22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • winnie
    #225
    az abc egyik legnagyobb sikere a sorozat, a mindent vivő desperate housewives mellett - nyilván nem fogják idő előtt (a nézettség csökkenése előtt) lelőni. viszont, ha valaki úgy érzi, hogy nem tetszik már neki, akkor egyszerűen nem nézi:)
  • dikki*yysw
    #224
    WTF Philadelphia-kísérlet?
  • Nyiri
    #223
    Remelem nem huzzak evekig. Nagyon maximum 3. evad. De onnan tovabb mar unalmas lenne. Volt mar ra pelda. :(
  • _Vegeta_
    #222
    Varjuk majd a déjvédérippet mert a 9es resz streamhibas. :D
  • winnie
    #221
    ide ie blinkelem - kötelező vétel. nyár végén jelenik meg, 40 dolcsiért előrendelhető, vagy kemény 7500 forint.

  • Cvd
    #220
    A 18 utolsó pár másodpercében már tényleg valami földalatti építmény ajtajának látszik, habár én nem hívnám bejáratnak, ha nem lehet kinyitni kívülről.:) Inkább vészkijárat lehet menekülés céljára. De amíg csak az ajtó látszott a nyomásálló üveggel, addig lehetett volna valami jármű, ha nem is űrhajó. Egyes elméletek szerint tengeralattjáró. Ami nem túl valószínű a szárazföld közepén, hacsak nem vesszük hozzá a Philadelphia-kísérletet.:) Utóbbi lehet magyarázat akár az egészre.
  • Nyiri
    #219
    Remelem nem valami katonai kiserlet akar ez lenni es az egesz meg van jatszva :)
  • dikki*yysw
    #218
    Hát igen, ezért nem űrhajó.
  • Nyiri
    #217
    Kivancsi vagyok, hogy hanyan tettek meg ugyanezeket a szamokat az USA-ban :P
  • ipko
    #216
    Azt még ki tudhatja??? De valami hosszú alagaútrendszer lehet, az áramellátás meg abból a kábelből jön.
  • viso 007
    #215
    Akkor téged nem fenyegetnek a balszerencsés milliók ha jól hallottam a heti számokat
  • dikki*yysw
    #214
    Hát az biztos hogy bejárat, csak mibe. De én sem hiszem hogy űrhajó.
  • ipko
    #213
    A héten ezekkel a számokkal lottóztam: 48,15,16,23,42

    Egyébként szerintem az amit találtak nem valami jármű, vagy űrhajó, ahogy sokan írjátok. Szerintem ez valami bejárat, vagy csapóajtó ahogy Locke is hiszi.

    Lenne egy kérdésem: A Lost tényleg több évados sorozat????
  • Nyiri
    #212
    Hetfon kezdtem nezni a sorozatot, tegnap ejjel elertem a 15. reszig. Kurva jo. Mindig elhatarozom hogy meddig nezem, de ha ugy van vege a resznek, akkor nem birom ki hogy ne inditsak egy masikat. :)

    SPOILER
    Menet kozben gondolkodtam hol lehetnek.
    Elso gondolatom, hogy a Bermuda haromszog. De az nem ausztralia kozeleben van, hanem Eszak-Amerika keleti partjatol europa fele indulva juthatunk el oda.

    A jegesmedvek es a kepregeny miatt a masik gondolatom az eszaki sark :) Ami elegge lehetetlen, mert 6 ora repulo uttal Sidney-bol eleg nehez elerni es nem epp ilyen az eghajlat eszakon :)

    Az is lehet, hogy mar reg halott mindneki. Ez csak egy elet / halal kozti allapot? Erre utal Locke allapota. Hogy gyogyult meg? :P

    A sziget kozepen elo "szornyek"-re meg arra gondolta, hogy nem állatok, hanem ENT-k :P Gyuruk ura rulz :) (Leginkabb abbol a resznel gondoltam ra, mikor Locke megkotozi Boon-t. Akkor tortent valami olyasmi, ami a fakra terelte a gyanut :)

    Kedvenc szereplom nincs. Mindegyiknek van valami kulon skillje, ami miatt nemtom eldonteni miert jo.
    De ha valasztani kellene, akkor Locke es Sayid. :)

