36663
  • DONGUBA
    #1
    Aki szereti az AC MILANT az johet irhat ide.
  • DONGUBA
    #2
    Remelem tenyleg erkezik crespo es heitinga.
  • DONGUBA
    #3
    Es mi a velemenyetek a csapatrol taktikarol meg az egyesz Milanrol?Ki mit valtoztatna stb.
  • FREAK
    #4
    kösz, én szeretem

    ezért nem szeretem a Barcelona-t és az Ajax-ot (meg az egész holland bagázst)
  • DONGUBA
    #5
    En imadom a milant es a barcat is.
  • FREAK
    #6
    láttad az ominózus BL döntőt? (4:0)
  • DONGUBA
    #7
    Igen persze
  • DONGUBA
    #8
    A barca ellen
  • DONGUBA
    #9
    Itt a legnagyobb isten a milanban most.
  • Cat #10
    ez csak egy sima focista, mért lenne attól isten?
  • DONGUBA
    #11
    Miert kell kiforgatni az ember szavait?
  • DePreSsZYo
    #12
    Az nem Deportivo volt?
  • Petyus_
    #13
    Kaka az isten! :P
  • Petyus_
    #14
    De ezen nem veszünk össze. =))
  • ricsi1
    #15
    isten az Isten a mi mennyei atyánk,az egész világ ura
  • Petyus_
    #16
    Akkor már inkább a Sevcsenko. =))
  • Petyus_
    #17
    Egy Milan drukkernek miért kellene utálnia a "holland bagázst"? Gullit, Rijkaard, Van Basten az smafu? :P
  • DONGUBA
    #18
    Jaja.
  • Petyus_
    #19
    Voltál meccsen San Siroban? Én még 96-ban voltam, Milan-Barin (még Roby Baggio, Weah volt a nagy sztár) 3:2 volt, fasza kis meccs volt. Utána 97-ben kinn voltunk a Milan-Juvén, az így elvette a kedvem egy jó időre. =))

    De ezt a csapatot meg kell egyszer néznem élőben, jó lenne egy Milan-Intert megcsípni.. meg persze feltölteni a sál-, mezkészletet egy Milan Pointban. =)
  • DONGUBA
    #20
    Meccsen meg nem voltam de jo lenne.Na meg egy eredeti neves szamos mez mint havernak van...Milanobol hoztak neki maldini mezt es 25-bol jott ki.
  • DONGUBA
    #21
    Na mi van senki sem szereti a MILANT?????????????
  • Petyus_
    #22
    Dehogynem. =)
  • DONGUBA
    #23
    Lehet rárepulunk Ronaldinhora
    De nagy lenne.
  • Matthewpamer
    #24
    csak le ne zuhannyatok!
  • DONGUBA
    #25
    Nem kell ide imre a szar interbol.
  • Matthewpamer
    #26
    írd be mind1 topicba ahogy szoktad!nem is adjuk!seedorfot is tőlünk szereztétek!
  • DONGUBA
    #27
    Ja mert a szar internek nem kellett.
  • Matthewpamer
    #28
    nem,moratti baszta el,mert cocora meg 20m eurora elcserélte.és odaadta a szar milannak
  • Matthewpamer
    #29

  • DONGUBA
    #30
    Nem jon be a kep pámer
  • Matthewpamer
    #31
    nekem bejön,na még1szer:
  • DONGUBA
    #32
    Mosse de mi lenne amugy?
  • Matthewpamer
    #33
    http://internazionale.fateback.com/woohoo.jpg
    nézd meg
  • DONGUBA
    #34
    Ez mar regi
  • forzajuve
    #35
    pffff de LOOOOL, a kiscsávót átmontírozták Feyenoordosból interessé pffff lámák

    eredeti:
  • Matthewpamer
    #36
    most jöttél rá?
  • forzajuve
    #37
    miafax? most láttam a képet amit benyomtál ide, nem látok a jövőbe ugyhogy nem tudtam már 3 nappal előre.
  • DONGUBA
    #38
    Milánó, július 7., 18.20 Az argentin egy évre költözne.

    Olasz lapértesülések szerint Hernan Crespo egy évre kölcsönbe a Milanhoz kerül. Az argentin csatárt azzal a feltétellel adná a Chelsea, ha a milánóiak átvállalnák az argentin fizetését, ami nem kis summa, hiszen Crespo 3,2 millió fontot keres évente Londonban.
    - Nem tudom, hogy ezek az információk honnan származnak, de azt mindenki tudja, hogy szívesen dolgoznék Ancelottival - mondta a csatár. - Meglátjuk, mi történik, én nyitott vagyok minden ajánlatra.

  • Matthewpamer
    #39
    Öt és hat hét közötti kényszerpihenőre számíthat Clarence Seedorf, a holland válogatott és az olasz bajnok AC Milan középpályása. A játékosnak a jobb combcsontjában vált le egy darab és úgy döntött, nem halogatja tovább a régóta fájó probléma kezelését - kés alá fekszik.

    A 28 éves futballistát szerda reggel, Amszterdamban műtötték meg. Seedorf - az egyetlen olyan játékos a labdarúgás történetében, aki három különböző klubbal, az Ajax Amsterdam (1995), a Real Madrid (1998) és az AC Milan (2003) együtteseivel nyert Bajnokok Ligáját - sérülten játszotta végig a vasárnap véget ért Európa-bajnokságot
  • DONGUBA
    #40
    Tottiról csak álmodik a Milan
    2004. július 13. 15:32:06
    Ariedo Braida, az olasz bajnok AC Milan labdarúgócsapatának ügyvezető igazgatója bejelentette, hogy valószínűleg a milánói klubhoz szerződik Hernán Crespo, a Chelsea argentin támadója. "A vezetők és az edzők is azt szeretnék ha szerződtetnénk, hiszen nagyszerű játékosról van szó, de a tárgyalások még csak folyamatban vannak" - számolt be az ügy állásáról a klubvezető.
    Az átigazolási időszak alatt a holland Jaap Stam és a francia Vikash Dhorasoo személyében, egy fantasztikus védőt, illetve egy kreatív középpályást szereztünk, így már csak a csatársorban kell erősítenünk - mondta Braida.

    A milánóiak sajtóértesülések szerint csak kölcsönbe szeretnék megszerezni a válogatott játékost, akire a londoni klubnál nem tartanak igényt. A piros-feketéknél szóba került Francesco Totti leigazolása is, de Braida cáfolta ezeket a híreket: "Totti csak egy álom marad. Igaz, próbálkoztunk nála, de nem akarjuk megvenni minden áron."