Garfield képregény
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Tessék, Garfield
- Frissen, melegen a szárítóból
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
*pötyög*
*küld*
♪ csing ♪ ❤
*küld*
♪ csing ♪ ❤
*küld*
♪ csing ♪ ❤
you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly
- Eljött az ideje annak, hogy...
- ...eltűnődjek rajta, miért hordok karórát?
- Látom az órám szerint...
- Itt az idő, hogy...
- Vajon miért hordok karórát?
https://supermario4ever.wordpress.com
A shot esetében meg az oltásban gondolkodtam, hanem, hogy minden lehetőség nálad van. Próbáltam utánanézni, de értelmes magyarázatot nem találtam rá.
- Fiúk, mit ettetek ma ebédre?
- Pizzát.
- óó! És van maradék?
- Maradék pizza?...
- EBBEN a lakásban?!
- Igen, van még egy kevés az egyszarvú mellett.
https://supermario4ever.wordpress.com
exercise - ebben az esetben testmozgás / edzés - Azt mondják a házimunka jó testmozgás.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- "Kedves kérdezzen egy kutyát! Haragszom a postásomra. Mit tegyek?
- Vau Vau Vau
- Harapd meg. De először...
- Vau Vau Vau
- Légy biztos abban, hogy minden támadási lehetőség nálad van.
- Azt mondják, a házimunka nagyszerű gyakorlat.
- Jon! Milyen kiváló ötlet!
- Kitakarítom a hűtőt.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Ezt hívom a "Hóember fejlődésének"
Volt valaha egy kockás Garfield képsor?
Utoljára szerkesztette: Super Mario, 2018.02.06. 06:39:40
https://supermario4ever.wordpress.com
- 24 óra egy napban.
- Vagy, ahogy én szeretek gondolni rá...
- 5 étkezés, 4 pihenés, 11 nassolás és pár TV műsor.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Bocsánat, elkéstem.
- Nem késtél el.
- Nem én?
- Nem, épp, időben vagy.
- Biztos vagy benne?
- Teljesen.
- Nos, akkor.
- Pedig igazán jó kifogásom volt.
- Rajta.
- Ott volt ez a tűzokádó sintér...
- Menj a "nagyon jó" részre.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Nincs semmi gondom a világon!
- A karom beragadt!
- Ez egy.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Gyakran gondolsz rám, Garfield?
- Ó, igen!
- Feltéve, ha számít az is, hogy gondolok rád, hogy gondolsz-e rám.
https://supermario4ever.wordpress.com
- "Kedves kérdezd a kutyát, mit tehetek, hogy a kutyámnak jobb legyen a lehelete?"
- Vaú, vaú, vaú, vaú, vaú, vaú
- Vegyél mentolos papucsot
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
- Egy fa most esett a kocsimra!
- Mit tegyek?!
- Jon! Jon! Majd én megmondom mit tegyél...
- SÉTÁLJ el a boltba, és vegyél nekem kaját.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Megállíthatatlan vagyok!
- Milyen őrült dolgot teszek legközelebb?!
- Z
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Legalábbis én ezt írtam volna. Ha minden igaz, ott azt mondják "Go, fetch!", itthon eg, hogy "Hozd vissza!"
Utoljára szerkesztette: RelakS, 2018.01.28. 10:53:16
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
https://supermario4ever.wordpress.com
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Nem, nem akarom eldobni a botot, hogy te értemenj (ezt a rajzfilmben sem tudták jobban lefordítani, de milyen menők már az angolok, hogy külön szavuk van rá.)
- Nem, nincs szükségem ölelésre. (ez olyan aranyos *_*)
- Nem, nem ismerem a kutyák titkos kézrázását.
- És nem, eláshatod egymagad.
- Viszlát, Ubul.
- Néhány barát teljesen kimerít.
Utoljára szerkesztette: Super Mario, 2018.01.28. 07:12:18
https://supermario4ever.wordpress.com
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
people - emberek
a people szó már önmagában többesszám, de manapság már sokan használják a peoples-t is, mert ahány ember beszéli annyiképpen torzul a nyelv.
Utoljára szerkesztette: LasDen, 2018.01.27. 15:05:31
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
World's ugliest peoples (mint a cats,dogs,computers etc).
Behind- valami mögött..bár magát a megfogalmazást kicsit furcsálltam hogy "magad mögé" az olyan mint ha hátra nézne nem? XD
Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2018.01.27. 14:49:47
Xubuntu 14.04.5 /WIndows 7 Enterprise/Windows XP professional SP3(némely szoftver inkompatibilis az elöz?vel). :)
- Itt a terv, Ubul. Én megdobom Jont ezzel a hógolyóval, te pedig becsukod az ablakot, mielőtt vissza dobhatna egyet. Készen állsz?
- Nesze, Jon!
- Kicsit túl gyors vagy
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
World's ugliest people - A világ legcsúnyább emberei
Behind you az mögéd lenne, de hogy áll már Jon, kérem? XD
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
(vesszők)
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Ez itt a 3-as csatorna! Mi elkötelezettek vagyunk a minőségi műsorgyártásra.
- Informatív oktatás, amely megbízhat bennünk!
- Most folytatjuk a "Világ legcsúnyább emberét".
- Nézd azt az orrt! 😄
- Hol lehet a melegítőnadrágom?
- Nem szeretném tudni, hogy hol lehet a pulcsim.
- Akkor ne nézz magad elé(előre).
- Flóra emlékszel amikor azt mondtad hogy nem vagyok vicces?
- Nos, akkor változtass rajta!
- "1001 elefánt-vicc" drágám!
- Fuss Flórika fuss!
Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2018.01.26. 14:36:53
Xubuntu 14.04.5 /WIndows 7 Enterprise/Windows XP professional SP3(némely szoftver inkompatibilis az elöz?vel). :)
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Xubuntu 14.04.5 /WIndows 7 Enterprise/Windows XP professional SP3(némely szoftver inkompatibilis az elöz?vel). :)
https://supermario4ever.wordpress.com
Tényleg nem fog itt senki cikizni, a lényeg nálam az, hogy segítek az esetleges fordítási furcsaságokban, meg rámutatok olyasmikre, amik nem egyértelműek - szólások, utalások, stb. - minden fordításból tanulsz egy kicsit. Érdemes amúgy a google mellett a sztaki szótárat is megnézni, ott nagyon sok több szavas kifejezés fordítása is előjön. Harmadik körben meg - ha végképp úgy érzed, hogy még mindig nem stimmel valami - valamilyen egynyelvű értelmező szótárban, kifejezéstárban is rá lehet keresni.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Az egy nyakkendő, amit viselsz Garfield?
- Igen, az.
- Egy trendi kis kukában találtam az utcán.
- Szééép!
Szoktam egyébként Google fordítót használni, amikor bizonytalan vagyok, és szerencsére van annyi angol nyelvtudásom, hogy azért végig is tudjam gondolni, hogy az adott szó, mondat úgy helyes-e vagy sem.
https://supermario4ever.wordpress.com
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Sajnos hajlamos kihagyni szavakat, vagy olykor magyartalanul írni akaratom ellenére. Amikor valami hosszabb írást, például blogpostot írok, mindig visszaolvasom (külsős szemszögéből), mielőtt kiteszem. Előfordul, hogy döbbenten nézek egy-egy szóra, mondatra, hogy ezt mégis hogy jutott eszembe így leírni? Rövidebb írásoknál erre annyira nem szoktam figyelni, így előfórdulnak hibák, de akkor inkább itt is figyelni fogok erre.
https://supermario4ever.wordpress.com
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Küldök egy üzenetet Linek... "Ó, hogy hogyan is szerethetem magát? Hadd smsezzem el az okait"
- Hoppá! Véletlenül Mrs. Feeny-nek küldtem el
- Szegény Jon
- Mrs. Feeny érdeklődik, hogy mit csinálok szombat este
- Szegény Mrs. Feeny
Utoljára szerkesztette: LasDen, 2018.01.25. 10:41:37
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
https://supermario4ever.wordpress.com
(a think of mintha kimaradt volna a fordulás során)
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
*VISSZAHANG*
- Nem tudok semmit sem mondani.
- Mijáú!
- Mijáú! Mijáú! Mijáú!
- Oké
- Mijáú!
https://supermario4ever.wordpress.com
- Amikor elmegyek, szomorú vagy?
- Ó, igen!
- Szomorú arcot vágok, és szomorú táncot járok.
- Gondolom, "nem".
- ...a szomorú partin, amit csapok.
Imádom Garfield szarkasztikus humorát. 😄
https://supermario4ever.wordpress.com
- Mától minden megváltozik! Nincs több Mr. Jófiú!
- MUHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
- Sötét pörkölésűre váltani. Milyen ördögi
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár