36663
  • tep
    #347
    jobb , mint a tiétek :)
  • R9
    #346
    nagyobb nem volt?:D
  • Sheva
    #345
    THX
  • tep
    #344
    HTX
  • Sheva
    #343
    kira lett Guba elismerésem!!!!!!!
  • Sheva
    #342
    pffff Gattusot se kell félteni!!!!!
  • DONGUBA
    #341
    GAZZETTA DELLO SPORT
    ROMA: CURCI 7, PANUCCI 5, FERRARI 6, CHIVU 6.5, CUFRE’ 6, (SCURTO 5.5), AQUILANI 5.5, DACOURT 6, PERROTTA 6, TOTTI 5.5, MONTELLA 5, (MANCINI 5.5), CASSANO 5

    MILAN: DIDA 6, CAFU 6, STAM 7, MALDINI 6, KALADZE 7, GATTUSO 6, PIRLO 6.5, SEEDORF 7, KAKA 5, CRESPO 7, TOMASSON 5

    CORRIERE DELLO SPORT
    MILAN: DIDA 6, CAFU 6, STAM 6.5, MALDINI 6.5, KALADZE 7, GATTUSO 6, PIRLO 6, SEEDORF 6.5, KAKA 5.5, CRESPO 7, TOMASSON 5

    TUTTOSPORT
    MILAN: DIDA 6.5, CAFU 6.5, STAM 7, MALDINI 6.5, KALADZE 7, GATTUSO 6.5, PIRLO 7, SEEDORF 6.5, KAKA 6.5, CRESPO 7, TOMASSON 5

    CORRIERE DELLA SERA
    MILAN: DIDA 6, CAFU 5.5, STAM 7, MALDINI 6.5, KALADZE 6.5, GATTUSO 6, PIRLO 6, SEEDORF 7, KAKA 5, CRESPO 7.5, TOMASSON 5

    LA REPUBBLICA
    MILAN: DIDA 6, CAFU 6, STAM 6, MALDINI 6, KALADZE 7, GATTUSO 6, PIRLO 6, SEEDORF 7, KAKA 5, CRESPO 7, TOMASSON 5

    IL GIORNALE
    MILAN: DIDA 6, CAFU 6, STAM 7, MALDINI 6.5, KALADZE 7, GATTUSO 7, PIRLO 6.5, SEEDORF 8, KAKA 6, CRESPO 7, TOMASSON 6
  • DONGUBA
    #340
    na zsir lett a banner?:)
  • R9
    #339
    Hát Adirano 190 magas izomkolosszus
  • Sheva
    #338
    berámol kettőt Toldonak esetleg!!!
  • Sheva
    #337
    Adrianorol lepattan Gattuso??? hehehehehe jó vicc apukám jó vicc!!!!
  • tep
    #336
    Akkor majd Cafu helyreteszi , mint Cufrét a Romából :D
  • R9
    #335
    Addigra már berámol 2 gólt :D
    És Adrianoról hamarabb pattan le gattuso :D
  • tep
    #334
    de a meccs közben tepsiben viszik le a pályáról...........majd Gattuso tesz róla :DDD
  • R9
    #333
    kedves milan drukkerek.már reménykedtetek abba hogy Adriano Leite Ribeiro nem játszik ellenetek,de ma kiírták a diagnózist az inter.it-re és leírták hogy 1 hetet kel kihagynia
  • tep
    #332
    hogy
  • Sheva
    #331
    ez jó lenne de beis kéne rakni! :DDDDD
  • tep
    #330
    A hivatalos oldalról lopva :D

    esetleg....
  • Sheva
    #329
    kéne csinálni egy Milanos logót ide ennek a topicnak!!!
  • DONGUBA
    #328
    Az olasz bajnokság 29. fordulójának rangadóján a milanoi piros-feketék 2-0-ra legyőzték az AS Roma csapatát, és ezzel továbbra a tabella első helyén állnak.

    Roma 0 - 2 Milan
    Róma, Olimpiai-stadion, 55000 néző
    Gólszerzők: Crespo 63 (M), Pirlo 11-esből 71 (M)
    Játékvezető: Paparesta
    Sárgalapok:: 69’ Stam (Mil), 49’ Cafu (Mil), 65’ Scurto (Rom), 67’ Tomasson (Mil), 72’ Perrotta (Rom), 75’ Seedorf (Mil), 85’ Kakà (Mil), 86’ Totti (Rom)
    Piroslapok: 70’ Panucci, 90’ Totti
    Hosszabbítás: 4 perc

    Roma: Curci; Panucci, Chivu, Ferrari, Cufrè (Scurto 51); Aquilani, Perrotta, Dacourt; Totti; Cassano, Montella (Mancini 62)
    Milan: Dida; Cafu, Maldini, Stam, Kaladze (Costacurta 90); Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kaka; Crespo (Inzaghi 73), Tomasson (Ambrosini 81)

    A mérkőzés rövid krónikája:

    1. perc: A Milan kezdte a mérkőzést.

    11. perc: Montella eresztett meg egy lövést a tizenhatoson belülről, de Dida védte.

    14. perc: Egy jobb oldali beadásra Kaka robbant be, de 8 méterről leadott lövését Curci szögletre tolta.

    28. perc: Tomasson kapott középen remek labdát, a dán azonban rosszul vette le a labdát, amely így a Roma kapusa szerzett meg.

    35. perc: Kaka 25 méteres lővése Curci kezében halt el.

    37. perc: Totti kapta tisztán a labdát a tizenhatos előterében, Cassanót ugratta ki, aki sarokkal maga elé pörgette a labdát, de Dida jó ütemben lépett ki a kapuból, és megszerezte a labdát.

    48. perc: Crespo remekül vett át egy labdát a tizenegyes pontnál, majd 8 méterről ballal lőtt, de Curci lábbal védett..

    60. perc: Cassano a 16-oson belül tökéletesen vett át egy labdát, de Kaladze remekül becsúszva szerelt, amely Totti elé került, aki azonnal lőtt. A léc alá tartó lövést Dida védte.

    63. perc: Megszerezte a vezetést a Milan! Kaladze kapott labdát Kakától a balszélen, remekül ívelte át a hosszú oldalon érkező Cresponak, aki Panuccit lefejelve a jobb sarokba helyezett, 0-1!

    70. perc: Növelte előnyét a Milan! Seedorf beadása után Crespo teljesen tisztán fejelhetett, de a kapuba tartó labdába Panucci kézzel ért bel., Piros lap és 11-es. A megítélt büntetőt Pirlo higgadtan a kapu közepébe helyezte. 0-2!

    91. perc: Totti törlesztett Ambrosinivel szemben, ezért a bíró felmutatta neki a második sárgalapot és a pirosat.

    93. perc: Vége a mérkőzésnek.
  • Sheva
    #327
    mondjuk az első félidő szerintem nem volt vmi jó!
  • Sheva
    #326
    de most megérdemelten nyertünk 2:0-ra és nem az uccsó percekben lőttük a gólokat! :D
  • Sheva
    #325
    nyertünk de jó...
  • tep
    #324
    hát igen......mázlija volt , hogy nem állították ki
  • tep
    #323
    Nyolc sárga lap , két piros.......nemsemmi
  • JackDaniels #322
    Cafuval kellett volna kezdeni.
  • tep
    #321
    Eddig.

    Roma - Milan ( 0 - 2 )
  • tep
    #320
    Tottit is kiállították.....már csak 9 ember ellen játszunk
  • Breki33
    #319
    durva szabálytalanság
  • tep
    #318
    72' (0 - 2) Pirlo (tizenegyes)
  • tep
    #317
    64' [0 - 1] H. Crespo
  • Sheva
    #316
    azért látszik h nincs Shevchenko!!!
  • Sheva
    #315
    nem sokára kezdődik a Milan - Roma... nem tudja vki h Sheva játszhat-e már???
  • Sheva
    #314
    hehe ha Adriano 3-t rúg nekünk akkor Sheva 4-et nektek
  • DONGUBA
    #313
    A világhírű londoni William Hill fogadóiroda a negyed- és elődöntő sorsolása után nyilvánosságra hozta új oddsait a labdarúgó Bajnokok Ligájával kapcsolatban. E szerint a Chelsea és az AC Milan a legesélyesebb a trófea megszerzésére.

    Az angol, illetve az olasz listavezetőre egyformán 10 a 3-hoz lehet fogadni, míg őket a Juventus követi, amelynek végső sikere 7-2 arányban fizet. A negyeddöntőben a Chelsea a Bayern Münchennel (7-1), a Milan a városi rivális Internazionaléval (8-1), míg a Juventus a Liverpoollal (18-1) találkozik.

    A William Hill szerint a francia bajnok Olympique Lyonnal (13-2) összesorsolt holland PSV Eindhoven a legesélytelenebb (20-1).

    Az oddsok:
    10-3 - Chelsea (angol), AC Milan (olasz)
    7-2 - Juventus (olasz)
    13-2 - Olympique Lyon (francia)
    7-1 - Bayern München (német)
    8-1 - Internazionale (olasz)
    18-1 - FC Liverpool (angol)
    20-1 - PSV Eindhoven (holland)

  • tep
    #312
    ti meg megint kaptok egy hatost tőlünk :D
  • R9
    #311
    Adriano is back :-)
    kaptok egy 3-ast tőle :D
  • tep
    #310
    nana

    Adrianót darabokra szedjük :D (rugjuk :)
  • R9
    #309
    csak szeretnéd :) most fordul a kocka
  • tep
    #308
    Milan-Inter
    Chelsea-Bayern
    Liverpool-Juventus
    Lyon-PSV

    megütjük az Intert :))) utána a Lyon-PSV párharc nyertesét is , és jöhet a döntő........mondjuk a Chelsea ellen :)))