36660
  • Sheva
    ja télleg bocsesz nem láttam!
  • DONGUBA
    tokfeju minek rakod be ugyanazt a hirt megegszer?
  • Sheva
    PIRLO
  • Sheva
    Az olasz bajnokság 27. fordulójában a piros-fekete alakulat egy nehéz mérkőzésen, a hosszabbításban szerzett Pirlo góllal idegenben legyőzte az Atalantát.

Atalanta 1 - 2 Milan
    Gólszerzők: Ambrosini 72 (M), Makinwa 73 (A), Pirlo 94 (M)
    Vezetőbíró: Bertini
    Sárgalapok: Dhorasoo 38,, Costacurta 45, Montolivo 56, A. Makinwa 84'
    Hosszabbítás: 4 perc

ATALANTA: Calderoni; Rivalta, Natali, Capelli; Motta, Montolivo, Bernardini, Marcolini (Innocenti 86), Bellini; Lazzari, Makinwa (Sinigaglia 91)
    MILAN: Dida; Stam, Nesta, Maldini, Costacurta; Brocchi (Ambrosini 61), Pirlo, Dhorasoo (Serginho 60); Kakà; Crespo (Inzaghi 77), Tomasson
  • Sheva
    ja de h more tizivel!!!! meg a Roma miket kihagyott!
  • tep
    Sajnos a Juve is nyert a farkasveremben :(
  • DONGUBA
    Az olasz bajnokság 27. fordulójában a piros-fekete alakulat egy nehéz mérkőzésen, a hosszabbításban szerzett Pirlo góllal idegenben legyőzte az Atalantát.

Atalanta 1 - 2 Milan
    Gólszerzők: Ambrosini 72 (M), Makinwa 73 (A), Pirlo 94 (M)
    Vezetőbíró: Bertini
    Sárgalapok: Dhorasoo 38,, Costacurta 45, Montolivo 56, A. Makinwa 84'
    Hosszabbítás: 4 perc

ATALANTA: Calderoni; Rivalta, Natali, Capelli; Motta, Montolivo, Bernardini, Marcolini (Innocenti 86), Bellini; Lazzari, Makinwa (Sinigaglia 91)
    MILAN: Dida; Stam, Nesta, Maldini, Costacurta; Brocchi (Ambrosini 61), Pirlo, Dhorasoo (Serginho 60); Kakà; Crespo (Inzaghi 77), Tomasson
  • tep
    jajaja :))
  • Sheva
    Atalanta - Milan 1:2 hehe de jó lenne ha kikapna a Juve!
  • DONGUBA
    Nem ez a lenyek tinibuzi hanem hogy szarok vagytok es csak kifogasokat keresel ennyi.
  • R9
    lol az már mikor volt hülye gyerek....
  • Sheva
    ja hehe... 0-6-os meccs megvan videón hehe!!!
  • DONGUBA
    ja annal a 0-6 vagy 1-6 os meccsen is mi?
  • tep
    Mindannyiszor , mikor veletek játsszunk? :))
  • R9
    mert mákja volt a bilannak
  • tep
    és akkor mé'vesztett az Inter??? pfff
  • R9
    akkor miért játszott alárendelt szerepet meccsen?
  • Sheva
    neked muszály mindig beszólni??? faszé nem tudod elfogadni h a Milan fényévekkel jobb csapat mint az Inter!!!!
  • DONGUBA
    Összesen négy Milan játékos hagyja ki a szombati Atalanta elleni mérkőzést. Sérülés miatt nem lesz ott Kaladze és Shevchenko. Továbbá Cafú és Rui Costa is Milanelloban marad, előbbi eltiltását tölti, utóbbi influenzás lett a hét elején.
    Pipppo Inzaghi viszont visszatért a csapatba, miután legutóbb Október 17.-én a Cagliari elleni, Pirlo góljával megnyert mérkőzésen lépett pályára. A piros-feketék csatára akkor, az utolsó 20 percben játszott.

Kapusok: Abbiati, Dida, Fiori
    Hátvédek: Costacurta, Maldini, Nesta, Pancaro, Simic, Stam
    Középpályások: Ambrosini, Brocchi, Dhorasoo, Gattuso, Kaka, Pirlo, Seedorf, Serginho
    Támadók: Crespo, Inzaghi, Tomasson

