Garfield képregény

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Super Mario
#24732


- A világ az én játszóterem.
- Sóhaj...
- És a nagy gyerekek hintáznak.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24731


- Az edzésre gondolok.
- Gondolok rá.. gondolok rá...
- Rendben, kész vagyok. Most a pudingra gondolok.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24730
Tisztában vagyok a különbséggel, meg értettem is, amit olvastam, csak szerintem így magyaros. Mondjuk lehet úgy is értelmezni, hogy "csak egy", vagy úgy fordítani, hogy "csak egyet", de akkor Garfield ezek szerint az egyedüli, aki átmehet, a többieknek már tényleg tilos.

https://supermario4ever.wordpress.com

FalseHeLL
#24729
One = egy
Once = egyszer

bar az egyszer jobban hangzik.

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Super Mario
#24728


*Macskáknak tilos a bemenet*
*Nem*
*Úgy értem, te*
*HÉ!*
*Oké, oké*
*Most az egyszer*

https://supermario4ever.wordpress.com

PLaci
#24727
Az nem Jon lenne. 😉

Ha nemtetszik az, hogy valamit az X oldalról linkelek, akkor nem kell flémelni, mert nem kötelező rákattintani! :P Link rövidítés: http://fc.lc/ref/PLaci

wollnerd
#24726
😄
Sztem sokkal jobban járt volna ha rock 'n' roll koncertjegyet szerzett volna. 😄D

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Dzsini
#24725

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Super Mario
#24724


- Most szereztem két koncertjegyet.
- Két hely a az első sor közepén.
- "Akkord fesztivál: Az ezer polka éjszakája."
- ööö...
- Elterelem a figyelmét, te meg elfutsz.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24723
na ja, igaz.



- Három...kettő...
- Egy...
- Pénteki arc!

https://supermario4ever.wordpress.com

PLaci
#24722
"Forradalmasította a zoknis fiókok rendszerezését."

Ha nemtetszik az, hogy valamit az X oldalról linkelek, akkor nem kell flémelni, mert nem kötelező rákattintani! :P Link rövidítés: http://fc.lc/ref/PLaci

Super Mario
#24721


- Ma van Marvin J. Fuddlestone születésnapja
- Ki ő?
- Feltalálta a rendező zoknifiókot.
- Milyen unalmas
- Egy óriási bokaláncban temették el.
- Mennyire zavaró.

https://supermario4ever.wordpress.com

wollnerd
#24720
<#nevetes1><#hehe>

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

biomage
#24719
na ez jó volt D

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

Super Mario
#24718


- "Kedves kérdezze a kutyáját"...
- "A kutyák tényleg megeszik a házi feladatot?"
*csám csám csám*

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24717


- Mitől vagy fáradt?
- Egy hóembert építettem.

https://supermario4ever.wordpress.com

biomage
#24716
ez de béna, először megette garfield liz kajáját úgy hogy nem is hagyott jonnak, aztán most meg nem ment buliba kajálni, egyre laposabbak a viccek.

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

artschi
#24715
Az egér beszűkült szemei 😄DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

RelakS
#24714


-Öcsém, micsoda buli volt múlt éjjel!
-Feltűnt.
Utoljára szerkesztette: RelakS, 2018.01.01. 10:57:35

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Super Mario
#24713


- Fokozódik az izgalom!
- Oké, akkor!...
- Tíz!...Kilenc!...Nyolc!...
- Hét!...Hat!...Öt!...
- Kész vagy kivatalosan is elkezdeni az újévet?
- Négy!...Három!...Kettő!...Egy!...
- BOLDOG ÚJ ÉVET!!!
*RÚG*

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24712


- Elviszem Lizt szilveszterezni, Garfield.
- Az lesz a jó vacsora és ünnepség éjszakája.
- áá.
- Vissza a Binky Burgerhez megnézni a bohócszámot.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24711


- Van valami fogadalmad az újévre, Garfield?
- Nincs
- Nem tudod fejleszteni a tökéletességet.

https://supermario4ever.wordpress.com

#24710
<#nevetes1><#nevetes2>
Super Mario
#24709


- Ízlett a házilag készített karácsonyi töltelékem?
BÖÖF
- Garfieldnak igen.
- Jövőre csinálhatna neked is eleget.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24708
Most olvasom vissza, és úgy néz ki, hogy igen. 😄 Ez most nem sikerült.

https://supermario4ever.wordpress.com

RelakS
#24707
Már az első mondatnál bevetted a fogalmazás gátlót, úgy érzem 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Super Mario
#24706


- Hát az újabb karácsonynak van vége.
- ja.
- Ó, és óriási köszönet a macskajátékért.
- Újraajándékozok, mert van bennem törődés.

Értem, hogy mire akar Garfield kilyukadni, csak nem tudtam magyarul jól megfogalmazni. Az újrahasznosítás, hogy ő már megunta, de nem kidobja, hanem továbbadja.

https://supermario4ever.wordpress.com

Super Mario
#24705


- Mindig szomorú, amikor vége a karácsonynak.
"sóhaj"

https://supermario4ever.wordpress.com

#24704
<#nevetes1>
biomage
#24703
Ideje lenne virgácsot kapnia, meg egy érve kondi terembe bérletet.

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

wollnerd
#24702
Hát ez kész. 😄DD

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Super Mario
#24701
Garfield karácsonykor is javíthatatlan.



