41716
  • Methylisocloro
    #5333
    Képes vagy ilyenkor aludni???
  • ShaiHulud
    #5332
    nah neztem ezt a gamespotos csavokat kicsit, azonkivul hogy kurvalama, a jatek maga UBERISTENJO, nagyon hangulatos es harc rendszer kurvajo lett morrowindhez kepest. szinte erzodott a hangokon es animacion a nagy ketkezes hammer sulya, nagyon tetszik. obliviont akarok most azonnal!
  • DonnieBrasco
    #5331
    2 megabiten a 4,7 giga az barátok közt is minimum 6 óra... ha 5-re érek haza és full csövön jönne (ami KIZÁRT, mert elsők között fogok leechelni, ergo 1 seederre 1500 leecher jut majd...) , hála az addigra jó ratiomnak, akkor se lehet lent 11 előtt, de gyanítom hogy reggelre se fog leérni, mert 6 óránként újabb leecher-rohamok fogják betámadni a torrentet...(ahogy a szarabb ratiojúak is beléphetnek...)

    DB
  • [Jakuza]
    #5330
    Lejon az hamar. Nalam atlagban olyan 4 ora szokott lenni egy DVD.
    Bar en mar leirtam, hogy a realis gondolkodas szerint csak keson lesz kint ma szvsz a warez.
    Mindegy hajnalig van ido.
  • DonnieBrasco
    #5329
    Jóreggel!

    Sajna még mindig nincs kint, de nam baj mert 6,92-ig kúszott csak fel a ratiom az éjjel, munkaidő végére meglesz a 0.7 és akkor no waiting time :) csakhát mire a majd 5 giga lemászik, mehetek épp aludni majd este :((
    Úgyhogy HOLNAP már Oblivion!
    A büdös Take2-nál még mindig "on hold" a rendelésem!! :(((

    DB
  • Sheltem
    #5328
    Hát hamarosan úgyis itt lesz a "gyógyszer" :>
  • Mr_no_NaMe
    #5327
    Kéne?Ennyire rossz a helyzet? :)
  • Sheltem
    #5326
    Orvos látott már gyerek?
  • ati2002
    #5325
    Ez majdnem mindig így van, mire kijön nforce-on, már elérhető egy-két helyen, csak sokszor a kutyát nem érdekli, de most egy ekkora játéknál minden lépés figyelve van...
  • [Jakuza]
    #5324
    A forum most mar bejon Nforcen.
    Javaslom a The Other > The Useless Void szekcioban az Oblivion topicot.
  • Mr_no_NaMe
    #5323
    Én félóránként benyomom mert már annyira nembírom...szedni akarom már a rohattéletbeee
  • CUCLI
    #5322
    nem jön be semmi
  • Davidus
    #5321
    gamespotos 12 órás közvetítésben de ne nézd mert csupa spoiler:) énis abbahagytam:P
  • Mr_no_NaMe
    #5320
    #5265
  • [Jakuza]
    #5319
    Az mar szetverte a gepet, hgoy szart szedett le es nem jatszik. :P
  • CUCLI
    #5318
    ez melyik videoban van?
  • Looserke
    #5317
    me' aki leszedte az már játszik...
  • CUCLI
    #5316
    szvsz bármikor. én dél-délutánra saccolom kb.
  • gergou
    #5315
    vajon miert terjed ilyen lassan ez a clone?? mar fel kellett volna tunnie egy csomo helyen...
  • Davidus
    #5314
    nagyon megdobja a feelinget a fizika:) csávó 2 kezes kalapáccsal rávert a farkasra az meg rákenődött a falra:) kár hogy csak az utolsó halálos ütésnél jön ez elő.
  • Looserke
    #5313
    vajh mikor lesz publikus t*rr*nt oldalon?
  • grebber
    #5312
    De lol hogy a sok elborult ember szerintem lese szarja hogy fake mert kb fél perc se lenne kideríteni hogy valodi-e de szedik.Hát meg is érdemlik.
  • Mr_no_NaMe
    #5311
    Ez még egy régebbi fék...a piratebayon vallomást is tett a csávó aki csinálta...bár ne így lenne :S
  • Mr_no_NaMe
    #5310
    Kamuevagy...
  • Davidus
    #5309
    kamu-e vagy?
  • Horakme
    #5308
    Még én se szedem. Minek itt elkapkodni? Hamár ennyit vártunk akkor még pár órát kibírunk. (na ez persze nem biztos) Este már a fél világ játszani fog. (köztük remélhetőleg énis)
    Már előre látom a sötételf hajadonomat amint tűzlabdájával játszik :D
  • CUCLI
    #5307
    neméppen. várom ,h az "első magyar torrent" oldalra felrakják (Y)
  • [Jakuza]
    #5306
    Latom mindenki szedi a nukes szart. :P
  • j0nNyKa
    #5305
    faszom rossz geprol irtam.. tehat en nem lattam
  • jazzy
    #5304
    nem lattam meg iet, majd most ennel fogok...

    mas: miert nincs nforcen kipakolva ez a verzio ?!
  • Davidus
    #5303
    tegnap lehalt:)
  • Kandurex
    #5302
    Egy kis off: Tudja valaki, h mi van a theisonews -el? Rég jártam arra, most kíváncsiságból ráklikk és sehol, semmi :(
  • ShaiHulud
    #5301
    o.O

    collectors editionhoz jar egy dvd amin van ez a movie, ne mond hogy meg nem lattal ilyet, pl F.E.A.R. hez is volt.
  • j0nNyKa
    #5300
    igen es ez mi? mutatja, ahogy programozzak a jatekot ?
  • ShaiHulud
    #5299
    hmm elvileg ilyen is van mar : Making.of.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.WS.DVDRiP.XviD-UMD
  • Kandurex
    #5298
    14:20 vagyok.
  • gergou
    #5297
    joreggelt mindenkinek, latom jo hirek vannak, most mar csak par orat kell varni :)
  • Davidus
    #5296
    nézegettem ezt a gamespotos x360 videót... asszem ebböl gépfejlesztés lesz:) bár még reménykedekhogy nálam is így fog kinézni:P
  • Hmuda
    #5295
    Reggelt. Megtennéd, hogy felügyeled még a helyzetet egy ideig?
  • kHares
    #5294
    Itthon is ilyen, én még nem találkoztam adsl-ben különbözővel. 2mbit-re 192kbit jut, ez az általános