*yysw
    #149
    Én csak azt gyanítom, hogy a végén vmi rohadt megdöbbentő, nagyon durva dolog lesz - igen, vmi ilyesmi mint amit Cvd mond :)
  • Cvd
    #148
    Nem semmi sorozat, hétvégén néztem meg zsinórban az összeset ami eddig kijött.

    SPOILER!

    Gyanítom hogy a végére kiderül hogy volt valamilyen kapcsolat mindenki között (a fő karaktereket tekintve)a múltban, egyre több jel utal rá. Ethantól elég könnyen megszabadultak, de szerintem nem játszottak ki mindent vele kapcsolatban. Az egyik visszemlékezésben szerintem láthattuk, ez megmagyarázhatja a gép lezuhanását, meg pár apró szálat is.
  • dikki*yysw
    #147
    Készen állok! =)
  • _Vegeta_
    #146
    Uristen mi tortenhetett veled ...
    Akarmi rossz volt felejtsd el es keszulj fel a sok jora ami még csak most fog jonni. :)