Garfield képregény

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#24571

- Farkassá változom!

- ÁÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!

- Ja, várjál. Csak elfelejtettem borotválkozni
- Szóval hajléktalanná változol


- Nem, tényleg!... Őszintén!

- Akkor vettem csak észre ezeket lyukakat, mikor haza értem!
- Peeersze

- Folytatjuk a "Mothra visszavisz egy felsőt"

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#24570

- Nem vagyok önmagam a 17. kávé előtt

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Shiwo
#24569
köztudomású , hogy kétbalkezes (:

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

PrasCo
#24568
Nem. Arra húzta fel magát, hogy Jon automatikusan abból indult ki, bármin is veszekedtek, Garfield volt a hibás. ("bármi is volt, megbocsájtok"😉 😊
wollnerd
#24567
😄
Jól értem? Garfield valójában csak megjatszotta az elfelejtkezését? 😄D

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

LasDen
#24566

- Miért is veszekedtünk?
- Őőő...

- Nem emlékszem már
- Én sem

- Ez butaság
- Egyet értek

- Bármi is volt, megbocsájtok

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#24565
<#nevetes1>
LasDen
#24564

- Valami baj van a telómmal

- Igen?

- Nem volt még semmi baja, mikor a fagyasztó ajtót feszegettem vele

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24563


- Amikor egyedülálló voltam, csak otthon ültem és unatkoztam.
- De most, hogy egy pár vagyunk.
- Ülhetünk együtt, és unatkozhatunk.
- Szüksége lesz egy menekülési stratégiára, hölgyem!

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24562
Köszönöm. 😊

Van egy képsor, ahol Jon Sudokuzik, itt a jobb kezében van a ceruza. Amúgy ez az egyik nagy kedvencem. 😊



* Majd magam megcsinálom a Sudokumat, köszönöm!

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24561
*keresztrejtvény 😊

Jon balkezes? Mutatták már képregényt rajzolni vagy kézzel írni?
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.19. 07:42:22

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24560


- Kiújul a régi sportsérülésem.
- A szókereső egy sport!
- Igen, azok a 12 betűs szavak brutálisak tudnak lenni.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24559


- Ide, Ubul!
- Akkor még jó ötletnek tűnt.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24558


- Hé, macska... Ezt nézd meg.
- Van nekem egy azokból a fitness-karkötőkből.
- 40.000 lépés ma! Juhúú!
- Felvágós

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24557

- Nevess és a világ is veled nevet majd

- HA! HA! HA! HA!

- Mid van még?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Dzsini
#24556
Hát, vizuálisan viszont Garfield az utolsó képen nem mosolyog, úgyhogy "És persze ott van ... " - nem szereti az összeomlást.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

LasDen
#24555
tudom mi az, csak ez most ilyen vizuális fordítás volt... ha ránézel a sorra, látod miért omlik össze...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Dzsini
#24554
*gereblyézős összeomlását

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

LasDen
#24553

- Szeretem az őszt

- A színeit...

- A hűs napokat... az illatát...

- VÁÁÁÁÁÁHHH!!

- És persze Jon éves összeomlását is

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#24552

- Jöttem... Láttam...

- BÖFF!

- Zabáltam!

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24551
Én is azt gondolom. 😊 Úgyis minden aranyos macskát cirminek nevezünk el.



- És most, itt van a mi filmkritikusunk, Bob...
- Nem láttam ezen a héten a filmet.
- Átaludtam.
- Jónak hangzik!

https://supermario4ever.wordpress.com

#24550
Teljesen jó név neki. 😊
Super Mario
#24549
Nermálra visszatérve. Neki magyarították a nevét a Garfield és Barátai első szinkronjában, Cirmi nevet kapta.

https://supermario4ever.wordpress.com

#24548
<#nevetes1>
Super Mario
#24547


- Megpróbálhatnánk kijönni egymással.
- Rendben van.
- Ez olyan ijesztő.
- És kiakasztjuk a szomszédokat.

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24546
kiéve ha nagyon reggel van, nem ugrik be semmi, nincs kedvem keresgélni vagy csak ráhagyom... 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Dzsini
#24545
*Nermál - és itt a Garfilednál mindent fordítunk, ami poénforrás lehet (pl. tévénézés közben szereplők nevei, ha azok beszélő nevek, stb.)
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.11. 08:16:32

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24544
Úgy voltam vele, hogy felhasználónevet nem szokás fordítani.
De mindegy is, Nermal hosszú idő után végre visszatér.



