41716
  • [Jakuza]
    #5373
    Bar en ennel a verzional ketlem, ha securom 7 van a jatekon, hogy voltak kepesek minden crack nelkul kiirva uzemeltetni a jatekot, vagy Curerom es hasonlo cucc nelkul image formaban uzemeltetni.
    Ez elege ellent mond a hitelessegenek.
  • [Jakuza]
    #5372
    Majd ha nehany ora mulva nem kezdenek anyazni, hogy te teu mit osztottal meg, akkor lehet szedni.
  • [Jakuza]
    #5371
    Nem lehetne Laza, hogy atszerkeszd egy kicsit, mert mindjart kismillioan flamelik ossze majd a topicot,
    Hogy hol, merre, mikor lesz fent, mennyi ido meg es hasonlokkal es szvsz nem fognak Hmudaek neki orulni.
  • DonnieBrasco
    #5370
    "Details for The Elder Scroll IV - Oblivion (Morrowind) Nero (NRG)
    Created by Ratio: 0.51skitzdout 2 hours ago
    Games : Windows : Full Game : English

    i installed this mounting the image as well as burned it off onto a dvd. both ways install fine. no need for a crack, just keep image mounted or dvd in and you are all set. awsome game by the way. Enjoy 8)
    please stick with this seed. i dont have the best upload speed but should be good for lots of people eventually. my isp caps my at around 45kb/s up

    Peers: 1 seeders, 194 leechers, 195 total"

    DB
  • Laza
    #5369
    Ez a verzio fent van 'nalunk', de meg nem toltottek fel rendesen ... kb 5-6 daraja kerult fel eddig.
  • PiszkosFred
    #5368
    4 ora? Az igen ;] Nekem lesz 4 nap, ugyhogy erosen gondolkozom azon, hogy megvarom vele a hetfoi postast...
  • Davidus
    #5367
    Persze tegyük hozzá hogy X360-on minden maxon van:) csak a nagyon miller pécéseknél fog jobban futni mint X360-on ilyen beállítésok melett.
  • Davidus
    #5366
    na az úgy látszik hogy aki perfekt oblivion élményt akar annak valami brutál PC-n kell nyomni a gémet:) X360-on a vadonban kicsit köhög a cucc. Zárt helyeken meg a városban szemre megvan a stabil 30.
  • Esrohnoil
    #5365
    Ez igaz, majd egy hónap múlva értékeljétek, ne most! :)
  • cenobite
    #5364
    Hehe... :)
  • Jagi
    #5363
    Nagyigazság.
  • Jagi
    #5362
    :DDD Ez modjuk igaz, de látáatlanban én is megadnám neki a 9-et.
    Már csak ha olyan mint a morro ilyen kasztnival, akkor is min. 9 (sztem)
  • cenobite
    #5361
    Mondjuk én egy játéknál mindig az olvasói review-kat nézem meg mielőtt megveszem, és azt is több forrásból. (gamefaqs, gamespot, stb...) Persze azért a press pontokra is rápillantok és így a kettőből már le tudom vonni, hogy megéri -e a cucc.
  • Jagi
    #5360
    Miért mit mondtam?
    Ha észrevetted volna a :)-t... dehát ha nem veszed a poént, akkor sajna nem tudok mit csinálni.
  • cenobite
    #5359
    Nem pontozhatja ennyire valaki ?

    Nem!

    [elfogult] :)
  • [Jakuza]
    #5358
    Ha egyaltalan meg van nekik mar. :PPPP Vagy csak nyomogatjak folyamatosan a 10eseket.
  • [Jakuza]
    #5357
    Olvasoi sokkal elfogultabb mindig mint a kritikusi, hiszen altalaban a rajongok irnak benne.
    A feszultseget meg szvsz csak te szitod ilyen mas ellen iranyulo megjegyzesekkel. :P
  • Davidus
    #5356
    az olvasói is egy nagy kamu:P fél napja van meg nekik a játék de már pontozza a sok láma
  • Jagi
    #5355
    Az olvasói meg )9,6?
    Azért általában néhány tized max 1-2 pont körül van a különbség a kettő között...
    De különben is: Ne szítsad itt a feszültséget! :)
  • [Jakuza]
    #5354
    Miert ?
    Nem pontozhatja ennyire valaki ?
    Izlesek es pofonok.
    Van akinek nem izlik a csoki fagyi es lehet hogy a kelkaposzta a kedvence,ennek ellenere sokan vannak ugy ezzel, hogy pont forditva.
  • Jagi
    #5353
    Ez már a cskazértis leszarozom kategória...
  • cenobite
    #5352
    Melyik elvetemült lap pontozza ennyire??? 6 pont???



