Garfield képregény

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RelakS
#24534
őőő.... az a második képkocka igen magyartalan lett...

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Super Mario
#24533


- Vannak reményeim és álmaim.
- És nekem megvan a szükségem pénzem arra, hogy elérjem azt.
- Az a tekintet...
- Na gyerünk. Mid van még?

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24532
Maga a képsor is nagy poén, nemhogy a szöveg. 😄



- Tudok olvasni az elmédben!
- Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gonnnnnnndolsz...
- Most arra gondol, hogy "Jó éjszakát, fajankó"

https://supermario4ever.wordpress.com

wollnerd
#24531
Ez nagyot ütött. 😄DDDDDDDDD

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Super Mario
#24530


- VÉGRE tiszta a ház.
- Gondolhattunk volna erre korábban is.
- Igen. Csak ne nézz le.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24529


- "Kedves kérdezzen egy kutyát: Ha állat lehetnél, mi lennél?"
- Egy kis segítség: Már egy állat vagy.

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24528

- Ne tekerjen át más csatornára!
- Rendben, nem fogok.
- Áttekerni??

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24527


- Néhányan ezt lustaságnak hívják. Én ezt úgy hívom...
- Bármely másik szó a lustaságra.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24526


- Tudod, mi a világ legjobb találmánya?
- Sajt!
- A kerék.
- Milyen fajta sajt?



*Eladó*
*Eladva*
*Költöztető*
- Mit gondolsz az új szomszédunkról, Garfield?
*Szeretem a kutyáimat*
- Nem néz ki jól...

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24525


- Jó éjt, Liz!
- Öregem, ez egy fantasztikus csók volt.
- Miért nem csókolsz soha így, Garfield?
- Hé, épp eszek most!

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24524
A tegnapit nem tudtam lefordítani magamban értelmesen, azért hagytam ki. Amúgy így menőség. 😄

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24523

- Nincs semmi nézni érdemes.

- Úgyhogy gyorsabban fogom nézni.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Dzsini
#24522

- Néhány kutya csak megrágja a papucsokat.

- Mások étkeznek belőle.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

LasDen
#24521

- Jajj ne!

- A toba ejtettem a telefonom!

- Ez megmagyarazza azt a gonosz tweetet attol a pontytol

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Dzsini
#24520

- Tessék, a tonhal-ízű macskakajád.

- Mióta nem gyártanak igazi tonhalat?

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

FalseHeLL
#24519
Kedves, draga, edes, szivi, kb aminek asszonypajtast hivnad.

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

wollnerd
#24518
Nem volt....? Én azért láttam pár magazinos képsorokat ahol Irma "szivi"-nek hívja Jon-t.

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Super Mario
#24517
jaa, ezt nem figyeltem, a magazinban nem volt soha lefordítva.

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24516
Hon = Honey rövidítve, kedveskedő becézés. Ha jól emlékszem "édes"-nek szoktuk itt fordítani.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24515
Jéé, de rég láttam Irmát!



- Szia Hon!
- Új szakácsunk van.
- Most végzett egy gasztronómiai iskolában.
- Ó?
- Melyik iskolában?
- A haladó egyedülállók konyhájának intézetében.
- wow
- Mit rendel?
- Két levest kérünk.
- Nyami. -_-

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24514
És a mai:



- ok, lazíts, Garfield
- HORK
- Affene, most kezdhetem újra.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24513
Lemaradt a tegnapi? Akkor álljon az is itt:



- Gyakorlom, hogy meglátogatom Lizt.
- Meg kéne osztanunk az érzéseinket.
- Észrevetted, hogy nem kuncogtam, amikor ezt mondtam?
- Le vagyok nyűgözve.

https://supermario4ever.wordpress.com

#24512
<#nevetes1>
Super Mario
#24511


"Szeretem a mókusokat"
- Elvesztett egy fogadást.

https://supermario4ever.wordpress.com

#24510
😄DD
Super Mario
#24509


- Nincs itt hal, macska!
- Nincs?
- Nincs, múú!
- Hol voltál?
- Ettem egy hamburgert

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24508

- Mi macskák egyek vagyunk...ő, mi is az a szó?

- Hadd nézzem meg a telefonomon...

- a természettel!

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24507


- Túl sok minden történik a világban.
- Nehéz észben tartani.
- Butaság. Csak csináld, amit én csinálok.
- Hagyd figyelmen kívül.

https://supermario4ever.wordpress.com

chhaya
#24506


- GYÁÁÁÁÁÁÁÁ
- A nyárnak nincs vége addig, amíg az utolsó kutya is ki nem rázta a bundájából a vizet.

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

LasDen
#24505

- Ma van a napja, mikor minden jól alakul!

- A bögrémben szalonna zsír van kávé helyett
- Majd holnap

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#24504

- Az élet könnyebb ha van valakivel megosztanod

- Különösen ha az a valaki jó hallgatóság

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24503


- Egy hal belép az étkezőbe, és mondja a pincérnő: "Mit szeretnél?"
- És a hal mondja: "VIZET!"
- óó, milyen szomorú! Menj innen!
- Helló? Eddie?... Egy hal belép az étkezőbe...

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24502


(Paradicsom)
- Kizárt
- Biztos vagyok abban, hogy a Paradicsom lejtős lenne.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24501
Áá, értem, köszönöm a kiigazítást.

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24500
Itt az "Oh, well" inkább - "Na, mindegy" - nem jut eszébe a vicc vége, de azért elkezdi mondani 😊

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24499


- Hallottam egy jó viccet ma.
- De nem emlékszem a csattanóra.
- Szóval, *kopog, kopog*
- Ne!

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24498

- Semmit se csináljunk ma

- Hát, oké...

- Amíg nem ütközik halogatásos terveimmel

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Dzsini
#24497
Csak elment, hogy visszahozza, amit kiköpött...

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24496
Azért ez tényleg ritka tőle. 😄 Most mobilról vagyok, itt nem tudom elérni a Garfeild képsorokat, és majd estére leszek gépnél. Addig lefordíthatja a mait.

https://supermario4ever.wordpress.com

chhaya
#24495
Otthagyta a kajáját. 😮

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

#24494

#24492
Super Mario
#24493


- SZIA!
*fúúúj*
- Megijesztettelek?
- Tényleg ugrottál.
- Ez vicces volt.
- valamennyire...

https://supermario4ever.wordpress.com

#24492
😄
Super Mario
#24491


- ...Mit gondolsz róla?
- Mi...?
- Tonhal!
- Ez a válaszom arra az esetre, ha nem figyelek.

https://supermario4ever.wordpress.com

wollnerd
#24490
😄DD

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Super Mario
#24489


- Sehova se kell menni.
- Semmit sem kell csinálni.
- Menjünk valahova és csináljunk valamit!
- Haver, különböző bolygóról származunk.

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24488

- Ezen a két darabon kívül elvesztettem a puzzle összes darabját

- Nem tudom össze lehet-e őket rakni
- Kezd a szélével

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#24487

- Mit csinál az az egér?

- Előlem menekül. Majd később üldözöm

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#24486
Sajnos nagyon nem sikerült 😞
!ɟɘ̀ɟƨɘ òƖ
!”иɒdƹɒ̀ʜиìƹƨ ɘlɘʇɒƹƨƨiV„ ɒ mölƹövbᴜ̈ ƨƎ̀

„ᐳl ᐳl l _l ᐳl”


Mondhatni, fejjel lefelé könnyebb írni...

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

chhaya
#24485
Elvileg csak Exploreren működik (gyakorlatilag nemtom, nekem nincs).

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly