Garfield képregény
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kb.: 2 x ilyen vastag volt mint most, és nem volt benne az a sok más tartalom mint ma. Lehet benne nyílván reklám vagy régi képsorok, de ne menjen már a mennyiség rovására. Az áráról nem is beszélve. 1000 Ft egy magazin. na szép. Akit érdekel az megveszi nyílván, de attól még magas az ára .
- Képzeld, Garfield.
- Koffeinmentesre váltottam.
- Megcsapnálak, de nincs energiám hozzá.
Ez nagyon jó. XD
https://supermario4ever.wordpress.com
- Vannak napok, amikor csak táncolni akarsz.
Amúgy az az érdekes, hogy információ maradt meg bennem anélkül, hogy többször utánaolvastam volna. Ilyen Garfieldes tesztekből derült ki ez számomra, bizonyos információkat csak egyszer-kétszer olvastam el, és emlékeztem rá régről visszamenőleg.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Van aki fekete-fehérben álmodik
- Mások meg színesben
- Én meg pizza feltétben
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
https://www.facebook.com/ferfiklubb/
- Hé, Ubul!
- Jon most mondta nekem, hogy szeretné, ha megszállottan ugatnál az arcába.
- VAU! VAU! VAU! VAU! VAU! VAU!
- Boldog születésnapot, Jon!
Kíváncsi vagyok, hogy Ubul születésnapjáról megemlékeznek-e. Az pedig hamarosan lesz, augusztus 8-án.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Korral jön a bölcsesség.
- "sóhaj"
- Inkább egy új tévét vennék.
- Ez nagyon bölcs.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Most ettél, tehát fél órát várnod kell, hogy úszhass.
- Természetesen, aztán megint éhes leszel.
- hmm...
- Tudod, nem szabadna újra úsznod.
- A matematika nem néz ki jól.
Utoljára szerkesztette: Super Mario, 2017.07.26. 07:45:19
https://supermario4ever.wordpress.com
https://supermario4ever.wordpress.com
- Ez érdekes.
- Van Gogh azt mondta, hogy a narancssárga a bolondság színe.
- Ez hülyeség.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Tovább tart...
- ...minden reggel...
- ...hogy hasonlítsak önmagamra.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Hé srácok,nézzetek a holdra...
- Elég boldognak tűnnik,nem igaz?
- Amikor még kissrác voltam,mi úgy hívtuk hogy a "mosolygó holdacska".
- A gyerkőcök biztosan úgy gondolják, hogy ezek mókás dolgok.
Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2017.07.23. 07:17:25
Xubuntu 14.04.5 /WIndows 7 Enterprise/Windows XP professional SP3(némely szoftver inkompatibilis az elöz?vel). :)
vajon mikor esik le lasden <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: biomage, 2017.07.22. 20:27:02
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
- Álmos vagyok!
- Igen uram
- Bár nem a legjobb próbálkosázoms.
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Utoljára szerkesztette: RelakS, 2017.07.21. 18:49:51
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
- Liz ásított a randinkon az éjjel.
- EGYETLEN EGYSZER!
- Mr. Izgalom!
Utoljára szerkesztette: Super Mario, 2017.07.21. 08:05:44
https://supermario4ever.wordpress.com
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
https://supermario4ever.wordpress.com
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.07.20. 20:55:03
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Hát ez az 😛 😄
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
<1978>1978>
- Ó haver,Ó haver!
- Ma van csütörtök és lasagna-nap.
- Macskaeledel!
<1992>1992>
- Tudom,tudom!
- Mától diéta!
<1994>1994>
- Mi lesz a vacsora jon?
- MACSKAAELEDEEEL?!
- Az élet,teli meglepetésekkel!
- Senki sem szereti a szarkasztikus kedvenceket...
Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2017.07.20. 17:42:50
Xubuntu 14.04.5 /WIndows 7 Enterprise/Windows XP professional SP3(némely szoftver inkompatibilis az elöz?vel). :)
Bár nézzünk ezzel szembe: A sok más képregény miatt is megvan emelve a magazinok ára sztem! (Sztem a képregényeknek van valami benne megjelenési díja, bár ezt nem tudom, javítsátok ki ha tévedek...)
A Kázmér és Hubából régen több oldal is volt, most meg alig van 2 (esetleg 3) oldalnál több!<#szomoru2>#szomoru2>
Jó lenne ha lenne eme magazinból egy minimalista változat ahol a Garfield mellett csak a Kázmér és Huba legyen vagy akárcsak az Orson és a barátai! (Bár Blöki bárral nincs bajom) és csak képregények, semmi más...!
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
https://supermario4ever.wordpress.com
pl.: "Cévennes területén, az Alpok közelében készült a jellegzetes, apró méretű Pélardon. Lágy, tejes-mogyorós ízű, 2-3 hétig érlelt friss sajt." - innen
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.07.20. 08:17:06
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Enyhén csípős egy kis bolondsággal meghintve.
- Földes, mintha a tavaszi eső után sétálnánk a réten.
- Sajtsznobok.
- Előkelő, mégis alázatos
- Kétségtelenül
https://supermario4ever.wordpress.com
https://supermario4ever.wordpress.com
Néha lecsúszok egy-egy számról azért...
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Valamint ha őszintét megvallva, a bannert is lecserélném. Jó ötlet ez a Garfield-evolution, de egyrészt csak 2003-ig mutatja be, másrészt meg nem életszerű, mert nem úgy nézett ki az 1984, 1988, 1992, 1996-os képsorokban, ahogy itt van.
Kérdés: Szokta venni valaki a Garfield magazinokat? Ha nem rajonganék ennyire Garfieldért, nem venném már én sem, mert azt gondolom, hogy az idei 980 forintos árral már elértek egy lélektani határt, és ha jövőre tényleg négy számjegyű lesz a magazin ára, komolyan elgondolkodok azon, hogy akkor máshonnan szerezzem be őket (pl. Lehel téri piac emeletén levő újságosnál a néhány hónappal ezelőttieket leszállított áron).
https://supermario4ever.wordpress.com
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
LasDen, akkor vállalod? Mert felőlem viríthat ott a nevem, csak velem már nem nagyon lesz előrébb a topik :S
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Házigazda szerintem kb. tök mindegy ki, de ha nem szeretnéd a neved látni fent, akkor LasDen lehet, ő elég aktív 😊
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Akar-e valaki házigazda lenni, lehetőleg olyan, akinek van is ideje/ereje törődni a topikkal? :]
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
https://supermario4ever.wordpress.com
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

a böngészde nem működik, kéne hozzá valaki, aki rendberakja
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
https://supermario4ever.wordpress.com
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Régen fordítottam Garfield képsorokat én is, de akkor nem ment valami jól. Megpróbálkozok a mai napival:
- Hohó, csak lazán Ubul.
- Jobb.
https://supermario4ever.wordpress.com
- Ideje orvoshoz menni Garfield
- Már hétfő van?
- Vagy csak ennyire nem bírsz várni, hogy rámozdulj a doki nőre?
- Nem azért vagyunk itt, nem. Hanem mert már elegem van belőled.
- Elaltatlak. Szeretsz aludni, nem igaz? Te lusta, utálatos, dagadt, rohadt, hitvány szarházi.
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
- Ki tudja mit tartogat a jövő
- De egy vizes lufi biztos van benne
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
- Ma semmi sem állíthat meg!
- Micsoda irónia.
- Engem semmi sem indíthat el.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
- Figyelemre van szükségem.
*CSAP*
- Figyelj rám!
- Hé, ez fájt!
- Miért ütöttél meg?!
- Csúnya, rossz macska vagy!
- Rossz, gonosz macska! Képes lennék....
- Máris jobb.
Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.07.17. 18:48:36
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.