- BOLDOG KARÁCSONYT NEKEM!
- És neked is Jon...
- Ha van még maradék.

https://supermario4ever.wordpress.com

#24700
<#nevetes1>
Super Mario
#24699
Ebben igazad van. Amikor gyerekként olvastam a Garfield képsorokat, már akkor is nyilván érzékeltem, hogy Jon miért nyomul ennyire Lizre, de el sem tudtam volna képzelni, hogy bármikor is összejönnek.
És idén is 10-12°C lesz. Amúgy személy szerint a mai napig nagyon szeretem a havazást, és szeretek sétálni a hóban. Azt el tudom képzelni, hogy másképp gondolkodnék, ha lenne kocsim (és jogosítványom), de a hóval a mai napig úgy vagyok, hogy megszépül a tél, és enyhíti a rossz érzésemet a hideg kapcsán.

A mai Garfield képsorral meg igazán nincs sok dolgom.



- Ho-ho-hó!

Akkora poén, hogy Garfield több éve mindig azon van, hogy igenis megfigyeli a télapót, és most tényleg adott a lehetőség, és pont akkor néz ellenkező irányba, amikor elszáll.

Boldog karácsonyt mindenkinek!

https://supermario4ever.wordpress.com

smith09
#24698
Havazás témához annyit, h az elmúlt 5 - 10 években Karácsony körül rendszeresen volt 5 - 15 fog közti "meleg "
a 90 es években március körül már ritkábban havazott mint mostanában, de az időjárás változik. De az nekem se hiányzik hogy 10 - 20 cm hó essen folyamatosan heteken keresztül. A fehér karácsony a gyerekeknek jó, meg azoknak akik azt mondják " az milyen szép " . Engem őszinten nem érdekel.

Változik minden tudomásul kell venni. Mint ahogy Jon is összejött Liz-zel. 😄 Ezt egy 95 - s képregényben elsem lehetett képzelni. :-)

A napi garfiledk nagyon jók mostanában.
Super Mario
#24697


- Szenteste előestéje.
- Elérték a maximális várakozást.

https://supermario4ever.wordpress.com

chhaya
#24696
Ez a gif a "nem így akartam, de így sem rossz" tipikus példája. 😄

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Super Mario
#24695
Rémlik ez a "közeg". Kicsi voltam ekkor, és láttam ekkor is híradókat, de hogy 1993 tele ilyen kemény legyen, arra nem emlékszem. De akkor tényleg sokkal több hó volt a '90-es években, mint most. A macskás gif meg nagyon ott van. 😊

A mai Garfield képsor nagyon poén:



- Tűnj innét!

https://supermario4ever.wordpress.com

ximix
#24694
OFF
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Pontosan nem tudom, kb 93 +/- 1 év volt november 2.-án a temetőbe hóban mentünk gyertyát gyújtani.
Lehet eltaláltam az évet, volt egy motorom ami akkor tájt rúgta az utolsókat azért maradt meg az emlékeimben.
- videó


+ egy gif
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: ximix, 2017.12.21. 20:20:42
#24693
Kb. annyira vitatéma, mint amennyire a víz forráspontja az.
Utoljára szerkesztette: Oddball29, 2017.12.21. 18:32:32

Everybody wants to win the lottery. Everybody wants to fuck Scarlett Johansson!

RelakS
#24692
Meg elszállítsák a kenyeret az eldugott falvakba

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

PrasCo
#24691
Illetve lassan nincs Honvédség se, nemhogy azoknak lánctalpasai, amik kirángassák a változatos dolgokat a hóból. 😊
RelakS
#24690
Mondjuk a '87-es havazásra sem biztos, hogy szükségünk van 😊

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LasDen
#24689
mikor 1 v 2 hete felébredtem és megláttam hogy esik a hó, hát nem az öröm fogott el hogy milyen szép 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Super Mario
#24688
Ez a globális felmelegedés kérdése állandó vitatéma, hogy most tényleg ez van, vagy az éghajlat van melegedőben, ahogy 10.000 évenként szokás. Én azt gondolom, hogy teljesen mindegy, nem külső kényszer kellene lennie, hogy vigyázzunk a Föld erőforrásaival, hanem belső késztetésnek.

Bennem 2010. november 27-e maradt meg, amikor hajnalban felébredtem, és láttam, hogy sűrűn esik a hó. Az ablakon kinézve meg gyönyörű látvány fogadott. De tartósan összefüggő hótakaró tényleg nagyon rég volt. A '90-es években, gyerekkoromban sokkal tovább lehetett szánkózni, mint a mostaniaknak.

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24687
Az nem jellemző (1900 és 2000 között 20 körül van ha jól emlékszem, tehát mondjuk 5 évente egy), de az viszont általánosabb volt, hogy a tél során volt valamikor több napig tartó állandó, országos kiterjedésű hótakaró (főleg január-februárban) - és ilyen se volt már 2002 óta.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

molnibalage83
#24686
FYI, amióta van időjárás megyfigyelés és feljegyzés tudjuk, hogy a fehér karácsony nagyon nem jellemző a Kárpát-medencében...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

wollnerd
#24685
OFF: hát ja. Elég szomorú hogy már Magyarországon is évek óta nincs fehér kari se. Max. egyszeri 1-2 hétig tartó hó, egész télen át. Ezt teszi a globális felmelegedés... És Mr. President nem hiszi el...<#szomoru2>
Én még mindig emlékszem arra a fehér télre, amikor Dec. 5.-én este kezdett havazni és gyakorlatilag egész télen át megmaradt az akár 20-25 centis hó is. Nem is tudom melyik év volt ez... talán 2006 vagy 2007?

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Super Mario
#24684
Na erre gondolni sem mertem volna. De a mai képsor:



- A tél...
DURR!
- ...megérkezett.

Hát igen, a havazást én is nagyon szeretném. Gyűlölöm a hideget, és nehezen bírom, de némi hóval teljesen ki lehetne váltani a negatív érzéseimet.

https://supermario4ever.wordpress.com

Dzsini
#24683
jaja, leginkább - "... amíg ki nem próbáltad a házi egérlikőrjét"

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.