41716
  • AnonymouS
    #5212
    ez a "nem hozzás szóltam" szólás kikészít, emberek, ez egy fórum... :S
  • GrimReaper78
    #5211
    Nem kell a hülye duma, főleg, hogy nem is hozzád szóltam.



  • GrimReaper78
    #5210
    Monitort nem leverni a nagy hadonászás közepette :D
  • Hunnenkoenig
    #5209
    Jujj...te nem reg vagy meg a földön, mi? A neten meg plane...

    usenet fizetös... khm... figyi, ha ennyire nem ertesz hozza, akkor miert akarsz warezolni?

    Menj a bótba oszt vedd meg, vagy jatszal a fütyiddel helyette, ha nincs pízed...

    bocs, csak az ilyenek tudnak kiakasztani...
  • GrimReaper78
    #5208
    Ja, én is leállítom a pr0n letöltéseket LOL, meg csinálok helyet a vinyón. Szerencsére mégsem DVD9 a rls.

    Most már csak az hiányzik a boldogságomhoz, hogy holnap megérkezzen az adóvisszatérítésem (semmi esélyt nem látok rá, persze :P), gyorsan uccu! Pest, vas beújtás, és több hónapnyi áldott elszigeteltség :DDDD
  • ShaiHulud
    #5207
    tehat eljott a nap amikro kedvenc torrent vagy ftp oldalunkon spamoljuk az F5 gombot:) vegre:) csinaltam is neki gyorsan helyet:)
  • GrimReaper78
    #5206
    Jó éjt, remélem, lassan nekem is leragad a szemem. Persze pont most nincs itthon sör, altató gyanánt... :\
  • Mr_no_NaMe
    #5205
    Szia, jóccakát én most ittfogok poshadni amíg fel nem borulok, erőszakkal úgyem tudok most aludni :D
  • Hmuda
    #5204
    No akkor torrentektől és Oblivionbeli álmoktól terhes további jó éjszakát mindenkinek.

    Szerk: ne feledjétek! "Ki korán kel, Obliviont lel!"
  • Mr_no_NaMe
    #5203
    Én nekem nem így van mert az ágyam melett van a gép 2 méterre szal legutóbb is mikor töltöttem nem aludtam vmi sokat...de ha már fentlenne valahol akkor az Oblivionnal persze kivételt teszek :)
    Csak....tölsék.....már....feeeeel4!!!
  • GrimReaper78
    #5202
    Jaja, olvastam én is. A lényeg, hogy holnap... izé, ma :D dél/délután környékén simán elképzelhető, hogy szedhető lesz, akár ez, akár a sc3n3 téma; jó esetben a meg nem nevezhető w4r3z-oldalakról is ;-)

    @Hmuda: természetesen megértem, én nem is fogok ilyeneket ide irkálni.
  • gergou
    #5201
    najah, en azt szeretnem, ha nemsoka el tudnam kezdeni tlteni, aztan reggelre mar installalhatnam :)
  • Mr_no_NaMe
    #5200
    Én nem tudom te hogy fogsz aludni ezzel a tudattal HOGY HOLNAP MÁR JÁTSZHATSZ IS VELE :DDD
    VÉÉÉÉÉÁÁÁÁÁÁ el sem hiszem váá:D
    Bár kicsit szomorú vagyok mert ma tuti nem fogok aludni sokat, pedig akarok hogy holnnap formában lehessek :)
    Húú apám most elszabadul a pokol, csak kapjam már a kezeim közé vagyis izé a winyóm közé :D
  • gergou
    #5199
    valami olyasmit olvastam, amig be nem zartak nforceon az oblivion topicot, h a gyerek olyan lassan tolti fel a clonejat, h reggelig sem vegez, de ez a resze lehet kamu.
  • Hmuda
    #5198
    PÜ-ben mindenki úgy kereskedik a címekkel ahogy jólesik, de...ööö...munkaköri kötelességem legalább a warezoldalak címét kigyomlálni. :-)
  • Mr_no_NaMe
    #5197
    Hú nekemis plspls
  • DonnieBrasco
    #5196
    Nemnem. a Moderátor lockolta az nforce-os fórumot, de csak átmenetileg, figyelmeztetésként. Nemsokára megnyitja. A cucc valódi, de "magán"-akció és nagyon lassan tölti fel a srác. Jó eséllyel egy "csapat" előbb meg tudja majd osztani, reggelre 1000% hogy fent lesz torrentben. Ezzel kívánok mindenkinek jó éjt.!