Forrás: acmilan.com
  • DONGUBA
    Barbosa hosszútávú megoldást jelentet a piros-feketéknek az első számú kapus posztjára.
    A Milan meg szeretné hosszabbítani Dida szerződését 2009-ig, de már most figyeli a jövő kapusát. Úgy tűnik a piros-feketék megtalálták a tökéletes hálóőrt Dida helyére, ha visszavonul. A tökéletes megoldás: Barbosa.
    A 21 éves argentin hálóőr rendelkezik európai útlevéllel, ezért nem adódhat sok probléma a leszerződtetésénél. A Milan valószínűleg már idén nyáron megpróbálja majd kölcsönadni Barbosát egy másik Serie A klubnak, hogy megszerezze a szükséges tapasztalatokat.
    Időközben a piros-feketék harmadik számú kapusa, Valerio Fiori újabb egy évvel meghosszabbította a szerződését, míg Abbiati feltehetőleg a Palermoban vagy a Sampdoriában folytatja pályafutását.
  • DONGUBA
    A chilei középpályás iránt az Inter és a Juventus is érdeklődött.
    David Pizarro hamarosan követheti Marek Jankulovksit a Milanba. Miután megkötötték a szerződést, amelynek értelmében a cseh válogatott játékosa csatlakozik a piros-feketékhez 8,5 millió Euro ellenében, Adriano Galliani egyesülete közel került, hogy megszerezze Pirlo helyettesét.
    Ancelott csapatának egyértelmű gyenge pontja a szezonban, amikor az olasz válogatott hiányzik, senki nem tudja helyettesíteni a csapatban. A tehetséges és nagy munkabírású Pizarrro leigazolásával a Milannál megszűnik a Pirlo probléma.
    Az egyetlen megmaradó probléma, hogy az Udinese 10 millió Eurot kér, míg a Milan ajánlata 8 millió és egy játékos az Ambrosini, Brocchi, Dhorasoo hármasból. Egyébként Pizarro Milanba való igazolását elősegítheti a két klub közötti jó kapcsolat, továbbá a chilei játékossal nemrégiben készített interjú is.
    „A Milanban játszani egy álom megvalósulása. Erről álmodtam, amikor gyerek voltam. Ez az egyik legelismertebb klub a világon,” – nyilatkozta David Pizarro.
  • DONGUBA
    Az Udinesebe játszó Marek Jankulovski azt nyilatkozta, hogy a szezon végén örömmel lenne a Milan játékosa. A cseh játékos szorosan kötődik a piros-feketékhez, és reméli, hogy az átigazolás megvalósul. A múlt nyáron már várható volt, hogy eladják a Juventusnak vagy az Internek, de a tervezett átigazolás elmaradt.
    „A Milan nem olyan rég érdeklődik irántam, mint ahogy az hírlik,” – nyilatkozta a cseh válogatott. „Nem töprengtem sem a Juventusról, sem az Interről, még csak nem is tárgyaltam egyikkel sem. A Milanban játszani egy gyerekkori álmom megvalósulása lenne. Ez egy igazán nagy klub. Egyike a világ legnagyobbjainak.„
    Az egyetlen külföldi ajánlatot a CSZK Moszkva tette az Udinesenek, így ez volt az egyetlen külföldi célállomás Oroszország lett volna.
    „Voltak lehetőségeim, hogy külföldre menjek, de a családom igazán boldog Olaszországban. Nem látom semmi akadályát annak, hogy elhagyjam a félszigete, és természetesen nagyon boldogan csatlakoznék egy új csapathoz.”
  • DONGUBA
    Hat azert leres jol eppen.
  • R9
    nem kurva,jól keres ;)
  • DONGUBA
    mintha a jo kurva anyad nem?
  • R9
    mintha nem :D
  • Sheva
    vicces... nagyon... mintha az intert láttnám!!!
  • R9

:DDDD
  • Sheva
    de most nem lesz meglepi remélem....
  • tep
    Most megy az Eurosporton a MU-Milan összefoglaló:DDD
  • DONGUBA
    jaja sajna
  • tep
    Hááát.....a Depor is megtréfált minket anno...sajna.
  • Sheva
    hát én is remélem h a visszavágón már nem kell izgulni! :)
  • tep
    A M.U. elleni meccsért nyertem havertól egy pezsgőt :)

mondjuk még nem bontom fel , mert még ott a visszavágó......hátha vissza kell adnom :) /ádehogy

