Garfield képregény

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dzsini
#24671
Ott a pont. <#eljen>

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

robotnyk
#24670
Deck the halls with boughs of holly
Fa-la-la-la-la, la-la-la-la
'Tis the season to be jolly
Fa-la-la-la-la, la-la-la-la Don we now our gay apparel Fa-la-la, la-la-la, la-la-la.
Troll the ancient Yule-tide carol
Fa-la-la-la-la, la-la-la-la.
Dzsini
#24669
Pontosan van írva, a szórend egy picit nem-szokványos 😊

to don: viselni, magára ölteni ruhadarabot.

don we now: viseljük most

Viseljük most fura ruháinkat. (a nerd-re szerintem továbbra sincs jó magyar egyszavas kifejezés)

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24668


- Hogy nézek ki Garfield?
- Ez a karácsonyi pulcsim és az agancssapkám!
- Nem ismeri a furcsa megjelenésünket?

Na ez nagyon érdekes, a harmadik képsor szerintem tele van félregépeléssel. Csak az a kérdés, hogy szándékosan, vagy véletlenül. Ha pedig pontosan van írva minden, akkor nem tudom értelmezni ezt az összetételt. ^^'

https://supermario4ever.wordpress.com

#24667
<#nevetes1>
chhaya
#24666
Külön lyuk a nyelvének. 😄

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Super Mario
#24665


- Boldog karácsonyt, Garfield!
- Ez A legbutább dolog, amit valaha láttam.
- Ezt leszámítva.

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24664
de tovább pörgeti a poént, hogy Garfieldnak már egy raktárnyi szén kell, a zokni már nem elég... 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24663
Ja hát igen. Azt meg tudom, hogy a rossz gyerekek szént kapnak Amerikában karácsonyra.

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24662
stocking = zokni (jelen esetben karácsonyi amit a kandallóra aggatnak, ajándék belepakolás célból)
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.12.13. 08:46:12

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24661
Először azt hittem, hogy az átlósan csomagolás csak egy vicc volt, de a videón láttam, hogy tényleg sokkal helytakarékosabb így.
Bár nekem mindegy, mert sajnos eléggé rossz kézügyességem, nekem mindig is nyűg a csomagolás, legyen akár ajándék, vagy ha eladok valamit, és postázni kell, és az nagyobb méretű.

Na de itt a mai Garfield képsor.



- Jó estét. Én vagyok a ma esti karácsonyi álmod.
- Egy darab szén?
- Van néhány kérdésem.
- Csak tessék.
- Mekkora a raktár métere?
- Ez nem jó.

https://supermario4ever.wordpress.com

CattiBrie
#24660

😊

[/spam]&#8482;

Dzsini
#24659
hát igen, ha átlósan csomagolná simán elférne 😊

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24658


- Ó, kérlek, Ó, kérlek, Ó kérlek, Ó kérlek...
- ÁÁÁÁÁÁ!
- Mint mindig.

https://supermario4ever.wordpress.com

#24657
<#nevetes1><#nevetes2>
LasDen
#24656

- A karácsonyi online vásárlás olyan könnyű! Csak be kell írnom a kártyám számát!

- Ne fáradj, már úgy is tudom

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#24655
<#gun><#violent>
Super Mario
#24654
Most nem rémálmok, hanem szellemek jönnek. 😄



- Garfield....GARRR-FIELD...GARRRR-FIEEEEEELD...
- GARRRRRRR-FIEEEEELLLLD...
- Ki vagy te?
- Én vagyok a karácsonyi múlt szelleme!
- És te, ki vagy?
- Én vagyok a karácsonyi jelen szelleme!
- Ééés akkor te lennél...
- A jövő karácsonyának szelleme!
- És te?
- Én vagyok a karácsonyfa kialudt égője.
- ÁÁÁ!

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24653


- ...és itt van egy bejátszás karácsonyi énekeséről, akit épp elkaptak.
- HESSS! HESSS! BŰSZLESZ! HEEEEESSS!
- Nem anyukád kötötte azt a pulóvert?

https://supermario4ever.wordpress.com

RelakS
#24652
NEEEEEEE XD

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Super Mario
#24651


- Garfield, hallod ezt a szörnyű zajt?
- Igen.
- Úgy hangzik, mint egy sebesült bivaly.
- Ne aggódj.
- Vagy egy hiéna sérvvel?
- Csak Jon énekel.

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24650

Kedves Mikulás

Csatoltam a konyha méreteit a gáz csap specifikációival

- Még mindig próbálkozol?
- Egy nap meghozza azt a pizza sütőt
Utoljára szerkesztette: LasDen, 2017.12.07. 08:11:50

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24649


*Kedves Mikulás! Hogy vagy? Hogy van Télanyó? Hogy vannak a rénszarvasok és a manók?*
*Milyen az időjárás feléd? Nekünk enyhe telünk volt*
- Szeretem egy kis laza beszélgetéssel kezdeni, mielőtt rátérek a kérésekre.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24648


- Nos, azok a karácsonyi sütik nem tartottak sokáig.
- BÖFFF
- Végülis, jól voltak.
- Tudod, előbb meg kellene sütni őket.
- Most csak a részletekkel untatsz.

