22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • winnie
    #265
    írtam: "+ 3 hét múlva lesz egy visszatekintő rész"

    :)
  • _Vegeta_
    #264
    nemtom winnie en ezt latom:
    Upcoming Episodes:
    04/06 - 8:00 pm ET - Episode 1.20 "Do No Harm" (New)
    04/13 - 8:00 pm ET - Episode 1.14 "Special" (Repeat)
    04/20 - 8:00 pm ET - Episode 1.15 "Homecoming" (Repeat)
    04/27 - 8:00 pm ET - Episode 1.21 "Lost: The Journey" (New)
    05/04 - 8:00 pm ET - Episode 1.22 "The Greater Good" (New)
    05/11 - 8:00 pm ET - Episode 1.23 "Born to Run" (New)
  • winnie
    #263
    a PP?
  • Nyiri
    #262
    Annyira szar volt?
  • winnie
    #261
    no igen, ez nagyon igaz. a lost ilyen szempontból pont fordított helyzetben van, hiszen amellett, hogy már hivatalosan is lesz szeptembertől a következő 22 rész, még erre az évadra is rendeltek 2 plusz epizódot, a 22-höz.

    amcsiban évente 40-50 új sorozat indul és ezeknek csak a negyede éli túl az első évet (és a negyednek a negyede éri meg a 2. évadot - szerencsére a lost nézettségével semmi gond:) + a maradék 75% idő előtt véget ér, sajnos/szerencsére (sorozata válogatja)

    a PP-vel sajnos már a 2-3. rész után lehetett sejteni, hogy 1. nem lesz felkérés a következő 22 részre, 2. hogy elég nagy a veszélye, hogy még az összes leforgatott rész leadása előtt lefújják. (sajnos ez utóbbi történt)
  • solti
    #260
    Ne szenvedjünk, a Lost részeket legalább leadják...Én megnéztem a Point Pleasant első 8 részét, és most úgy néz ki,egy darabig nem is adják le a többit,mert officially cancelled....Majd talán Angliában vagy DVD-n...szép remények...pedig 13 rész összesen...

    Ez a 20. rész ütős volt...
    Jegesmacis részre:
    Igen, szerintem is volt már rá utalás a kissrác képregényében,de nem értem miért nem lett folytatva...de biztos megtudjuk
  • winnie
    #259
    nyáron nincs szezon, akkor nem adnak új sorozatokat. a maradék 9 hónap közül pedig május, november és február a frekventált a reklámozók miatt, valamint amikor indul a sorozat (szeptember, október is)
  • winnie
    #258
    mert így van az menetrend.

    20. 1-20 119 6 Apr 05 Do No Harm
    Special
    S- 1 120 27 Apr 05 Lost: The Journey

    22. 1-21 121 4 May 05 The Greater Good (a.k.a. Sides)
    23. 1-22 122 11 May 05 Born to Run
    24. 1-23 123 18 May 05 Exodus (1)
    25. 1-24 124 25 May 05 Exodus (2)
    26. 1-25 125 25 May 05 Exodus (3)
  • dikki*yysw
    #257
    de mérnem adják egész évben 2hetente és nem ilyenkor szopnánk h 4-5 hét szünetek vazz
  • Nyiri
    #256
    Mert? :(
  • winnie
    #255
    persze, hogy senki se várjon hiába, azt itt is megjegyzem, hogy új lost csak májusban lesz már. (+ 3 hét múlva lesz egy visszatekintő rész)
  • winnie
    #254
    nem trendi és szerintem nem is 'fő', de itt volt belőlük bőven.
  • _Vegeta_
    #253
    Nemakarok spoilerkedni ezert nenagyon olvassatok inkabb.



    Nemtom miert kellett kiirni a sorozatbol boone-t. Jo karakter volt. Most ez a trendi h a sorozatok fszloi meghalnak? :)))
  • LezLee
    #252
    Ha jól figyeltél, akkor szerintem a jegesmedvére találsz magyarázatot. Bár nincs még teljesen kifejtve, de lehet sejteni.
  • winnie
    #251
    durva.
  • _Vegeta_
    #250
    Igaz, elneztem. :(
    A hr viszont hibamentes. :)
  • solti
    #249
    na,lejött a 20. is, már csak megkéne nézni:D
  • fifi
    #248
    csakhogy én nem adom neked oda... :D

    viccet félretéve kicsit idegenkedtem eleinte tőle, mert ezt a sorozatosdit nem nekem találták ki, de nagyon megtetszett... Eddig 18-ig láttam, és nagyon várom a folytatást. Abban viszont reménykedem, hogy pár komolyabb dolgot nagyon nyomós dolgokkal fognak megmagyarázni, nem pedig elnagyolva ugranak túl rajta> jegesmedve, szörny/?/ kábel a francia nőhöz, a számok jelentése stb, kik vannak még a szigeten...
  • Cvd
    #247
    El kell hogy keserítselek, a repackról volt szó eddig is, az van tele képhibával.:) HRHD-hez volt szerencséje valakinek? Az is sz*r?
  • _Vegeta_
    #246
    Mondhatnank.. terjed a kór. :D
  • winnie
    #245
    :) affene gondolta volna, amikor nyitottam a topikot, hogy ennyien rákapnak. eleinte 30 napig senki nem is szólt hozzá:)
  • booyaa
    #244
    Nekem bátyám, nagyon dicséri hoo mennyire jó!És ha már az SG-n beszédtéma akkor érdemes lenne végignézni az egészet...
  • _Vegeta_
    #243
    Ván repakk toccsétek :))
  • Dynamic
    #242
    Nekem is az a verzió van.Vagy 4-5-ször tűnik el egy pillanatra, de sztem nem olyan vészes.
  • _Vegeta_
    #241
    Fenébe
  • Solya
    #240
    A végefelé sajna sokszor elmegy a kép...de az eleje jó
  • _Vegeta_
    #239
    Az ugyanugy lol proper verzio, sok a stream hiba. :(
    A hrhd-t meg nemneztem meg de jonak tunik. :)
  • Christian
    #238
    a btefnet nek a minősége xar?
  • _Vegeta_
    #237
    Igen mondtak h a propernek se igazan jo a kepe, de nem nezhetetlen. Most a Hrhd-t toltom az hatha jobb lesz, mert ez nagyon gany.
  • Nyiri
    #236
    Jah
  • solti
    #235
    na, ez telleg kiraly resz volt....apro technikai kerdes: kb a haromnegyedetol nektek is neha elsotetedett a kep?
  • Cvd
    #234
    Jo rész a 19 nagyon, jó arányban keverik a jelent és a flashbackeket, van akció is rendesen, és végre jó irányba halad a cselekmény a sok elágazás után.
  • MolniGee
    #233
    Nekem már len is van :) Csak felirat kellene :) de nagyon...
  • solti
    #232
    na,megvolt az uj resz is....mi tortent a #TVtorrents-el??! mindegy vegulis a www.btefnet.net-rol is jon kiralyul...
  • solti
    #231
    ahogy en vettem ki az ABC honlapjan,marcius 30 halistennek:D Es vegre volt uj DH is:D
  • dikki*yysw
    #230
    Most akkor márc. 30 vagy ápr. 13?
  • solti
    #229
    LEGYEN MAR UJ RESZ,MEGORULOK!!!! se desperate housewives se lost...grrr:D
  • dikki*yysw
    #228
    Valami ilyesmi választ reméltem, a "what the fuck philadelphia-kísérlet?" mondatomra válaszul :)
  • Cvd
    #227
    Nem tudom minek a rövidítése WTF, de ha elektromágnesekről, eltűnő majd máshol megjelenő hajóról, megőrült/eltűnt legénységről, satöbbiről van szó akkor egyre gondolunk. Persze ha egyáltalán megtörtént a dolog.:)
  • Nyiri
    #226
    Ez ok, de kurva jol indult es ahol tart, nem szeretnem hogy a penz miatt elnyujtjak es majd valami maszlaggal befejezik. De szerintem senki nem akarja igy.