Seva: örülök , hogy te kaptad az aranylabdát....ahogy tippeltem

FORZA MILAN
  • Sheva
    Az olasz lapok tudósítói úgy vélik, remek védekezésének köszönhetően nyerte meg a milánói derbit Carlo Ancelotti csapata, a neves szaklapok ugyanis a hátsó alakzatban játszóknak adták a legnagyobb osztályzatokat.
    A legtöbb Alessandro Nestát dícsérik, a középső védőnek a Gazetta Dello Sport 7,5-snek, a Corriere Dello Sport 7-esnek értékelte a teljesítményét, a Tuttosport is hetest adott neki, akárcsak az Il Giornale. A Nestáéhoz hasonlónak ítélték meg a veterán Paolo Maldini teljesítményét is, aki vasárnap 48. derbijét játszotta, és nagyra értékelték a másik nagy öreg, a csereként beálló Costacurta játékát is.
    Az interesek közül Cristiano Zanetti kapta a legnagyobb osztályzatokat, a legtöbb szaklap 6,5-t adott neki, míg Javier Zanetti és Veron 6-osokat kaptak.
    A mérkőzés kapcsán olyan pletykák is napvilágot láttak, hogy az Inter "lefeküdt" a Milánnak, ezt azonban tagadták a kék-feketék játékosai.
    - Szó sincs arról, hogy átadtuk volna a meccset a Milannak. A szurkolóink megtapsoltak minket, amikor elhagytuk a pályát, és ez azt jelzi, hogy tudták, hogy mi mindent kiadtunk magunkból. Legalábbis én így gondolom, de sajnos mindez nem volt elég a győzelemhez - nyilatkozta a meccs után az Inter Channelnek Javier Zanetti csapatkapitány.
    (simon)
  • Sheva
    A meccset követő kommentárok szinte teljesen egyetértettek abban, hogy a döntetlen igazságosabb lett volna.
    "Ebben az idényben rengeteg döntetlent játszottunk már, erre azt a meccset nem sikerült ikszre mentenünk, amelyen megérdemeltük volna legalább az egyik pontot" - nyilatkozta Giacinto Facchetti, az Inter elnöke, a klub egykori kiváló védője, aki úgy gondolja, hogy túl nagy a különbség az éllovasokhoz képest, ezért a kék-feketéknek inkább a Bajnokok Ligájára kellene összpontosítaniuk. "A Milan szerencsés volt, de a szerencse azokat segíti, akik keresik - mondta Roberto Mancini, az Inter mestere, aki szerint ugyanakkor nem szabad a bajnokságot "BL-edzésre" használni: - Az Inter az Inter, mi nem engedhetjük meg magunknak, hogy ne küzdjünk teljes erőbedobással, aztán majd meglátjuk, hogy ez mire lesz elég a jövőben."

Carlo Ancelotti, a Milan mestere a következőket mondta: "Rendkívül taktikus mérkőzés volt, igazi derbi. Szerintem a két gárda kioltotta egymást: mi nem tudtunk mit kezdeni az Inter egész pályás letámadásával, ők pedig képtelenek voltak kijátszani a védelmünket, amely remekül teljesített."
    Paolo Maldini, a Milan csapatkapitánya szerint viszont nem lett volna igazságos a döntetlen: "Nagyszerű sikert arattunk, kihasználtuk gyakorlatilag az egyetlen gólhelyzetünket. Lehet, hogy szerencsések vagyunk, de a szerencse mindig tudja, hogy kit kell segítenie."
  • Sheva
    Ancelotti: „Mi egy másfajta játékot szerettünk volna játszani, de az Inter nem hagyott sok helyet erre. Roberto Mancini csapata igazán jól játszott. Megpróbáltuk a széleket megjátszani, de ez nem sikerült. Veron gyakran behúzódott középre és ezért még óvatosabbnak kellett lennünk a széleken. A szerencse hozta meg nekünk a győzelmet, de Fortuna a bátrakat segíti. Mi menetelünk tovább, és úgy gondolom, hogy a bajnoki címért kemény harcot fogunk vívni egészen a végéig.”

A játékosok nyilatkozata a mérkőzésről:

Kaka: „Nagyon boldog vagyok. Ígértem egy gólt Shevának és lőttem is egyet. Megnyerni egy ilyen derbit mindig hatalmas öröm. Sokat gondoltam Shevára, mert tényleg nagyon hiányzik a csapatnak. Ezen az estén nem volt könnyű játszani, mert az Inter jól játszott és nekünk kellett egy kis szerencse is. Amikor a gólt lőttem, láttam Rino lövését és egy kicsit aggódtam, mert ha erősen érek bele, akkor a labda iránya túlságosan megváltozhat. Ebben a szezonban jól haladunk, ami a küzdőképességünknek köszönhető. Tudjuk, hogy nem vagyunk a legjobb formánkban, de várjuk a megfelelő pillanatot amikor újra rátalálunk.”

