Garfield képregény
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Farkassá változom!
- ÁÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
- Ja, várjál. Csak elfelejtettem borotválkozni
- Szóval hajléktalanná változol
- Nem, tényleg!... Őszintén!
- Akkor vettem csak észre ezeket lyukakat, mikor haza értem!
- Peeersze
- Folytatjuk a "Mothra visszavisz egy felsőt"
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
- Nem vagyok önmagam a 17. kávé előtt
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Jól értem? Garfield valójában csak megjatszotta az elfelejtkezését? 😄D
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
- Miért is veszekedtünk?
- Őőő...
- Nem emlékszem már
- Én sem
- Ez butaság
- Egyet értek
- Bármi is volt, megbocsájtok
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
- Valami baj van a telómmal
- Igen?
- Nem volt még semmi baja, mikor a fagyasztó ajtót feszegettem vele
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
- Amikor egyedülálló voltam, csak otthon ültem és unatkoztam.
- De most, hogy egy pár vagyunk.
- Ülhetünk együtt, és unatkozhatunk.
- Szüksége lesz egy menekülési stratégiára, hölgyem!
https://supermario4ever.wordpress.com
Van egy képsor, ahol Jon Sudokuzik, itt a jobb kezében van a ceruza. Amúgy ez az egyik nagy kedvencem. 😊
* Majd magam megcsinálom a Sudokumat, köszönöm!
https://supermario4ever.wordpress.com
Jon balkezes? Mutatták már képregényt rajzolni vagy kézzel írni?
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.19. 07:42:22
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Kiújul a régi sportsérülésem.
- A szókereső egy sport!
- Igen, azok a 12 betűs szavak brutálisak tudnak lenni.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Hé, macska... Ezt nézd meg.
- Van nekem egy azokból a fitness-karkötőkből.
- 40.000 lépés ma! Juhúú!
- Felvágós
https://supermario4ever.wordpress.com
- Nevess és a világ is veled nevet majd
- HA! HA! HA! HA!
- Mid van még?
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Szeretem az őszt
- A színeit...
- A hűs napokat... az illatát...
- VÁÁÁÁÁÁHHH!!
- És persze Jon éves összeomlását is
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
- Jöttem... Láttam...
- BÖFF!
- Zabáltam!
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
- És most, itt van a mi filmkritikusunk, Bob...
- Nem láttam ezen a héten a filmet.
- Átaludtam.
- Jónak hangzik!
https://supermario4ever.wordpress.com
https://supermario4ever.wordpress.com
- Megpróbálhatnánk kijönni egymással.
- Rendben van.
- Ez olyan ijesztő.
- És kiakasztjuk a szomszédokat.
https://supermario4ever.wordpress.com
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.11. 08:16:32
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
De mindegy is, Nermal hosszú idő után végre visszatér.
*Z*
- Idegesítő, ugye?
https://supermario4ever.wordpress.com
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Ezt anno lefordították? 😊 (Trasnformers)
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
- Garfield, te változtattad meg a jelszavamat?
- Miért tenném ezt, Neenerheadmommasboy45?
https://supermario4ever.wordpress.com
- Adtak egy iratot, ami érint mindenkit a bolygón!
- Kivéve engem
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
- Helló és üdvözlök mindenkit a "Süssünk Lucnda Jolinda-Bolindával!" Én vagyok a házigazda, Lucinda Jolinda-Bolinda!
- A mai recept egy homár rolád... ropogós tésztába töltött kleti parti homár, savanyított retek, hirtelen sült káposzta gazdag szósszal
- Most biztos azt gondolják, hogy "Hű, ez biztos nehéz!"
- Nos, beavatom önöket egy titokba...
- Az
- Úgyhogy rendeljünk pizzát, oké
- Imádlak Lucinda Jolinda-Bolinda
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Mondjuk a második képsorral tényleg problémám volt, de azt hittem, hogy egyszerű szótárazással megoldom.
https://supermario4ever.wordpress.com
wherewithal - lehetőség, mód valami cél eléréséhez
dash someone's hopes - valaki terveinek, reményeinek tönkretétele
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.07. 12:11:47
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Vannak reményeim és álmaim.
- És nekem megvan a szükségem pénzem arra, hogy elérjem azt.
- Az a tekintet...
- Na gyerünk. Mid van még?
https://supermario4ever.wordpress.com
- Tudok olvasni az elmédben!
- Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gonnnnnnndolsz...
- Most arra gondol, hogy "Jó éjszakát, fajankó"
https://supermario4ever.wordpress.com
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
- VÉGRE tiszta a ház.
- Gondolhattunk volna erre korábban is.
- Igen. Csak ne nézz le.
https://supermario4ever.wordpress.com
- "Kedves kérdezzen egy kutyát: Ha állat lehetnél, mi lennél?"
- Egy kis segítség: Már egy állat vagy.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Ne tekerjen át más csatornára!
- Rendben, nem fogok.
- Áttekerni??
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Néhányan ezt lustaságnak hívják. Én ezt úgy hívom...
- Bármely másik szó a lustaságra.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Tudod, mi a világ legjobb találmánya?
- Sajt!
- A kerék.
- Milyen fajta sajt?
*Eladó*
*Eladva*
*Költöztető*
- Mit gondolsz az új szomszédunkról, Garfield?
*Szeretem a kutyáimat*
- Nem néz ki jól...
https://supermario4ever.wordpress.com
- Jó éjt, Liz!
- Öregem, ez egy fantasztikus csók volt.
- Miért nem csókolsz soha így, Garfield?
- Hé, épp eszek most!
https://supermario4ever.wordpress.com
https://supermario4ever.wordpress.com
- Nincs semmi nézni érdemes.
- Úgyhogy gyorsabban fogom nézni.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.