22317
128px-Dharma-logo.svg.png
  • Laalee
    #25
    torrentröl már tölthető a 1x09
  • _Vegeta_
    #24
    Jolsejtem h csak 14reszesre terveztek a sorozatot ?
  • _Vegeta_
    #23
    Relativ kinek mi a sotet. :)
  • _Vegeta_
    #22
    Fuu gyerekek, en direkt vartam a sorozattal, toltogettem szepen ahogy jott ki, de megnezni csak tegnap neztem meg. Egyhuzamba mind a 8at ami kijott. Ahogy winnie mondta "az idei év egyik legjobb új sorozata". Vegre egy nem szabvanyos szrsag hanem vmi ami ujat is mutat. Raadasul a szereplok is nagyon el vannak talalva.
    Ugye szerdankent jon az uj resz ? Jojjon mar kiii. :)
  • Dynamic
    #21
    Az összes "szereplőnek" sötét a múltja?

    A sötétet akartam idézőjelbe rakni...:))
  • Dynamic
    #20
    Megnéztem a 7.részt is és nagyon tetszik a film.Pedig nem vagyok nagy sorozat rajongó.A Taken amit most nézek, a Maffiózókat néztem még meg az X-aktákat, azonkívül nem sok mindent.

    SPOLILER(?)


    Kíváncsi vagyok milyen irányba fog tovább menni a film.Esetleg a misztika felé?Vagy kézzelfoghatóbb dolgok felé?Mi lehet az a nagy szörny?Hogy került oda a jegesmedve?Kik voltak/vannak még a szigeten?Ki ütötte le Sayid-ot és miért?Az összes "szereplőnek" sötét a múltja?...stb.
    Szóval egyre több a kérdés:)
  • dikki*yysw
    #19
    Hát 1 rész nem 1 nap.. amúgy most nem örülök neki, hogy ezt a 42 napot lespoilerezted :)
  • winnie
    #18
    a producerek szerintem 42 nap története lesz a sztori, so 2 évadnál tovább nem hiszem, hogy csinálnák.
  • dikki*yysw
    #17
    Ja jó, értem mit mondasz: mind 20-27 között van, így ez is e közé a két szám közé esik a 22-jével. Értem :) ezt aláírom, ok.
    Gondolom, hogy lesz kettő, aminek nem örülök. Ez nem sliders, hogy van végtelen számú univerzum, és addig csinálom amíg akarom, hanem egy szitu, egy történet, most lezuhanjon még egy gép, vagy mi..?
  • winnie
    #16
    a sorozatok, amelyekből megrendelik a teljes évadot 20-27 részesek (najó a friends tavaly 18 volt.), ezért írtam. a kommon a 22, a taken tényleg minisorozat volt. egyelőre persze nem lehet tudni, hogy mikor lesz a többi rész, mivel még nem forgatták le őket, de arra mérget vehetsz a nézettségi adatokból, hogy jövő szeptemberben is vissza fog térni a sorozat még 22 résszel.
  • dikki*yysw
    #15
    Bár látom, hogy elég otthonosan mozogsz a sorozatok világában, de azért ez a "minden sorozat 22 rész" azért elég erős stilizálás, nem? :)

    Írnak 22-t erre, de még csak 12 van kilistázva tvtome-on. De 22 lesz gondolom. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége.
  • Dynamic
    #14
    A Taken pl. 12 részes(tudom mini sorozat meg minden).
    Mondjuk egyáltalán nem ismertem ezt a sorozatot, gondoltam hátha tud valaki konkrétabb dolgot.
  • winnie
    #13
    Hány részes egyébként?

    mit minden sorozat, egy évben 22 része lesz.
  • dikki*yysw
    #12
    4. rész a legnagyobb, Lock. Már amikor feldöntötte a vadisznó, leesett a tantusz, hogy mi a helyzet :)
  • dikki*yysw
    #11
    Dunno, most kezdték vetíteni amerikában is. 6 hete játszák, mert a 6. résznél tart. Szal a készítők tudják csak :) meg biztos fel lehetne hajtani egy számot, de nem lényeges. Csak az, hogy ahogy ott lemegy egy rész, másnap már nézhetjük itthon. Fantasztikus a technika! :)
  • dikki*yysw
    #10
    Akkor most, hogy úgyis van még vagy 50 giga letöltendő cuccom, ráadásul lehet hogy sokmindent újra kell majd mert most jelent/jelenik meg belőle DVD, elleszek a Seinfeld nélkül is :)
  • Dynamic
    #9
    Hány részes egyébként?

    SPOILER
    Még csak az elsőt láttam, azt hittem ki fog derülni mi az a valami de nem.A fenébe:)
  • winnie
    #8
    szerintem nagyon állat - el nem tudtam volna képzelni, hogy ilyen címmel jó is lehet:)

    sainfeld: én nem szeretem, amúgy meg kult. szkeccsek, szenzációs dialógusok. aki profi angolból, annak be fog jönni - nekem túl régi volt. akkor inkább a 'curb your enthusiasm'.
  • dikki*yysw
    #7
    Szal majd megnézem DHW-t is vmikor, ha aszondod jó. Meg most jött ki a Seinfeldből 3 season dvd, de abból nem láttam egyet sem, nem tudom megérné-e leszedni 6*4,3 gigát..
  • dikki*yysw
    #6
    Hát igen, már csak 46 :)

    Desperate akármit még nem is szedtem egyet sem. Az a baj, annyi sorozat van mint a szemét, az ember meg csak azt szedi le, amit ismer már hallásból. Az első pimp my ride-omat is csak azért szedtem le, mert annyit láttam, mondom megnézem mi a franc ez. Megérte, azóta meg van már az összes.

    Nip/Tuck is nagyon bökte a csőröm, de nem tudtam mi az. Aztán most, hogy a Viasat3 vetíti a Kés/Alattot, már tudom, hogy le kell töltenem mind.. :)
  • winnie
    #5
    már csak 46:)

    az idei év egyik legjobb új sorozata, szerintem csak a desperate housewives múlje felül.
  • dikki*yysw
    #4
    Ez egy K*RVA JÓ sorozat. Az egyik legjobb, amit láttam eddig. Pedig mostanában már max sportot nézek tv-ben, és filmek helyett sorozatokat gépen. A LOST az első olyan, amit tényleg a megjelenésétől követek, és ahogy vetítik az USA-ban az új részeket, már nézem is az adott epizódot. Aki teheti, nézze. HDTV-n megy ráadásul, sőt ennél kezdték el a HR-HDTV-s releaseket a tvripper arcok.

    (winnie: 48 túlélő van)

  • N1
    #3
    Szerintem is elég igéretes sorozat
  • winnie
    #2
    a sztorit nem érdmees lelőni, szóval, ajánlom ne olvasd tovább:) aki nem akar ismeretlenbe vágni, annak lejjebb egy rövid összegzés:



    "lost: semmi extra. alapszitu az első képkockákon. csávó felébred, fáj a feje, körbenéz, kiderül, hogy a természetben van, majd kiáltozást hall, és meglátja, hogy egy szigeten van, a parton pedig egy boeing-gép roncsai. 42 túlélő, egy sziget. rejtélyes múltak (miért zuhant le a gép, kié a psiztoly, kié a bilincs, mi az a hatalmas valami, ami megette a pilótát, stb.)"
  • winnie
    #1
    Akinek van lehetősége, csekkolja az eddig leadott elő két részt, szerintem, és a feliratok.hu némely fórumozója szerint is érdemes.

    a sorozat első két része innen tölthető a magyar felirat pediginnen