Maldini: „Egy nagyszerű győzelmet arattunk és elmondhatjuk, hogy szerencsénk volt, de ez nem állandó sajátossága a szezonnak. Ezen azt értem, hogy mi magunk csináljuk meg a szerencsénket. A mérkőzés kiegyensúlyozott volt, de mi képesek voltunk élni egy lehetőségünkkel. Mi végig koncentráltunk, míg az Internél egy alkalommal kihagyott a figyelem és ezért meg is fizettek. A következő fordulóban könnyebbnek ígérkezik, de nem becsüljük alá az ellenfelet, mert az komoly hiba lenne.”

Nesta: „Nekem jól ment, a csapatnak közepesen, de a lényeg a végeredmény. Nem játszottunk különösen látványos játékot, de lehetőségünkhöz mérten a legjobban. Mostantól kezdve a Atalanta elleni meccsre kell figyelnünk és ugyanazzal a hozzáállással kell pályára lépnünk, mint az előző két mérkőzésen. Ezen az estén nem játszottunk valami fényesen, de az, az Intert dicséri, mert jól lezárták a pályát előlünk.”

Seedorf: „Nagyon fontos volt a csapat számára ez a győzelem. Az Inter egy jó periódusban volt, amikor nem kapott ki és ezért nehéz volt legyőzni őket. Természetesen a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna, de nem érezzük magunkat szerencsésnek. Ha a Juve úgy nyert volna, mint ahogy mi tettük vasárnap este, akkor mondhatnánk, hogy jellemző és, hogy miért nem történik ez ugyanúgy velünk is? Mindenki maga csinálja a saját szerencséjét, amikor csak a győzelmet nézi és hisz is benne, egészen a végéig. Ez a mérkőzés engem az ezt megelőző összecsapásra emlékeztet. A különbség csak az, hogy most Kaka szerezte a gólt. Az Inter az első félidőben volt a jobb, mi pedig a szünet után. Látványos futball? Sok alkalommal nyújtottuk már a szurkolóinknak, eredmény nélkül. Nagyon boldogok vagyunk, hogy sikerült 3 pontot szereznünk a derbin.”
  • Sheva
    GAZZETTA DELLO SPORT
    MILAN: DIDA 6.5, CAFU 6, NESTA 7.5, MALDINI 7, KALADZE 5.5, (SERGINHO 6), GATTUSO 6, PIRLO 6, SEEDORF 6, KAKA 5.5, RUI COSTA 5, (COSTACURTA 6), CRESPO 5

CORRIERE DELLO SPORT
    MILAN: DIDA 7, CAFU 6, NESTA 7, MALDINI 7, KALADZE 6, (SERGINHO 6.5), GATTUSO 6.5, PIRLO 6.5, SEEDORF 6, KAKA 6, RUI COSTA 5, (COSTACURTA 6.5), CRESPO 5.5

TUTTOSPORT
    MILAN: DIDA 7, CAFU 6, NESTA 7, MALDINI 7, KALADZE 6, (SERGINHO 6.5), GATTUSO 6.5, PIRLO 6.5, SEEDORF 6, KAKA 6, RUI COSTA 5, (COSTACURTA 6.5), CRESPO 5.5

CORRIERE DELLA SERA
    MILAN: DIDA 7, CAFU 7, NESTA 7, MALDINI 7, KALADZE 6.5, (SERGINHO 6), GATTUSO 6, PIRLO 5.5, SEEDORF 5.5, KAKA 6, RUI COSTA 6, (COSTACURTA 7), CRESPO 6

REPUBBLICA
    MILAN: DIDA 6.5, CAFU 6.5, NESTA 6.5, MALDINI 6.5, KALADZE 6.5, (SERGINHO 6), GATTUSO 6.5, PIRLO 6, SEEDORF 5.5, KAKA 5.5, RUI COSTA 6, (COSTACURTA 6), CRESPO 5.5

IL GIORNALE
    MILAN: DIDA 6.5, CAFU 6, NESTA 7, MALDINI 6.5, KALADZE 5.5, (SERGINHO 5), GATTUSO 6.5, PIRLO 6.5, SEEDORF 5.5, KAKA 6, RUI COSTA 6, (COSTACURTA 6), CRESPO 5
  • Sheva
    Parma, február 28., 10.25 A Parma csatára nyáron csatlakozik a Milanhoz.

Alberto Gilardinót, a Parma csatárát egy sor sztárcsapat szeretné megszerezni, ám úgy tűnik, ő már döntött: nyáron a Milanhoz szerződik. A támadót többek közt a Juventus, a Barcelona és a Chelsea is kinézte magának, a milánóiak azonban már szerződést is ajánlottak neki, öt évre szeretnék leszerződtetni.
    A hírek szerint a csatár nem sokat gondolkodott a megkeresés után, és szóban már elkötelezte magát a piros-feketékhez.
  • Sheva
    igazad van de nagyon örülök h nyertek!!!!! :))