41716
  • bepe79
    #6926
    water reflection? Ammeg' miatököm? És hol és hogyan tudom bekapcsolni?
  • Sheltem
    #6925
    De van valami texture quality is nem ?
    16xAF sokat segít a távolban lévő textúrák részletességén.
    Maxos képeket kérünk :) (nem mintha a grafika lenne csak a lényeg de lássunk szép képeket).
    Amúgy nekem a #6914 tetszik csak a víz lófasz.
  • [Jakuza]
    #6924
    Nem tudom, az elso benyomasimtol nem voltam elajulva.
    Igaz csak HDR-t tettem ra medium beallitasok mellett.
    Meg vegig kell neznem mennyit bir meg a 6600GT.
    Bar nalam folyamatos volt a jatek, de olyan erzesem volt, mintha kozel lenne a hatar amit bir meg a kartya, viszont igy inkabb az ARX FATALISRA hasonlitott es semmi extrat nem lattam benne.
    Na de majd kiserletezgetek, hogy lehet a legszebbet kihozni a jatekbol.
  • BlitzFiles
    #6923
    Egy kis jótanács,ha annyira nem fitti az fps, ki lehet próbálni más drivereket is,nekem eddig bejött, igaz csak ati9600XT, de kb 50%-os fps turbo elérhető velük!/pl bf2 35-40 --> 50-55fps/

    Pl: Omegadrivers.nyet, ngohq dot kom,ati tray toolz, jamegaz atitool.Nekem az ngo-s modified driver a nyerő, de ember ill. game válogatja.Szal ez az arzenál remélem elegendővé teszi a 9600xt-met a gamehez
  • magus
    #6922
    nekem is az tunt fel
  • magus
    #6921
    hmm, hmm, biztato, nagyon biztato. az igy a 7-es szeria kozepretege? majus vegen aktualis, ha addig kijon es ilyen aron, akkor happy lennek, az egyetlen kis gond, hogy alaplapom csak agp-t tud, es a 7es szeria mar ki sem jott agp-re. ( az a vicc, h dragabb az agps kartya mint a pci-es, pedig gyengebb)
  • Árnyvadász
    #6920
    Türhetően néz ki. Bár a távoli talajtextúrák rettentő rondák. Mozgásban amúgy milyen?
  • ShaiHulud
    #6919
    kurva water reflectiont kapcsold mar be bazd mert az ha offon van leronditja kemenyen:) nalam szebb amd2500+ radeon9700pro val:)
  • Fejes021
    #6918
    de a részletesség még mindog low. Nem?
    Nem nagyon látok füvet sehol, pedig az előzetes képeken mindenhol bokáig érő fű volt.
  • DonnieBrasco
    #6917
    Na, alakulgat :)
    Mondom este nyomok egyet 6xAA-val és 16x Anisoval, egy fákkal sűrűbben benőtt területről. Asszem FPS-sel nem lesz gondom, ha egy 6600-on 13 így...

    DB
  • j0nNyKa
    #6916
    ah es igen, a befuto en vagyok

    C:\Documents and Settings\'akarmi'\Dokumentumok\My Games\Oblivion\Oblivion.ini

    bAllowScreenShot=0 -t allitsuk 1-re, es f12-vel csinalja szepen bmpbe a screenshotokat
  • Amiga
    #6915
    Ez így egyszerűen rondább, mint a Gothic 2...
  • bepe79
    #6914
    Az előző "buta" kép 1024x768 noAA + noAF + noBloom + noHDR mellett készült.

    De csináltam egyet 1280x1024-ben 4xAA (antialiasing) + Bloom mellett (mivel HDR+AA-t nem tud a 6600-am):

  • j0nNyKa
    #6913
    nem jott meg ra senki h fraps nelkul hogy a halalba lehet screenshotot csinalni ? legalabb a vagolapra kicsalni 1 kepet, vagy akarmi ?!
  • Sheltem
    #6912
    Bloom, Hdr bekapcsolva gondoltam.
  • Sheltem
    #6911
    Valaki csináljon külső térről képet minden maxon, 2-3 dbot.
    Nem baj ha 1fps de látjuk hogy néz ki.
    Megtenné valami jó arc?
  • DonnieBrasco
    #6910
    Szerintem nagyon csúnya :( Morro szebb volt nekem modolás után.
    De egy screenshot még nem árul el semmit. A belső terek meg csodaszépek még így is!

