41716
  • AnonymouS
    #5172
    Na mennyire utáltok? :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    najó, ez - sajnos - nem én vagyok :S - :DDD
  • kHares
    #5171
    És deviance nem tétlenkedik: MAXIMUM FOOTBALL-DEViANCE, MOCKBA TO BERLIN-DEViANCE, talán véletlenül jöttek pont most? :)
    Lassan kezdem overclockolni a videokártyát/procit, a hype szépen leül holnapig már ha kijön(meg behalnak a torrentsiteok, szép lesz látni ismét 1 seed 10000 leecher)

    További derűs estét mindenkinek, én elteszem magam holnapra egy szebb jövő érdekében, esetleg még Dumas halhatatlan regényéből idézve "nem tehetünk mást csupán várunk és remélünk"
  • Tobias
    #5170
    Cthulhuban el lehet lőni a videokat a backspace billel (asszem át is lehet állítani)
  • Mr_no_NaMe
    #5169
    Abban énis de rohadtul ám :C
  • DonnieBrasco
    #5168
    Na, USA keleti parton is 5 óra van már, ma tuti nem indul el a rendelésem :(
    Reménykedem egy reggeli clonecd torrentben :))

    DB
  • PiszkosFred
    #5167
    Aki nem unja mára még az obliviont, annak van ITT egy 23mb trailer, fanok csinálták, de szerintem nagyon jó lett. Új jelenet nincsbenne természetesen, és a hang is mintha máshonnan lenne ismerős (talán dreamfall, de nem tuti). Mindenesetre akit érdekel, egy próbát megér szerintem.
  • magus
    #5166
    helyere utan hianyzik egy "viccet" szocska:/
  • magus
    #5165
    sztem ha itt is elsutnem az irjon privatot az aki kivancsi a reloaded verzio letoltesi helyere sztem behalna sg^^
  • PiszkosFred
    #5164
    Nekem a dunmer leányzó jött be a lóháton, végre látni már őket is, nem mindig morcona imperial "szétváglakbüdöstolvaj" légiósokat ;]
  • GrimReaper78
    #5163
    Egyébiránt elgondolkoztam azon, hogy ha guyebár nem jön most az Oblivion, akkor mitől fuccsolt mégis be az NFOrce? Nekem pl. most sem jön be...

    Na szóval a lényeg, hogy arra a következtetésre juottam, miszerint minden bizonnyal a fél világ azon a site-on csüng(ene), az F5-öt nyomkodva :P
  • Hmuda
    #5162
    #5157 :P

    Elolvastam és tisztában vagyok a review céljával. Csak azért tartom hülyének mert pont azt csinálja ő is ami ellen tüntetni akar...
  • GrimReaper78
    #5161
    Vagy mindegyik 25 meKKbörger+20 liter kóla mellett az atombiztos bunkerében tolja a gammát, és nem gondol szerencsétlen sorstársaira... :\

    És már NFOrce széjjelgyalázósan-szpemmelős topik sincs :(
  • Davidus
    #5160
    nekem ez a kép nagyon bejön:)
  • DonnieBrasco
    #5159
    Olvasd el és értelmezd... a srác nagyon is értelmes, és tök igaza van.
    Idézet a végéről:

    "Here's to hopeing all you people who review games that aren't out yet, die slowly. Theres nothing 'cool' about being the first to post a review. If anything it makes you look like an idiot."

    Teljesen egyetértek! (lásd még: szarkazmus :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #5158
    Áh, fake. Senki nem megy már az amcsik közül shoppingolni végre????

    DB
  • Hmuda
    #5157
    Én azért nem támogataom a megmozdulását, mert pont azt csinálja ami ellen tüntetni akar.
  • Lyan Kyj
    #5156
    Csak azért írta ezeket, mert sok hülye még a játék megvétele előtt postol, csakhogy első legyen, ezeket akarja kifigurázni....Nekem tetszik, bár ha ezt élőbe nyomta volna nekem, biztosan beléállítottam volna pár nyílvesszőt, meg megküldtem volna tűzlabdával^^
  • Johny Killer
    #5155
    uh... ez teljesen elmebeteg!!! ez nem normális!! ezt már szánni se lehet... ezen csak röhögni lehet, meg lábtörlőnek használni!!!
  • Hmuda
    #5154
    Szánalommester review. A.K.A. vannak még brutálisan hülye emberek.
  • GrimReaper78
    #5153
    Süti, feltétlenül szólj :D

    Kint kéne már lennie a scene verziónak is, az USA-ban már órák óta kapható.
  • DonnieBrasco
    #5152
    "Some alcoholclone is being upped on usenet... no confirmation yet if its fake or not and uploader is SLOW... hes upping it at 72kb/s lol"

    Továbbra is sasolok :)

    DB
  • hen-tes
    #5151
    nekem most bejött az nforce :(
  • hen-tes
    #5150
    mi az a DVD5?
  • NEOreg3
    #5149
    lehet írták már előttem, de az Oblivion most sima DVD-s vagy dupla rétegű?

    olvastam valami angol szöveget DVD5-ről meg bonus discről, most akkor mi igaz?
  • PiszkosFred
    #5148
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az interjúk alapján már lehet tudni - és a videóban is látszott - hogy mindig velemjön 2-3 légiós, segíteni a harcban, ha átmegyek a másik síkra. Szal nem félek a ganktól, partyval vagyok:D
  • Davidus
    #5147
    nforce meg isonews is halott:P
  • Laza
    #5146
    Aztan csak vigyazz, nehogy legankeljen egy alli/hordas pajti azokon a csodas videkeken :D
  • hen-tes
    #5145
    tényleg van egy két hasonló hangulatú kép :o
  • PiszkosFred
    #5144
    WoWosoknak az Oblivion mint létsíkról:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most hogy egész jó képek jelentek meg, megerősödött az érzés, miszerint az Oblivion hangulata és talán kinézete is, egy Searing Gorgeban található Cauldron + Burning Steppes egyveleg, csak sárkányok nélkül. Amikor az első képeket megláttam a vidékről, azt hittem wow screen ;] Úgy érzem otthonoson fogom érezni magam, BStepp a kedvenc zónám volt midnig is ;]
  • GrimReaper78
    #5143
    Az biztos, hogy übergáz lenne. Mint ahogy biztos, hogy jópár site össze fog omlani :D

    *khm* honnan is van ez a komment? ;-)
  • DonnieBrasco
    #5142
    Komment a kedvenc torrent siteomról (Oblivion fórumról):

    "Just so you know, the admin might decide not to upload the release right away even if it pops up. Atleast that's what happened with some other highly anticipated releases (som1 still remember KOTOR2?).

    The rush might bog down or even crash the whole site. It has happend before aswell."

    Möhöhö ez lenne ám a gáz :)

    DB
  • j0nNyKa
    #5141
    :]

    Fred: orulok h segithettem. :)
  • GrimReaper78
    #5140
    Vááázz, majdnem lefordultam ijedtemben a székemről. Gondoltam, rákattintok a kalózöbölre, erre látom: TES4 Oblivion... (na itt homályosult el a látásom) ... Construction Set

  • hen-tes
    #5139
    az egyik moderátor írta
  • PiszkosFred
    #5138
    Meghalnánk nélküled ;] Ez a nagy hype elérte azt, hogy ha valaki kiejti valahol az Oblivion szót, az a server tuti behal fél percen belül... ;]
  • CS@
    #5137
    OFF: (bocsy)
    Na szegény cabelat cikizitek pedig szerintem ez most egész jó lett.
    A kinézet pedig szerintem a legjobb(most még mondhatom mert még nem jelent meg az Oblivion:)
    Ez az erdő nekem nagyon tetszik meg ez is. Ez a vízpart is nagyon jó meg ez is. Na meg egy kellemes tavacska és egy hangulatos fahíd.
    Ha esetleg nem volt elég akkor még több.

    A mirrorokat köszönöm szépen én is.
  • j0nNyKa
    #5136
    Fred: oblivionhqn nezd meg a hozzaszolasom !
  • cenobite
    #5135
    Vajon gyöngyhalászni lehet majd benne? Mint a Morrowindben. Azt nagyon szerettem, órákig csak halásztam a gyöngyöket és adtam el. :)
  • DonnieBrasco
    #5134
    'j0nNyKa' a Mirror-Isten :)

    DB
  • j0nNyKa
    #5133
    na akkor itt vannak a screenshotok (rar, 2 Mb)