36663
  • NIKE VC IV
    #387
    milan
  • Sheva
    #386
    pffffffffff
  • Sheva
    #385
    Emre jól beszél :DDDD
  • ullrich
    #384
    A Milant éltette az Inter sztárja
    :DDD
  • 9csöves9
    #383
    megdicsérti és üdvözölte a magyar Milan drukkeret és az acmilan.hu oldalt
  • R9
    #382
    ez mi?
  • 9csöves9
    #381
    na akkor van már Massaro aláírásom is:D
  • Sheva
    #380
    www.acmilan.hu
  • Sheva
    #379
    mit vártok az NB1.HU-tól! :PPPPPPPPP
  • Imobe
    #378
    Na most olvastamazért ez tetszett egy pontos előny
  • Sheva
    #377
    bakker ez nem hirdető topic
  • Rudee
    #376
    A játék ismertetőjébe nincs leírva hogy ez sportfogadás, nem pedig piramisjáték? Lehet majd a 4. figyelmeztetés rávezet.
  • gator
    #375
    Ha akarsz egy magyar fogadoirodat ahol mindenre lehet fogadni es MEG KAPSZ 2500 ft BONUSZT ??? AKKOR KATT IDE
  • Sheva
    #374
    kac kac :PPPPP
  • Csesza
    #373
    valószínű!!!!!!!!!!!pont azér
  • BADE
    #372
    Pontosabban nb1.húgy
  • Sheva
    #371
    nem tom direkt azért tettem be h észre veszitek-e!!! különben az NB1.HU-ról van!!!
  • BADE
    #370
    Honnan van ez a ratyi cikk?
    "A 29. fordulóban a Milan 2-0-s római sikerével egypontos előnyre tett szert a tabella élén" - vajon miről beszél?
  • Sheva
    #369
    A hajrájához érkezett a Serie A, melynek éllovasai, a Juventus és a Milan hetek óta fej-fej mellett haladnak, a milánóiak több fordulón keresztül csak több lőtt góljukkal előzték meg a Zebrákat. A 29. fordulóban a Milan 2-0-s római sikerével egypontos előnyre tett szert a tabella élén.
    - A két legjobb csapat izgalmas párharca várható, ennél jobbat ki sem lehet találni - mondta a kétszeres világbajnok, aki a szombati, Roma elleni rangadón tőle szokatlan keménységgel szabálytalankodott Cufréval szemben, akit az eset után le kellett cserélni. - Azt gondolom, hogy ez a csata egészen a bajnokság végéig tart, ami mindenkinek jó: a csapatoknak, a szurkolóknak és a médiának egyaránt. Élvezetes kis párharc ez, annyi bizonyos.
  • Sheva
    #368
    Sheva meg felépül addigra oszt vág nekik 4-et! :DDDD
  • stargate
    #367
    Szerintem is
  • Sheva
    #366
    jaja Adrianot Gattuso lerúgja oszt csááááááááá! :D
  • Imobe
    #365
    Reméljük minden jól megy csak 1 meccset nyerni kell az Inter ellen, akkor reményeim szerint menni fog a továbbjutás
  • Sheva
    #364
    ja én is paráztam a Chelseatól de ha minden jól megy akkor már csak a döntőben találkozunk velük! :DDD
  • Imobe
    #363
    Az igaz hogy nem gyengék.. Mondjuk a Chelsea-től kicsit féltem, hogy őket kapjuk, mert nagyon összerakták őket és nehéz ellenük játszani sztem.
  • Sheva
    #362
    jaja tovább jutunk mondjuk éreztem h a városi riválist kapjuk... jobb lett volna a PSV mondjuk habár ők se gyengék!!!
  • Imobe
    #361
    Miért pont az Inter?? mind1 végül is sztem tovább jutunk:D:D 1 meccset biztos nyerünk
  • Sheva
    #360
    hehe
  • DONGUBA
    #359
    anyadat nem akarod megbaszni?
  • gator
    #358
    Ha akarsz egy magyar fogadoirodat ahol mindenre lehet fogadni es MEG KAPSZ 2500 ft BONUSZT ??? AKKOR KATT IDE
  • Sheva
    #357
    Didának nem hiszem öreg!!!! Dida kifogja szemeteket!!!!
  • R9
    #356
    nem CSAK didának :D
  • tep
    #355
    De nem a Didának :D
  • R9
    #354
    Sinia meg akármikor betekeri 30-ról a pipába
  • Sheva
    #353
    oszt Cafu akármikor lecselezi Sinisat szal...
  • Sheva
    #352
    pfffffffffff szegény Mihajlovics meg 70! na?
  • R9
    #351
    60 éves cafu :D
  • ullrich
    #350
    Faxa a banner!
    ROSSONERI SIAMO NOI!
  • Sheva
    #349
    ANCELOTTI: „Előre, mint most”
    „Az első félidőben a Roma jobban játszott, mert nem voltunk elég harcosak. A szünet után feljavultunk. Crespo fontos láncszem volt a játékunkban és gyorsabbak, erőszakosabbak lettünk. Játszhattunk volna így az első félidőben is, de nem lehet minden tökéletes. Most fel kell töltődnünk és meg kell gyógyulni az összes játékosnak a finisre. Ez egy nagyon fontos győzelem volt, a nyolcadik zsinórban, és bízunk benne, hogy továbbra is ezen az úton maradunk.”

    A játékosok nyilatkozatai:

    CAFU: „Jó úton vagyunk”
    „Mindig csodálatos visszatérni Romába és győzni. Ez egy nagyon nehéz mérkőzés volt, mert a fővárosiak jól játszottak, de mi is. Nagyon fontos három pontot hoztunk el és továbbra is vezetjük a tabellát, a Juvéval együtt. Az első játékrészben volt néhány nehézségünk, de a szünet után már jól játszottunk. Nagyon jó mérkőzés volt. Reménykedjünk, hogy továbbra is így fogunk teljesíteni. Még semmit sem nyertünk meg, de jó úton haladunk felé.”

    STAM: „Fontos győzelem”
    „Boldog vagyok a teljesítményem, és a nagyszerű győzelem miatt. A szabálytalanságomról? Az egy ösztönös mozdulat volt. Véleményem szerint nem érdemeltem sárga lapot. Lehet, hogy hozzáértem Cassanohoz, de nem ennyire. Ez a mérkőzés nagyon fontos volt nekünk, miután a Juventus nyert előző nap.”

    KALADZE: „Kiegészítjük egymást”
    „Csodálatos keresztlabdát adtam, különösen azért, mert nagyban hozzájárult a győzelemhez. Ez a siker az egész csapat érdeme. A csapat sokat segített nekem és egy nagyszerű második félidőt produkáltunk. Az első játékrészben kicsit kínlódtunk a támadásoknál, de a szünet után minden megváltozott. Most egy kis szünet következik, és amikor visszatérünk, remélem folytatjuk ezt a remek sorozatot.”

    CRESPO: „Nagyszerű dolog győzni az Olimpiai Stadionban”
    „Hogy őszinte legyek, miután megnéztem a gólomat a televízióban, úgy gondolom, könnyű dolgom volt. Mindig örömmel térek vissza az Olimpiai Stadionba, ahol nem könnyű játszani. Nagyon szeretem ezt a várost, mert innen származik a feleségem. Az elsők vagyunk, és nagyszerű csatát vívunk a Juvével. Örülök, hogy szerepelek a válogatottban. Miután visszatérek Argentínából, egy nagyon nehéz sorozat fog következni, és remélem továbbra is segíteni tudom a Milant.”
  • Sheva
    #348
    hehe jobb is mint ha 40 éves BOBO Vieri lenne rajta!!!!