36663
  • Sheva
    #227
    gecc most olvastam h Gattuso legnagyon álma h Angliába a Mu-ba focizhasson! Remélem csak pár éven után akar odamenni mert most nagy szükség van rá!!!
  • Sheva
    #226
    oké...
  • DONGUBA
    #225
    Olvass aztan cselekedj.
  • Sheva
    #224
    ja télleg bocsesz nem láttam!
  • DONGUBA
    #223
    tokfeju minek rakod be ugyanazt a hirt megegszer?
  • Sheva
    #222
    PIRLO
  • Sheva
    #221
    Az olasz bajnokság 27. fordulójában a piros-fekete alakulat egy nehéz mérkőzésen, a hosszabbításban szerzett Pirlo góllal idegenben legyőzte az Atalantát.

    Atalanta 1 - 2 Milan
    Gólszerzők: Ambrosini 72 (M), Makinwa 73 (A), Pirlo 94 (M)
    Vezetőbíró: Bertini
    Sárgalapok: Dhorasoo 38,, Costacurta 45, Montolivo 56, A. Makinwa 84'
    Hosszabbítás: 4 perc

    ATALANTA: Calderoni; Rivalta, Natali, Capelli; Motta, Montolivo, Bernardini, Marcolini (Innocenti 86), Bellini; Lazzari, Makinwa (Sinigaglia 91)
    MILAN: Dida; Stam, Nesta, Maldini, Costacurta; Brocchi (Ambrosini 61), Pirlo, Dhorasoo (Serginho 60); Kakà; Crespo (Inzaghi 77), Tomasson
  • Sheva
    #220
    ja de h more tizivel!!!! meg a Roma miket kihagyott!
  • tep
    #219
    Sajnos a Juve is nyert a farkasveremben :(
  • DONGUBA
    #218
    Az olasz bajnokság 27. fordulójában a piros-fekete alakulat egy nehéz mérkőzésen, a hosszabbításban szerzett Pirlo góllal idegenben legyőzte az Atalantát.

    Atalanta 1 - 2 Milan
    Gólszerzők: Ambrosini 72 (M), Makinwa 73 (A), Pirlo 94 (M)
    Vezetőbíró: Bertini
    Sárgalapok: Dhorasoo 38,, Costacurta 45, Montolivo 56, A. Makinwa 84'
    Hosszabbítás: 4 perc

    ATALANTA: Calderoni; Rivalta, Natali, Capelli; Motta, Montolivo, Bernardini, Marcolini (Innocenti 86), Bellini; Lazzari, Makinwa (Sinigaglia 91)
    MILAN: Dida; Stam, Nesta, Maldini, Costacurta; Brocchi (Ambrosini 61), Pirlo, Dhorasoo (Serginho 60); Kakà; Crespo (Inzaghi 77), Tomasson
  • tep
    #217
    jajaja :))
  • Sheva
    #216
    Atalanta - Milan 1:2 hehe de jó lenne ha kikapna a Juve!
  • DONGUBA
    #215
    Nem ez a lenyek tinibuzi hanem hogy szarok vagytok es csak kifogasokat keresel ennyi.
  • R9
    #214
    lol az már mikor volt hülye gyerek....
  • Sheva
    #213
    ja hehe... 0-6-os meccs megvan videón hehe!!!
  • DONGUBA
    #212
    ja annal a 0-6 vagy 1-6 os meccsen is mi?
  • tep
    #211
    Mindannyiszor , mikor veletek játsszunk? :))
  • R9
    #210
    mert mákja volt a bilannak
  • tep
    #209
    és akkor mé'vesztett az Inter??? pfff
  • R9
    #208
    akkor miért játszott alárendelt szerepet meccsen?
  • Sheva
    #207
    neked muszály mindig beszólni??? faszé nem tudod elfogadni h a Milan fényévekkel jobb csapat mint az Inter!!!!
  • DONGUBA
    #206
    Összesen négy Milan játékos hagyja ki a szombati Atalanta elleni mérkőzést. Sérülés miatt nem lesz ott Kaladze és Shevchenko. Továbbá Cafú és Rui Costa is Milanelloban marad, előbbi eltiltását tölti, utóbbi influenzás lett a hét elején.
    Pipppo Inzaghi viszont visszatért a csapatba, miután legutóbb Október 17.-én a Cagliari elleni, Pirlo góljával megnyert mérkőzésen lépett pályára. A piros-feketék csatára akkor, az utolsó 20 percben játszott.

    Kapusok: Abbiati, Dida, Fiori
    Hátvédek: Costacurta, Maldini, Nesta, Pancaro, Simic, Stam
    Középpályások: Ambrosini, Brocchi, Dhorasoo, Gattuso, Kaka, Pirlo, Seedorf, Serginho
    Támadók: Crespo, Inzaghi, Tomasson

    Forrás: acmilan.com
  • DONGUBA
    #205
    Barbosa hosszútávú megoldást jelentet a piros-feketéknek az első számú kapus posztjára.
    A Milan meg szeretné hosszabbítani Dida szerződését 2009-ig, de már most figyeli a jövő kapusát. Úgy tűnik a piros-feketék megtalálták a tökéletes hálóőrt Dida helyére, ha visszavonul. A tökéletes megoldás: Barbosa.
    A 21 éves argentin hálóőr rendelkezik európai útlevéllel, ezért nem adódhat sok probléma a leszerződtetésénél. A Milan valószínűleg már idén nyáron megpróbálja majd kölcsönadni Barbosát egy másik Serie A klubnak, hogy megszerezze a szükséges tapasztalatokat.
    Időközben a piros-feketék harmadik számú kapusa, Valerio Fiori újabb egy évvel meghosszabbította a szerződését, míg Abbiati feltehetőleg a Palermoban vagy a Sampdoriában folytatja pályafutását.
  • DONGUBA
    #204
    A chilei középpályás iránt az Inter és a Juventus is érdeklődött.
    David Pizarro hamarosan követheti Marek Jankulovksit a Milanba. Miután megkötötték a szerződést, amelynek értelmében a cseh válogatott játékosa csatlakozik a piros-feketékhez 8,5 millió Euro ellenében, Adriano Galliani egyesülete közel került, hogy megszerezze Pirlo helyettesét.
    Ancelott csapatának egyértelmű gyenge pontja a szezonban, amikor az olasz válogatott hiányzik, senki nem tudja helyettesíteni a csapatban. A tehetséges és nagy munkabírású Pizarrro leigazolásával a Milannál megszűnik a Pirlo probléma.
    Az egyetlen megmaradó probléma, hogy az Udinese 10 millió Eurot kér, míg a Milan ajánlata 8 millió és egy játékos az Ambrosini, Brocchi, Dhorasoo hármasból. Egyébként Pizarro Milanba való igazolását elősegítheti a két klub közötti jó kapcsolat, továbbá a chilei játékossal nemrégiben készített interjú is.
    „A Milanban játszani egy álom megvalósulása. Erről álmodtam, amikor gyerek voltam. Ez az egyik legelismertebb klub a világon,” – nyilatkozta David Pizarro.
  • DONGUBA
    #203
    Az Udinesebe játszó Marek Jankulovski azt nyilatkozta, hogy a szezon végén örömmel lenne a Milan játékosa. A cseh játékos szorosan kötődik a piros-feketékhez, és reméli, hogy az átigazolás megvalósul. A múlt nyáron már várható volt, hogy eladják a Juventusnak vagy az Internek, de a tervezett átigazolás elmaradt.
    „A Milan nem olyan rég érdeklődik irántam, mint ahogy az hírlik,” – nyilatkozta a cseh válogatott. „Nem töprengtem sem a Juventusról, sem az Interről, még csak nem is tárgyaltam egyikkel sem. A Milanban játszani egy gyerekkori álmom megvalósulása lenne. Ez egy igazán nagy klub. Egyike a világ legnagyobbjainak.„
    Az egyetlen külföldi ajánlatot a CSZK Moszkva tette az Udinesenek, így ez volt az egyetlen külföldi célállomás Oroszország lett volna.
    „Voltak lehetőségeim, hogy külföldre menjek, de a családom igazán boldog Olaszországban. Nem látom semmi akadályát annak, hogy elhagyjam a félszigete, és természetesen nagyon boldogan csatlakoznék egy új csapathoz.”
  • DONGUBA
    #202
    Hat azert leres jol eppen.
  • R9
    #201
    nem kurva,jól keres ;)
  • DONGUBA
    #200
    mintha a jo kurva anyad nem?
  • R9
    #199
    mintha nem :D
  • Sheva
    #198
    vicces... nagyon... mintha az intert láttnám!!!
  • R9
    #197

    :DDDD
  • Sheva
    #196
    de most nem lesz meglepi remélem....
  • tep
    #195
    Most megy az Eurosporton a MU-Milan összefoglaló:DDD
  • DONGUBA
    #194
    jaja sajna
  • tep
    #193
    Hááát.....a Depor is megtréfált minket anno...sajna.
  • Sheva
    #192
    hát én is remélem h a visszavágón már nem kell izgulni! :)
  • tep
    #191
    A M.U. elleni meccsért nyertem havertól egy pezsgőt :)

    mondjuk még nem bontom fel , mert még ott a visszavágó......hátha vissza kell adnom :) /ádehogy

    Seva: örülök , hogy te kaptad az aranylabdát....ahogy tippeltem

    FORZA MILAN
  • Sheva
    #190
    Az olasz lapok tudósítói úgy vélik, remek védekezésének köszönhetően nyerte meg a milánói derbit Carlo Ancelotti csapata, a neves szaklapok ugyanis a hátsó alakzatban játszóknak adták a legnagyobb osztályzatokat.
    A legtöbb Alessandro Nestát dícsérik, a középső védőnek a Gazetta Dello Sport 7,5-snek, a Corriere Dello Sport 7-esnek értékelte a teljesítményét, a Tuttosport is hetest adott neki, akárcsak az Il Giornale. A Nestáéhoz hasonlónak ítélték meg a veterán Paolo Maldini teljesítményét is, aki vasárnap 48. derbijét játszotta, és nagyra értékelték a másik nagy öreg, a csereként beálló Costacurta játékát is.
    Az interesek közül Cristiano Zanetti kapta a legnagyobb osztályzatokat, a legtöbb szaklap 6,5-t adott neki, míg Javier Zanetti és Veron 6-osokat kaptak.
    A mérkőzés kapcsán olyan pletykák is napvilágot láttak, hogy az Inter "lefeküdt" a Milánnak, ezt azonban tagadták a kék-feketék játékosai.
    - Szó sincs arról, hogy átadtuk volna a meccset a Milannak. A szurkolóink megtapsoltak minket, amikor elhagytuk a pályát, és ez azt jelzi, hogy tudták, hogy mi mindent kiadtunk magunkból. Legalábbis én így gondolom, de sajnos mindez nem volt elég a győzelemhez - nyilatkozta a meccs után az Inter Channelnek Javier Zanetti csapatkapitány.
    (simon)
  • Sheva
    #189
    A meccset követő kommentárok szinte teljesen egyetértettek abban, hogy a döntetlen igazságosabb lett volna.
    "Ebben az idényben rengeteg döntetlent játszottunk már, erre azt a meccset nem sikerült ikszre mentenünk, amelyen megérdemeltük volna legalább az egyik pontot" - nyilatkozta Giacinto Facchetti, az Inter elnöke, a klub egykori kiváló védője, aki úgy gondolja, hogy túl nagy a különbség az éllovasokhoz képest, ezért a kék-feketéknek inkább a Bajnokok Ligájára kellene összpontosítaniuk. "A Milan szerencsés volt, de a szerencse azokat segíti, akik keresik - mondta Roberto Mancini, az Inter mestere, aki szerint ugyanakkor nem szabad a bajnokságot "BL-edzésre" használni: - Az Inter az Inter, mi nem engedhetjük meg magunknak, hogy ne küzdjünk teljes erőbedobással, aztán majd meglátjuk, hogy ez mire lesz elég a jövőben."

    Carlo Ancelotti, a Milan mestere a következőket mondta: "Rendkívül taktikus mérkőzés volt, igazi derbi. Szerintem a két gárda kioltotta egymást: mi nem tudtunk mit kezdeni az Inter egész pályás letámadásával, ők pedig képtelenek voltak kijátszani a védelmünket, amely remekül teljesített."
    Paolo Maldini, a Milan csapatkapitánya szerint viszont nem lett volna igazságos a döntetlen: "Nagyszerű sikert arattunk, kihasználtuk gyakorlatilag az egyetlen gólhelyzetünket. Lehet, hogy szerencsések vagyunk, de a szerencse mindig tudja, hogy kit kell segítenie."
  • Sheva
    #188
    Ancelotti: „Mi egy másfajta játékot szerettünk volna játszani, de az Inter nem hagyott sok helyet erre. Roberto Mancini csapata igazán jól játszott. Megpróbáltuk a széleket megjátszani, de ez nem sikerült. Veron gyakran behúzódott középre és ezért még óvatosabbnak kellett lennünk a széleken. A szerencse hozta meg nekünk a győzelmet, de Fortuna a bátrakat segíti. Mi menetelünk tovább, és úgy gondolom, hogy a bajnoki címért kemény harcot fogunk vívni egészen a végéig.”

    A játékosok nyilatkozata a mérkőzésről:

    Kaka: „Nagyon boldog vagyok. Ígértem egy gólt Shevának és lőttem is egyet. Megnyerni egy ilyen derbit mindig hatalmas öröm. Sokat gondoltam Shevára, mert tényleg nagyon hiányzik a csapatnak. Ezen az estén nem volt könnyű játszani, mert az Inter jól játszott és nekünk kellett egy kis szerencse is. Amikor a gólt lőttem, láttam Rino lövését és egy kicsit aggódtam, mert ha erősen érek bele, akkor a labda iránya túlságosan megváltozhat. Ebben a szezonban jól haladunk, ami a küzdőképességünknek köszönhető. Tudjuk, hogy nem vagyunk a legjobb formánkban, de várjuk a megfelelő pillanatot amikor újra rátalálunk.”

    Maldini: „Egy nagyszerű győzelmet arattunk és elmondhatjuk, hogy szerencsénk volt, de ez nem állandó sajátossága a szezonnak. Ezen azt értem, hogy mi magunk csináljuk meg a szerencsénket. A mérkőzés kiegyensúlyozott volt, de mi képesek voltunk élni egy lehetőségünkkel. Mi végig koncentráltunk, míg az Internél egy alkalommal kihagyott a figyelem és ezért meg is fizettek. A következő fordulóban könnyebbnek ígérkezik, de nem becsüljük alá az ellenfelet, mert az komoly hiba lenne.”

    Nesta: „Nekem jól ment, a csapatnak közepesen, de a lényeg a végeredmény. Nem játszottunk különösen látványos játékot, de lehetőségünkhöz mérten a legjobban. Mostantól kezdve a Atalanta elleni meccsre kell figyelnünk és ugyanazzal a hozzáállással kell pályára lépnünk, mint az előző két mérkőzésen. Ezen az estén nem játszottunk valami fényesen, de az, az Intert dicséri, mert jól lezárták a pályát előlünk.”

    Seedorf: „Nagyon fontos volt a csapat számára ez a győzelem. Az Inter egy jó periódusban volt, amikor nem kapott ki és ezért nehéz volt legyőzni őket. Természetesen a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna, de nem érezzük magunkat szerencsésnek. Ha a Juve úgy nyert volna, mint ahogy mi tettük vasárnap este, akkor mondhatnánk, hogy jellemző és, hogy miért nem történik ez ugyanúgy velünk is? Mindenki maga csinálja a saját szerencséjét, amikor csak a győzelmet nézi és hisz is benne, egészen a végéig. Ez a mérkőzés engem az ezt megelőző összecsapásra emlékeztet. A különbség csak az, hogy most Kaka szerezte a gólt. Az Inter az első félidőben volt a jobb, mi pedig a szünet után. Látványos futball? Sok alkalommal nyújtottuk már a szurkolóinknak, eredmény nélkül. Nagyon boldogok vagyunk, hogy sikerült 3 pontot szereznünk a derbin.”