*Z*
- Idegesítő, ugye?

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24543
azt hiszem igen

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#24542
Are your username LadiesMan217?

Ezt anno lefordították? 😊 (Trasnformers)

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#24541
<#nevetes1>
molnibalage83
#24540
A nevét miért nem fordítottad le? Mert a poén abban van.Szabadfordításban álmodozómamapicifia45.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Super Mario
#24539


*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
*pötyög pötyög pötyög BÍÍÍP*
- Garfield, te változtattad meg a jelszavamat?
- Miért tenném ezt, Neenerheadmommasboy45?

https://supermario4ever.wordpress.com

LasDen
#24538

- Adtak egy iratot, ami érint mindenkit a bolygón!

- Kivéve engem

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#24537

- Helló és üdvözlök mindenkit a "Süssünk Lucnda Jolinda-Bolindával!" Én vagyok a házigazda, Lucinda Jolinda-Bolinda!

- A mai recept egy homár rolád... ropogós tésztába töltött kleti parti homár, savanyított retek, hirtelen sült káposzta gazdag szósszal

- Most biztos azt gondolják, hogy "Hű, ez biztos nehéz!"

- Nos, beavatom önöket egy titokba...

- Az

- Úgyhogy rendeljünk pizzát, oké
- Imádlak Lucinda Jolinda-Bolinda

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24536
fúú, ez egy tényleg kemény hiba, bocsánat érte. Szoktam néha ellenőrizni az írásaimat, ez most annak a példája, hogy mikre vagyok néha képes, amikor nem figyelek.

Mondjuk a második képsorral tényleg problémám volt, de azt hittem, hogy egyszerű szótárazással megoldom.

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24535
- És nekem megvan a módom arra, hogy mindet összetörjem (ti. Jon reményeit és álmait)

wherewithal - lehetőség, mód valami cél eléréséhez
dash someone's hopes - valaki terveinek, reményeinek tönkretétele
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.07. 12:11:47

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

RelakS
#24534
őőő.... az a második képkocka igen magyartalan lett...

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Super Mario
#24533


- Vannak reményeim és álmaim.
- És nekem megvan a szükségem pénzem arra, hogy elérjem azt.
- Az a tekintet...
- Na gyerünk. Mid van még?

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24532
Maga a képsor is nagy poén, nemhogy a szöveg. 😄



- Tudok olvasni az elmédben!
- Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gondolsz... Most arra gonnnnnnndolsz...
- Most arra gondol, hogy "Jó éjszakát, fajankó"

https://supermario4ever.wordpress.com

wollnerd
#24531
Ez nagyot ütött. 😄DDDDDDDDD

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Super Mario
#24530


- VÉGRE tiszta a ház.
- Gondolhattunk volna erre korábban is.
- Igen. Csak ne nézz le.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24529


- "Kedves kérdezzen egy kutyát: Ha állat lehetnél, mi lennél?"
- Egy kis segítség: Már egy állat vagy.

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24528

- Ne tekerjen át más csatornára!
- Rendben, nem fogok.
- Áttekerni??

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24527


- Néhányan ezt lustaságnak hívják. Én ezt úgy hívom...
- Bármely másik szó a lustaságra.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24526


- Tudod, mi a világ legjobb találmánya?
- Sajt!
- A kerék.
- Milyen fajta sajt?



*Eladó*
*Eladva*
*Költöztető*
- Mit gondolsz az új szomszédunkról, Garfield?
*Szeretem a kutyáimat*
- Nem néz ki jól...

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24525


- Jó éjt, Liz!
- Öregem, ez egy fantasztikus csók volt.
- Miért nem csókolsz soha így, Garfield?
- Hé, épp eszek most!

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24524
A tegnapit nem tudtam lefordítani magamban értelmesen, azért hagytam ki. Amúgy így menőség. 😄

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24523

- Nincs semmi nézni érdemes.

- Úgyhogy gyorsabban fogom nézni.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Dzsini
#24522

- Néhány kutya csak megrágja a papucsokat.

- Mások étkeznek belőle.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.