  • [Jakuza]
    #5351
    Addig mig megerkezik marad a warez.
    Aztan az is elobb vagy utobb kier hozzad.
    Nem hinnem, hogy valaki is megbotrankozna azon, hogy megvetted a jatekot, de mivel meg nem jott meg megnezed warezben.
    Tul reagaljatok a dolgot, mint a gyerekek.
    Hol van, miert nincs mar itt, minnel hamarabb akarom, holnap mar nem er ra stb.
    Take it easy!!!
  • Jagi
    #5350
    :(
  • Looserke
    #5349
    nekem csak egy t*rr*nt link kellene, hát olyan sokat kééérek???
  • DonnieBrasco
    #5348
    /OFF - Ez a net sem "wireless", hanem kábeltévés. Írtam, hogy 2-3an lógunk rajta egyszerre mindig, ebből is látszik, hogy mi tettünk rá egy WL routert (majd mindenkinek laptopja van, csak az én gépem desktop, ezért 1szerűbb volt így).

    /ON - se email a Take2-tól, se semmi update és még mindig On Hold a rendelésem :(((

    DB

  • [Jakuza]
    #5347
    Es milyen lesz ez a 8Mbites net ? Szinten wireless ?
  • ShaiHulud
    #5346
    first impression cikk
  • Sheltem
    #5345
    Ha normális kliensed van az úgy van belőve, hogy ha nem engeded az upload speedet /szálak számán 0-n azaz korlátlanul hagyni akkor korlátozza a letöltési sebességed(hozzáteszem teljesen jogosan hiszen a torrent lényege az hogy minél többen minél jobban osszák meg a cuccot).
    Próbálj mindent korlátlanra vagy 0 ra rakni lehet az lesz a gond.
  • DonnieBrasco
    #5344
    Utsó off:

    Nálam akármit töltök soha semmivel nem megy 240 fölé, de nekem ez is bőven elég (200 is). Azért a 8+ megabit más lesz :)
    Mondjuk wireless van és egyszerre 2-3 ember mindig lóg a neten, gondolom ez se gyorsítja....

    DB
  • DonnieBrasco
    #5343
    Vidéken lakom ez van.
    Már lehet kapni 8 megabitet nálunk 38 EUR-ért, ősszel jár le a mostani szerződésem, addigra az még olcsóbb lesz. Sőt, valszeg lesz 10 mbit fölötti is

    :P

    DB
  • Bravoman
    #5342
    OFF: Nekem is 2Mbit-es kapcsolatom van és a max. letöltési sebesség 270-275 KB/sec körül van (ftp-ről).
    Torrentről viszont ennek csak a töredékével tudok tölteni, valami nagy guru igazán segíthetne, hogy hogyan lehet max sávszél közelében tölteni, mert én hiába állítgatok akármit, nem sikerül!
  • gergou
    #5341
    akkor deviance, nekem edesmindegy,h ki tori fel, csak csinaljak gyorsan :)
  • [Jakuza]
    #5340
    Na akkor 220-nal meg 1,8Mbited sincs.
  • Sheltem
    #5339
    #5291
  • Sheltem
    #5338
    "nagyon gyenge protectionja van a gamenek, szal valoszinulegesen hamarosan egy reloded valtozat is napvilagra kerul"

    A 2nek mi köze egymáshoz? A reloaded pont, hogy nem a gyenge védelmű játékokat szokta törni.
  • gergou
    #5337
    Ugy olvastam nforce forumon, hogy nagyon gyenge protectionja van a gamenek, szal valoszinulegesen hamarosan egy reloded valtozat is napvilagra kerul, onnet meg mar szinte no time, h hazai fizetos ftpkre is felkeruljon.
  • Lazarus
    #5336
    Aki tud letöltési linket az megdobna priviben egy címmel plz? thx!
  • DonnieBrasco
    #5335
    280Kb/s az már messze nem 2 mbit.
    2 Mbit nálam 220-240 KB/s között mözög, inkább az alsó határ a jellemző.
    Soha nem ment még 240 fölé, az átlag pedig (több giga esetén) 220 fölé. Hát így számoltam ki!
    Még egyszer mondom, okoskodást berekesztendő: TORRENT, nem ftp. Nálam (és nem más "2 megabitjén"!) ennyi a "full cső".

    DB
  • [Jakuza]
    #5334
    Hat nekem is elmeletben 2Mbitem van. Igaz 280 Kb/s-el tudok letolteni ami, 24k-val azert tobb mint az atlag 2Mbites kapcsolat, de ennyi rahagyast szoktak a magyar szolgaltatoknal neha a kapcsolatra tenni.
    Na marmost ha 280 Kb/s, akkor 1 ora alatt, tobb mint 1GB jon le (1,008,000Kb) ami azt jelenti, hogy az atlagban 4,3Gbs DVD kiadvanyokat ~4,3 ora alatt szedem le.
    De ha 256al szamolunk ami megfelel egy 2Mbites kapcsolat maximalis letoltesi savjanak, akkor is orankent 921,600Kb-t kell tudnod letolteni, ezert erthetetlen, hogy jon ki nalad a 6 ora ha full csovon jonne.
    Szoval nem ertem ezt hogy szamoltad ki.