    DB
  • deep
    #6909
    Ez a medium? Milyen lehet a low?
  • [Jakuza]
    #6908
    Az a gaz, hogy az nem low detail.Mar leirta bepe milyen beallitasokkal nyomja.
    Medium HDR es AA kikapcsolva.
    Es igy ugy nez ki minden mint az osszefolyt takony. :P
  • [Jakuza]
    #6907
    Most jonnek a 7600GT kartyak, 40-50k brutto koruli ertekben es azok allitolag jobbak lesznek a 6800GT-nel.
  • JuanG
    #6906
    így néz ki low detailben gondolom...ez van, ehhez a játékhoz durva vas kell :)
  • Árnyvadász
    #6905
    Majdnem jól tippeltem. 7000 hsz-t vártam és 6900 hsz lett :)
  • kerek1224
    #6904
    OK köszi srácok megnyugodtam.......de honnan tudod hogy pedofil vagyok?
  • deep
    #6903
    PNY márkájú, itthon ritka madár, amcsiban menő:)
    Használtan vettem. Odaadtam érte a 9800pro-t meg 45 rongyot. Asszem:D
  • Newfronter
    #6902
    OFF: Nyugi már, le van fizetve mindenki. Nem kapja el őket senki...

    Ha van egy Radeon 9800PRO-val készített shot, akkor lökhetitek. Nem a németre gondoltam.
  • magus
    #6901
    nemtom, nekem most nincs 3d kartyam, felmondta a szolgalatot az fx5200, ugyhogy abban remenykedem lemegy majd egy 2-3 honapon belul az ara a 6800gt-nek, legalabbis az agp-snek.
  • [Jakuza]
    #6900
    Userekkel nem nagyon foglalkoznak, tul reagalod a dolgokat.
  • Sheltem
    #6899
    Álltalában a szolgáltatót veszik elő(őket elég durván).
    SMSwebnél rengeteg user van, nem olyan dolgos hangyák azok, hogy mindet egyesével elővegyék.
    Ez Magyarország itt a BSA sincs túlfizetve.
    Bár én nem használok smswebet...
  • magus
    #6898
    elobb kapnak el pedofiliaert mint egy nyamvadt jatek letolteseert
  • kerek1224
    #6897
    ez milyen beállítások mellet készült?
  • ZsZso
    #6896
    Nem elfeledni, hogy a 6600 a 6600GTnél mérföldekkel "butább"!
  • DonnieBrasco
    #6895
    Kizárt hogy 1 éven belül lemennek annyira.
    Az X850XT-m egy éve tartja az árát!

    DB
  • kerek1224
    #6894
    OFF: szerintetek mi az esély a lebukásra sms webes letöltésnél. (logolják az sms-t? logolják a letöltést? a hatóság - ha rájuk talál - visszanézi/keresi a usereket?)
    vagy túlparázom?
  • Sheltem
    #6893
    9800pro val ne is álmodjak, hogy "bloom" effekttel fogok játszani?
    Tudom sokaknak nem tetszik de én oda vagyok a bloom által nyújtott látványért.
  • [Jakuza]
    #6892
    Most en latom csak ugy, vagy valoban egyaltalan nem meggyozo ez a kep ?
  • magus
    #6891
    offtopc

    ha lehet ne privatba, enis 6800gt-vel szemezgetek.

    majd vmi 6800gt-s irjon majd h hogy megy, igy ranezve erre a 6600-val keszult kepre, bocs, de ez ocsmany.
  • Bucser
    #6890
    ÉN pont ezért várok az új kareszokra... Alaplap ugyis kell új a PC expressz miatt abba pedig gyorsabb/több RAM-ot teszek meg etc s a végén meg majd valaki felmos a számla végösszege miatt (elvégre 3 éve gyűjtegetem a pénzt rája csak eddig nem kellett váltani... Lehet emiatt megéri:D)
  • JuanG
    #6889
    uhh nálam még így se fog menni :(((
  • Sheltem
    #6888
    **OFFTOPIC***

    Hogyé vetted és milyen márkájút?
    Állítólag az i**3d nevű kártyákat nem érdemes venni mert azok a legalapabbak.
    Privátba is jöhet a válasz ha nem akarod ide.
  • Bucser
    #6887
    Nekem reggelre leért (5-kor keltem) de suliban vagyok este 6-ig.... ÉS holnapra még ZH-ra is tanulnom kéne... bakker... Miért szorgalmi időszak idején jött ki?? ezt miért nem lehetett a karácsonyi szezonban kidobni?:D