    DB
  • GrimReaper78
    #5195
    Izé... nekem PÜ-ben jöhetnének az oldalak, későn kelő vagyok, addigra biztos törölve lesznek innen a címek ^^
  • Mr_no_NaMe
    #5194
    Te álszent nem is örülsz neki vagy mi :-)
  • gergou
    #5193
    na mire a 86*50 mega leer.... :) csak jojjon mar :)
  • Hmuda
    #5192
    No akkor reggelre pont elérhető közelségbe is fog érni.

    Arra kérnék mindenkit hogy az oldalakat ne emlegessék itt. Azokat reggel törlöm ha valaki mégis warezhuszárnak képzeli magát. Az elindítási procedúra is addig lesz megtűrve, amíg a FAQ el nem készül (remélhetőleg minél gyorsabban).
  • GrimReaper78
    #5191
    Amúgy *máris* indulnak a ROFL kommentek abban a fórumban; lesz mit olvasgatni, amíg ki nem kiderül, honnan is szedjük a cuccot. :D
  • Mr_no_NaMe
    #5190
    VÁÁÁÁÁÁ AKKOR EZ IGAZ???
    AKKOR NEM KAMU??
    VÁVÁVÁÁHÁÁVÁHÁVÁHÁVÁHÁVÁHÁÁVÁHÁÁVÁHÁHÁVÁÁHÁVÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHHÁ
  • GrimReaper78
    #5189
    Jah, én is észrevettem. Honnan tölthető? :D

    Valami usenet-ről szól a fáma, de az fizetős, nem?
  • gergou
    #5188
    Ez telleg real, de valami cd key missing... van egyaltalan cd key hozza?
  • Mr_no_NaMe
    #5187
    Bejött de nem látom az oldalon :S
  • gergou
    #5186
    VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
  • Mr_no_NaMe
    #5185
    Én nem látok semmit nálad hogy mehet?
  • Mr_no_NaMe
    #5184
    Én nem látok semmit de BAZMEEEG JEE

    (ha hazucc kitekerem a kukid:D)

    VÁÁÁÁÁ MOST MIELSZZZZ
  • DonnieBrasco
    #5183
    KIJÖÖÖÖÖÖTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!! ÉBBREEEEEEEESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!

    No FAKE!!!

    DB
  • DonnieBrasco
    #5182
    Ratio: 0.680... lassan araszolunk felfelé, reggelre meglehet a 0.700 :)
    Megyek aludni... remélem összejön :) (az alvás és a ratio is)

    DB
  • AnonymouS
    #5181
    Fejberúgnád? :D
  • Mr_no_NaMe
    #5180
    Lol és én mit mondjak a 0.400-as arányommal?
    Mind1 csak jöjjön mááár.
  • DonnieBrasco
    #5179
    1.2-es arány, vaze....
    Szerencsétek hogy otthon nem ilyen hülye broadband van, hogy 2mbit fel 200kbit le :((

    DB
  • Tojesz
    #5178
    Én is alszok, bye
    Addig töltök fel torrentre, mert az Oblivion elég csúnyán belerondít majd az 1.2es arányomba:P
  • GrimReaper78
    #5177
    ROFL LMAO :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • PiszkosFred
    #5176
    Összegzésként az elmúlt 2 hét warez történéseire ;]

  • GrimReaper78
    #5175
    Én az Oblivionban csak azt unom, hogy nincs még a gépemen :D

    a #5165-ös hsz.-t csak én nem értem, vagy ez a srác tényleg töri a magyart?
  • hen-tes
    #5174
    áá, najó én alszok, remélem holnapra lesz valami :)
  • grebber
    #5173
    Letette arra a csúny szönyegre!