41716
  • CUCLI
    #5293
    na majd ha az itteniek közül valaki hozzájut akkor képt ezerrel.
  • CUCLI
    #5292
    kómás fejjel nézem a bannert és próbálom feldolgozni azt...
  • Kandurex
    #5291
    Na akkor figyelmeztetésképpen:

    A játék úgy tűnik kijött warez -ba, jelenleg egy verzióról tudunk, ez a: The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.CLONEDVD-iND. Jelenleg egy - két hazai privát FTP -n található meg. Amihez linket ne kérj, mert senki nem fog adni! Délutánra várható publikusabb helyeken, torrent, wannado stb.

    TEHÁT: NE KÉRDEZGESD, HOGY HONNAN TÖLTHETNÉM A JÁTÉKOT!
  • Mr_no_NaMe
    #5290

    Ezmost komoly? :)
  • Methylisocloro
    #5289
    Jonnyka!
    Néztem ezt a helyet amit beírtál de nem találja a böngészőm :(
    Biztos nem jól írtad be?
  • Tojesz
    #5288
    Jaja, aki leszedi az kezdjen is játszani!:)
    Aztán képeket, meg véleméényeket, nem ilyen "GF 6600GT szépen megy, mert...." üziket
  • Ryleh
    #5287
    hmmm.....köszi az infót....háááttt....azééé remélem hogy atopic nem merül ki abban hogy a technikai részeket boncolgatjuk,kinek milyen videokarija van,és az a másik mééé szar,stb...nos!!mindenkinek kellemes játékot!!!!!!addig majd olvasgatom a topicot
  • cenobite
    #5286
    Na, el kell húznom itthonról, remélem mire végzek (kb.15.00), addigra mehet a szipka.
  • Smuge
    #5285
    NEM küldtem volna mert NINCS rá szükségem . Csak magát a tényt szánalmasnak tartom hogy beirja hogy fu de jo aztán meg csodálkozik ha millio egy embertöl kap pü -t és még ö van felháborodva! Egyszerüen szánalmas nem tudok rá mondani.
  • ShaiHulud
    #5284
    bizony securomos
  • Ryleh
    #5283
    Engem spec a védelme érdekelne igazán.....azaz ha valami gázos securom,stb akkor pihizek a reloadosig,vagy hasonlokig.....meeee általában 2-3-4 napig csak erröl szol 1 uj game topicja...egyiknek megy...az leugatja azt akinek nem megy vagy csak szimplán béna..stb....köcce:))
  • STREEX
    #5282
    valaki nekem is küldjön pü-t ha létezik
  • jazzy
    #5281
    teis irtal volna mi ? :D

    cenobite :DDDD
  • kHares
    #5280
    Üdv mindenkinek. Látom ki korán kel aranyat lel. De hogy le se feküdtetek :)
    Szóval csak 1 dvd? Pedig mintha dvd9-ről lett volna szó. Legalább nem kell akkora helyet csinálnom. Most fedeztem föl a speedtree logót, már megnéztem volna élőben.
    Remélem tényleg valami forradalmit kapunk kézhez. Jó töltést emberek.
  • STREEX
    #5279
    reggel van.de nem látom:(
  • cenobite
    #5278
    Bocs oz OFF-ért (és elnézést azoktól akik már unják Csákkot):

    "Chuck Norris már vigigvitte az Oblivion-t. Kétszer."
  • cenobite
    #5277
    "És küldjétek az Obliviont ha már megvan!"

    Tud az e-mail fiókod fogadni 4.5 Gigát?
  • Smuge
    #5276
    Ezuton szeretnek megkérni minden hozzád hasonlo hülyegyereket, hogy akkor ne reklámozza ,föleg ha tudja hogy ugy is ez lesz belölle. Ilyen nehéz a megoldás látod? Nem a másikat kell leoltani hanem magadat tartoztatni az ilyen hozzászólásoktol. Ennyi
  • Nickelback87
    #5275
    jOnNyKa sajnos igazad van!:D
    mindegy jó lesz az délután is
    További Szép Napot!
    És küldjétek az Obliviont ha már megvan!:D
  • ShaiHulud
    #5274
    az boven eleg ehez:)
  • Tojesz
    #5273
    hmmm, akkor délután rohanok haza és kapcsolom be a letöltést
  • j0nNyKa
    #5272
    Ezuton szeretnek megkerni minden tuliskolazott egyent, hogy mielott privatot kuld, gondolja at, hogy azt az ftpt, amiert en havidijat fizetek, es dolgozom erte, meg fogom-e csak ugy osztani vele?

    Elore is koszonom.
  • Kandurex
    #5271
    Nincs ilyen link, 1 - 2 privát FTP -re kúszik fel, most is, folyamatosan, délutánra várható publikusabb helyeken.
  • j0nNyKa
    #5270
    igen ez ugy mukodik h http://ittaltalam.a.jatekot.es.megosztom.veletek.hu
  • Lyan Kyj
    #5269
    Ehm...én is kaphatnák egy privit?
  • Tojesz
    #5268
    Igen 7:30ig ha valaki küldene.....priviben is jó!!
  • Mr_no_NaMe
    #5267
    Ezaza élő játék? Kira
    De ha szépen kérem nekem is elküldené valaki a linket ahonnan szedhetném? Kérlek titeket, úgy vártam már :S
  • Nickelback87
    #5266
    Nekem is küldene valaki egy linket???
    LÉÉÉÉGGYYYYSZZZIIII!!!!:)
  • ShaiHulud
    #5265
    check
  • Tojesz
    #5264
    Jajj de jó így felkelni!
    Már érzem jó lesz a napom!:D:D
  • Mr_no_NaMe
    #5263
    Kemény 20 FPS mindenütt :S
  • Lyan Kyj
    #5262
    Á, mily gyönyörűséges reggel virradt ránk, csicseregnek a madárkák és a hajnali ködben........ki a francot érdekel?? OBLIVION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ShaiHulud
    #5261
    par kep
    itt
  • Mr_no_NaMe
    #5260
    Jóreggeeelt
    Persze hogy semmit nem aludtam a rohattéletbe már felis keltem :S
    Ez a gyerek meddig tölti fel ??? Rohatt lassú...
    És ugye nem starforce védelem van rajta? Mert azt Alcoholclone verzióval elég nehéz lenne elindítani...Mind1 csak legyen már fenn valahol
  • j0nNyKa
    #5259
    tenyleg nem kamu, privi ftpkre mar felkuszott... szerintem nap kozepere elerheto lesz torrenteken, ieneken
  • cenobite
    #5258
    Hmmm... én nem torrentról szedek (illetve szedném). Talán hamarosan kipakolják a szokásos hazai "boltokba" is.

    Bár szerintem fizu után tuti leadom a rendelésem egy CE-re, (ha lesz még akkor...) ugyanis nem kétséges, hogy kitűnő munkát alkottak Bethesda-ék - ismét.
  • Ryleh
    #5257
    na szia
  • djcom
    #5256
    Na sziasztok,mennem kell,este leszek!
  • j0nNyKa
    #5255
    onnan szedem enis kilo ezerrel :]

    wawawwawaawawaa
  • Kandurex
    #5254
    Nyugalom, nem kamu, de link sincs még, csak privát FTP -ről tudnuk, amin már kint van.