    Kate es Shannon pedig azert, mert szepek :)
  • viso 007
    #211
    Nekem is tetszik, a tököm teli volt, hogy csak angol nyelvű lapokat találtam ami foglalkozott a sorozattal. Nálam az oldalad ment a kedvencekbe
  • _Vegeta_
    #210
    Csak humorizaltam. :)
  • MolniGee
    #209
    Felrakjam a részeket? :) Még meg is tenném ha nem egy 20Mb tárhely lenne:) max a torrenteket felrakhatom, de azt meg bárki megtalálja máshol, aki akarja! Amúgy ez az első komolyabb oldalam :) Lassan elkezdek majd phpzni, akkor még jobb lehet:)
    byz
  • _Vegeta_
    #208
    Vagy utazast a lost szigetere. :D
    Amugy nemrossz oldalacska, felpakolhatod a reszeket is. :))
  • dikki*yysw
    #207
    Jólvan egész jó oldal. Azért idegenkedtem eddig az ötlettől, hoyg legyen ilyen magyar fansite, mert általában elég kókányak lesznek és nem méltóak a sorozathoz. Ez egész jó, a képek menüpontban még minden thumbnailhez egy border="0".
    Vajon nem lenne-e jobb egy lost.behun.net domain, azon gondolkozom :)
  • MolniGee
    #206
    Megpróbálhatom :) De nem igérek semmit :D
  • dikki*yysw
    #205
    Lehessen nyerni igazi Kate-et!
  • MolniGee
    #204
    Bővülni fog annyival, hogy minden részhez lesz guide és bakik!
    Ha további bővítési ötletetek van, akkor írjátok meg nekem! :)
  • petee
    #203
    Szép oldal! Gratula hozzá! Remélem bövülni fog!
  • MolniGee
    #202
    Hello!
    Csináltam egy Lost-os weblapot, akit érdekel látogassa meg!
    Vannak fent képek, linkek, leírások, bakik, fórum stb...
    Lost - Pokoli éden
  • dikki*yysw
    #201
    Sztem rém undorító :)
  • _Vegeta_
    #200
    Ah, most megin ittvan, engem nemzavar sott legalabb tom h honnan kell olvasni. :)
  • dikki*yysw
    #199
    Hát nem az, hogy ha a kedvencekben benne van a topic, és érkezik mondjuk 4 új üzenet, akkor a legutolsó új után teszi? Szal az alatt elvileg már olvastad. De rém idegesítő.
  • Christian
    #198
    SPOILER!!!!!!

    18. rész végén volt azon a valamin az az elátkozott szám, lehet, hogy egy űrhajóféle, és a francia csaj által mondott torony sugározta elátkozott szám miatt zuhant le(mivel rajt volt az űrhajón is a szám, és a szigeten is sugározta a torony, ezért valami vonzás alakulhatott ki egymás között, ezért zuhanhatott le). A francia csaj hajója rádión fogta be ugyanezt a számot, szóval a toronnyal ugyanúgy vonzás alakulhatott ki, és ezért ment a hajó egy sziklának. A repülőgépen volt Hurley, aki az elátkozott számokat feltette a lottón, s mikor a szigethez értek, ugyanugy valami vonzásnak, vagy kapcsolatnak kellett vonla kialakulnia a toronnyal, amitől lezuhan, de a francia csaj aztmondta, ekkorra már átírta az üzenetet. De lehet hogy elég volt Hurley ottléte a repülőn. Vagy nem.
  • Christian
    #197
    Hogykell fehéren írni?
  • Christian
    #196
    Mics..mien csík?
    Aha igen néztem énis, 17. vagy 18.-ban sokszor mutatták koreait, elég szép arca van.
  • _Vegeta_
    #195
    Mindegyik lostos csajszi nagyon jol nez ki. ( A koreai is )

    Dikki mi az a csik ? Eddig asszittem h attol jonnek az uj hozzaszolasok, de most nincs. :S
  • Christian
    #194
    ?
  • dikki*yysw
    #193
    Jaa. Most jövök rá, mi ez a szaros piros csík itt ebben a topicban. Már veszem is ki a kedvencek közül.
  • Christian
    #192
    Hű, ezt a filmben nem is láttam
  • Christian
    #191
    Hé, nincskedve vkinek lostos honlapot csinálni? (Szoljatok, ha hülyeség, na!)
  • Christian
    #190
    Á, ti angolul nézitek? áh, nekem cask a felirat jutott, sokszor meg azt se tudom elolvasni, mert világos háttér van mögötte(pl a part)
    Locke téleg sokat tudhat, elvileg látta azta valamit is. Én csak a koreaiakat nem csípem, meg ezta Boont meg a testvérét.
    Aztis észrevetem, hogy Jack nek nem tulajdonítanak mostanában nagy szerepet..
    Ja, sztem Clairenak sokkal szebb szemei vannak, mint Kate-nek!:)
  • _Vegeta_
    #189
    You must be the french chick.... en ekkor kacagtam akkorat a hogy a masik szobaba is athallaccott. :)))
  • winnie
    #188
    "Yo, Frech chick!" - ez mekkora volt már:)
    meg az 1x17 végén a sonofabitch:)
  • _Vegeta_
    #187
    sor= sorozat :)

    Ja hurley: Yo Dude! :DDD Nagyon nagy. People need food man. :D
    Szeploskenek meg tenyleg szepek a szemei. :))

  • Cvd
    #186
    Ja, reggel még nem volt magyar felirat. Szerencsére elég jól gyűröm, főleg ha van angol felirat alatta puskázni.:)