Hejj, Garfield nem bír a hasával... ^^'
Utoljára szerkesztette: Super Mario, 2017.12.05. 06:09:27

https://supermario4ever.wordpress.com

#24647
<#nevetes1>
LasDen
#24646

- Sütni kéne néhány karácsonyi sütit

- Úgy értem sütni fogok néhány karácsonyi sütit

- Okos fiú

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24645

Az óriási felfújható Rudolfunk ismét túl lett fújva.

https://supermario4ever.wordpress.com

#24644
A középső kocka fordítása viszont kifejezetten tetszetős (y)
LasDen
#24643
oh tényleg 😄 pedig én láttam hogy ott van 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Dzsini
#24642
"Hogy hülyére pofozzalak" - nincs vessző a silly előtt, az nem megszólítás.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

LasDen
#24641

- Nézzük... Sípoló csontot vagy csengettyűs labdát vegyek Ubulnak?

- Egye fene, karácsony van... megkapja mindkettőt!

- És te mit szeretnél?
- Felpofozni téged, butuska
Utoljára szerkesztette: LasDen, 2017.12.02. 10:48:49

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PrasCo
#24640
Bevallom, rá kellett keresnem a "coat rack"-ra, hogy elröhögjem magam. 😄
RelakS
#24639
A "Hozzá szigszalagozta" szerintem inkább hat olyan szánalmasnak, mint az angol eredeti 😊

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Super Mario
#24638


- wow, Jon... Hogyan állítottad fel ennyire egyenesre a karácsonyfát?
- Ó, igazából nem volt nehéz, Liz... Nekem legalábbis nem.
- Csak néhány alapszerkezeti mérnöki munka volt.
- Berögzítette egy fogasba.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24637


- Nos, megint megcsináltam! Leestem a tetőről, megpróbáltam felrakni a dekorációkat! Pont a fejemre estem.
- Tulajdonképpen jól vagyok.
- Felveszed a telefont, vagy vegyem fel én?
- Vedd fel te.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24636


- És most, ismét "Durwood az elhízott manó".
- Húú.
- Tényleg nem kéne azt a zöld harisnyanadrágot viselnie.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24635


- Egy csodálatos régi karácsonyi film, és egy bögre forró csokoládé.
- Mi másra is lenne szükség?
- Mézeskalács légy?

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24634

- Van egy régi Arbuckle családi mondás, ami így hangzik...

- "Mikor az agancsok a medvékre kerülnek, a karácsony közeledtének örülnek"

- Közeleg a karácsony

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#24633
<#nevetes1>
LasDen
#24632

- Letöltöttem egy új appot, Garfield. Az a neve, hogy "Virtuális ünnepi vásárlás"

- Szimulálja a karácsonyi vásárlást az áruházban!

- Két órája keresek parkoló helyet
- Pont, mintha ott lennénk

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#24631

TILOS A TÁBLA OLVASÁS

- ÁH-HÁ!

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24630

- Amikor diétázok, néha kihagyok egy étkezést.
- Vegyél levegőt!

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24629


- Megszámolom az áldásaimat.
- Egy

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24628

- "...és a macska boldogan élt, míg meg nem halt"

- BÖFF!

- BÁR NEM ÉRDEMELTE MEG!
- Hallottam

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24627

- A jóbarátok fontosak.
*rúg
- Kiket másokat tudnál megrúgni?

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24626


- Csináljuk valamit.
- Oké
- Van egy ötletem.
- Van javaslatod?
- NE csináljunk valamit.

https://supermario4ever.wordpress.com

wollnerd
#24625
😄DD
Sztem az utolsó, a "Nevermind" az a "Tökmindegy." vagy akár a "Nem fontos." De teljesen szabad fordításként ez is teljesen jó. 😊
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2017.11.19. 23:57:24

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Super Mario
#24624


*márt*
*csám csám csám csám*
- Hé, nem mártunk kétszer!
- Nem tudod, hogy mennyire egészségtelen, te undorító disznó?
*márt*
- Jon, arra gondoltam, hogy mehetnénk vacsorázni a...
- Ne is foglalkozz vele.

https://supermario4ever.wordpress.com

#24623
<#nevetes2>
LasDen
#24622

- Rengeteg nagyszerű ötletem van, Garfield
- Na mondjad

- Ezt figyeld...

- Tűz, ami meleg, de nem túl meleg
- Mikor azt akarod, hogy valami ne följön meg?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár