36663
  • forza milan
    #547
    csak uj nevet csináltam
  • forza milan
    #546
    a régi danee12 vok
  • forza milan
    #545
    bocs,félre értettem.
  • R9
    #544
    szted 11-kor meccs van még?
  • forza milan
    #543
    fiorentina ki ellen vezet most?
  • tep
    #542
    Mindkét meccs döntetlen lett?
  • tep
    #541
    Fiorentina vezet :)
    3:2
  • Sheva
    #540
    nem sajna
  • Kaplan
    #539
    ja sajna :)
  • Sheva
    #538
    bassza meg de eddig a Juvénak se alakul a dolga mert vezet a Fiorentina! :DDD
  • Kaplan
    #537
    Minek örülsz???? :)
    A meccs vége 1-1 lett :)
  • tep
    #536
  • Sheva
    #535
    VEZETÜNK A BRESCIA ELLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sheva
    #534
    ok nem fogom kihagyni... Sheva remélem megint betalál!!!
  • DONGUBA
    #533
    sport2 felvetelrol asszem de lehet az 1
  • Sheva
    #532
    nem tudja vki h közvetíti-e valamelyik sport csatorna?
  • danee12
    #531
    ja
  • Sheva
    #530
    hehe okés de még előttünk egy Brescia és utána jöhet a visszavágó!
  • danee12
    #529
    bocsi,psv.el vok varázsolva
  • Sheva
    #528
    nyáron megvertük őket akkor most is!
  • Sheva
    #527
    ajax??? milyen AJAX? PSV esetleg!
  • danee12
    #526
    egy a lényeg,figyelni kell,jaap stam-ra nagy lesz a szükség,meg jól kell védekezni,mert ha hibázunk,és pl ugy hogy megindul a chelsea üres 16-ba(kivéva a kapust)akkor dida baravúrra lesz szükség.tehát nagyon,nagyon vigyázni kelllllll!de ez még nem biztos hogy a chelseával lesz a döntö,bocs de még az se biztos 100%-osan hogy bejutunk,de ezt mondjuk kizárnám,mert be fogunk jutni.az viszont nem biztos,lehet hogy az ajax ellen lesz,de az már akkor mondhatjuk hogy le van intézve.Viszont a liverpollal se lenne könnyü.mondom én!de én liverpoolista is vok de a milánnak szurkolok a bl-ben.
  • danee12
    #525
    csak egy gond hogy mondom az angol futball nagyon hogyismondjam,másabb mint a többi,és vigyáznunk kell,mert még baj lehet!
  • danee12
    #524
    sztem ha az elözöt megnyertük,akkor most se lesz nehéz.
  • danee12
    #523
    ugyanis azért a chelsea és az inter között nem kicsi a különbség,és az angol játék az elég erös.kemény meccsnek nézhetünk elébe ha chelsea és a milan döntözik.de ha lesz sheva,crespo és kaká,akkor már kisebb a baj,de ugyis veszélyes lesz.no,kitudja.
  • danee12
    #522
    viszont én félek picit hogy a chelsea ellen fel kéne kötni a gatyamadzagot.
  • JackDaniels #521
    Chelsea! Akkor legalább régen látott jó meccs lesz a BL döntő.:))
  • Sheva
    #520
    A szerda esti Bajnokok Ligája mérkőzés osztályzatai:

    CORRIERE DELLO SPORT
    MILAN: Dida 7; Cafu 6.5, Nesta 6.5, Kaladze 6, Stam 8, Maldini 6; Gattuso 6, Pirlo 6.5, Seedorf 6; Kakà 5.5; Crespo 5.5, Shevchenko 6.5. Ancelotti 7.

    INTER: Toldo 6; J.Zanetti 6, Cordoba 6, Mihajlovic 5.5, Favalli 5; Veron 5.5, Karagounis 6, C.Zanetti 6.5, Cambiasso 6, Stankovic 5; Cruz 6, Vieri 5, Martins 5. Mancini 5.

    REFEREE: Sars 6.

    TUTTOSPORT
    Dida 7; Cafu 6, Nesta 6.5, Stam 7, Maldini 6.5; Gattuso 6, Pirlo 6.5, Seedorf 5.5; Kakà 6; Crespo 5.5, Shevchenko 7. Ancelotti 6.5

    CORRIERE DELLA SERA
    MILAN: Dida 7; Cafu 6, Nesta 6.5, Kaladze 6, Stam 7.5, Maldini 6; Gattuso 6.5, Pirlo 7, Seedorf 6.5; Kakà 5.5; Crespo 5, Shevchenko 6.5. Ancelotti 7.

    REPUBBLICA
    MILAN: Dida 7; Cafu 6, Nesta 6.5, Stam 7.5, Maldini 6.5; Gattuso 7, Pirlo 7, Seedorf 6; Kakà 6; Crespo 6, Shevchenko 7.

    IL GIORNALE
    MILAN: Dida 7; Cafu 6, Nesta 6, Kaladze 6, Stam 7, Maldini 6; Gattuso 6, Pirlo 7, Seedorf 5.5; Kakà 6, Crespo 5, Shevchenko 7. Ancelotti 6.5.
  • Sheva
    #519
    ANCELOTTI: „Egy fontos győzelem”
    „Ez egy nagyon fontos győzelem volt, figyelembe véve az első félidőt, ahol jó úton haladtunk a vereség felé. A lecke fel volt adva a talpra álláshoz. Az Inter sokat támadott az első játékrészben, de Stam gólja megváltoztatta a mérkőzés menetét. Sokkal ötletesebben játszottunk és Sheva egy csodálatos gólt szerzett, ezzel feledtetve sérülését. Most már a Brescia elleni mérkőzésre kell figyelnünk, amely nagyon fontos lesz, épp úgy, mint a szerdai. Kedvező helyzetben vagyunk a bajnokságban és szombaton is szeretnénk ha így maradna.”

    A játékosok nyilatkozatai:

    KAKA: „Tanultunk a múltból”
    „Az eredmény könnyebbé teszi a helyzetünket, de a La Corunaban történtek után nem fogjuk alábecsülni az ellenfelünket. Tanultunk a múltból és nem akarjuk újra elkövetni azt a hibát. Nem tudom elmondani mit történt tavaly, de megmutatta, hogy a futballban minden lehetséges. Sokkal érettebbek vagyunk most és ezért nem hibázunk ilyet újra. Az első félidő nagyon nehéz volt számunkra, mert keveset volt nálunk a labda. Sok volt az ütközés és kevés volt a folyamatos játék. A második játékrészben mi irányítottuk a játékot és így már sokkal könnyebb volt mindenkinek és nekem is. Örülök, hogy Sheva visszatért és ott folytatja, ahol abbahagyta.”

    SHEVA: „Nem tudtam visszatartani az örömöm”
    „Csodálatos gólt szereztem. Nem tudtam visszatartani az örömöm és levettem a mezem. Az egy rendkívüli pillanat volt a számomra. Nem akartam, a csapatot terhelni a fizikai és lelki problémáimmal. Jól éreztem magam. Szükségem volt már a játékra és az edző megadta nekem ezt a lehetőséget. Nagyon örülök a visszatérésnek és remélem, folytatjuk ezt a jó sorozatot. Mindenek előtt a Brescia elleni meccsre kell gondolnunk és csak utána a visszavágóra. Ez egy nagyszerű csapat és büszke vagyok, hogy közéjük tartozhatom.”

    CAFU: „Nem féltünk és a saját játékunkat játszottuk”
    „A mérkőzésig nyugodtak voltunk, mert tudtuk, hogy képesek vagyunk jól játszani. Tudtuk, hogy jó eredményt kell elérni hazai pályán és meg is csináltuk. Nem gondoltunk a vereségre, a mérkőzés elejétől harcosan és nyugodtan játszottuk a saját játékunkat. Nem aggódtunk, mert tudtuk, hogy az eredmény úgyis jön majd. A visszavágó kemény lesz és nem becsüljük le az Intert, mert a Deportivo elleni mérkőzés már megtanított erre. Előnyt szereztünk a visszavágóra, amit meg is kell tartani. Sheva és Stam jól játszott, ahogy az egész csapat is.”

    STAM: „Köszönöm az egész csapatnak”
    „Sérülés miatt nem tudtam játszani az elmúlt két bajnokin. Hiányoztak az ilyen meccsek. Nagyon fontos volt nekem, hogy játszhassak, és gól szerezzek. Nagyon felemelő gól volt, mert ez volt az első. Nagyszerű pillanat volt a számomra, a csapatnak és a szurkolóknak. Sokat gyakoroltam a fejeseket edzésen és a meccseken egyaránt. Betörtem a ötösre, jó ütemben ugrottam fel és az egész csodálatos volt. A visszavágón úgy kell pályára lépnünk, mintha 0-0 lenne az eredmény. A sikerhez tökéletesen koncentrálnunk kell. Nagyon örülök Sheva sikeres visszatérésének. A csapat jól és bátran játszott. Kiváló kapcsolatban vagyok a csapattársaimmal. Igazán boldog vagyok a Milanban.”
  • danee12
    #518
    2002-2003-as blt és megnyerte a milan.de én nem vok csak fél éve tájékozott a fociban,azelötti dolgokat nem tudom.kivel is döntöztünk akkor?
  • danee12
    #517
    ha továbbjututnk,akkor sztetek kivel jáccuk a döntöt?
  • danee12
    #516
    öhm,r9 otárs ebként egyenlö osztálytárs,nagyaon vicces vagy mondhatom.
  • danee12
    #515
    az interesek most gondolom azon vannak hogy mezönybe jobbak voltunk a milántól.jackdaniels igazad van,a futballt gólra jáccák,ez nemm mükorcsolya,hogy az akrobatikus mozdultokért meg a mittomén mié adják a pontokat,ezért mert szétcselezik az agyukat nem kapnak pontot,nem értem mit izélnek itt hogy jobb csapat,jobb csapat nincs nekik ép eszük tisztelet a kivételnek, mert nem látják mi is történik at ök imádott kis csapatukkal!jó csapat,csak nem a milan ellen!
  • JackDaniels #514
    Sima volt, mert a futballban egyet nem kell elfelejteni: Valakik úgy találták ki, hogy gólra játszák. Na itt a Milan 2-vel többet rúgott, innentől kezdve felesleges minden magyarázat.:)))
  • danee12
    #513
    nem r9 az iskola társam hanem egy másik szegény interista
  • danee12
    #512
    r9 le merem fogadni hogy barcelonista is vagy!!!looool.én utállom azokat de még hogy!!!
  • danee12
    #511
    egyébként r9 iskola társam :D,de ovodás gondolkodási szinten van,mert olyan eszetlewn mint ti interesek,hogy azt hiszi az inter nyeri a bl-t
  • danee12
    #510
    az interre gondoltam hogy le vannak maradva
  • danee12
    #509
    hopp bocs sheva,ez r9-nek ment volna
  • danee12
    #508
    :D,hát ja.nincs nektek eszetek,hogy nem látjátok pl az olasz bajnokságban ugy le van maradja mint a sicc!egyébként meg az inter addig volt 36-szoros veretlen az idei seria a-ban amig nem a milan ellen kellett jáccani.beláthatnátok már hogy az internek nincs sok esélye a milan ellen!